Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżKappAhl     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
KappAhl - 4.0 na 5 . Głosy: 3

KappAhl kolekcja, katalog, promocje

kappAhl-logo

O firmie KappAhl

Firma KappAhl pochodzi ze Szwecji. W swojej ofercie proponuje ubrania dla całej rodziny. Główna grupa docelową firmy KappAhl są mężate kobiety około 30 roku życia. W związku z tym w ofercie sieci KappAhl znajduje się odzież dla pań, panów i dzieci, a także bielizna na codzień i dla przyszłych mam (motherline) oraz kolekcje dla pań z rozmiarami od 42 do 54. Sieć sklepów KappAhl proponuje kreacje na każdą okazję: zarówno do pracy jak i na weekendowy wypoczynek, dla kobiet aktywnych i świadomych panujących trendów, a także dla kobiet, które cenią sobie praktycznośc i wygodę w ubiorze. W sklepach KappAhl można również znaleźć kolekcję dla panów marki US Polo Association. Na obecną chwilę (listopad 2011) firma prowadzi sprzedaż w 270 sklepach w takich krajak jak Polska, Szwecja, Norwegia, Finlandia. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją odzieży w salonach sklepów KappAhl.


Katalog i kolekcja KappAhl - promocje

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją KappAhl. Katalog KappAhl wydawany jest regularnie i często można w niej znaleźć atrakcyjne promocje. Ulotka i promocje w KappAhl zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji KappAhl. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej KappAhl.  Katalog KappAhl zawiera najnowsze promocje. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce.

 

Poniżej znajdziesz aktualne kolekcje w katalogu KappAhl.Jeśli chcesz stronę KappAhl w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

KappAhl

 

http://www.kappahl.pl/

kappAhl-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież