Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżH&M     Liczba opini: 4        Wynik oceny:
H&M - 4.1 na 5 . Głosy: 28

Ulotka, katalog, gazetka H&M - promocje


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

H&M

http://www.hm.com/pl/
hm-logo

Kontakt

Tel. 022 / 551 73 10

Fax 022 / 551 73 11

 

Siedziba

Poland Hennes&Mauritz Sp. z o.o.

Ulica: Marszalkowska 104/122
00-017, Warszawa

województwo mazowieckie


Pokaż H&M - siedziba na większej mapie


O firmie H&M

Sieć H&M istnieje na rynku światowym od ponad 50 lat. Założona została w 1947 roku w Szwecji przez Erlinga Perssona. Obecnie sprzedaje ubrania i kosmetyki w 28 krajach świata. Firma H&M w swojej ofercie ma kolekcje po rozsądnej cenie dla mężdzyzn, kobiet, dzieci i młodzieży. Swoje produkty sprzedaje poprzez katalogi i Internet.
H&M nie ma swoich własnych fabryk i współpracuje z około 700 niezależnymi dostawcami głównie z Azjii i Europy. H&M posiada na całym świecie około 20 biur związanych z produkcją i zatrudnia ponad 68 000 pracowników.

 

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog H&M - promocje

Aktualna gazetka promocyjna sieci H&M. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych H&M. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji H&M. Katalog H&M znajduje się poniżej.


Katalog H&M

Kliknij w obrazek aby powiększyć katalog H&M

h-and-m-gazetka

Jeśli chcesz obejrzeć stronę H&M w pełnych rozmiarach obejrzyj stronę firmy.


 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
+1 #4 pksys
Cytuję Kamila:
Jestem oburzona zachowaniem i kulturą sprzedaży w sklepie Hm Pani z wielką laska pofatygowała się po tusz,stwierdzaj ąc że to jest samobsługa nadmieniam że tusze zawsze były przy kasie.A ja bedąc na miejsu ekspedientki bez problemu bym podala bez komentarza ,na tym polega kultura sprzedaży..widocznie nigdy nie byłaś na miejscu ekspedientki i nie wiesz o czym mówisz, kiedy trzeba przez cały dzień znosić fochy takich rozkapryszonych klientek jak ty którym sie nie chce podejść po głupi tusz i robią z tego problem na forum tylko mi nie mów że można zmienić pracę.Pracy nie trzeba zmieniać wystarczy jak klient będzie kulturalniejszy i z szacunkiem podchodził do ekspedientki to taki sam człowiek jak ty
Cytuj
 
 
-3 #3 Kamila
Jestem oburzona zachowaniem i kulturą sprzedaży w sklepie Hm Pani z wielką laska pofatygowała się po tusz,stwierdzaj ąc że to jest samobsługa nadmieniam że tusze zawsze były przy kasie.A ja bedąc na miejsu ekspedientki bez problemu bym podala bez komentarza ,na tym polega kultura sprzedaży..
Cytuj
 
 
-1 #2 Sylwia
Uwielbiam HM!
Cytuj
 
 
-1 #1 danuta
lubię zakupu w H&M
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież