Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżHalens     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Halens - 4.4 na 5 . Głosy: 7

Gazetka Halens - promocje, ulotka

O firmie Halens

Firma Halens Polska (dawniej Quelle Polska Sp. z o.o.) obecna jest na polskim rynku od 1992 roku. Początkowo sprzedaż wysyłkowa była dla polskich Klientów nowością, gdyż ciężko było ich przekonać do nowej wówczas formy handlu. Gazetka Halens wydawana jest systematycznie. Internetowe zakupy to wygodny, i co ważne bezpieczny sposób dokonywania zakupów. Halens organizuje częste promocje, które wydaje w swoich gazetkach i katalogach. W swoich katalogach oferują odzież damską, męską, jak i dla dzieci. Firma posiada także w swojej ofercie gazetkę Halens gdzie prezentuje szeroki wybór artykułów do wyposażenia wnętrz, produkty niezbędne w każdym domu i ogrodzie, artykuły sportowe, a także multimedia. W każdym sezonie firma wydaje katalog główny oraz wiele katalogów tematycznych. O tym, że tak wiele osób decyduje się na zakupy w Halens Polska Sp. z o.o decyduje przede wszystkim:
Bezpieczeństwo
Klient za towar płaci dopiero przy odbiorze paczki, a gdy nie spełnia jego oczekiwań, zawsze ma prawo do jego zwrotu w ciągu 21 dni od otrzymania przesyłki. Zakupy bez ryzyka!
Zaufanie
Firma Halens w Polsce to dawniej Quelle Polska i istnieje w Polsce od 18 lat! Doświadczenie uzyskane w tym czasie pozwoliło nam dokładnie poznać potrzeby naszych Klientów, a Oni to stale doceniają.

Gazetka Halens wydawana jest systematycznie.

 

Promocje Halens

Poniżej znajdziesz wybrane promocje wprost ze sklepu Halens.

 

Katalog Halens - gazetka

Firma regularnie wydaje katalog Halens. Katalog Halens prezentuje odzież damską, męską, dla dzieci. Katalog nazywany jest czasem gazetką. Aktualna gazetka promocyjna sieci Halens oferuje szeroki wybór odzieży na każdą okazję. Gazetka Halens jest źródłem najnowszych promocji. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów Halens. Najnowszy katalog możesz obejrzeć poniżej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji sklepów Halens.

Zapraszamy do sklepu internetowego Halens.

 

Poniżej znajdziesz najnowsze katalogi Halens.

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Halens w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Halens

http://www.halens.pl/
halens-logo

Kontakt

 

Telefon Działu Obsługi Klienta 0-61 664 48 00

Fax: 0-61 66 44 801

Siedziba


Halens Polska Sp. z o. o.

ul. Unii Lubelskiej 3

61-249 Poznań

 

 


Pokaż Halens - siedziba na większej mapie/td>

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież