Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Giglio     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Giglio - 4.5 na 5 . Głosy: 2

Katalog Giglio - promocje, gazetka, ulotka.

giglio-logo

O firmie Giglio


Grupa Giglio jest członkiem Krajowej Izby Mody Włoskiej, stowarzyszenia, które reguluje, koordynuje i promuje rozwój Włoskiej Mody oraz, która jest związana z najbardziej prestiżowymi włoskimi projektantami. Firma Giglio jest oficjalnym dystrybutorem i bezpośrednim sprzedawcą najważniejszych krajowych oraz międzynarodowych ekskluzywnych marek związanych z modą takich jak Prada, Gucci, Armani, Versace, Dior, Versace, Valentino, Fendi, Emilio Pucci, Balenciaga, Jimmy Choo, Zanotti, Richmond, Dolce & Gabbana, Miu Miu, Tod's, Tom Ford... i wiele wiele innych. Sklep sprzedaje także w segmencie odzieży sportowej, jedne z najbardziej słynnych marek to Fay, Hogan, Woolrich, Belstaff, Blauer, Refrigiwear, Peuterey... Obecnie jest 7 sklepów Giglio. Wszystkie mieszczą się w Palermo. Firma prowadzi także sprzedaż w sklepie internetowym.

Przychód w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym 2011 roku wyniósł 35 milionów Euro. W firmie pracuje ponad 110 pracowników. Giglio.com, to sklep online, w którym producenci mają szansę wyjść z propozycjami swoich sztandarowych produktów. Giglio jest uznawana za jedną z najważniejszych spółek handlowych w Europie dzięki silnej wiarygodności, którą się cieszy, produktom, które oferuje oraz doskonałej obsłudze klienta.

Sklep internetowy Giglio jest JEDYNYM włoskim sprzedawcą, który oferuje swoim internetowym klientom kompletne kolekcje obecnego sezonu, w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów, z dużej grupy unikalnych dostawców.


Wybrane promocje Giglio - ulotka, gazetka promocyjna


Aktualna katalog odzieży Giglio. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetki promocyjnej Giglio. Obejrzyj odzież w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Giglio. Katalog Giglio znajduje się poniżej. Znajdzież w nim odzież takich marek jak: Prada, Gucci, Armani, Versace, Dior, Balenciaga, Valentino, Fendi, Emilio Pucci, Jimmy Choo, Zanotti, Versace, Richmond, Dolce & Gabbana, Miu Miu, Tod's, Tom Ford...Katalog Giglio


Zapraszamy do zapoznania się z nową kolekcją odzieży ze sklepu Giglio. Sklep Giglio dostępny jest również w internecie dzięki czemu możesz dokonać zakupów bez wychodzenia z domu. Obejrzyj najnowszy katalog Giglio. Ekskluzywna odzież Prada, Gucci, Armani, Versace, Dior, Balenciaga, Valentino, Fendi, Emilio Pucci, Jimmy Choo, Zanotti, Versace, Richmond, Dolce & Gabbana, Miu Miu, Tod's, Tom Ford... Zapraszamy również do sklepu internetowego tutaj.

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Giglio w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Giglio

http://store.giglio.com/pl
giglio-logo


Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w katalogu, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież