Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Cubus     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Cubus - 4.3 na 5 . Głosy: 6

Katalog Cubus - promocje, gazetka

cubus-logo

O firmie Cubus

Cubus powstał w 1966 roku. Jest to skandynawska marka odzieżowa. W Polsce swoje pierwsze sklepy firma Cubus otworzyła 1996 roku.  jCubus mależy do spółki Varner Polska LTD, będącej członkiem Varner Gruppen.

Firma Cubus nie posiada własnej fabryki, a produkcja odzieży odbywa się głównie na Dalekim Wschodzie. Cubus swoje biura kupieckie ma zlokalizowane w Hong Kongu i Turcji. Firma posiada sklepy w Polsce, na Łotwie, w Niemczech, w Szwecji, Finldanii, Norwegii. W grudniu 2011 w ponad 270 sklepach zatrudnia ponad 2000 pracowników.

Większość odzieży sprzedawanej w sieci sklepów to marki Varner Gruppen, które są projektowane i kształtowane przez kupców Firmy. Niektóre sieci poza własną marką sprzedają też inne znane marki.Obejrzyj najnowszą kolekcję w katalogu Cubus

Katalog Cubus - gazetka

Katalog Cubus zawiera interesujące okazje na artykuły ze sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z gazetką Cubus. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogu Cubus. Promocje i katalog w Cubus wydawane są regularnie. Skorzystaj z promocji Cubus. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce.


Jeśli chcesz stronę Cubus w pełnych rozmiarach odwiedź stronę internetową firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Cubus

 

http://cubus.com/pl/

cubus-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #1 wdrta
super bardzo ładne są sukienki dzieciece
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież