Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Cropp     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Cropp - 3.9 na 5 . Głosy: 7

Gazetka Cropp - promocje, ulotka


cropp-logo


O firmie Cropp

 

CroppTown to polska sieć odzieżowa, która swpją siedzibę posiada w Gdańsku. W swojej ofercie handlowej oprócz własnej marki odzieżowej Cropp w sklepach można znaleźć produkty takich firm jak Etnies, DC Shoes, Vans, Rydel House, Quiksilver, Converse. Otwarcie pierwszego sklepu miało miejsce w 2004 roku. W chwili obecnej na terenie firma oferuje ok. 70 sklepów tej marki oraz 30 za granicami (Słowacja, Czechy, Rosja, Łotwa, Estonia, Litwa, Rumunia, Bułgaria i Ukraina).

W swojej ofercie firma proponuje odzież dla mężczyzn i kobiet poczynając od butów, spodni i koszul przez bieliznę, topy kurtki i różne dodatki.i
Marka Cropp od samego początku działalności wspiera profesjonalnych zawodników sportów ekstremalnych pod nazwą Cropp Riders.

 

Katalog Cropp - gazetka

Gazetka Cropp proponuje najciekawsze promocje tej marki. Wśród nich znajdziesz promocje na odzież, obuwie oraz akcesoria. Aktualna gazetka promocyjna sieci Cropp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Cropp. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Cropp.

 

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Cropp w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Cropp

http://cropp.com
cropp-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież