Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Chicco     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Chicco - 3.5 na 5 . Głosy: 4

Ulotka, katalog, gazetka Chicco - promocje

chicco-logo

O firmie Chicco

Chicco jest marka włoskiej korporacji ARTSANA. Firma ta powstała w 1946 roku w Lombardii we Włoszech .

Założycielem i prezesem korporacji był Pietro Catelli (1920-2006). Syn rodziny robotniczej z Como w Lombardii. Firma którą stworzył zatrudnia (rok 2010) ponad 7900 osób, ma 14 fabryk na terenie Włoch , w 33 krajach posiada swoje siedziby. Towary firmy trafiają do ponad 100 państw świata. Pomysł na firmę Chicco „urodził się” razem z pierwszym synem Catellich Enrico i jest w tej chwili najbardziej znaną marką ARTSANY. Chicco ma w swojej ofercie wózki w systemie podróżnym, krzesełka do karmienia , ubranka, zabawki, buty dziecięce, kosmetyki i wiele innych produktów dla dzieci, które zawsze odznaczają się jakością i bezpieczeństwem.

 

Ulotka, gazetka promocyjna Chicco - promocje

Aktualna gazetka promocyjna, katalog Chicco. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Chicco. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Chicco. Ulotka i promocje Chicco znajduje się poniżej.

 

Gazetka promocyjna, katalog Chicco

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Chicco w pełnych rozmiarach wejdź na strone firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

CHICCO

 

http://chicco.pl

chicco-logoWypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież