Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżCCC     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
CCC - 2.8 na 5 . Głosy: 23

Ulotka, gazetka promocyjna, CCC - promocje


O firmie CCC

CCC to jedna z największych sieci salonów z obuwiem w Polsce specjalizująca się w sprzedaży obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Firma posiada około 300 salonów na terenie Polski i około 20 salonów w Czechach.

Salony CCC są wyłącznym dystrybutorem marek Lasocki, Clara Barson, Olivia Calderon, Ottimo i wielu innych. Stylisci i kupcy CCC dbają o atrakcyjne wzornictwo, zgodność oferowanych kolekcji z obowiązującymi trendami w modzie oraz preferencjami klientów. Sieć CCC proponuje ponadto przystępne ceny.

 

Oferta gazetki promocyjnej CCC

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z nowej gazetki CCC - buty. Aktualna gazetka promocyjna sieci obuwniczej CCC.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do odwiedzenia CCC - buty , torebki.

Katalog CCC - obuwie

Poniżej znajdziesz katalog CCC. Obejrzyj najnowszą kolekcję w aktualnym katalogu CCC. Wybierz poniżej kolekcję, która cię interesuje

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę obuwia CCC w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmową.


nazwa firmy :


Dane pochodzą z :

CCC - buty


http://www.ccc.eu
ccc-logo

Kontakt

 

NG2 S.A.

Tel. 76 845 84 00

Fax 76 845 84 31

Siedziba

 

Ulica: Strefowa 6
59-101, Polkowice

województwo dolnośląskie


Pokaż CCC - siedziba na większej mapie

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
-1 #1 nkolla
hihi ccc cymciuś :lol:
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież