Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy również
SAVA Intensa HP 185 55R15 82V [FC2]

Sava intensa HP - nowy bieżnik klasy High Performance. NOWOŚĆ 2009! Sava, jeden z wiodących w Europie Środkowej producentów opon, przedstawia Sava intensa hp - nową oponę letnią typu high-performance o zwiększonym przebiegu, lepszych osiągach i krótszej drodze hamowania na mokrej nawierzchni. Nowa Sava intensa hp to właściwy wybór dla kierowców świadomie patrzących na cenę i jakość, którzy szukają trwałych, ekonomicznych i niezawodnych opon typu high-performance. Niezależne testy potwierdzają doskonałą charakterystykę nowej opony Sava intensa hp. Niezrównany przebieg Kluczową zaletą nowej Sava intensa hp jest jej doskonałe zachowanie podczas jazdy i hamowania na mokrej nawierzchni przy jednocześnie długim przebiegu. Jest to możliwe dzięki nowej konstrukcji opony, poprawionej rzeźbie bieżnika oraz najnowocześniejszej mieszance silikonowej. Podczas konstrukcji opony jednym z najważniejszych wyzwań jest osiągnięcie doskonałych wyników w obu dziedzinach: osiągów i przebiegu, ponieważ oba kryteria wypływają na siebie. Wyjątkowe hamowanie i jazda na mokrej nawierzchni - badanie TUV SUD Automotive: droga hamowania na mokrym asfalcie (80-20 km/h) W niezależnych pomiarach jazdy i hamowania na mokrej nawierzchni, Sava intensa hp udowodniła swoją zdecydowaną przewagę nad głównymi konkurentkami z Azji i Europy. Badania TUV SUD, przeprowadzone we Francji, na samochodzie VW Golf wyposażonym w opony 195/65 R15 pokazują, że Sava intensa hp w kluczowych obszarach zachowuje się znacznie lepiej, niż jej główne konkurentki. TUV SUD Automotive porównał nową oponę Sava intensa hp z pięcioma oponami konkurencji z tego samego segmentu. W przypadku Sava intensa hp, droga hamowania awaryjnego przy prędkości 80 km/h była o 8,3 m krótsza na mokrym asfalcie, niż w przypadku najlepszej opony konkurencji. W testach jazdy i hamowania na nawierzchni betonowej, Sava intensa hp wyraźnie pokonała wszystkie pięć konkurentek z Europy i Azji. Wyjątkowa charakterystyka jazdy i hamowania na mokrej nawierzchni jest efektem dużej liczby domykających się bloków bieżnika. Lamelki na barkach opony oraz obszarach pośrednich zostały ulepszone, aby zapewnić większą sztywność, przekładającą się na zwiększenie bezpieczeństwa pokonywania zakrętów i w rezultacie lepsze prowadzenie. Dłuższy przebieg i bardziej równomierne zużycie Nowa konstrukcja bloków bieżnika oraz innowacyjna mieszanka silikonowo -polimerowa przyczyniają się do wydłużenia potencjalnego przebiegu opony. Bardziej płaski i szerszy profil nowej opony oznacza jej lepszy kontakt z nawierzchnią. To przekłada się na bardziej równomierny rozkład ciśnienia, co z kolei oznacza bardziej równomierne zużycie bieżnika. Innowacyjny silikonowy składnik bieżnika oraz niska waga opony wpływają na zmniejszenie oporu toczenia, dzięki czemu znacząco obniża się zużycie paliwa. Wyniki testów Wykonawca testu Wynik Podsumowanie Auto Bild (Marzec 2013) Zad

 • Producent: SAVA
 • Profil: 55
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 15

PLN 242.93

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy SAVA
Zobacz
 

BRIDGESTONE Blizzak W995 225 70R15 112R [EE2]

BRIDGESTONE Blizzak W995 - zimowe opony dostawcze klasy premium. Nowość w Polsce 2014/2015 Zimowa opona Blizzak W995 do samochodów dostawczych to wysokiej klasy produkt stworzony w odpowiedz na potrzeby zawodowych kierowców w obszarze niezawodności, oszczędności paliwa oraz bezpieczeństwa jazdy w każdych warunkach pogodowych. Szeroki zakres dostępnych rozmiarów W995 pokryje zapotrzebowanie najpopularniejszych modeli vanów w Europie. Stopniowo będzie zastępować model Bridgestone Blizzak W965. Cechy Oznakowanie: płatki śniegu, M+S - rozpoznawalna jako opona zimowa we wszystkich krajach europejskich. Bok opony: Nazwa ''bezkolcowa'' na boku opony oraz wzór płatków śniegu wspomagają identyfikację zastosowania opony nawet dla niezorientowanych użytkowników. Ochrona ściany bocznej: Wzmocnienie ściany bocznej opony w celu zapewnienia trwałości bez wpływu na opór toczenia (zużycie paliwa). Przeznaczenie Tworząc oponę Blizzak W995, Bridgestone zadbał o spokój i bezpieczeństwo zawodowych kierowców wszystkich najpopularniejszych samochodów dostawczych, w tym m.in. Forda Transita, Mercedesa Sprintera czy VW Transportera. Opona dostępna będzie w 10 rozmiarach o profilu 15 i 16 cali. Kluczowe zmiany technologiczne Największy postęp w konstrukcji nowej W995 nastąpił w zakresie hamowania, trakcji oraz efektywności paliwowej. Inżynierom Bridgestone udało się zredukować opory toczenia o 10% oraz ulepszyć prowadzenie na mokrej nawierzchni o 5% w stosunku do jej poprzedniego modelu Blizzak W965. Specjalna, symetryczna konstrukcja bieżnika tego modelu zapewnia doskonałe osiągi zarówno na suchych, jak i mokrych nawierzchniach. Zwiększona objętość rowków przyspiesza proces odprowadzenia wody, dzięki czemu opona dużo szybciej się osusza, i zapobiega wystąpieniu zjawiska aquaplaningu. W modelu Bridgestone Blizzak W995 zastosowano wytrzymałą mieszankę Mulicell, która cechuje się dużą elastycznością w szerokim zakresie temperatur. Bez względu na panujące warunki pogodowe opona zachowuje odpowiednią miękkość, co ma bezpośredni wpływ na optymalną przyczepność i utrzymanie wysokiego komfortu jazdy. Konstrukcja bieżnika posiada także specjalne wzmocnienia, dzięki którym opony te mogą pracować pod dużym obciążeniem. Waga samej opony została natomiast obniżona, co pozytywnie wpłynęło na redukcję oporów toczenia, a w konsekwencji na zmniejszeni zużycia paliwa. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Sezon: zimowe

PLN 453.40

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE Zobacz pozostałe kody promocyjneZimowe
Zobacz
 

MATADOR MP92 Sibir Snow 195 55R15 85H [FC2]

Matador MP92 Sibir Snow M+S - opony do samochodów osobowych klasy średniej, wyższej i luksusowej. NOWOŚĆ 2013! Matador MP MP92 Sibir Snow M+S to nowa generacja osobowych opon zimowych o szerokim zastosowaniu i następca bieżnika MP59 Nordicca. Występuje w rozmiarach od 15 do 18 cali. Dedykowany do samochodów klasy średniej, wyższej i luksusowej. Cechy Matador MP92 Sibir Snow oferuje wysoką przyczepność, stabilne prowadzenie oraz krótkie drogi hamowania. Oferowane są rozmiary od 15 do 18 cali oraz indeksy prędkości T, H i V. Dopisek ''Snow'' oznacza, że opona jest dostosowana warunków zimowych panujących na terenie Europy, bez możliwości stosowania kolców. Piktogram na boku opony gwarantuje wysoką niezawodność oraz doskonałą przyczepność zimą - zgodnie ze standardem ASTM F-1805. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MATADOR
 • Profil: 55
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 15

PLN 288.73

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MATADOR
Zobacz
 

RIKEN ALLSTAR2 165 70R13 79T

W rozmiarze 195/65R15 opona ma bieżnik kierunkowy (zdjęcie dostępne przy powiększeniu).

 • Producent: RIKEN
 • Profil: 70
 • Szerokość: 165
 • Średnica: 13

PLN 192.85

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy RIKEN
Zobacz
 

BRIDGESTONE BW501 Front 110 80R19 59V TL F HON WAR

Bridgestone Battle Wing BW501 - przednie opony radialne do dużych motocykli turystycznych typu enduro Battle Wing BW501 - opony radialne Battle Wing są doskonałym rozwiązaniem dla ciągle rosnącej grupy motocyklistów posiadających duże motocykle turystyczne typu enduro, takie jak BMW GS, Suzuki V-Strom, Honda Varadero, Aprilia Caponord czy Triumph Tiger. Opony stworzone zostały specjalnie dla tych, którzy lubią pojeździć po asfalcie w mieście, jak również po nieregularnym terenie i górskich zakrętach. Cechy Bieżnik stworzony, aby podkreślić osiągi na asfalcie, a jednocześnie zapewnić przyczepność i trzymać się drogi poza drogami asfaltowymi. Pojedyncze spiralne opasanie stalowe. Wzmocniona konstrukcja w celu ulepszenia stabilności oraz absorpcji nierówności terenu. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 486.16

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

DUNLOP SP Winter Sport 3D 275 45R20 110V [EC1] XL MFS N0

Skonstruowana z myślą o kierowcach samochodów wyższej i najwyższej klasy Cecha Działanie Korzyści Nowa mieszanka Silica Wysoka termoelastyczność mieszanki nawet w bardzo niskich temperaturach Doskonałe parametry podczas prowadzenia oraz przyspieszania na mokrej nawierzchni. Lepsza przyczepność na śniegu i lodzie. Lamele 3D Nowa generacja trójwymiarowych lamelek 3D zapewnia wysoką elastyczność oraz efekt wzajemnego blokowania się klocków Wysoka sztywność i stabilność bieżnika na suchych drogach oraz podczas jazdy z wysokimi prędkościami. Specjalna geometria bloków w środkowej i centralnej strefie bieżnika Lamelki z wysoką amplitudą umieszczone między strefą barkową a centralną w celu wzmocnienia efektu ''wgryzania się'' w nawierzchnię. Lamelki z niską amplitudą umieszczone w strefie centralnej bieżnika przesuwają się w stosunku do siebie podczas ruchu opony. Specjalnie zaprojektowane krawędzie ''wgryzają się'' w nawierzchnię. Doskonała stabilność boczna i kontrola na śniegu. Lepsze parametry hamowania i trakcji szczególnie na śniegu i lodzie. Kierunkowa rzeźba bieżnika Głębokie rowki umożliwiają szybki i pozbawiony turbulencji drenaż wody i błota spod powierzchni opony Zminimalizowanie zjawiska aquaplaningu na wodzie i błocie pośniegowym. Łatwe prowadzenie i utrzymanie toru jazdy na wodzie i błocie pośniegowym. Większa powierzchnia styku i dłuższy kontakt opony z drogą. Mieszanka z niską zawartością olejów aromatycznych Zmniejszenie emisji szkodliwych związków (węglowodorów policyklicznych) podczas eksploatacji Opona bardziej przyjazna środowisku Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowane zabronione.

 • Producent: DUNLOP

PLN 1426.06

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DUNLOP
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiWinterContact TS850 205 55R16 94H [CC2] XL

CONTINENTAL ContiWinterContact TS 850 - opony zimowe do samochodów kompaktowych i klasy średniej. NOWOŚĆ 2012!!! Nowy Continental ContiWinterContact TS 850 cechuje się mnóstwem innowacji technicznych. Stopniowo zastępować będzie swojego poprzednika - ContiWinterContact TS 830. Oferuje jeszcze lepszą przyczepność na typowo zimowych drogach niż poprzednik, podobnie jak krótsza drogę hamowania na mokrych nawierzchniach, poprawione prowadzenie, dłuższą żywotność oraz zredukowane opory toczenia. Aby opony były bezpieczniejsze, bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska, Inżynierowie Continentala dopilnowali, by cała ich struktura była prawdziwym arcydziełem Optymalna sterowność oraz hamowanie w zimowych warunkach. Wysoka liczba lamelek zwiększa przyczepność oraz sprawność hamowania na śniegu i lodzie. Jednocześnie większa liczba krawędzi pozwala na skuteczniejsze przeniesienie mocy w zakrętach oraz podczas jazdy z wysokimi prędkościami. Wszystko to składa się na doskonałe prowadzenie oraz niesamowitą przyczepność, nawet w ekstremalnych sytuacjach. Krótka droga hamowania na lodzie. Dzięki wysokiemu współczynnikowi nacięć dodatkowe krawędzie lamelli pokonują cienką warstwę wody która tworzy się na lodzie, w sposób podobny do pracy wycieraczek samochodowych . Skutkuje to doskonałą skutecznością hamowania. Wysoki komfort oraz obniżone opory toczenia Poprzez wzmocnienie stopki uzyskano możliwość przenoszenia większych sił w czasie jazdy, a bardziej elastyczna ściana boczna gwarantuje mniejsze straty energii podczas pokonywania nierówności. Dzięki temu uzyskujemy wyższy komfort, perfekcyjne właściwości jezdne oraz niższe opory toczenia. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 55
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 509.16

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

FALKEN SINCERA SN828 155 70R13 75T r.prod.2012

FALKEN SINCERA SN828- opony letnie do samochodów kompaktowych. Opony przeznaczone do aut klasy kompaktowej. Nowa mieszanka silikonowa optymalizuje jazdę na mokrej nawierzchni i zwiększa odporność na ścieranie. SINCERA SN828 oferuje łatwe prowadzenie i wspaniałą stabilność przy dużych prędkościach. Falken to japońska jakość i atrakcyjna cena. Cechy: Wzór bieżnika składa się z 4 żeber, zwiększa sztywność bloków bieżnika dla znakomitego prowadzenia i trakcji. Proste żebro centralne daje dodatkową sztywności zapewniając doskonałą stabilność kierunkową przy wysokich prędkościach 3 proste rowki poprzeczne ustawione pod kątem zaprojektowane dla znakomitej wydajność na mokrym Faliste lamele zwiększają komfort jazdy, zróżnicowanie klocków bieżnika minimalizuje szumy Źródło: Opracowanie na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: FALKEN
 • Profil: 70
 • Szerokość: 155
 • Średnica: 13
 • Sezon: letnie

PLN 119.71

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy FALKEN Zobacz pozostałe kody promocyjneLetnie
Zobacz
 

FALKEN Eurowinter HS449 245 45R17 99V [FC2] XL

Falken Eurowinter HS449 - bezkompromisowa wydajność w warunkach zimowych. Eurowinter HS449 podnosi poprzeczkę w segmencie wyczynowych opon zimowych. Stworzona z wykorzystaniem nowej mieszanki wzbogaconej krzemionką doskonale sprawdza się w zimowych warunkach oraz na suchej nawierzchni. Dzięki zastosowaniu kierunkowego wzoru bieżnika opona cechuje się doskonałą przyczepnością na mokrej i pokrytej błotem pośniegowym nawierzchni. Wykorzystana technologia rowków 3D przy konstrukcji bieżnika zdecydowanie poprawia trakcję w ekstremalnych warunkach na lodzie i mokrej nawierzchni. Opona Falken Eurowinter HS449 przeznaczona jest dla osób poszukujących wydajności w zimie połączonej z pewnością prowadzenia na suchych nawierzchniach. Cechy: mieszanka wzbogacona krzemionką ma na celu utrzymanie elastyczności opony w niskich temperaturach, technologia lameli 3D umożliwia lepsze hamowanie na lodzie i śniegu. Technologia ta pozwala na uzyskanie większej ilości krawędzi tnących w bloku bieżnika, jednocześnie zapewniając sztywności bloku, smooczyszczający kierunkowy wzór bieżnika charakteryzuje się wieloma szerokimi rowkami, które pomagają utrzymać kontakt z nawierzchnią i w zimowych warunkach zapewniają spokojną jazdę, zróżnicowane ułożenie klocków bieżnika zastosowane w oponach HS449 poprawia komfort w trakcie jazdy zmniejszając hałas wynikający z oporów toczenia. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: FALKEN
 • Profil: 45
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 17

PLN 676.56

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy FALKEN
Zobacz
 

GOODYEAR Efficientgrip 205 55R16 91V [CB1] TO

Goodyear EfficientGrip - opony przyjazne dla środowiska. NOWOŚĆ 2009! Całkowicie nowe opony Goodyeara EfficientGrip są jednymi z najbardziej przyjaznych opon dla środowiska. Stosując najnowsze osiągnięcia w zakresie techniki produkcji i zaawansowanych materiałów, inżynierowie Goodyeara opracowali technologię pozwalającą oszczędzać paliwo (FuelSaving Technology). Zrobiona z nowatorskich materiałów oraz nowej generacji mieszanki gumowej bieżnika, ta wyjątkowa opona letnia posiada lekką konstrukcję pozwalającą zmniejszyć ilość energii niezbędnej do jej toczenia. Charakterystyka opony EfficientGrip Zmniejszone zużycie paliwa przy zachowaniu innych parametrów Lekka konstrukcja opony Opatentowana warstwa CoolCushion Layer Technicznie zaawansowane materiały mieszanki gumowej bieżnika Technologia Fuel Saving Ekologiczna opona letnia high performance Goodyeara to dłuższa żywotność, mniejsze zużycie paliwa oraz mniejsza emisja CO2 dzięki unikalnej technologii FuelSaving. EfficientGrip jest pierwszą oponą, w której zastosowano FuelSaving. Obejmuje ona kilka nowoczesnych rozwiązań, bezpośrednio wypływających na opór toczenia opony: specjalną lekką konstrukcję, warstwę CoolCushion, a także zaawansowane materiały i innowacyjną technologię produkcji. Razem, elementy te zmniejszają ilość energii wymaganej do wprawienia opony w ruch, co zmniejsza zużycie paliwa i przez to redukuje emisję CO2. Samochód wyposażony w opony Goodyear EfficientGrip może przejechać dystans dłuższy o 25%, co stanowi korzyść zarówno dla kierowcy, jak i dla środowiska naturalnego. Cechy Pomimo że bardziej przyjazna dla środowiska, EfficientGrip nie idzie na kompromis w kwestii osiągów na mokrej nawierzchni i oferuje doskonałe parametry hamowania oraz pewność jazdy na mokrej drodze. EfficientGrip ma cztery szerokie rowki obwodowe, których kształt oraz rozmieszczenie zostały poprawione, aby jeszcze lepiej odprowadzać wodę i zwiększyć odporność opony na aquaplaning. Przestawienie lamel oraz duża liczba bloków gwarantują lepszą przyczepność na mokrych nawierzchniach. Opona EfficientGrip oferuje: Wyjątkową technologię zmniejszającą zużycie paliwa (FuelSaving Technology) Lekką konstrukcję opony Zoptymalizowany kształt opony Technicznie zaawansowane materiały mieszanki gumowej bieżnika oraz technologię produkcji Opatentowaną warstwę CoolCushion Layer Krzemionkową mieszankę gumową zawierającą polimery nanowszej generacji Zoptymalizowaną sztywność rzeźby bieżnika Szerokie rowki obwodowe Wielofunkcyjne lamelki Solidny zewnętrzny bark opony Zmienny kąt ustawienia bloków bieżnika Większy przebieg na każdym baku paliwa W porównaniu ze średnimi osiągami 4 czołowych opon konkurencji uzyskano o 13% mniejsze opory toczenia, oraz o 1,9% niższe zużycie paliwa! Badania wykonane zostały przez TUV SUD Automotive w marcu

 • Producent: GOODYEAR
 • Profil: 55
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 324.28

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GOODYEAR
Zobacz
 

NOKIAN Nokian i3 195 65R15 91T [EC2]

Nokian i3 - opony letnie do małych i średnich samochodów miejskich Nokian i3 został opracowany specjalnie z myślą o małych i średnich samochodach miejskich. Trzy wzdłużne, główne rowki bieżnika zapobiegają aquaplaningowi i sprawiają że opona jest cicha i stabilna nawet przy wysokich prędkościach. Asymetryczna konstrukcja barku opony poprawia prowadzenie na mokrych i suchych nawierzchniach. Nowa mieszanka z siliką gwarantuje przyczepność w warunkach deszczowych. Cechy Precyzja prowadzenia i niski poziom hałasu Doskonałe zapobieganie aquaplaningowi Niskie opory toczenia oszczędzają paliwo Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: NOKIAN
 • Profil: 65
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 15

PLN 233.85

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy NOKIAN
Zobacz
 

HANKOOK VENTUS S1 EVO2 K117 245 35R19 93Y [CA2] XL FR

VENTUS S1 EVO2 K117 - opony letnie do samochodów o wysokich osiągach. NOWOŚĆ 2012! Opony asymetryczne dedykowane do samochodów klasy średniej i wyższej o wysokich osiągach. Idealny kompromis pomiędzy osiągami na mokrej oraz suchej nawierzchni. Cechy: znakomity kompromis pomiędzy zachowaniem na suchej i mokrej nawierzchni, bardzo dobra kontrola w zakrętach, doskonałe hamowanie na mokrej nawierzchni dzięki wysokiej zawartości styrenu, niskie opory toczenia, znakomita przyczepność mimo zużycia bieżnika. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK
 • Profil: 35
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 19

PLN 793.12

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

VREDESTEIN Quatrac 3 185 70R13 86T [EC1]

Quatrac 3: Latem i zimą na jednych oponach Opona Quatrac 3 jest jedyną w swoim rodzaju oponą na wszystkie pory roku firmy Vredestein. Opona ta stanowi doskonałą alternatywę dla kierowców, którzy w klimacie umiarkowanym pragną przez cały rok jeździć na jednym rodzaju opon. Rzucający się w oczy asymetryczny, niekierunkowy bieżnik z podziałem na część letnią i zimową zapewnia optymalne bezpieczeństwo i komfort jazdy w każdych warunkach pogodowych. Opona ta znacznie ułatwia kierowanie pojazdem, co jest niezwykle pożądane podczas jazdy w warunkach letnich na suchej i mokrej nawierzchni. Zapewnia ona doskonałą przyczepność, przy równoczesnej dużej zdolności odprowadzania błota i śniegu w warunkach zimowych. W bieżniku znajdują się trzy podłużne rowki, pełniące nie tylko funkcję estetyczną, ale umożliwiające również skuteczne odprowadzanie wody. Letnia strona opony Quatrac 3 znajduje się w zewnętrznej części bieżnika. Wyróżnia się ona niższą proporcją ilości gumy do pustych przestrzeni w rzeźbie bieżnika (więcej gumy, mniej pustych przestrzeni) oraz ograniczoną liczbą prostych lameli. W warunkach letnich zapewnia to dodatkową przyczepność po stronie zewnętrznej, zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Dzięki dodatkowej ilości gumy po stronie zewnętrznej oraz sztywnym kostkom bieżnika opona sprawnie reaguje na każdy ruch kierownicą. Wewnętrzna strona opony Quatrac 3 posiada bardzo otwartą rzeźbę bieżnika z falistymi lamelami, które w warunkach zimowych zapewniają dodatkową przyczepność na ośnieżonej nawierzchni. Ponadto, ta część bieżnika posiada duże zdolności odprowadzające, dzięki czemu błoto i śnieg nie są w stanie przyczepić się do bieżnika, co gwarantuje optymalną przyczepność. Opona Quatrac 3 posiada oznaczenia płatka śniegu i M&S, oznaczające, że spełnia wymogi stawiane oponom zimowym. CECHY: KORZYŚCI: Niska oraz ograniczona ilość odchylanych lameli (strona letnia) Optymalny kontakt z nawierzchnią drogi oraz doskonała kontrola jazdy Otwarta struktura profilu wyposażonego w faliste lamele (strona zimowa) Doskonała przyczepność oraz wysoka zdolność toczenia na śniegu i lodzie Trzy centralne linie bieżnika Maksymalne odprowadzanie wody zapobiega poślizgom Rozplanowana konstrukcja i profil Niski poziom hałasu, spełniający nowe normy UE Wyposażone w regularne kodowanie M&S oraz symbol ''snowflake'' [płatek śniegu] Spełnia wymogi potrzebne do uznania za oficjalne opony zimowe Ochraniacz obręczy(od serii 55 oraz niższych) Chroni obręcze aluminiowe Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: VREDESTEIN
 • Profil: 70
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 13

PLN 387.50

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy VREDESTEIN
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiSportContact 5 255 50R20 109Y [CA2] XL

Continental ContiSportContact 5 - Nieskończona przyjemność z jazdy dzięki doskonałej przyczepności. NOWOŚĆ 2011!!! Koncern Continental przygotował oponę idealnie pasującą zarówno do samochodów sportowych jak i do samochodów typu SUV o sportowej charakterystyce. Nowa opona posiada znaczenie lepsze parametry w porównaniu do popularnego poprzednika, ContiSportContact 3: krótsza droga hamowania we wszystkich warunkach pogodowych, doskonała przyczepność i bezpieczeństwo w zakrętach, zredukowane zużycie paliwa oraz wysokie przebiegi. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu nowej mieszanki gumowej skupiającej się na najskuteczniejszym przenoszeniu mocy na asfalt oraz zapewniającej niskie opory toczenia podczas spokojnej jazdy. ContiSportContact 5 jest dostępna w rozmiarach od 17 cali dla samochodów osobowych oraz od 18 cali dla samochodów typu SUV.

 • Producent: CONTINENTAL

PLN 1138.95

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

DURO DI2012 Front 21x7 10 25N 4PR TL

DI-2012 Power Trail - sportowa opona dedykowana na przód Opona ta przeznaczona jest do zastosowania na przednią oś. Jej żywiołem są wyścigi typu Dirt Track i trail. Barki zaprojektowano pod katem maksymalnej siły ciągu i stabilności podczas szybkiej jazdy w zakrętach. Bieżnik Rzeźba bieżnika zapobiega zaleganiu zanieczyszczeń między jej klockami. Źródło: opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: DURO

PLN 169.41

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DURO
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiSportContact 5P 265 35R19 98Y [FA2] XL MO

Continental ContiSportContact 5 P - Ekstremalnie sportowa, bezkompromisowo bezpieczna. NOWOŚĆ 2010! Bezpieczeństwo i maksymalna przyjemność z jazdy sportowym samochodem oraz wysokie osiągi zapewni nowy produkt firmy Continental. To innowacyjna opona o wyczynowych parametrach, gwarantująca maksimum bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy, przeznaczona do naprawdę szybkich samochodów. Ogumienie ContiSportContact 5 P jest indywidualnie dostosowane do specyficznych wymagań związanych z montażem na przedniej lub tylnej osi. Precyzja prowadzenia i maksymalna przyczepność w każdych warunkach pozwalają w pełni wykorzystać możliwości pojazdu. Opony ContiSportContact 5 P umożliwiają nie tylko szybką jazdę, ale i szybkie hamowanie. Dlatego są zalecane przez czołowych ekspertów. Cechy Do najważniejszych należą: Perfekcyjna precyzja kierowania i sportowe właściwości jezdne. Znakomita przyczepność i stabilność w zakrętach. Krótka droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Opony zoptymalizowane pod kątem specyficznych wymagań związanych z montażem na przedniej lub tylnej osi. Zaawansowana technologia i bezpieczeństwo. Solidne i wytrzymałe centralne żebrowanie, łączone bloki bieżnika oraz dodatkowe asymetryczne żebra zapewniają optymalną wzdłużną sztywność opony oraz ograniczają przemieszczanie się elementów bieżnika. Dzięki temu siły kierowania przenoszone są bezpośrednio na drogę. Po prostu perfekcyjna precyzja kierowania i sportowe właściwości jezdne. Znakomita przyczepność i stabilność w zakrętach. Masywne i elastyczne bloki na zewnętrznym barku oraz solidne centralne żebrowanie gwarantują, że opona perfekcyjnie adaptuje się do nawierzchni. Powierzchnia kontaktu zostaje zwiększona zwłaszcza przy szybkim pokonywaniu zakrętów. Kierowca maksymalnie wykorzystujący możliwości ogumienia otrzymuje precyzyjne informacje zwrotne, a opona zapewnia znakomitą przyczepność i maksymalną stabilność. Krótka droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Technologia Black Chilli to specjalnie opracowana kombinacja związków - w tym innowacyjny rodzaj sadzy przeznaczony do opon wyścigowych - która przyspiesza rozgrzewanie opony i poprawia jej stabilność. Polimery stanowiące składnik gumy zostały wzmocnione nanocząsteczkami nadającymi im wyjątkową elastyczność. Dzięki temu opona ma większą powierzchnię kontaktu z nawierzchnią, co znakomicie poprawia przyczepność i stabilność. Ponadto specjalne żywice sprawiają, że opona dosłownie wczepia się w mokrą lub suchą nawierzchnię, skracając drogę hamowania. Zoptymalizowane opory toczenia, bieżnik ''cap and base''. O zrównoważonej charakterystyce gumy decydują dwa składniki bieżnika - ''cap'' i ''base'' - które zapewniają dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni, a jednocześnie krótszą drogę hamowania i zmniejszone opory toczenia. Zewnętrzna warstwa ''cap'' zapewnia dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni i krótką drogę hamowania, a

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 35
 • Szerokość: 265
 • Średnica: 19

PLN 1148.06

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

GOODYEAR Excellence 215 55R17 98V [CB1] XL MFS

Goodyear wprowadza na rynek całkowicie nowy produkt na sezon letni 2005, jakim jest opona klasy High Performance - Goodyear Excellence . Excellence to najnowsze opony marki Goodyear do samochodów klasy wyższej, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo jazdy, doskonałą przyczepność i znakomity komfort. Innowacyjna konstrukcja najnowszej opony Excellence zawiera opatentowaną technologię zapewniającą lepsze hamowanie i kierowalność na mokrej nawierzchni w nagłych sytuacjach. Specjalna silikonowa mieszanka na mokre nawierzchnie zapewnia wyskoki poziom przyczepności na mokrej i suchej nawierzchni. Spiralny ekran pod bieżnikiem i udoskonalona stopka zapewniają precyzję kierowania (nawet opony po pewnym przebiegu) i bardziej komfortową jazdę. Opony Excellence zostały już homologowane na pierwsze wyposażenie m.in. do: Alfa Romeo (147/156/166), Mercedesa (klasy B i S), oraz VW Passata; ponad 70 kolejnych homologacji jest w trakcie przygotowania. Podstawowe dane: rozmiary: 40 (z tego 26 z FP- ochraniacz felgi) profil 14 do 18 cali indeksy prędkości: od 210 do 270 km/h Zestawienie cech opony i korzyści z nich płynących w tabeli poniżej: Cecha Działanie Korzyść Opatentowana technologia zapewniająca bezpieczeństwo Opatentowana technologia maksymalizująca poprzeczną i wzdłużną przyczepność opony do nawierzchni na śliskich drogach Hamowanie i kierowalność na mokrej nawierzchni w nagłych sytuacjach Specjalna silikonowa mieszanka na mokre nawierzchnie Wysoki poziom przyczepności w każdych warunkach dzięki nowym polimerom Najwyższe parametry kierowania na mokrej i suchej nawierzchni Optymalizacja klocków bieżnika Opatentowana zmienna podziałka bieżnika optymalizuje hałas. Ustawione pod kątem klocki bieżnika redukują efekt zetknięcia opony z powierzchnią drogi Niski poziom hałasu wewnątrz pojazdu; hałas rozchodzi się na zewnątrz pojazdu Udoskonalona konstrukcja stopki Jednorodne osadzenie stopki opony na obręczy pozwala uniknąć wibracji Łagodniejsza jazda; Komfort Stabilizatory barkowe Przenoszenie obciążenia w trakcie trudnych manewrów drogowych wspierają i kontrolują sztywniejsze zewnętrzne klocki bieżnika Przyczepność na zakrętach; Kierowalność przy dużych prędkościach; Nagłe hamowanie na suchych nawierzchniach Ekran spiralny Zoptymalizowany rozkład ciśnienia na całej powierzchni kontaktu opony z drogą Precyzja kierowania nawet przy oponie już zużytej Źródło: opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta

 • Producent: GOODYEAR
 • Profil: 55
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 666.78

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GOODYEAR
Zobacz
 

MATADOR MP92 Sibir Snow 205 60R15 91H [FC2]

Matador MP92 Sibir Snow M+S - opony do samochodów osobowych klasy średniej, wyższej i luksusowej. NOWOŚĆ 2013! Matador MP MP92 Sibir Snow M+S to nowa generacja osobowych opon zimowych o szerokim zastosowaniu i następca bieżnika MP59 Nordicca. Występuje w rozmiarach od 15 do 18 cali. Dedykowany do samochodów klasy średniej, wyższej i luksusowej. Cechy Matador MP92 Sibir Snow oferuje wysoką przyczepność, stabilne prowadzenie oraz krótkie drogi hamowania. Oferowane są rozmiary od 15 do 18 cali oraz indeksy prędkości T, H i V. Dopisek ''Snow'' oznacza, że opona jest dostosowana warunków zimowych panujących na terenie Europy, bez możliwości stosowania kolców. Piktogram na boku opony gwarantuje wysoką niezawodność oraz doskonałą przyczepność zimą - zgodnie ze standardem ASTM F-1805. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MATADOR
 • Profil: 60
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 15

PLN 318.56

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MATADOR
Zobacz
 

MICHELIN PRIMACY 3 215 60R17 96V [CA2] MO

MICHELIN PRIMACY 3 - do pojazdów wyższej klasy i limuzyn. NOWOŚĆ 2012! Poprzez nieprzerwane podnoszenie osiągów swoich produktów Michelin zaangażowany jest w zwiększanie bezpieczeństwa drogowego. MICHELIN Primacy 3 to opona, która sukcesywnie będzie zastępować bieżnik Primacy HP. Cechy: Nowa, opatentowana rzeźba bieżnika z samoblokującymi się lamelami - podczas intensywnego hamowania cała powierzchnia klocków bieżnika opony przylega do podłoża. W konstrukcji lameli wykorzystano podpory przylegające do klocków bieżnika, które podczas hamowania zapobiegają odkształceniu się klocków bieżnika, w efekcie uzyskuje się większą siłę hamowania i krótszą drogę hamowania. Nowa, opatentowana mieszanka gumy - optymalizuje przyczepność we wszystkich warunkach użytkowania bez poświęcania innych parametrów osiągów, czyli zużycia paliwa i trwałości. Nowa mieszanka jest unikatowym i złożonym połączeniem różnych elastomerów, środka wzmacniającego na bazie krzemionki i żywicowych substancji zmiękczających. To, co czyni mieszankę innowacyjną, to nie tylko same jej składniki, ale optymalne proporcje każdego ze składników oraz sposób ich połączenia. To unikatowe połączenie właśnie powoduje mocne połączenia międzycząsteczkowe, zapewniając oponie Primacy 3 trwałość i wysokie przebiegi. Doskonałe osiągi w hamowaniu na SUCHEJ nawierzchni, w hamowaniu na MOKREJ nawierzchni, w przyczepności na ZAKRĘTACH na mokrej nawierzchni. *Testy wykonane zostały przez TUV SUD i IDIADA w 2011 roku, na oponach w rozmiarach 205/55 R16 V oraz 225/45 R17 W. Rozmiary: Szerokość 215 - 225 Profil 45 - 55 Średnica 16 - 17 Indeksy nośności 91 - 99, prędkości H, V, W. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 60
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 589.90

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

METZELER LASERTEC Front 90 90 21 54H M C TL

Innowacyjne materiały i mieszanki, zastosowane do klasycznego rysunku bieżnika, by od własnego motocykla uzyskać zawsze maksimum. Nowa mieszanka z krzemem opracowana w celu uzyskania wysokiej przyczepności zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Opasanie opony “Sport TouringXMLLIBHACKamp;#8221; zbudowane z lżejszego i bardziej wytrzymałego włókna poliestrowego, aby uzyskać komfort i zwrotność. Bieżnik “Classico” (Klasyczny), zaprojektowany dla zapewnienia skutecznej dyspersji wody w celu zagwarantowania bezpiecznej jazdy na mokrej nawierzchni i regularnego zużycia przez długie przebiegi. Źródło: materiały producenta

 • Producent: METZELER

PLN 480.99

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy METZELER
Zobacz
 

HANKOOK RADIAL RA14 225 60R16 105 103T [EC2]

HANKOOK Radial RA14 Asymetryczna opona do samochodów dostawczych, ze świetną trakcją. Jej cztery kanały zapewniają dobre odprowadzanie wody oraz optymalne hamowanie. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie Zabronione.

 • Producent: HANKOOK

PLN 536.10

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

MICHELIN PILOT SPORT 3 255 35R19 96Y [EA2] XL AO

Nowość 2010 !!! - MICHELIN PILOT SPORT 3 - Opony do samochodów sportowych i limuzyn o dużej mocy Dzięki oponom Michelin Pilot Sport 3 - masz szansę na jeszcze więcej wrażeń z jazdy! Opony przeznaczone są do samochodów sportowych i do limuzyn dużej mocy. Pasjonaci czterech kółek, znakomicie obeznani z technologicznymi nowinkami, spontanicznie wybierają marki oryginalnego wyposażenia oraz marki referencyjne. Aby w pełni czerpać przyjemność z jazdy, poszukują szybko reagującej opony, która pozwoli im wykorzystać potencjał drzemiący w ich pojazdach i zagwarantuje wyjątkową stabilność prowadzenia bez względu na warunki drogowe. Na drodze przyjemność z jazdy i kontrola nad pojazdem są równoznaczne. Zrównoważone osiągi opony pozwolą kierowcom zwiększyć po dziesięciokroć ich doznania z jazdy! Technologie Zdobycze najnowszych technologii zapewnią sporo mocnych wrażeń: Anti Surf System Green Power Compound Anti Surf System: optymalna przyczepnośćna mokrej nawierzchni Zoptymalizowany profil opony MICHELIN Pilot Sport 3 pozwala jej rozcinać kałuże, utrzymując kierunek jazdy, podczas gdy inne opony zmagają się z aquaplaningiem w głębokiej warstwie wody. Green Power Compound - wysokie osiągi i wysoka efektywność energetyczna dzięki mieszance Green Power Compound. Rewolucyjna mieszanka gum pozwala na połączenie znakomitej przyczepności na mokrej nawierzchni z oszczędnością paliwa i wyjątkową trwałością opony. Doświadczenie MICHELIN zdobyte w 24-godzinnych wyścigach Le Mans, których ukoronowaniem było 12 zwycięstw z rzędu, pozwala marce tworzyć ekologiczny sport! Sport i ekologia To pierwsza gama opon sportowych MICHELIN wykonana w ekologicznej technologii Green X. Logo GREEN X na boku opony MICHELIN Pilot Sport 3 jest gwarancją jednego z najwyższych poziomów energooszczędności wśród opon dostępnych na rynku. Technologia Green X jest świadectwem zaangażowania MICHELIN w obniżanie zużycia paliwa przez pojazdy i związaną z nim redukcją emisji CO2 do atmosfery. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 35
 • Szerokość: 255
 • Średnica: 19

PLN 936.69

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

MICHELIN PILOT ALPIN PA4 235 35R19 91W [EC2] XL

Michelin Pilot Alpin PA4 - opony zimowe do samochodów o wysokich osiągach. NOWOŚĆ 2012!!! Opony o agresywnym, asymetrycznym bieżniku przeznaczone do samochodów o wysokich osiągach. Sukcesywnie zastepować będą bieżnik Pilot Alpin PA3. Cechy Wyższe bezpieczeństwo - Droga hamowania krótsza o 3 metry na mokrej nawierzchni i o 4 metry na śniegu w porównaniu z poprzednikiem.* Wyższa mobilność - Poprawiona trakcja na śniegu i lodzie w porównaniu z poprzednikiem.* Lepsza kontrola - Zoptymalizowane osiągi na wszystkich nawierzchniach.* Technologia Duża ilość lamelek i krawędzi bieżnika - Liczba lamelek została zwiększona do 135%, a krawędzi aż do 74% w porównaniu do poprzedniej generacji opon. Wskutek tych zmian uzyskano lepszą trakcję oraz hamowanie na śniegu i lodzie *. Technologia StabiliGrip - Lamele wykonane w technologii trójwymiarowej mogą układać się pod różnymi kątami, co pozwala na uzyskanie większej ilości krawędzi, a w związku z tym poprawienie przyczepności oraz zwiększenie sztywności klocków bieżnika. Mieszanka Helio 3G - W trzeciej generacji mieszanki gumowej Helio dodano do składu olej słonecznikowy (patent Michelin), który ma wpływ na zwiększenie przyczepności w niskich temperaturach Krawędzie N Flex - Maksimum technologii wykorzystane dla lepszej przyczepności na drogach w warunkach zimowych i precyzyjniejszej kierowalności. Testy * - Powyższe wyniki potwierdzone zostały testem porównawczym przeprowadzonym przez TUV Sud w roku 2012 dla rozmiaru 235/65R17 w indeksie prędkości H. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 35
 • Szerokość: 235
 • Średnica: 19

PLN 1217.20

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

FALKEN Eurowinter HS449 185 65R14 86T [FC2]

Falken Eurowinter HS449 - bezkompromisowa wydajność w warunkach zimowych. Eurowinter HS449 podnosi poprzeczkę w segmencie wyczynowych opon zimowych. Stworzona z wykorzystaniem nowej mieszanki wzbogaconej krzemionką doskonale sprawdza się w zimowych warunkach oraz na suchej nawierzchni. Dzięki zastosowaniu kierunkowego wzoru bieżnika opona cechuje się doskonałą przyczepnością na mokrej i pokrytej błotem pośniegowym nawierzchni. Wykorzystana technologia rowków 3D przy konstrukcji bieżnika zdecydowanie poprawia trakcję w ekstremalnych warunkach na lodzie i mokrej nawierzchni. Opona Falken Eurowinter HS449 przeznaczona jest dla osób poszukujących wydajności w zimie połączonej z pewnością prowadzenia na suchych nawierzchniach. Cechy: mieszanka wzbogacona krzemionką ma na celu utrzymanie elastyczności opony w niskich temperaturach, technologia lameli 3D umożliwia lepsze hamowanie na lodzie i śniegu. Technologia ta pozwala na uzyskanie większej ilości krawędzi tnących w bloku bieżnika, jednocześnie zapewniając sztywności bloku, smooczyszczający kierunkowy wzór bieżnika charakteryzuje się wieloma szerokimi rowkami, które pomagają utrzymać kontakt z nawierzchnią i w zimowych warunkach zapewniają spokojną jazdę, zróżnicowane ułożenie klocków bieżnika zastosowane w oponach HS449 poprawia komfort w trakcie jazdy zmniejszając hałas wynikający z oporów toczenia. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: FALKEN
 • Profil: 65
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 14

PLN 190.62

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy FALKEN
Zobacz
 

METZELER Tourance Exp 150 70R17 69V G M C TL

NOWOŚĆ 2007 - nowa generacja opon enduro ! Najnowsza opona Metzeler - Tourance EXP jest pierwszą w segmencie szosowego enduro oponą ze stalowym opasaniem pod kątem 0 stopni, o zaawansowanej, radialnej budowie. Przeznaczenie Metzeler Tourance EXP to opony enduro dedykowane do typowo szosowego zastosowania. Bieżnik stanowi rozwinięcie dobrze znanej rzeźby Tourance, jednak zaprojektowano je pod katem jeszcze lepszych osiągów na drogach, dla kierowców szukających nowych doświadczeń. Podstawowe cechy Opatentowana technologia konstrukcji opon z opasaniem pod katem o stopni zarówno na przedniej jak i tylnej oponie gwarantuje jeszcze lepszą stabilność zarówno podczas jazdy na wprost, hamowania, jak i pełną precyzję przy wchodzeniu w zakręty. Dzięki temu doskonale absorbowane sa wszelkie nierówności na drodze, nawet przy pełnym obciążeniu motocykla. Nowa rzeźba bieżnika zwiększa możliwości opony na drogach utwardzonych w każdych warunkach pogodowych. Zmodyfikowana mieszanka gumy zapewnia wysoką przyczepność na mokrych i suchych nawierzchniach. Perfekcyjna kombinacja - idealna na dalekie podróże. Źródło: Opracowano na podstawie materiałów producenta

 • Producent: METZELER

PLN 754.97

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy METZELER
Zobacz
 

MICHELIN LATITUDE TOUR HP 245 60R18 104H [CC2]

Michelin Latitude Tour HP - Nowość 2007! Nowa opona letnia Michelin Latitude Tour HP przeznaczona jest do coraz popularniejszej gamy samochodów 4x4 typu SUV, poruszających się głownie po szosach. Oferuje ona użytkownikom niezrównany komfort, bezpieczeństwo i niespotykaną w tym segmencie żywotność. Już od wielu lat w Europie zauważalna jest tendencja wzrostowa udziału w rynku samochodów z napędem na cztery koła. Pojazdy te nie tylko stają się coraz większe, ale jednocześnie wyposażane są w mocniejsze jednostki napędowe i precyzyjne układy zawieszenia. Ten szybki rozwój powoduje również potrzebę ciągłego doskonalenia opon, które są niezwykle istotnym czynnikiem w kwestii bezpieczeństwa oraz komfortu. Nowa opona Michelin Latitude Tour HP jest następcą Michelin 4x4 Synchrone oraz Michelin Energy MXV4+. Stanowi ona odpowiedź na ciągle rosnące wymogi stawiane ogumieniu przez samych użytkowników. Według nich najistotniejszą cechą w oponach do samochodów z tego segmentu jest komfort (64% badanych) oraz przebieg (45% badanych) . Dlatego, przy projektowaniu nowej opony Michelin Latitude Tour HP, główny nacisk został położony właśnie na te elementy. Dzięki nowym rozwiązaniom udało się zredukować o 5% hałas i wibracje powstające podczas jazdy oraz uzyskać większy przebieg aż o 20% . Jednocześnie podniesiono poziom bezpieczeństwa poprzez zwiększenie przyczepności opony na mokrej nawierzchni. Trwałość Uzyskiwanie wysokich przebiegów opony jest niezwykle istotnym elementem z punktu widzenia użytkownika. Michelin wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, wdrażając w oponie Michelin Latitude Tour HP nowatorską technologię ''Terrain-proof''. Rozwiązanie to polega na zastosowaniu specjalnej mieszanki gumowej bieżnika wywodzącej się z wieloletnich doświadczeń Michelin w technologiach stosowanych w oponach przemysłowych. Uzyskana w ten sposób duża odporność na ścieralność i uszkodzenia mechaniczne gumy bieżnika umożliwia użytkownikowi eskapady poza asfaltową drogę bez obaw o zniszczenie ogumienia. Duża żywotność Michelin Latitude Tour HP oznacza, że opona ta ma dłuższy okres użytkowania aż o jeden sezon, co daje oczywiste korzyści finansowe użytkownikom. Ponadto jest to istotne dla ochrony środowiska naturalnego z powodu mniejszej liczby zużytego ogumienia przeznaczonego do utylizacji. Lamele trójwymiarowe W konstrukcji bieżnika nowej opony letniej Michelin Latitude Tour HP zastosowano innowacyjne rozwiązanie budowy lamel w technologii ''StabiliGrip''. Na technologię tą składają się trójwymiarowe lamele BDS (Bi-Directional Sipe) oraz system VG - (Variable Geometry). Dzięki lamelom BDS, elementy klocka bieżnika zazębiają się o siebie i blokują, zarówno w kierunku poprzecznym, jak i wzdłużnym. Dzięki temu letnia opona Michelin Latitude Tour HP uzyskuje lepszą przyczepność, zarówno przy działaniu na oponę sił kierunkowych, występujących w przypadku szybkiej jazdy w zakrętach, ruszaniu oraz w czasie silnego hamo

 • Producent: MICHELIN

PLN 818.55

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

UNIROYAL Rain Max 2 195 60R16 99 97H [CC2]

UNIROYAL RAIN MAX 2 - opona do samochodów dostawczych. NOWOŚĆ 2009!!! Nowy Uniroyal RainMax 2 oferuje lepszą ochrone przed zjawiskiem aquaplaningu. Cechę tę udało sie połączyć z wyjatkową ekonomią - dzięki długiej żywotności opon. Całkowicie nowa struktura bieżnika skutkuje krótka drogą hamowania na mokrych i suchych drogach, poprawioną kierowalność oraz zoptymalizowaną stabilnośc podczas jazdy w zakrętach. Rowki o kształcie strzały oraz trzy szerokie kanały obwodowe niwelują turbulencje wody i doskonale ja rozpraszają. Zoptymalizowany rozkład sztywności żeber bieżnika wraz z poprzecznymi rowkami poprawia sztywnośc wzdłużną całego bieżnika. Dzięki temu zużucie jest wolniejsze oraz równomierne, co wydłuża okres bezpiecznej eksploatacji opon. Cechy: wyjątkowa odporność na aquaplaning skrócona droga hamowania na mokrych i suchych nawierachniach wyjątkowo długa żywotność opon Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: UNIROYAL

PLN 430.75

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy UNIROYAL
Zobacz
 

GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 2 245 35R19 93Y [CA2] XLMOE ROF MFS

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 - Wysokie osiągi i bezpieczeństwo jazdy. NOWOŚĆ 2011!!! Nowa opona Eagle F1 Asymmetric 2 jest zalecana do luksusowych i usportowionych samochodów, gwarantując pewność prowadzenia i poczucie bezpieczeństwa przy wysokich prędkościach. Opona jest udoskonalonym następcą wielokrotnie nagradzanej w testach poprzedniczki - Goodyear Eagle F1 Asymmetric, rekomendowanej przez prestiżowych producentów samochodów, takich jak Porsche, Maserati, Corvetta czy Ferrari. Technologia Active Braking Dzięki zastosowaniu ActiveBraking Technology opona charakteryzuje się krótszą drogą hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Lżejsza konstrukcja opony i nowa mieszanka krzemionkowa zapewniają lepszą przyczepność i mniejsze zużycie bieżnika. Dodatkowo mieszanka w połączeniu ze specjalną żywicą daje oponie wyścigowe właściwości. Struktura karkasu opony z krzyżowym opasaniem zwiększa sztywność i odporność opony na skręcanie. Klocek w oponie Eagle F1 Asymmetric 2 zwiększa kontakt z nawierzchnią poprzez zastosowanie nowoczesnej, elastycznej mieszanki i większe przyleganie w trakcie hamowania. Krótsza droga hamowania Opona letnia Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 sprawia, że kierowca, hamując, może zatrzymać samochód nawet o 3 metry wcześniej, niż gdyby jechał samochodem wyposażonym w inne opony. Niezależna organizacja badawcza TUV SUD Automotive jednoznacznie potwierdziła, że Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 charakteryzuje się krótką drogą hamowania zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Cechy Krótsza droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni: większy kontakt z nawierzchnią dzięki elastycznej mieszance z unikalnymi polimerami i żywicą dającą wyścigowe właściwości. Mieszanka zawierająca unikalną kompozycję polimerów, połączonych ze specjalną żywicą dającą oponom wyścigowe właściwości. Mniejsze zużycie opony i lepsza przyczepność: dzięki zaawansowanej technologicznie krzemionkowej mieszance i specjalnej konstrukcji opony z krzyżowym opasaniem. Mniejsze zużycie paliwa: dzięki lżejszej konstrukcji opony oraz efektywniejszej emisji ciepła. Wyniki testów Wykonawca testu Wynik Podsumowanie ADAC (Luty 2013) Dobra (2,1) ''Dobrze zbalansowana, najlepsze wyniki na suchej nawierzchni, dobra na mokrej nawierzchni, niskie zużycie w trakcie jazdy'' OAMTC (Luty 2013) Szczególnie polecana (2,1) ''Dobrze zbalansowana, najlepsze wyniki na suchej nawierzchni, dobra na mokrej nawierzchni, niskie zużycie w trakcie jazdy'' Stiftng Warentest (Luty 2013) Dobra (2,1) - TCS (Luty 2013) Szczególnie polecana (2,1) ''Dobrze zbalansowana opona, dobre parametry we wszystkich kategoriach bezpieczeństwa, najlepszy wynik na suchej nawierzchni'' Sport Auto (Marzec 2013) Sczególnie polecana (Miejsce 3/10) ''Bardzo dobra odporność na aquaplaning, dobre właściwości hamowania, bardzo dobra opona na mokrą i suchą nawierzchnię. Mała tendencja do podsterowności p

 • Producent: GOODYEAR
 • Profil: 35
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 19

PLN 1152.24

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GOODYEAR
Zobacz
 

FEDERAL SS 595 275 30R19 92W [EF3]

Federal 595 -King Of Drifting, kontynuator tradycji bestsellera Federal SS595. 595 - To opona dawniej występująca pod nazwą SS595 (SuperSteel 595). Inna nazwa to jednak nie tylko marketing. Wprowadzono szereg zmian mających na celu poprawę parametrów w warunkach sportowych z naciskiem na drift, a także poprawiono wytrzymałość opony oraz zmniejszono szybkość jej zużycia przy intensywnym użytkowaniu. Opona opracowana została od początku do końca pod kątem kierowców poszukujących mocnych wrażeń za kierownicą i oczekujących od swojego samochodu pewności prowadzenia w każdych warunkach. Układ bloków bieżnika wykonanego ze specjalnie opracowanej mieszanki gumowej zapewnia doskonałą trakcję na prostej oraz przyczepność na zakrętach, a szerokie rowki w kształcie litery ''V'' wyjątkowo skutecznie odprowadzają wodę spod kół zapewniając pewne prowadzenia na mokrej nawierzchni. Zachowuje przy tym niezbędne minimum komfortu umożliwiające codzienne użytkowanie. Cechy: Najnowsza technologia Federal TTIC - płynność jazdy, szybkość i bezpieczeństwo Technologia MPO - utrzymanie pełnych własności opony przez cały okres jej użytkowania Trzypromieniowa konstrukcja bieżnika zapewnia równomierny rozkład obciążenia i przyczepności opony do podłoża Kołnierz wzmacniający ochraniający felgę przed uszkodzeniami przy wjeżdżaniu na krawężniki, czy na nierównych drogach Stalowe opasanie dla optymalnych osiągów w każdej temperaturze Technologia Opti-Noise - ograniczenie szumów opony Agresywny kierunkowy wzór bieżnika poprawia trakcję przy wysokich prędkościach Unikalna konstrukcja bloków na krawędzi opony zapewnia pewne prowadzenie w różnych warunkach drogowych. Źródło: Opracowanie sklepu Netcar na podstawie materiałów producenta

 • Producent: FEDERAL
 • Profil: 30
 • Szerokość: 275
 • Średnica: 19

PLN 653.86

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy FEDERAL
Zobacz
 

PIRELLI Diablo Wet Front 120 75R420 M C NHS TL

PIRELLI Diablo WET Na bazie doświadczeń Pirelli w zawodach F.I.M. World Superbike Championship powstał nowy bieżnik, specjalnie stworzony do pośrednich zastosowań na torze. Pirelli Diablo Wet to kompletny zestaw na długie przebiegi we wszystkich kategoriach, włącznie z Superbike, Supersport i Superstock. Nowa 16.5'' opona całkiem nowym wzorem bieżnika gwarantuje jakość i kontrolę w pośrednich warunkach pogodowych. źródło: opracowano na podstawie materiałów producenta

 • Producent: PIRELLI

PLN 892.98

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz