Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy również
FALKEN Eurowinter HS449 245 45R17 99V [FC2] XL

Falken Eurowinter HS449 - bezkompromisowa wydajność w warunkach zimowych. Eurowinter HS449 podnosi poprzeczkę w segmencie wyczynowych opon zimowych. Stworzona z wykorzystaniem nowej mieszanki wzbogaconej krzemionką doskonale sprawdza się w zimowych warunkach oraz na suchej nawierzchni. Dzięki zastosowaniu kierunkowego wzoru bieżnika opona cechuje się doskonałą przyczepnością na mokrej i pokrytej błotem pośniegowym nawierzchni. Wykorzystana technologia rowków 3D przy konstrukcji bieżnika zdecydowanie poprawia trakcję w ekstremalnych warunkach na lodzie i mokrej nawierzchni. Opona Falken Eurowinter HS449 przeznaczona jest dla osób poszukujących wydajności w zimie połączonej z pewnością prowadzenia na suchych nawierzchniach. Cechy: mieszanka wzbogacona krzemionką ma na celu utrzymanie elastyczności opony w niskich temperaturach, technologia lameli 3D umożliwia lepsze hamowanie na lodzie i śniegu. Technologia ta pozwala na uzyskanie większej ilości krawędzi tnących w bloku bieżnika, jednocześnie zapewniając sztywności bloku, smooczyszczający kierunkowy wzór bieżnika charakteryzuje się wieloma szerokimi rowkami, które pomagają utrzymać kontakt z nawierzchnią i w zimowych warunkach zapewniają spokojną jazdę, zróżnicowane ułożenie klocków bieżnika zastosowane w oponach HS449 poprawia komfort w trakcie jazdy zmniejszając hałas wynikający z oporów toczenia. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: FALKEN
 • Profil: 45
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 17

PLN 676.56

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy FALKEN
Zobacz
 

PIRELLI SottoZero 245 40R18 97V [EC2] XL MO

Winter SottoZero wykorzystuje w pełni technologię produkcji, która pozwoliła Pirelli na zajęcie czołowego miejsca w segmencie opon o bardzo wysokich osiągach. Absolutnie bezkompromisowe połączenie najwyższych osiągów w warunkach zimowych, z największym komfortem i najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Maksymalnie wszechstronna i niezawodna. Sportowa konstrukcja opony została wzbogacona o wiele elementów, które pozwoliły na osiągnięcie poziomu właściwości jezdnych do tej pory niedostępnego dla opon zimowych: stabilność przy dużych prędkościach, precyzyjne prowadzenie, wysoka przyczepność w trakcie hamowania, pokonywania zakrętów oraz przyspieszania. Wyraźne zalety gwarantujące przyjemność prowadzenia samochodu i wysoki stopień bezpieczeństwa. W celu zapewnienia pełnej mobilności Winter Sottozero dostępna jest również w wersji Run Flat, pozwalającej na kontynuowanie podróży w przypadku utraty powietrza. Część wewnętrzna: Głębokie ukośne rowki są wyróżnikiem opony Sottozero. Razem ze specjalnym kształtem bloków bieżnika redukują odgłosy i opory toczenia. Kompaktowa struktura rowków poprzecznych i ukośnych tworzy rodzaj ''próżni'' zatrzymującej śnieg. W ten sposób zwiększono trakcję i skuteczność hamowania na ośnieżonych drogach. Faliste lamele połączone podłużnymi nacięciami gwarantują wysoką stabilność poprzeczną na ośnieżonych nawierzchniach. Ich układ i kierunek optymalizuje przyczepność na śniegu i zużycie bieżnika. Część zewnętrzna: Szerokie, głębokie rowki podłużne o zmiennym przekroju pozwalają na usuwanie wody spod opony nawet przy bardzo dużych prędkościach, ograniczając w ten sposób ryzyko aquaplaningu. Masywne bloki bieżnika pomiędzy dwoma rowkami podłużnymi tworzą lity pas obwodowy, gwarantujący niespotykaną dla opon zimowych stabilność na suchej nawierzchni. Solidny bark opony usztywnia bieżnik w trakcie pokonywania zakrętów, zwiększając w ten sposób granicę przyczepności i precyzję prowadzenia w przypadku nagłych zmian kierunku jazdy. WŁAŚCIWOŚCI I ZASTOSOWANIE Optymalna przyczepność na śniegu zwiększa bezpieczeństwo jazdy w miesiącach zimowych. Na śniegu, na nawierzchniach mokrych i suchych opona Sottozero zapewnia najwyższe osiągi i doskonałe prowadzenie. Liczne poprzeczne i diagonalne rowki profilu bieżnika magazynują śnieg i podwyższają tym samym włąsciwości treakcyjne oraz skuteczność hamowania na ośnieżonych i oblodzonych nawierzchniach. Wyjątkowo niski poziom szumów i oporów toczenia. Głębokie nacięcia wzdłużne bieżnika podwyższają odporność na efekt aqupalnaingu, nawet przy jeździe z dużymi prędkościami. Wyprodukowana przy wykorzystaniu technologii Cap & Base. Źródło: materiały producenta Wyniki testów: Oceniający/wydanie Ocena / Podsumowanie Rozmiar Samochód Auto Bild sports cars wydanie 11/06 Wzorcowa 195/65R15T VW Golf Au

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 40
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 18

PLN 1245.19

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

MICHELIN Enduro Competition VI Front 90 100 21 57R TT

MICHELIN Competition VI - wszechstronne opony off road z homologacją FIM Opony off road z homologacją FIM o wszechstronnej charakterystyce. Sprawdzą się na każdym podłożu: miękkim, piaszczystym, mieszanym oraz twardym. Cechy Doskonała wytrzymałość i żywotność, a także przyczepność na twardym podłożu dzięki wzmocnionym i wyższym blokom bieżnika. Zwiększony komfort jazdy dzięki poprawionemu tłumieniu nierówności oraz lepsza stabilność podczas hamowania sprawia, że można hamować mocniej. Używana przez wszystkich zawodników sponsorowanych przez Michelin-a, także Mathiasa Bellino i Pierre Alexandre Reneta, startujących w Enduro 2012 World Championship we wszystkich kategoriach. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 100
 • Szerokość: 90
 • Średnica: 21

PLN 275.21

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

PIRELLI SCORPION VERDE ALL SEASON 265 70R16 112H [CC2]

SCORPION VERDE ALL SEASON - ekologiczna opona całoroczna do aut terenowych oraz SUV. NOWOŚĆ 2013!! Idealny wybór do samochodów segmentu Crossover and SUV. Zastosowanie: Szosa - 85%, teren - 15%. Cechy Funkcje Korzyści 1 - Zoptymalizowany profil oraz nowoczesne materiały Niższe opory toczenia (-20%*) oraz niższa waga (-10%*) * w porównaniu do Scorpion STR Zredukowane zużycie paliwa oraz emisja CO2 2 - Wzdłużne nacięcia o dużym zagęszczeniu Wyższa stabilność boczna i przyczepność na mokrej nawierzchni Wysokie osiągi w każdych warunkach 3 - Duża powierzchnia styku opony z nawierzchnią i cztery rowki obwodowe Wysoka skuteczność w odprowadzaniu wody Bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni Tabela osiagów Cechy: SCORPION VERDE ALL SEASON to opona o wysokich osiągach przeznaczona do samochodów typu SUV oraz Crossover. Użycie najnowszych technologii podczas opracowywania mieszanki gumowej oraz projektowania rzeźby bieżnika gwarantuje oszczędności przy tankowaniu, wysoki poziom komfortu, a także rewelacyjne właściwości jezdne w każdych warunkach pogodowych. ENERGETYCZNA WYDAJNOŚĆ: Ogranicza zużycie paliwa i zmniejsza emisję CO2. CZYSTE POWIETRZE: Wykonana z proekologicznych materiałów, które minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko naturalne, zarówno na etapie produkcji, jak i przez cały okres eksploatacji opony. WYSOKIE PRZEBIEGI: Opona zapewnia dłuższe przebiegi przy utrzymaniu wysokich osiągów i parametrów bezpieczeństwa. NISKI POZIOM HAŁASU: Opona zgodna z europejskimi normami na rok 2012, co przekłada się w znaczącym stopniu na komfort jazdy. Główne homologacje: Audi, Porsche, Volkswagen Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI

PLN 1099.87

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

PIRELLI Scorpion Winter 235 65R17 108H [CC2] XL

Pirelli SCORPION WINTER - opony zimowe do samochodów typu SUV i CUV. NOWOŚĆ 2012!!! Pirelli SCORPION WINTER została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych i prestiżowych pojazdach typu SUV i CUV (crossover). Ta najnowsza zimowa opona Pirelli stanowi istotny wkład w bezpieczeństwo kierowców, gwarantując maksymalną stabilność i kontrolę prowadzenia na ośnieżonych, mokrych i suchych nawierzchniach. Celem producenta było stworzenie opon, które umożliwią hamowanie bez obaw podczas stromego zjazdu w dół i pokonywanie zakrętów na drogach w warunkach zimowych, przy całkowitym utrzymaniu kontroli nad pojazdem. Cechy Doskonałe hamowanie i prowadzenie (na mokrych i suchych nawierzchniach, w niskich temperaturach Niższy hałas i opory toczenia. Cechy Funkcje Korzyści 1a - Kierunkowy wzór bieżnika 1b - Lustrzany układ bloków 1c - Układ nacięć Lepsze odprowadzanie wody i większe ''łapanie'' śniegu; - Optymalne i zrównoważone siły hamowania. Lepsze prowadzenie i krótsza droga hamowania. Doskonałe parametry prowadzenia i hamowania na mokrych nawierzchniach. 2 - Obwodowe kanały wersja: dwa lub cztery w zależności od szerokości opony Skuteczniejsze odprowadzanie wody Doskonałe parametry prowadzenia i hamowania na mokrych nawierzchniach Wyniki w testach: Najlepsza w swojej klasie na śniegu (hamowanie, prowadzenie, przyczepność)* * Pirelli Scorpion Winter w zmaganiach z głównymi konkurentami uzyskała całkowite noty w próbach hamowania, prowadzenia i trakcji w warunkach zimowych. Testy zostały przeprowadzone przez TU œV SUD Automotive (Report No. 76247759PQ-01) na przełomie lutego i marca 2012, z wykorzystaniem opony w rozmiarze 255/55R18 109 V M+S. Opony zostały zakupione w styczniu 2012, w ogólnodostępnej sieci sprzedaży. Samochód testowy Audi Q5. Testy śnieżne zostały przeprowadzone na arktycznych polach w Szwecji. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI

PLN 1059.09

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

BRIDGESTONE Blizzak LM 80 215 60R17 96H [EC2]

Blizzak LM-80 - znakomite prowadzenie w każdych warunkach - NOWOŚĆ 2011!! LM-80, następca bieżnika LM25 4x4, to opona, która wyznacza nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa, komfortu jazdy i osiągów. Blizzak LM-80 w porównaniu ze swoją uznaną poprzedniczką oferuje jeszcze lepsze właściwości jezdne - m.in. dzięki zastosowaniu zupełnie nowego rodzaju bieżnika, opartego o najnowszą technologię lameli, który zapewnia znacznie większą wydajność na śniegu. Inne modyfikacje dotyczą: lepszej trakcji na mokrym i zmrożonym śniegu, poprawionej przyczepności na lodzie i zwiększonego bezpieczeństwa jazdy na mokrej nawierzchni. Cechy: Nowoczesna konstrukcja bieżnika - kształt korpusu opony LM-80 zaprojektowano tak, aby jak najbardziej zmniejszyć jej ciężar (niektóre z rozmiarów LM-80 zostały również wyposażone w lżejsze paski ochraniające oponę przed ocieraniem o obręcz koła) Jednokierunkowy bieżnik z zaawansowanymi technologicznie układami rowków, zaprojektowany z myślą o zwiększeniu kontroli trakcji w warunkach zimowych i skuteczności prowadzenia na śniegu i lodzie Pojemne poprzeczne rowki umożliwiające szybkie odprowadzanie wody oraz topniejącego śniegu i tym samym zapewniające znakomitą przyczepność na mokrej nawierzchni Zaawansowana technologia lameli ''Washboard'' pozwalająca oponie lepiej trzymać się śliskiej nawierzchni, zwiększając efekt ''krawędziowania'' na śniegu i lodzie oraz zapewniająca doskonałe prowadzenie. Dodatkowe wzmocnienie efektu krawędziowania zapewnia zastosowanie korpusu, który nadaje większą sztywność bieżnikowi, przez co auto lepiej przyspiesza, hamuje i skręca na oblodzonych i mokrych nawierzchniach Rewolucyjna mieszanka zimowa zapewniająca niezawodną i wydajną pracę - mieszanka ta zapewnia mniejsze nagrzewanie się opony, zmniejsza opór toczenia, co tym samym ogranicza koszty związane z nadmiernym zużyciem paliwa Prezentacja opony Blizzak LM-80 w Europie, w rozmiarach od 15 do 20 cali, o profilach od 70 do 40%, zaplanowana została na czerwiec tego roku. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 657.75

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

HANKOOK RADIAL RA18 175 75R16 101 99R [CB2]

HANKOOK RADIAL RA18 - opony do samochodów dostawczych. NOWOŚĆ 2012! RA18 to opony dostawcze o wyjątkowej wydajności kilometrowej i obniżonych oporach toczenia. Cechy: wyjątkowo odporna na zużycie, ulepszona trakcja na mokrej nawierzchni, specjalna budowa bieżnika zapewnia redukcję hałasu, bardzo dobre odprowadzanie wody dzięki szerokim rowkom wzdłużnym, oszczędność paliwa poprzez zminimalizowanie oporów toczenia. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK

PLN 220.99

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

HANKOOK VENTUS PRIME2 K115 195 65R15 91H [BB2]

Hankook Ventus Prime2 - opony o bionicznym wzorze bieżnika. NOWOŚĆ 2011! Hankook Ventus Prime 2 to asymetryczne opony letnie. Przeznaczone do samochodów klasy średniej i wyższej zapewniają wysoki komfort jazdy oraz dobre parametry na mokrej nawierzchni. Produkowane w średnicach od 15 do 17 cali. Cechy Hankook Ventus Prime 2 to efekt wiodącej technologii rozwiniętej w oparciu o bioniczny projekt wzoru bieżnika (kształt zęba jaguara) zapewniającego optymalną przyczepność. Technologia ''Grip Tech'' zapewnia osiągi klasy premium i pomaga zmaksymalizować właściwości jezdne oraz parametry hamowania na mokrej nawierzchni. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK
 • Profil: 65
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 15

PLN 192.28

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

PIRELLI Scorpion Ice Snow 245 65R17 111H [EC2] XL r.prod.2012

Koncepcja asymetrycznego wzoru bieżnika wykorzystana została do opracowania nowego wzoru wzdłużnych rowków, które wraz z występami bieżnika o zróżnicowanej geometrii zapewniają najlepsze osiągi w zakresie przyczepności i hamowania na śniegu oraz ograniczają poślizg hydrodynamiczny. Występy bieżnika zaopatrzone zostały we wzdłużne ostrza zwiększające przyczepność poprzeczną opony na lodzie. Ułożone promieniowo ostrza ''wgryzają się'' w lód i zwiększają skuteczność hamowania podczas zjazdu z ośnieżonych wzniesień. Konstrukcja opony została oparta na najlepszych cechach zaczerpniętych z opon wchodzących w skład rodziny Scorpion - dedykowanych wyłącznie samochodom terenowym. Jej podstawowe cechy to wyjątkowa wytrzymałość i odporność na uszkodzenia nawet przy intensywnej eksploatacji. Wyniki testów: Oceniający/wydanie Ocena / Podsumowanie Rozmiar Samochód Auto Motor Sport wydanie 21/06 ZWYCIĘZCA TESTU 255/55 R18 H Mercedes M-Klasse Auto Bild alles allrad wydanie 11/06 ZWYCIĘZCA TESTU 235/65 R17 H Mercedes M-Klasse Auto Bild allrad wydanie 11/08 DOBRA 255/55 R 18 T/V/W VW Touareg

 • Producent: PIRELLI

PLN 665.67

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

PIRELLI DIABLO ROSSO II Rear 200 50ZR17 75W M C TL (75W)

Pirelli Diablo Rosso II - wszechstronna opona drogowa z rodziny Rosso segmentu SUPERSPORT. NOWOŚĆ 2011! Światowa premiera Diablo Rosso II odbyła się podczas międzynarodowej wystawy motocykli EICMA, która miała miejsce 2. listopada 2010 w Villa Borromeo. Przeznaczenie Przeznaczona jest do motocykli klasy Supersport oraz Naked Bike, które wymagają najwyższych osiągów oraz pewności prowadzenia w każdej sytuacji: na krętych szosach oraz w warunkach miejskich, zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni. Cechy Diablo Rosso II jest najbardziej sportową oraz wszechstronną oponą drogową z rodziny Rosso z mieszanką Bi-compound. Korzysta z technologii, którą Pirelli dopracowywało przez 7 ostatnich lat w Mistrzostwach Świata Superbike. Diablo Rosso II jest doskonałym następcą Diablo Rosso, zachowującym sportowy image, oferując jednocześnie lepszą przyczepność w różnych warunkach atmosferycznych oraz optymalizując zużycie. Pirelli Diablo Rosso daje użytkownikom wyjątkową możliwość zindywidualizowania opony. Tylne opony Diablo Rosso II posiadają bieżnik wykonany w technologii Bi-Compound. Na barkach znajduje się mieszanka zapewniająca wysoką przyczepność, natomiast zastosowana w części środkowej mieszanka pozwala na uzyskanie wysokich przebiegów. Dobre właściwości jezdne zapewnia też EPT (Enhanced Patch Technology) pochodząca wprost z Mistrzostw Świata Superbike. Specyficzna rzeźba bieżnika. Atrakcyjny design boku z możliwością ''spersonalizowania'' opony za pomocą własnoręcznie przygotowanych naklejek. Tylne opony w rozmiarze 240/45R17 Pirelli Diablo Rosso II zostały zaprojektowane specjalnie dla nowego motocykla Ducati Diavel. Podkreśla to ścisłą współpracę pomiędzy Pirelli i Ducati, również w roku 2011. Asortyment Produkowana w rozmiarach: 110/70R17 54H M/C TL, 110/70ZR17 54W M/C TL, 120/60ZR17 55W M/C TL, 120/70ZR17 58W M/C TL, 140/70R17 66H M/C TL, 150/60ZR17 66W M/C TL, 160/60ZR17 69W M/C TL, 170/60ZR17 72W M/C TL, 180/55ZR17 73W M/C TL, 190/50ZR17 73W M/C TL, 190/55ZR17 75W M/C TL, 240/45ZR17 82W M/C TL. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI

PLN 659.62

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

FULDA SportControl 205 45R16 83V [FA1] MFS

Fulda SportControl - sportowe opony dla wymagających kierowców. NOWOŚĆ 2011! Nowa Fulda SportControl została zaprojektowana z myślą o kierowcach ceniących kontrolowaną jazdę sportową bez zmartwień. Funkcjonalna konstrukcja opony zapewnia optymalną sztywność całego bieżnika, dzięki czemu opona przystosowana jest do wysokich osiągów. Zminimalizowany ciężar opony, a także specjalna mieszanka gumowa na bazie krzemionki, gwarantują mniejsze zużycie paliwa. Zoptymalizowana budowa SportControl odpowiada także za równomierny rozkład nacisku na całej szerokości styku opony z podłożem, zapewniając równomierne zużywanie się opony, a także wysokie przebiegi. Cechy Zoptymalizowana konstrukcja bieżnika: konstrukcja opony zapewnia optymalną sztywność całego bieżnika oraz równomierne rozłożenie nacisku na całej szerokości kontaktu opony z podłożem. Szerokie rowki obwodowe bieżnika: skutecznie odprowadzając wodę, zmniejszając ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Mieszanka gumowa na bazie krzemionki: mieszanka gwarantująca mniejsze opory toczenia, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa. Ponadto technologia wykorzystująca krzemionkę zapewnia doskonałą trakcję na mokrej nawierzchni. Lekka konstrukcja opony: nowoczesna konstrukcja wpływa na zmniejszenie oporów toczenia. Korzyści Kontrolowana jazda sportowa dzięki konstrukcji, zapewniającej optymalną sztywność całego bieżnika (konstrukcja opony przystosowana do wysokich prędkości). Wysokie przebiegi dzięki płaskiemu konturowi opony gwarantującemu równomierne rozłożenie nacisku na całej szerokości powierzchni kontaktu opony z podłożem. Jazda bez zmartwień dzięki zoptymalizowanej konstrukcji bieżnika, zapewniającej równomierne zużycie opony, długie przebiegi, komfort jazdy oraz niski poziom hałasu. Silne strony Zastosowana technologia Precyzja kierowania przy wysokich prędkościach Szerokie rowki obwodowe bieżnika Wysokie przebiegi Mieszanka gumowa na bazie krzemionki Komfort jazdy, niski poziom hałasu Lekka konstrukcja opony Bieżnik o optymalnej sztywności Asortyment Rozmiar 16'' 205/45R16 83W MFS - ochrona felgi 205/50R16 87W MFS - ochrona felgi 205/55R16 91W MFS - ochrona felgi 215/55R16 93W MFS - ochrona felgi 225/50R16 92W MFS - ochrona felgi 225/55R16 95W MFS - ochrona felgi Rozmiar 17'' 205/40R17 84W XL MFS - ochrona felgi 205/50R17 93W XL MFS - ochrona felgi 215/40R17 87Y XL MFS - ochrona felgi 215/45R17 91Y XL MFS - ochrona felgi 225/45R17 91Y MFS - ochrona felgi 225/45R17 94Y XL MFS - ochrona felgi 225/55R17 101W XL MFS - ochrona felgi 235/45R17 94Y MFS - ochrona felgi 235/45R17 97Y XL MFS - ochrona felgi 245/40R17 95Y XL MFS - ochrona felgi Rozmiar 18'' 225/40R18 92Y XL MFS - ochrona felgi 235/40R18 91Y MFS - ochrona felgi 235/40R18 95Y XL MFS - ochrona felgi 245/40R18 97Y XL MFS - ochrona felgi 255/35R18 94Y XL MFS

 • Producent: FULDA
 • Profil: 45
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 307.23

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy FULDA
Zobacz
 

BARUM Bravuris 3 HM 215 55R16 97Y [EC2] XL

BARUM BRAVURIS 3 HM - opony do samochodów klasy średniej i premium. NOWOŚĆ 2014! Opony letnie Barum Bravuris, 3 HM to opona przeznaczona dla kierowców, którzy oczekują od opony dobrych parametrów i długiego przebiegu. Opony są następcą bardzo popularnego bieżnika Barum Bravuris 2. Wysokie przebiegi Oznaczenie HM (High Mileage) wskazywać ma na zastosowanie specjalnej technologii w produkcji mieszanki, która zapewni wysoki poziom wydajności kilometrowej w połączeniu ze zrównoważonymi parametrami jezdnymi zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Szersze spektrum zastosowań Barum Bravuris 2 będzie nadal produkowany w wybranych rozmiarach a jego cechy pozostają bezsporne, jak również dobre właściwości jezdne. Jednak Barum Bravuris 3 HM produkowane będą szerszej gamie rozmiarów, co umożliwi zastosowanie również w nowych modelach aut segmentu premium. Przez ten model opony producent marki Barum wyraźnie wskazuje kierunek, który będzie kontynuowany w latach następnych. Opony Barum więc będą dedykowane nie tylko dla małych i średnich samochodów, ale także dla samochodów marek premium, gdzie nacisk kładzie się szczególnie na stabilność jazdy, bezpieczeństwo, ale też odporność na zużywanie. Barum Bravuris 3 HM ma z powodzeniem spełniać te zadania. Nowe rozmiary, wprowadzone po raz pierwszy do oferty opon Barum: 225/55 R16 99Y XL ,235/55 R17 103Y XL FR , 225/50 R17 98V XL FR , 225/50 R17 94Y FR ,225/45 R17 94V XL , 235/45 R18 98Y XL FR , 245/40 R18 93Y FR , 245/40 R19 98Y FR, 225/35 R19 88Y XL Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BARUM
 • Profil: 55
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 16

PLN 429.71

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BARUM
Zobacz
 

JOURNEY P350 26x11 12 55J 6PR TL

JOURNEY P350 - opony przeprawowe na trudny teren JOURNEY P350 to przeprawowa opona zwiększająca komfort prowadzenia pojazdu w wyboistym i wymagającym terenie. Cechy Przemyślana konstrukcja ściany bocznej chroni krawędź opony i felgę przed uszkodzeniami. Gruba, 6-cio warstwowa struktura podwyższa odporność na uszkodzenia. Posiada homologację drogową. Dobra opona w najniższej cenie na rynku O producencie OPONY JOURNEY to chińska marka budżetowych opony do quadów sportowych i przeprawowych oraz motocykli krosowych. Oferują ponadstandardową dla tego segmentu jakość wykonania, a także wyjątkowo atrakcyjną cenę. Źródło: opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: JOURNEY

PLN 363.29

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy JOURNEY
Zobacz
 

DUNLOP SP Winter Sport 3D 275 40R19 105V [EC1] XL MFS

Skonstruowana z myślą o kierowcach samochodów wyższej i najwyższej klasy Cecha Działanie Korzyści Nowa mieszanka Silica Wysoka termoelastyczność mieszanki nawet w bardzo niskich temperaturach Doskonałe parametry podczas prowadzenia oraz przyspieszania na mokrej nawierzchni. Lepsza przyczepność na śniegu i lodzie. Lamele 3D Nowa generacja trójwymiarowych lamelek 3D zapewnia wysoką elastyczność oraz efekt wzajemnego blokowania się klocków Wysoka sztywność i stabilność bieżnika na suchych drogach oraz podczas jazdy z wysokimi prędkościami. Specjalna geometria bloków w środkowej i centralnej strefie bieżnika Lamelki z wysoką amplitudą umieszczone między strefą barkową a centralną w celu wzmocnienia efektu “wgryzania się” w nawierzchnię. Lamelki z niską amplitudą umieszczone w strefie centralnej bieżnika przesuwają się w stosunku do siebie podczas ruchu opony. Specjalnie zaprojektowane krawędzie “wgryzają się” w nawierzchnię. Doskonała stabilność boczna i kontrola na śniegu. Lepsze parametry hamowania i trakcji szczególnie na śniegu i lodzie. Kierunkowa rzeźba bieżnika Głębokie rowki umożliwiają szybki i pozbawiony turbulencji drenaż wody i błota spod powierzchni opony Zminimalizowanie zjawiska aquaplaningu na wodzie i błocie pośniegowym. Łatwe prowadzenie i utrzymanie toru jazdy na wodzie i błocie pośniegowym. Większa powierzchnia styku i dłuższy kontakt opony z drogą. Mieszanka z niską zawartością olejów aromatycznych Zmniejszenie emisji szkodliwych związków (węglowodorów policyklicznych) podczas eksploatacji Opona bardziej przyjazna środowisku Wyniki testów Oceniający Ocena Rozmiar ADAC motorwelt Wydanie 2008 Szczególnie godna polecenia 195/65 R15 T Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: DUNLOP
 • Profil: 40
 • Szerokość: 275
 • Średnica: 19

PLN 1722.98

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DUNLOP
Zobacz
 

BARUM Bravuris 2 215 40R16 86W [FC2] ZR XL FR

Bravuris 2 Na wstępie będą dostępne w 16 rozmiarach (od 16 do 21 cali) w tym również z indeksem prędkości do 300 km/h. Cechy: W oponach asymetrycznych wewnętrzny i zewnętrzny wzór bieżnika pełni inną funkcję i zapewnia bezpieczeństwo jazdy oraz dobre reakcje kierunkowe nawet przy wyższych prędkościach. Duże, solidne bloki bieżnika na zewnętrznej krawędzi mają wpływ na optymalną przyczepność, niezbędną do bezpiecznego pokonywania zakrętów. Na zewnętrznej krawędzi opon specjalne nacięcia pomiędzy większą liczbą bloków bieżnika powodują szybsze odprowadzanie wody z powierzchni styku z podłożem, co przekłada się na bezpieczną jazdę. Trzy szerokie otaczające oponę żebra w środkowej części bieżnika odpowiadają za doskonałą chrakterystykę jazdy na wprost, dużą stabilność oraz krótką drogę hamowania zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Nowe wyczynowe opony Bravuris 2 zawierają w swym wnętrzu dodatek krzemionki, co zapewnia im dobrą chrakterystykę na mokrej nawierzchni oraz optymalny opór toczenia. W porówaniu z poprzedniczką, nowa wersja ma o 5 procent krótszą drogę hamowania na mokrej i o 3 procent na suchej nawierzchni. Oprócz elementów konstrukcji umożliwiających bezpieczną, sportową jazdę, inżynierowie marki Barum uwzględnili w swoich pracach także kwestie ekonomiczne. Zarówno bardzo płaski kontur opon, jak również składniki bieżnika zostały dobrane w taki sposób, że o ponad 15 procent wydłużono przebieg eksploatacyjny w porównaniu z poprzednią generacją opon Bravuris. Udoskonalony wzór bieznika to także większy komfort jazdy. Źródło: Opracowanie sklepu Netcar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BARUM
 • Profil: 40
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 16

PLN 271.38

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BARUM
Zobacz
 

KUMHO POWERGRIP KC11 215 65R16C 109 107R [FE2]

Kumho Power Grip KC11- opony zimowe na ciężkie warunki drogowe Kierunkowa opona zimowa w zależności od rozmiaru dedykowana do samochodów transportowych, dużych vanów i pojazdów 4x4. Konstrukcja opon KC11 przygotowana została na ciężkie warunki zimowe Optymalna budowa czyni tą oponę wytrzymałą i mocną. Cechy Kierunkowa rzeźba bieżnika Nowe lamelle dla bardzo dobrej przyczepności na śniegu i lodzie Wyśmienite charakterystyka prowadzenia w mokrych i suchych warunkach drogowych Wytrzymałe dla wysokich przebiegów Oznaczenie M+S oraz symbol śnieżynki Do dużych vanów, pojazdów transportowych oraz 4x4 O producencie Kumho Tire Company z siedzibą w Seulu rozpoczęło swoją działalność w 1960 r. Dzisiaj ta firma należy do najbardziej renomowanych producentów opon w Azji. Obecnie marka Kumho dostępna jest również w Polsce. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KUMHO

PLN 601.10

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KUMHO
Zobacz
 

BRIDGESTONE EP150 195 55R16 87T [CB2]

Bridgestone ECOPIA EP150 - ekologiczna opona do samochodów kompaktowych i klasy średniej. NOWOŚĆ 2011! Podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych IAA we Frankfurcie Bridgestone zaprezentował nową, przyjazną środowisku oponę Ecopia EP150 o niskich oporach toczenia, która łączy wysoki poziom bezpieczeństwa na mokrej nawierzchni z niższym zużyciem paliwa i obniżoną emisją dwutlenku węgla (CO2) podczas podróży. ECOPIA EP150 zostanie wprowadzona jako zamiennik oraz opona na wyposażenie fabryczne. Grupą docelową są osobowe samochody kompaktowe oraz klasy średniej z obręczami od 14 do 16 cali, o profilu od 55 do 70. Cechy Oponę ECOPIA EP150 charakteryzują o 15% zmniejszone opory toczenia (w porównaniu do obecnych produktów Bridgestone w tym samym rozmiarze), które czynią ją w uśrednieniu o 3% bardziej oszczędną w zużyciu paliwa oraz pozwalają zredukować emisję dwutlenku węgla (CO2) o kolejne 3%. Nowy, symetryczny wzór bieżnika charakteryzuje się połączonymi klockami i cienkim żebrem, które zwiększają obszar kontaktowy z podłożem i ulepszają wyniki hamowania na mokrym. Technologia NanoPro-Tech Rozwój technologii NanoPro-TechTM zastosowanej w oponie EP150, połączony z nowym wzorem bieżnika, pozwolił na osiągnięcie nowej Ecopii dwóch dotychczas wykluczających się celów: niskich oporów toczenia oraz najwyższego w klasie bezpieczeństwie na mokrej nawierzchni. Technologia NanoPro-TechTM zapewnia niższy współczynnik oporów toczenia poprzez ograniczenie utraty energii podczas pracy opony. Ecopia - rodzina opon ekologicznych ECOPIA to flagowa marka przyjaznych środowisku opon Bridgestone, będąca odpowiedzią koncernu na zjawisko globalnego ocieplenia. Opony ECOPIA zostały użyte po raz pierwszy w samochodach elektrycznych w 1991 roku w Japonii. Przygotowały one grunt pod opony do ciężarówek i autobusów serii ECOPIA M881 i ECOPIA R221, które pojawiły się na rynku zamienników w 2002 roku. W 2005 roku Bridgestone Japonia zaprezentował oponę ECOPIA M812 do lekkich ciężarówek, a w kwietniu 2008 roku oponę ECOPIA EP100 do samochodów osobowych. W Europie, w 1999 roku Volkswagen zamontował opony o niskich oporach toczenia Bridgestone B381 Ecopia w 3-litrowej wersji samochodu osobowego Lupo, a następnie w Audi A2. W 2008, miejski samochód Toyota IQ opuścił fabrykę na oponach ECOPIA EP25. W kwietniu 2009 roku w Europie Bridgestone wprowadził gamę przyjaznych środowisku opon klasy premium, Turanza ER300 ECOPIA. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 55
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 16

PLN 392.62

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

PIRELLI P ZERO 255 40R18 95Y [EB2] (MO)

P Zero Nowość w rodzinie opon Pirelli UHP, marka PZero Zaprojektowana dla nowych prestiżowych modeli (Ferrari F599 GTB, Mercedes-Benz S-Class & CLK 63 AMG, Maserati Quattroporte Sport GT, ) Poprawiona twardość zapewnia wysoką wydajność prowadzenia. Wysoka identyczność nowych opon PZero zapewnia stabilność przy dużych prędkościach oraz jednolity bieżnik dla maksymalnego wydłużenia żywotności opony Nowy, trwały składnik bocznych ścianek opony zapewnia długotrwały estetyczny wygląd Wzór bieżnika Nowy, atrakcyjny, asymetryczny wzór bieżnika zapewnia dobre osiągi w przyczepności i hamowaniu zarówno na suchych jak i mokrych nawierzchniach. Nowy składnik z nano-kompozytami zapewnia wysoką przyczepność i jest doskonałym rozwiązaniem dla poprawy stabilności i kontroli prowadzenia. Szerokie podłużne rowki zapewniają wysoką odporność na aquaplaning, a drobne nacięcia w kształcie litery S są zaprojektowane by redukować hałas. Cechy Szerokie wzdłużne rowki, zwiekszają poziom bezpieczeństwa i zmniejszają ryzyko aquaplaningu przy dużych szybkościach. Pełne żebra wzdłużne zapewniają pewne hamowanie i znakomitą trakcję, cechy wymagane od nowoczesnych supersamochodów. Poprzeczne rowki zmniejszają znacznie hałas przy dużych prędkościach. Jest to opdowiedź na takie właśnie oczekiwanie kierowców samochodów najwyższej jakości. Powierzchnia styku opony z nawierzchnią z szerokimi, sztywnymi blokami to idealny projekt wykorzystujący pełne możliwości opony w bezkompromisowej jeździe. Testy opon Oceniający Ocena Rozmiar Samochód Sport Auto 03/2009 Bardzo polecana F 225/40R18 Y R 255/35R18 Y BMW 135i Coupe Gute Fahrt 03/2009 Zwycięzca testu 225/45R17 W/Y Golf GTI Audi A3 Auto Bild Sports Cars 03/2009 Bardzo polecana F 235/35 ZR19 (Y) R 295/30 ZR19 (Y) Porsche Cayman S Auto ZeituAng 03/2010 Zwycięzca testu 235/40R18 Y VW Scirocco Auto Bild Sports Cars 03/2010 Wzorcowa F 235/35R19 Y 255/30R19 Y Mercedes C63 AMG Sport Auto 04/2010 Bardzo polecana 235/35R19 Y Ford Focus RS Źródło: opracowano na podstawie materiałów producenta

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 40
 • Szerokość: 255
 • Średnica: 18

PLN 1585.22

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

YOKOHAMA W.drive V902A 215 65R16 98H [FC3]

YOKOHAMA W Drive V902 - Nowość 2007 ! Szukasz inspiracji na zimę? Nowe opony YOKOHAMA V902 pobudzą twoje emocje aby zapewnić zimową jazdę na nieznanym dotąd poziomie. Opony V902 do samochodów osobowych i SUV są skonstruowane tak, aby zapewnić lepszą przyczepność na ośnieżonej drodze. Jako opony High Performance zachowują elastyczność w niskich temperaturach, a unikatowa rzeźba ich bieżnika zapewnia maksymalną trakcję. Asymetryczny bieżnik o wysokiej sztywności, unikatowe, trójwymiarowe kształty lamel oraz zastosowanie zaawansowanej mieszanki gumowej zapewniają wybitne osiągi w szerokim zakresie temperatur i na każdym rodzaju nawierzchni. Asymetryczny bieżnik o wysokiej sztywności Asymetryczny bieżnik o wysokiej sztywności zapewnia zrównoważone, wysokie osiągi zarówno na suchej, mokrej jak i ośnieżonej nawierzchni. Strefa wewnętrzna posiada bloki o umiarkowanej sztywności oraz rowki zapewniające skuteczną przyczepność na śniegu. Strefa zewnętrzna posiada bloki o wysokiej sztywności skuteczne podczas prowadzenia na zakrętach na nawierzchni suchej. Optymalne rozmieszczenie głównych wzdłużnych rowków pozwala na odpływ topniejącego śniegu i wody oraz utrzymanie maksymalnej powierzchni kontaktu opony na wszystkich rodzajach nawierzchni. Zoptymalizowana szerokość rowków pomiędzy klockami pozwala na odpływ topniejącego śniegu zapewniając dodatkową przyczepność poprzez wzmocniony efekt krawędziowy. Trójwymiarowe Lamele 3-D Oryginalny trójwymiarowy kształt lamel o polihedrylowej powierzchni zapewnia wysokie osiągi na suchej, mokrej i ośnieżonej nawierzchni. Szeroka powierzchnia utrzymuje mocne bloki, stanowiące efektywne wsparcie. Zwiększona gęstość lamel maksymalnie wzmacnia efekt krawędziowy na ośnieżonych i oblodzonych nawierzchniach. Bieżnik uniwersalny Wskaźniki głębokości bieżnika na rowku głównym stanowią dodatkowe środki bezpieczeństwa. Opony o głębokości bieżnika 4 mm lub mniejszej, nie powinny być dłużej używane jako opony zimowe. Pozostała głębokość bieżnika może zostać sprawdzona poprzez przez tzw. wskaźniki śnieżne umieszczonych w rowku głównym. Wskaźnik ''4 mm'' oraz oznaczenia w kształcie łuków umieszczone są na ścianach bocznych i oznaczają umiejscowienie wskaźnika śnieżnego. Specjalna technologia mieszanki gumowej - na szeroki zakres temperatur Mieszanka opon W.drive odpowiada szerokiemu zakresowi temperatur, zapewniając optymalne osiągi w różnorodnych warunkach zimowych. ''Elastyczny polimer'' utrzymuje miękkość i elastyczność w niskich temperaturach. ''Mikro Silika'' o cząsteczkach mniejszych niż konwencjonalna silika zachowuje sztywność i stabilność w wysokich temperaturach, poprzez mocne łączenie polimerów, pomimo, że użyto polimerów miękkich. ZERUMA jest specjalnym dodatkiem, opracowanym przez YOKOHAMA, polepszającym dyspersję krzemionki w oponie.

 • Producent: YOKOHAMA
 • Profil: 65
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 16

PLN 412.86

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy YOKOHAMA
Zobacz
 

BRIDGESTONE Blizzak LM 80 225 65R17 102H [EE2]

Blizzak LM-80 - znakomite prowadzenie w każdych warunkach - NOWOŚĆ 2011!! LM-80, następca bieżnika LM25 4x4, to opona, która wyznacza nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa, komfortu jazdy i osiągów. Blizzak LM-80 w porównaniu ze swoją uznaną poprzedniczką oferuje jeszcze lepsze właściwości jezdne - m.in. dzięki zastosowaniu zupełnie nowego rodzaju bieżnika, opartego o najnowszą technologię lameli, który zapewnia znacznie większą wydajność na śniegu. Inne modyfikacje dotyczą: lepszej trakcji na mokrym i zmrożonym śniegu, poprawionej przyczepności na lodzie i zwiększonego bezpieczeństwa jazdy na mokrej nawierzchni. Cechy: Nowoczesna konstrukcja bieżnika - kształt korpusu opony LM-80 zaprojektowano tak, aby jak najbardziej zmniejszyć jej ciężar (niektóre z rozmiarów LM-80 zostały również wyposażone w lżejsze paski ochraniające oponę przed ocieraniem o obręcz koła) Jednokierunkowy bieżnik z zaawansowanymi technologicznie układami rowków, zaprojektowany z myślą o zwiększeniu kontroli trakcji w warunkach zimowych i skuteczności prowadzenia na śniegu i lodzie Pojemne poprzeczne rowki umożliwiające szybkie odprowadzanie wody oraz topniejącego śniegu i tym samym zapewniające znakomitą przyczepność na mokrej nawierzchni Zaawansowana technologia lameli ''Washboard'' pozwalająca oponie lepiej trzymać się śliskiej nawierzchni, zwiększając efekt ''krawędziowania'' na śniegu i lodzie oraz zapewniająca doskonałe prowadzenie. Dodatkowe wzmocnienie efektu krawędziowania zapewnia zastosowanie korpusu, który nadaje większą sztywność bieżnikowi, przez co auto lepiej przyspiesza, hamuje i skręca na oblodzonych i mokrych nawierzchniach Rewolucyjna mieszanka zimowa zapewniająca niezawodną i wydajną pracę - mieszanka ta zapewnia mniejsze nagrzewanie się opony, zmniejsza opór toczenia, co tym samym ogranicza koszty związane z nadmiernym zużyciem paliwa Prezentacja opony Blizzak LM-80 w Europie, w rozmiarach od 15 do 20 cali, o profilach od 70 do 40%, zaplanowana została na czerwiec tego roku. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 684.86

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

VREDESTEIN Snow Classic 165 80R15 86Q

VREDESTEIN Snow+. Najpierw bezpieczeństwo, niezależnie od warunków Vredestein dostarcza cała gamę opon specjalnych, stworzonych do jazdy w lecie i w zimie. Biorąc pod uwagę pewność i bezpieczeństwo Sprint+ i Snow+ dowiodły swojej wartości. Cechy główne to doskonałe prowadzenie i dłuższa żywotność opony dzięki specjalnej mieszance bieżnika i pomysłowemu konturowi opony. CECHY CECHY KORZYŚCI Rzucający się w oczy profil Znakomita opona zimowa o maksymalnej przyczepności do drogi dzięki solidnym blokom bieżnika Wyjątkowa mieszanka bieżnika oraz kontury Długa żywotność Głębsza rzeźba bieżnika Zwiększona odporność na poślizg hydrodynamiczny Świetna przyczepność na śniegu Otwory na kolce Oponę można wyposażyć w kolce (tam gdzie zezwalają na to przepisy prawa) zapewniające przyczepność na oblodzonych drogach Indeks prędkości Q Do 160 km/h Oferta 3 rozmiary Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione

 • Producent: VREDESTEIN
 • Profil: 80
 • Szerokość: 165
 • Średnica: 15

PLN 385.61

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy VREDESTEIN
Zobacz
 

BRIDGESTONE D SPORT 235 45R20 100W [EC2] XL FP

Dueler Highway / Performance Sport Sportowe osiągi najwyższej klasy! Opona Dueler Highway Performance Sport została zaprojektowana dla rozwijających wysokie prędkości samochodów SUV: Precyzja prowadzenia luksusowych pojazdów typu SUV Lider w zakresie osiągów na mokrej nawierzchni oraz komfortu jazdy Agresywny wygląd Źródło: materiały producenta

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 964.43

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiSportContact 5 225 50R18 95W [EB2] * SSR

Continental ContiSportContact 5 - Nieskończona przyjemność z jazdy dzięki doskonałej przyczepności. NOWOŚĆ 2011!!! Koncern Continental przygotował oponę idealnie pasującą zarówno do samochodów sportowych jak i do samochodów typu SUV o sportowej charakterystyce. Nowa opona posiada znaczenie lepsze parametry w porównaniu do popularnego poprzednika, ContiSportContact 3: krótsza droga hamowania we wszystkich warunkach pogodowych, doskonała przyczepność i bezpieczeństwo w zakrętach, zredukowane zużycie paliwa oraz wysokie przebiegi. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu nowej mieszanki gumowej skupiającej się na najskuteczniejszym przenoszeniu mocy na asfalt oraz zapewniającej niskie opory toczenia podczas spokojnej jazdy. ContiSportContact 5 jest dostępna w rozmiarach od 17 cali dla samochodów osobowych oraz od 18 cali dla samochodów typu SUV.

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 50
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 18

PLN 1084.18

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

BRIDGESTONE Blizzak LM 35 205 55R16 94V [EE2] XL

BRIDGESTONE Blizzak LM35 - zimowe opony do samochodów o mocnych silnikach klasy średniej-wyższej. NOWOŚĆ 2009! Bridgestone stworzył nową generację opon zimowych specjalnie z myślą o terenach środkowej Europy i specyficznych warunkach zimowych tego rejonu. Opony produkowane są z indeksami prędkości do V włącznie. Przeznaczenie Opony dedykowane są do samochodów klasy średniej i wyższej o dużej mocy silnika. Cechy Bieżnik LM35 cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa a przy jego tworzeniu duży nacisk położono na ekonomię oraz ochronę środowiska. Znakomicie spisuje się podczas szybkiego pokonywania autostrad oraz dróg szybkiego ruchu, na mokrych i suchych nawierzchniach. Daje także stabilność i pełną kontrolę jazdy przy wysokim zakresie prędkości. Cztery szerokie rowki pozwalają na wydajne odprowadzanie wody i błota pośniegowego z obszaru styku opony z podłożem, natomiast trójwymiarowe krawędzie klocków redukują zawirowania wody i zwiększają odporność na aquaplaning. Wzdłużne rowki na klockach barkowych zapewniają natomiast maksymalną stabilność w zakrętach. Poprawione parametry Testy opon przeprowadzone na rozmiarze 225/45 R17 (samochód Golf 5 TDI) w porównaniu z poprzednikiem LM-25 potwierdziły, że LM-35 zapewniają wyższy poziom bezpieczeństwa podczas jazdy z wysokimi prędkościami dzięki podniesionej przyczepności oraz stabilniejszemu prowadzeniu na mokrych i suchych nawierzchniach. Rezultatem są również o 14% zredukowane opory toczenia z których wynika oszczędniejsze spalanie oraz obniżona emicja CO2. Bieżnik ten produkowany jest na rynek wtórny i został przetestowany przez wiodących producentów samochodów. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 55
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 528.63

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

KLEBER QUADRAXER 195 55R16 91H [CC2] XL

Kleber Quadraxer - całoroczna opona do samochodów osobowych - NOWOŚĆ 2011 Quadraxer to nowa propozycja marki Kleber i pierwsza całoroczna opona w ofercie. Posiada kierunkową, otwartą rzeźbę bieżnika, o dużej ilości lamelli w centralnej strefie. Mieszanka gumy pozwala użytkować oponę cały rok, zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. Posiada potwierdzoną skuteczność w warunkach typowo zimowych (certyfikat i oznaczenie 3PMSF) jednocześnie przy zachowaniu optymalnych parametrów jezdnych na mokrych i suchych nawierzchniach. Dobra trakcja na śniegu i skuteczne hamowanie na oblodzonej nawierzchni Otwarta rzeźba bieżnika Wyraźnie ponacinane klocki bieżnika Gęste lamelowanie centralnego żebra (1) Oznaczenie 3PMSF (piktogram trzech szczytów górskich z płatkiem śniegu): gwarancja dobrych osiągów zimą (2) Efektywne hamowanie na mokrej nawierzchni oraz oddalona granica aquaplaningu Kierunkowa rzeźba bieżnika w kształcie litery V Szerokie poprzeczne kanały Duże zagęszczenie lameli Precyzyjne prowadzenie pojazdu i skuteczne hamowanie na suchej nawierzchni Masywne i sztywne klocki barkowe bieżnika (4) Szerokie centralne żebro Uniwersalna mieszanka gum Mieszanka gum z dodatkiem krzemionki zaprojektowana optymalnie dla wszystkich sezonów, zapewnia elastyczność zimą i optymalną sztywność opony w lecie. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KLEBER
 • Profil: 55
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 16

PLN 374.54

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KLEBER
Zobacz
 

HANKOOK VENTUS PRIME2 K115 215 50R17 91W [BB2] FR

Hankook Ventus Prime2 - opony o bionicznym wzorze bieżnika. NOWOŚĆ 2011! Hankook Ventus Prime 2 to asymetryczne opony letnie. Przeznaczone do samochodów klasy średniej i wyższej zapewniają wysoki komfort jazdy oraz dobre parametry na mokrej nawierzchni. Produkowane w średnicach od 15 do 17 cali. Cechy Hankook Ventus Prime 2 to efekt wiodącej technologii rozwiniętej w oparciu o bioniczny projekt wzoru bieżnika (kształt zęba jaguara) zapewniającego optymalną przyczepność. Technologia ''Grip Tech'' zapewnia osiągi klasy premium i pomaga zmaksymalizować właściwości jezdne oraz parametry hamowania na mokrej nawierzchni. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK
 • Profil: 50
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 503.33

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

YOKOHAMA ADVAN SPORT V105 265 35R19 98Y [EA2] XL RPB r.prod.2013

Yokohama ADVAN Sport V105 - opony letnie do samochodów klasy premium i sportowych. NOWOŚĆ W POLSCE 2013! Opony segmentu Ultra High Performance o asymetrycznej rzeźbie bieżnika. Przeznaczone do samochodów z grupy Premium oraz aut sportowych. Zastępować będą bieżnik Advan Sport V103. Cechy Doskonałe zrównoważenie sportu i komfortu Doskonałe prowadzenie na mokrej nawierzchni Niski opór toczenia przyczyniający się do oszczędności paliwa Niski poziom szumów Jakość potwierdzona przez producentów pierwszego wyposażenia Technologia Najnowsza zaawansowana technologia YOKOHAMA zapewniająca komfort i sportowe parametry Technologia mająca na względzie środowisko Opracowana przy współudziale największych producentów pojazdów wyczynowych Pierwsze wyposażenie Jakość opon potwierdzona została przez producentów pierwszego wyposażenia. Trafiły na wyposażenie fabryczne takich samochodów jak: Mercedes-Benz SL (R231) Mercedes-Benz SLK(R172) Mercedes-Benz CLS (C218) Mercedes-Benz C Class (W204) (stan na: marzec 2012) Asortyment Opony występują w średnicach od 16 do 18 cali, i indeksach prędkości od V do Y. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: YOKOHAMA
 • Profil: 35
 • Szerokość: 265
 • Średnica: 19

PLN 813.90

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy YOKOHAMA
Zobacz
 

MATADOR MP44 Elite 3 225 55R16 99W [EC2] XL

MP 44 Elite 3 - opony segmentu HP do samochodów klasy średniej i wyższej. NOWOŚĆ 2009! Nowość w klasie high performance na sezon letni 2009 - opony przeznaczona do samochodów klasy średniej i wyższej. Opona MP44 osiąga krótkie drogi hamowania zarówno na mokrej i suchej nawierzchni oraz wysoką przyczepność podczas podróżowania z wysokimi prędkościami. Cechy W porównaniu do poprzedników: MP42 oraz MP43, asymetryczny wzór bieżnika MP44 Elite 3 oferuje poprawione własności jezdne, bezpieczeństwo na mokrej i suchej nawierzchni, komforcie oraz wydajności kilometrowej. Innowacyjny asymetryczny design bieżnika Znakomita skuteczność podczas hamowania na mokrej oraz na suchej nawierzchni Precyzyjne prowadzenie oraz wysoka stabilność Bardzo dobra przyczepność, szczególnie podczas pokonywania zakrętów na mokrej nawierzchni Wysokie przebiegi i niskie zużycie paliwa Asortyment Będzie dostępna w 34 rozmiarach (średnice 15 i 16 cali), w szerokościach od 185 do 225mm z indeksami prędkości T (do 190 km/h), H (do 210 km/h), V (do 240 km/h) oraz W (do 270 km/h). Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MATADOR
 • Profil: 55
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 16

PLN 433.54

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MATADOR
Zobacz
 

BARUM SnoVanis 2 195 70R15 97T [FC2] RF

Barum Snovanis 2 - opony zimowe do samochodów dostawczych. NOWOŚĆ 2013/2014 Nowy Barum SnoVanis 2 nie zna kompromisów w zakresie bezpieczeństwa. Jego innowacyjny bieżnik bezpiecznie trzyma się właściwego toru jazdy na śliskich nawierzchniach. Zoptymalizowana pod kątem warunków zimowych mieszanka gumy wpływa na krótszą drogę hamowania, zwiększa wydajnośc kilometrową, i redukuje opory toczenia. Oznacza to kontrolę zarówno nad pojazdem jak i kosztami jego eksploatacji. Wysoki poziom bezpieczeństwa i niższe koszty eksploatacji: Zoptymalizowane własności jezdne przekładające się na krótszą drogę hamowania na śniegu Wyśmienita trakcja na śniegu Lepsze bezpieczeństwo podczas jazdy w zakrętach-także na mokrych drogach Hamowanie na śniegu: Cecha - zwarte klocki bieżnika na barkach i wysoka gęstość lamelek Efekt - poprawione przeniesienie napędu i zwiększona ilość krawędzi wgryzających Korzyść - zoptymalizowane własności jezdne przekładające się na krótszą drogę hamowania na śniegu Trakcja na śniegu: Cecha - rowki o dużej objętości z dodatkowymi wcięciami na śnieg w rowkach zewnętrznych Efekt - poprawiona przyczepność dzięki lepszemu blokowaniu śniegu w rowkach bieżnika i jego łączeniu z ośnieżonym podłożem Korzyść - wyśmienita trakcja na śniegu Jazda w zakrętach na mokrym: Cecha - mocne bloki barkowe i kompaktowa struktura klocków w centralnej strefie bieżnika Efekt - zoptymalizowany rozkład sztywności bieżnika i zwiekszenie stabilności jego bocznych klocków. Korzyść - większe bezpieczeństwo podczas jazdy w zakrętach, także na mokrych drogach Opory toczenia: Cecha - zimowa mieszanka gumy zoptymalizowana również pod katem oporów toczenia Efekt - zredukowana strata energii poprzez zmniejszenie deformacji bieżnika podczas toczenia opony. Korzyść - potencjalne oszczędności paliwa dzięki zmniejszonym oporom toczenia Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BARUM

PLN 241.51

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BARUM
Zobacz
 

HANKOOK KINERGY ECO K425 205 60R16 92V [BB2]

Kinergy eco - Asymetryczna opona letnia o wysokich osiągach Technologia Oszczędzania Energii opon Kinergy eco została opracowana z pomocą nowych materiałów, takich jak nanocząsteczki silica oraz unowocześnionych technologii mieszania. Te ulepszenia pomagają polepszyć wydajność paliwową oraz osiągi w hamowaniu na mokrej nawierzchni. Opona została zaprojektowana w taki sposób, aby usatysfakcjonować klientów zarówno komfortem jazdy jak i maksymalizacją wydajności paliwowej. Cechy wewnętrznej strony bieżnika Zoptymalizowana sekwencja nachylenia - gwarantuje niski poziom hałasu w trakcie jazdy oraz lepszą kierowalność Zoptymalizowana sztywność klocków - dzięki zastosowaniu dużych klocków barkowych oraz zwiększeniu powierzchni przylegania poprawiona została kierowalność na suchej nawierzchni Cechy zewnętrznej strony bieżnika 3 szerokie, proste rowki obwodowe - optymalna szerokość oraz ułożenie trzech rowków obwodowych zapewnia doskonałe osiągi w mokrych warunkach Poprzeczne rowki części barkowej opony - zaprojektowane po to, aby poprawić kierowalność na suchych nawierzchniach oraz zapewnić dodatkowe osiągi w mokrych warunkach Technologia typu ''Ząb piły'' - poprawia kierowalność na suchej nawierzchni nie pogarszając kierowalności na mokrych Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK
 • Profil: 60
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 341.87

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz