Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.
SEIBERLING Performance 215 55R17 94W [EC3]

Seiberling Performance- Emocje w czasie jazdy. Model Seiberling Performance oferuje doskonałe przyspieszenie i skuteczność hamowania, pokonywania zakrętów na mokrej i suchej nawierzchni. Bez względu na cel i warunki możesz odkryć nowy wymiar wydajności z oponami Seiberling. O producencie Marka Seiberling wywodzi się z USA, a jej początek sięga 1921 roku. Obecnie należy do koncernu Bridgestone. Wzory bieżnika bazują na tych znanych z marki Dayton. Cechy: Znakomita wydajność w każdych warunkach, Doskonałe hamowanie i przyspieszanie na mokrej i suchej nawierzchni, Rewelacyjna zwrotność i sterowność, Zaprojektowane z myślą o wydajności, w solidnej i wytrzymałej konstrukcji Opony produkowane są przez koncern Bridgestone i wzorowane na bieżnikach marki Dayton Źródło: Opracowanie Netcar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: SEIBERLING
 • Profil: 55
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 322.14

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy SEIBERLING
Zobacz
 

MICHELIN ENERGY SAVER 215 60R16 95V r.prod.2010

Opona nowej generacji do małych pojazdów miejskich, miniwanów i sedanów - NOWOŚĆ 2008! Michelin Energy Saver to opona dedykowana kierowcom, którzy chcą dbać o środowisko, jednocześnie szukającym oszczędności oraz bezpieczeństwa na oponach o dużej wydajności kilometrowej. Jest to następca bieżnika Michelin Energy. Cechy: Mniej zużytego paliwa - z czwartą generacją opon Michelin charakteryzującą się niskim zużyciem paliwa, zaoszczędzisz. Długowieczność pod względem przebiegu ponad normę - stosując MICHELIN Energy Saver, korzystasz z opon o wysokiej, uznanej żywotności. A opony, które długo użytkujesz, to mniej opon przeznaczonych do recyklingu! Zawsze większe bezpieczeństwo - dla Michelin, Twoje bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem. Na mokrej nawierzchni, droga hamowania będzie o 3 m krótsza niż w przypadku poprzednika. Oszczędność paliwa i ochrona środowiska: 20% ogólnego zużycia paliwa związane jest z ogumieniem. Aby zmniejszyć zużycie paliwa, należy zredukować wpływ sił przeciwdziałających przemieszczaniu się pojazdu, a więc zmniejszyć opór toczenia opon. Opona odgrywa ważną rolę w ochronie środowiska. Wpływając na zmniejszenie zużycia paliwa przez pojazd, przyczynia się do redukcji emisji CO2, gazów powodujących efekt cieplarniany. Gdyby wszystkie samochody w Europie były wyposażone w opony MICHELIN Energy Saver, to paliwo zaoszczędzone w ciągu jednego roku pozwoliłoby na jazdę blisko 2,8 pojazdów bez jakiejkolwiek emisji CO2. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 60
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 16

PLN 413.28

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

DUNLOP SP Quattromaxx 255 55R19 111W [CA1] XL MFS

Opona letnia do samochodów typu SUV o bardzo wysokich osiągach. NOWOŚĆ 2010! Dunlop zaprezentował nową oponę letnią SP QuattroMaxx, opracowaną z myślą o samochodach typu SUV o dużej mocy. Nowa opona z technologią Touch Technology charakteryzuje się bardzo wysokimi osiągami oraz elegancką ścianą boczną, zaprojektowaną przez Pininfarinę. Ze względu na coraz lepsze osiągi samochodów typu SUV, rośnie zapotrzebowanie na ogumienie, które poradzi sobie z ogromną mocą tych pojazdów. Imponująca moc oraz wyższy środek ciężkości w samochodach SUV, stawiają duże wyzwania przed przeznaczonymi dla nich oponami. Opony Dunlopa są nie tylko w stanie sprostać tym wymaganiom, ale także stanowią ich dopełnienie tak, aby dać kierowcom jak największą przyjemność z jazdy. Nowa opona w technologii SP QuattroMaxx jest pierwszą oponą Dunlopa, która tak precyzyjnie odpowiada na potrzeby SUV-ów. Kevlar DuPontTM i Touch Technology dla szybkiego reagowania i precyzji kierowania W nowych oponach SP QuattroMaxx zastosowano najnowsze innowacje technologiczne Dunlopa, w tym elementy wchodzące w skład technologii Touch Technology, z której mogą już korzystać entuzjaści jazdy samochodem wyposażonym w najwyższej klasy opony Dunlopa, np. SP SportMaxx TT. Nowe opony SP QuattroMaxx obejmują wiele innowacyjnych technologii, które umożliwiają niezwykłe szybkie reagowanie opony na drogę i dużą przyjemność z jazdy. Kevlar firmy DuPontTM - syntetyczne włókno, pięciokrotnie mocniejsze od stali, które utrzymuje moc i sprężystość w szerokim zakresie temperatur jest wykorzystywane w wielu wymagających zastosowaniach - od sportów motorowych i żeglarstwa do technologii lotniczej i kosmicznej. Unikatowe połączenie cech sprawia, że Kevlar jest używany w coraz większej liczbie zastosowań, w których liczy się obniżenie masy oraz zwiększenie siły i odporności na korozję. Kevlar znajduje się na szczycie opony SP QuattroMaxx, dzięki czemu ściana boczna jest sztywniejsza, umożliwiając szybsze reagowanie opony na drogę, gwarantując precyzyjną jazdy, a także dając większą stabilność w czasie jazdy na zakrętach. Szybkie reagowanie opony na drogę Nowe opony SP QuattroMaxx charakteryzują się również wyjątkowo odporną i sztywną budową podkładu bieżnika, opartą na rozwiązaniach Dunlopa stosowanych w pojazdach ciężarowych. Bardziej sztywne podkłady bieżnika powodują, że powierzchnia bieżnika jest bardziej odporna i umożliwiają szybsze reagowanie opony na drogę. Technologia dwóch rodzajów mieszanki gumowej (DTC) dla doskonałej przyczepności W oponach SP QuattroMaxx wykorzystano również technologię stosowania dwóch rodzajów mieszanki gumowej (Dual Tread Compound - DTC), która łączy najlepszą mieszankę Dunlopa do jazdy po suchej nawierzchni na zewnętrznej powierzchni opony z najlepszą mieszanką do mokrej drogi na jej wewnętrznej powierzchni. Połączenie tych dwóch mieszanek zapewnia znakomitą boczną i podłużną przyczepność we wszystkich warunkach p

 • Producent: DUNLOP

PLN 839.48

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DUNLOP
Zobacz
 

HANKOOK W310 Winter i*cept evo 205 45R16 87H [EC2] XL

Hankook Icebear W310 i*cept Evo-ekologiczne opony zimowe klasy UHP Hankook jest uznanym producentem opon z oryginalnego wyposażenia takich marek samochodów jak Ford, Audi i wszystkie Mini rocznika 2012. W310 jest wspaniałym zimowym produktem oferującym wyśmienite zimowe własności jezdne orz komfort. Cechy Opony przeznaczone na wyspecjalizowaną oponą zimową oferującą doskonałe własności jezdne. Winter i*cept evo jest przyjazną dla środowiska oponą. Oferuje zarówno świetne własności jezdne jak i styl. Maksymalizuje siłę hamowania oraz prowadzenie co jest kluczowe na mokrych oraz zaśnieżonych drogach Głównie indeksy prędkości H oraz V Przygotowana na wszystkie możliwe drogowe warunki zimowe Asymetryczny bieżnik Hankook Icebear W310 i*cept Evo umożliwia poruszanie się z wysokimi prędkościami nawet zimą Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK
 • Profil: 45
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 399.50

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

BARUM Bravuris 2 245 35R20 95Y [EC2] ZR

Bravuris 2 Na wstępie będą dostępne w 16 rozmiarach (od 16 do 21 cali) w tym również z indeksem prędkości do 300 km/h. Cechy: W oponach asymetrycznych wewnętrzny i zewnętrzny wzór bieżnika pełni inną funkcję i zapewnia bezpieczeństwo jazdy oraz dobre reakcje kierunkowe nawet przy wyższych prędkościach. Duże, solidne bloki bieżnika na zewnętrznej krawędzi mają wpływ na optymalną przyczepność, niezbędną do bezpiecznego pokonywania zakrętów. Na zewnętrznej krawędzi opon specjalne nacięcia pomiędzy większą liczbą bloków bieżnika powodują szybsze odprowadzanie wody z powierzchni styku z podłożem, co przekłada się na bezpieczną jazdę. Trzy szerokie otaczające oponę żebra w środkowej części bieżnika odpowiadają za doskonałą chrakterystykę jazdy na wprost, dużą stabilność oraz krótką drogę hamowania zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Nowe wyczynowe opony Bravuris 2 zawierają w swym wnętrzu dodatek krzemionki, co zapewnia im dobrą chrakterystykę na mokrej nawierzchni oraz optymalny opór toczenia. W porówaniu z poprzedniczką, nowa wersja ma o 5 procent krótszą drogę hamowania na mokrej i o 3 procent na suchej nawierzchni. Oprócz elementów konstrukcji umożliwiających bezpieczną, sportową jazdę, inżynierowie marki Barum uwzględnili w swoich pracach także kwestie ekonomiczne. Zarówno bardzo płaski kontur opon, jak również składniki bieżnika zostały dobrane w taki sposób, że o ponad 15 procent wydłużono przebieg eksploatacyjny w porównaniu z poprzednią generacją opon Bravuris. Udoskonalony wzór bieznika to także większy komfort jazdy. Źródło: Opracowanie sklepu Netcar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BARUM
 • Profil: 35
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 20

PLN 707.89

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BARUM
Zobacz
 

KLEBER KRISALP HP2 205 65R15 94T [CC2]

KLEBER Krisalp HP2 - NOWOŚĆ 2008! Kleber Krisalp HP2, to następca cenionej przez kierowców opony Krisalp HP, osiąga lepsze wyniki od swojego poprzednika m.in. w zakresie prowadzenia na oblodzonej powierzchni. Dzięki połączeniu dwóch rodzajów lamel - falistych i prostych - oraz zwiększeniu ich gęstości (w porównaniu z Krisalp HP) nowy bieżnik umożliwia pewniejsze zachowanie pojazdu na zamarzniętej nawierzchni. Poprawa osiągów w tym zakresie jest także zasługą zastosowanych w bieżniku klocków i centralnego żebra z lokalnymi otworami. Kleber Krisalp HP2 zapewnia wyższy komfort jazdy, jest cichszy od swojego poprzednika w szczególności dzięki zoptymalizowanej strukturze bieżnika. Opona została wyposażona dodatkowo we wskaźnik zużycia bieżnika (na poziomie 3 mm), dzięki temu samodzielnie można kontrolować stan ogumienia w samochodzie. Gdy ze względu na niewystarczającą głębokość bieżnika opona nie będzie nadawała się do jazdy w warunkach zimowych, możliwe jest jej dalsze użytkowanie w okresie letnim aż do zużycia bieżnika do głębokości 1,6 mm. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KLEBER
 • Profil: 65
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 15

PLN 294.22

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KLEBER
Zobacz
 

CONTINENTAL CrossContact UHP 285 45R19 111V [FC3] XL * SSR

Opona szosowa do mocnych i szybkich pojazdów 4x4 Zalety CrossContact UHP: Doskonała do szybkiej jazdy szosowej Krótka droga hamowania dzięki bionicznemu konturowi Precyzja prowadzenia i bardzo dobra kierowalność Wysoka stabilność na zakrętach oraz duży margines bezpieczeństwa Przyjemność jazdy z dużymi prędkościami Świetna ochrona przed aquaplaningiem Cechy - Korzyści CECHY KORZYŚCI Masywne bloki w części barkowej - Wysoka precyzja kierowania - Stabilność na zakrętach - Dobra przyczepność i krótka droga hamowania Szerokie kanały obwodowe Dobra odporność na aquaplaning Przesunięte względem siebie połówki bieżnika Niski poziom hałasu Wyniki testów: Ocena końcowa: ''wzorowa'' (zwycięzca testu) - Auto Bild Alles Allrad 05/2004 Źródło: materiały producenta

 • Producent: CONTINENTAL

PLN 1281.78

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

GOODYEAR Efficientgrip Performance 235 40R18 95W [CA2] XL MFS

Goodyear EfficientGrip Performance - opony letnie NOWOŚĆ 2013! Opony o poprawionej przyczepności i krótszej drodze hamowania na mokrych drogach. Następca Goodyear EfficientGrip. Cechy: Przyczepność na mokrym - klasa A w większości rozmiarów Krótsza droga hamowania dla pewności prowadzenia Skuteczniejsze hamowanie na mokrym oraz niższe opory toczenia Niższe zapotrzebowanie na paliwo Kluczowe korzyści Klasa A w przyczepności na mokrym Najwyższa możliwa ocena przyznana zgodnie z regulacją Unii Europjskiej większości rozmiarów opon Goodyear EfficientGrip Performance (EC) No 1222/2009. Wynik zależny od rozmiaru. Krótsza droga hamowania dla pewności prowadzenia Technologia ActiveBreaking poprawia kontakt pomiędzy oponą oraz nawierzchnią szosy dla krótszej drogi hamowania - aż do dwóch metrów (8%) krótszej na mokrej nawierzchniach i 3% krótszej na suchej nawierzchni. Dane uzyskane z porównania średniej drogi hamowania czterech wiodących konkurentów na bardzo mokrej nawierzchni z 80 do 20 km/h. Test przeprowadzony przez TUV SUD Automotivewe wrześniu 2012 na zlecenie Goodyear Dunlop. Rozmiar 205/55 R16 91V; samochód testowy: VW Golf; miejsce testu: Mireval (FR), Papenburg (D) and Garching (D); Raport nr. 76249743. Test na suchym natomiast przeprowadzono wśród czterech wiodących konkurentów w porównaniu do średniej drogi hamowania ze 100-0 km/h. Skuteczniejsze hamowanie na mokrym oraz niższe opory toczenia Technologia WearControl pozwala optymalne proporcje pomiędzy przyczepnością na mokrym a niskim współczynnikiem oporu toczenia dla dłuższej żywotności opony. Niższe zapotrzebowanie na paliwo Technologię FuelSaving zastosowano przy tworzeniu nowej mieszanki bazowej która redukuje rozpraszanie energii opony. Opory toczenia zmniejszone o 18% w porównaniu do poprzednika oznaczają poprawioną wydajność paliwową oraz niższe koszty podróżowania samochodem. Oznaczenia na etykietach Wydajność paliwowa/opory toczenia klasy od B do C Hamowanie na mokrym - klasa A Hałas 67dB - 70 dB Uwaga: Wartość poszczególnych parametrów zależna jest od rozmiaru. Ocena poszczególnych parametrów Maksymalna ocena możliwa do uzyskania to 5 punktów. Na podstawie wewnętrznych testów Goodyear. Prowadzenie na mokrych drogach 5pkt/5pkt Prowadzenie na suchych drogach 5pkt/5pkt Przyjazność dla środowiska 5pkt/5pkt

 • Producent: GOODYEAR
 • Profil: 40
 • Szerokość: 235
 • Średnica: 18

PLN 658.15

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GOODYEAR
Zobacz
 

DUNLOP SP Winter Response 185 60R15 88T [EC1] XL r.prod.2012

Dunlop SP Winter Response - Nowość 2007 ! Dunlop wprowadził na rynek w roku 2007 nowy bieżnik, zapewniający optymalne parametry podczas jazdy zimą. Nowa opona została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie podczas codziennego użytkowania. Jej zadaniem jest zapewnić doskonałą kontrolę nad drogą i przyczepność w najcięższych warunkach zimowych, czyli w bardzo niskich temperaturach, na drogach pokrytych śniegiem i lodem. Nowa, asymetryczna rzeźba bieżnika zapewnia doskonałą kontrolę w każdych warunkach pogodowych. SP Winter Response oferuje: lepszą przyczepność wyższy stopień kontroli lepszy przepływ informacji do kierowcy Wyższy stopień kontroli podczas jazdy w warunkach zimowych Najbardziej istotnym aspektem jazdy w warunkach zimowych jest zachowanie kontroli samochodu, niezależnie od tego, w jakich warunkach się poruszamy. Szybka i precyzyjna informacja docierająca od opon do kierowcy to kluczowy czynnik przekładający się na kontrolę i prowadzenie samochodu. Nowa mieszkanka gumowa Nowa mieszkanka gum, oparta o związki krzemu, zapewnia zwiększoną elastyczność nawet w bardzo niskiej temperaturze, co przekłada się na zdecydowanie lepszą przyczepność na śniegu. Zróżnicowana gęstość opasania Ważną cechą konstrukcyjną SP Winter Response jest zróżnicowana, w zależności od indeksu nośności, gęstość opasania. Umożliwia to optymalizację powierzchni kontaktu opony z podłożem, lepszą trakcję na śniegu i lodzie oraz odporność na aquaplaning. Budowa bieżnika oparta o Dual Blade System Warunki drogowe mogą zmieniać się nawet podczas jednej podróży. Mróz i suche powietrze z jednej strony, z drugiej zaś śnieg i błoto pośniegowe - to wszystko stawia oponom bardzo wysokie wymagania. Podczas jazdy po suchej nawierzchni wymagany jest maksymalny kontakt bieżnika z nawierzchnią. Z kolei na mokrej drodze opona musi mieć dostateczną liczbę rowków, aby sprawnie odprowadzać wodę. Na śniegu za to potrzebna jest jak najlepsza trakcja. Dzięki nowej, asymetrycznej rzeźbie bieżnika, Dunlop SP Winter Response zapewnia doskonałą kontrolę w każdych warunkach pogodowych Opona Dunlop SP Winter Response jako jedyna w swojej klasie została wyposażona w zróżnicowane nacięcia (Dual Blade System), które współpracując ze sobą dają większą stabilność, lepsza trakcję i zwiększony poziom kontroli. Znajdujące się w części barkowej nacięcia o niskiej amplitudzie - znajdujące się w strefie barkowej - poprawiają trakcję oraz hamowanie. Natomiast nacięcia o wysokiej amplitudzie -znajdujące się w centralnej części opony - zapewniają niższe opory toczenia oraz zwiększają stopień przyczepności podczas jazdy we wszelkich warunkach. Ograniczają również poślizg boczny. ''Touch Technology'' W bieżniku SP Winter Response zastosowano system ''Touch Technology'', to jest opona posiada sztywniejszą część bieżnika w jego zewnętrznej strefie, a także sztywniejszą ścianą boczną oraz stabilne połączenie

 • Producent: DUNLOP
 • Profil: 60
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 15

PLN 224.48

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DUNLOP
Zobacz
 

MICHELIN M29S F R 70 90 14 40P M C Reinf TL TT

Michelin M29s - uniwersalne opony do skuterów. Opony Michelin M29s posiadają rzeźbę bieżnika typu półslick, która gwarantuje bardzo dobre właściwości jezdne w każdych warunkach bez uszczerbku dla trwałości. Cechy wysoka trwałość oraz doskonała przyczepność Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN

PLN 134.95

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

MICHELIN PRIMACY 3 225 55R17 97Y [CA2]

MICHELIN PRIMACY 3 - do pojazdów wyższej klasy i limuzyn. NOWOŚĆ 2012! Poprzez nieprzerwane podnoszenie osiągów swoich produktów Michelin zaangażowany jest w zwiększanie bezpieczeństwa drogowego. MICHELIN Primacy 3 to opona, która sukcesywnie będzie zastępować bieżnik Primacy HP. Cechy: Nowa, opatentowana rzeźba bieżnika z samoblokującymi się lamelami - podczas intensywnego hamowania cała powierzchnia klocków bieżnika opony przylega do podłoża. W konstrukcji lameli wykorzystano podpory przylegające do klocków bieżnika, które podczas hamowania zapobiegają odkształceniu się klocków bieżnika, w efekcie uzyskuje się większą siłę hamowania i krótszą drogę hamowania. Nowa, opatentowana mieszanka gumy - optymalizuje przyczepność we wszystkich warunkach użytkowania bez poświęcania innych parametrów osiągów, czyli zużycia paliwa i trwałości. Nowa mieszanka jest unikatowym i złożonym połączeniem różnych elastomerów, środka wzmacniającego na bazie krzemionki i żywicowych substancji zmiękczających. To, co czyni mieszankę innowacyjną, to nie tylko same jej składniki, ale optymalne proporcje każdego ze składników oraz sposób ich połączenia. To unikatowe połączenie właśnie powoduje mocne połączenia międzycząsteczkowe, zapewniając oponie Primacy 3 trwałość i wysokie przebiegi. Doskonałe osiągi w hamowaniu na SUCHEJ nawierzchni, w hamowaniu na MOKREJ nawierzchni, w przyczepności na ZAKRĘTACH na mokrej nawierzchni. *Testy wykonane zostały przez TUV SUD i IDIADA w 2011 roku, na oponach w rozmiarach 205/55 R16 V oraz 225/45 R17 W. Rozmiary: Szerokość 215 - 225 Profil 45 - 55 Średnica 16 - 17 Indeksy nośności 91 - 99, prędkości H, V, W. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 55
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 17

PLN 692.75

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

YOKOHAMA DELIVERY STAR RY818 205 65R16 107T [FB3]

YOKOHAMA RY818 - Zrównoważona opona dostawcza Idealna w ruchu miejskim, solidna opona o dużych przebiegach. Zwiększona odporność na przecięcia boczne. Przebiegi i redukcja nierównomiernego zużycia Płaski ślad styku z równomiernie rozłożonymi naciskami i szerszą powierzchnią styku zapewnia znakomitą kierowalność i duże przebiegi Większa powierzchnia kontaktu dzięki szerszemu bieżnikowi Zabezpiecza przed nierównomiernym zużyciem poprzez równomierne rozłożenie nacisku na powierzchnię Mieszanka gumowa zapewniająca duże przebiegi Przyczepność na mokrej nawierzchni Bieżnik opracowany w celu dobrego odprowadzania wody Znakomita odporność na aquaplaning, dzięki trzem szerokim obwodowym rowkom, również po dłuższym przebiegu Mieszanka gumowa o wysokiej przyczepności na mokrych nawierzchniach Sztywność Ochrona boku opony podczas najeżdżania na krawężniki Przeciwdziałanie uszkodzeniom w krytycznych obszarach boku opony Źródło: opracowano na podstawie materiałów producenta

 • Producent: YOKOHAMA

PLN 466.40

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy YOKOHAMA
Zobacz
 

YOKOHAMA C.DRIVE 2 AC02 235 50R18 97V [CC2] OE|MO

Cdrive2 - ekologiczna opona segmentu HP do dużych i małych samochodów rodzinnych. NOWOŚĆ 2010! Marka Yokohama przedstawia nową, ekologiczną oponę segmentu High Performance. Opona ta stanowi rozwinięcie znanej już dobrze od 6 lat opony Yokohama Cdrive. Nie ustępuje poprzednikowi pod względem komfortu jazdy, przyczepności i zachowania na mokrej nawierzchni. Cechy W nowej oponie szczególny nacisk położono na poprawę zachowania na mokrej nawierzchni przy jednoczesnym zredukowaniu oporów toczenia i co za tym idzie - obniżeniu zużycia paliwa. Większa zawartość krzemionki poprawia zachowanie na mokrej nawierzchni i redukuje opory toczenia C.drive2 dzięki temu jest przyjazna dla środowiska. Asortyment Europejska premiera Opony Cdrive2 odbędzie się w marcu 2010 podczas Targów Motoryzacyjnych Motor Show w Szwajcarii w Genewie. Opona dostępna będzie w 26 rozmiarach od 14 do 17 cali. Producent planuje rozszerzenie gamy opon o kolejne 11 rozmiarów tego lata. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: YOKOHAMA
 • Profil: 50
 • Szerokość: 235
 • Średnica: 18

PLN 792.90

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy YOKOHAMA
Zobacz
 

METZELER FEELFREE Rear 130 70 13 63P M C REINF TL

METZELER FEELFREE - Nowość 2006 Metzeler FeelFree-poczuj wolność! Generacja opon sportowo-turystycznych przeznaczona do skuterów wysokich osiągów. Wyznacza nowe, wysokie standardy bezpieczeństwa oraz parametrów jezdnych. dzięki maksymalnie dużemu kontaktowi opony z nawierzchnią oraz specjalnie zaprojektowanemu konturowi opony uzyskano optymalne parametry na mokrym, większą stabilność przy maksymalnycnh prędkościach, przewidywalne zachowanie w zakrętach oraz wyśmienitą przyczepność bardzo wysoki komfort jazdy, duża wydajnośc kilometrowa uzyskano dzięki mieszance gumy oraz wzorowi bieżnika (powstał on na bazie doświadczeń i koncepcji opon sportowo-turystycznych marki Metzeler) opony Metzeler FeelFree wystepują na pierwszym wyposażeniu skuterów o wysokich osiągach wiodących producentów Źródło: Materiały producenta

 • Producent: METZELER

PLN 298.34

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy METZELER
Zobacz
 

PIRELLI SCORPION RALLY Rear 140 80 18 70R M C M ST TT

Pirelli Scorpion Rally - opony stworzone z myślą o ekstremalnych wyzwaniach Opony Pirelli Scorpion Rally to efekt współpracy Pirelli oraz KTM specjalnie pod kątem rajdu Dakar 2009. Mają sprostać najbardziej ekstremalnym warunkom eksploatacji, w najtrudniejszym terenie. Osiagnięcia Efekt doświadczeń obu firm przełożył się na świetne wyniki. Pierwsze miejsca w Rajdzie zdobyli właśnie motocykliści na oponach Pirelli Scorpion Rally - Marc Coma oraz Cyril Depres. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 80
 • Szerokość: 140
 • Średnica: 18

PLN 509.85

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

BRIDGESTONE Blizzak LM 30 195 50R15 82T [GE2]

BRIDGESTONE Blizzak LM30 - zimowe opony do samochodów klasy średniej. NOWOŚĆ 2009! Bridgestone stworzył nową generację opon zimowych specjalnie z myślą o terenach środkowej Europy i specyficznych warunkach zimowych tego rejonu. LM30 to niezwykle wytrzymała opona, zapewniająca doskonale wyważone osiągi na śniegu i mokrej nawierzchni, zwiększoną przyczepność i maksymalną kontrolę na śniegu, krótszą drogę hamowania i lepsze prowadzenie na mokrym oraz niezawodność i pewność w każdych warunkach pogodowych. Przeznaczenie Opony dedykowane są do szerokiej gamy kompaktów, samochodów klasy średniej oraz limuzyn. Występują w indeksach prędkości T oraz H. Blizzak LM-30 oprócz doskonałych parametrów na śniegu i lodzie, wyśmienicie hamuje na mokrych nawierzchniach. Cechy Przyczepność na mokrych i zimowych nawierzchniach jest wspomagana przez zastosowanie technologii licznych zaawansowanych lamelli wokół klocków bieżnika, tworzących zwiększoną powierzchnię styku z drogą oraz nowoczesnych polimerów w mieszance. Nowa technologia nacięć (rowki 3D Washboard) zastosowana w centralnym żebrze poprawia osiągi i usztywnia klocki dla zapewnienia wyjątkowej stabilności w warunkach zimowych. Natomiast dużą przyczepność centralnych klocków do podłoża uzyskano dzięki zagęszczeniu nacięć w obszarze centralnym opony dla maksymalnego efektu ''wgryzania'' oraz przyczepności na ubitym śniegu i lodzie. Wyżłobienia w kształcie litery Z, które dają połączenie żeber opony z centralnymi rowkami oraz duże zagęszczenie nacięć, pozwalają na odprowadzanie śniegu we wszystkich kierunkach jazdy. Blizzak LM-30 oprócz doskonałych parametrów na śniegu i lodzie, wyśmienicie hamuje na mokrych nawierzchniach. Zastosowano technologię nacięć lameli dla poprawy osiągów oraz zwiększenia obszaru kontaktowego z podłożem. Sztywne klocki zapewniają doskonałe prowadzenie oraz dużą stabilność pojazdu zimą. Nowa najwyższej klasy mieszanka - wyjątkową przyczepność w każdych warunkach pogodowych. Poprawione parametry Opony Blizzak LM30 wypadły rewelacyjne w testach Bridgestone. W porównaniu do bieżnika LM25 (testowany rozmiar 205/55 R16 na VW Golf 5 TDI) zapewniają do 16% mniejsze opory toczenia, i związane z tym obniżone zużycie paliwa oraz redukcję emisji CO2. Jednak co bardziej istotne - wykazano znaczącą poprawę trakcji na śniegu i wzrost skuteczności hamowania. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 50
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 15

PLN 311.76

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

METZELER RACETEC RAIN Rear 190 60R17 K1 NHS TL

Opona wyścigowa oznakowana NHS (nie homogolowana do użytku drogowego), zaprojektowana do wyścigów na mokrej nawierzchni. Rysunek bieżnika w kostkę, rozwinięty na bazie całkowicie nowych właściwości oraz szczególnie wskazana do użytku Supermotard mieszanka. Mieszanki ostatniej generacji na bazie krzemu dla szybszego ogrzania i większej zdolności pochłaniania wody, które pozwalają polepszyć przyczepność i napęd. Nowy rysunek bieżnika zaprojektowany w celu polepszenia drenażu i odczucia przyczepności we wszystkich kątach załamania. Źródło: materiały producenta

 • Producent: METZELER

PLN 1254.23

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy METZELER
Zobacz
 

DUNLOP SP Sport 01 225 50R17 98Y [EB1] XL AO MFS

Swoje rewolucyjne właściwości opony DUNLOP SP SPORT 01 zawdzięczają asymetrycznej rzeźbie bieznika, który został podzielony na trzy segmenty (Tri-Area-Tread). Trzy cechy opony Każdy z segmentów odpowiada jednej z trzech głównych cech opony: system wzdłużnych pasków-umożliwia sportową jazdę łopatki wodne-gwarantują najwyższe bezpieczeństwo struktura równoległoboczna-odpowiada za ciszę i komfort jazdy Nowo zaprojektowany system wzdłużnych pasków z dwoma szerokimi centralnymi obręczami tworzy centralny odcinek bieżnika SP Sport 01. Obszar ten zapewnia efektywne przekazywanie sił poprzecznych. Komfort jazdy i redukcja hałasu Jednocześnie rowki i nacięcia zapewniają ogólną wygodę i redukują hałas. Znakomita stabilność jazdy i duży komfort jazdy tworzą sportową dynamikę SP Sport 01. Ochrona przed aquaplaningiem Łopatki wodne są dalszym konsekwentnym udoskonaleniem tych opon. Ten odcinek opony odrzuca wodę jak turbina. W ten sposób opony SP Sport 01 szczególnie dobrze chronią przed aquaplaningiem. Zamknięty bark zewnętrzny oraz nowo zaprojektowany układ bloków barkowych to cechy charakterystyczne odcinka ''Asymetryczna Zmienność Przenoszenia'' - połączenia bloków o różnych długościach położonych asymetrycznie względem siebie - który eliminuje uciążliwe drgania. Spełnione normy UE Cechy Korzyści Bezkońcowe opasanie nylonowe Zapobiega odkształceniom opony przy dużej prędkości, zapewnia równy i szeroki obszar kontaktowy przy każdej prędkości BasePen Zapewnia przewodzenie elektrostatczne i skutecznie zapobiega wyładowaniom elektrostatycznym Bieżnik silikonowy Zwiększa przyczepność opony na mokrej i suchej nawierzchni, zmniejsza opory toczenia (efekt-mniejsze zużycie paliwa) Konstrukcja opony wg koncepcji PSP-Beta Stabilne działanie opony nawet przy całkowitym zużyciu bieznika Rant ochronny Maksymalna ochrona felgi przed mechanicznym uszkodzeniem Obrzeże wzmacniane włóknem aramidowym Ścisłe i bezpieczne dopasowanie opony do obręczy. Opona DUNLOP SP SPORT 01 w rozmiarach 195/55R16V, 205/55R16H;V;W, 225/50R17W, 245/50R17W, 245/45R17W, 205/45R18W, 245/45R18W, 245/40R17W, 205/40R18W, 245/40R18W;Y, 275/40R18W, 245/40R19W, 275/35R18W;Y, 245/35R19W, 275/35R19W, 245/35R20Y, 275/30R19W, 275/30R20Y dostępna jest także w technologi RUN ON FLAT. Opona RunOnFlat (przebijesz-jedziesz) W koniecznych przypadkach może pokonać odcinek długości 80 km z prędkością 80 km/h po częściowej lub całkowitej utracie ciśnienia. Dzięki temu opona RunOnFlat umożliwia kierowcy kontynuowanie jazdy i bezpieczne dotarcie do miejsca, w którym można ją sprawdzić. Dzięki technologii RunOnFlat (przebijesz-jedziesz) po utracie ciśnienia opona zachowuje się na tyle dobrze, że do poinformowania kierowcy o awarii konieczne jest stosowanie systemu monitorowania ciśnienia w oponie (TPMS - Tire Pressure Monitoring System), jako nieodłącznego elementu całego sys

 • Producent: DUNLOP
 • Profil: 50
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 17

PLN 661.99

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DUNLOP
Zobacz
 

GT RADIAL CHAMPIRO WT AX 195 60R15 88H [EC3]

GT Radial CHAMPIRO WT-AX Specjalnie opracowana dla zwiększenia komfortu jazdy, oraz trakcji z zachowaniem wszelkich właściwości charakterystycznych dla opon zimowych. Cechy Mieszanka Silica - maksymalna przyczepność na mokrej nawierzchni, redukcja oporów toczenia. Obwodowe żebro centrujące - zapewnia sztywność dla precyzyjnego prowadzenia. Innowacyjny, asymetryczny wzór bieżnika - wyjątkowo stabilne prowadzenie o znakomitej przyczepności, przy zachowaniu wysokiego komfortu jazdy. Specjalistyczna konstrukcja lameli - zapewnia doskonałe hamowanie i właściwości trakcyjne na śniegu i lodzie. O marce GT Radial Opony klasy ekonomicznej produkowane głównie w Indonezji, niewielka część również w fabryce na terenie Chin. Spełniają wszystkie europejskie normy i standardy. Opony GT Radial stanowią ciekawą alternatywę dla osób poszukujących opon dobrej jakości w rozsądnych cenach. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: GT RADIAL
 • Profil: 60
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 15

PLN 183.82

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GT RADIAL
Zobacz
 

ZETA ALVENTI 245 40R19 98W [CC2] XL ZR

ZETA ALVENTI Opony Zeta to budżetowa marka produkowana przez chiński koncern SD International. Przebojem wdziera się na europejski i amerykański rynek. Podstawowym jej atutem jest doskonały stosunek jakości do ceny. Cechy: Nowy asymetryczny wzór bieżnika oraz poprawiona sztywność klocków bieżnika opony UHP przy pełnym obciążeniu pojazdu, zapewniają lepszą kontrolę w każdych warunkach drogowych. Zoptymalizowane rozmieszczenie klocków bieżnika oraz mieszanka gumowa z dużą zawartością krzemionki zmniejszają hałas, poprawiają przyczepność oraz wydłużają wydajność kilometrową opony. 4 proste kanały zapewniają doskonałe rozpraszanie i odprowadzanie wody oraz prowadzenie na mokrej nawierzchni. Trzy lite żebra obwodowe poprawiają hamowanie i stabilność podczas jazdy na wprost przy dużej szybkości. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: ZETA
 • Profil: 40
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 19
 • Sezon: letnie

PLN 459.77

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy ZETA Zobacz pozostałe kody promocyjneLetnie
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiTrailAttack 2 130 80 17 65S M C TT

Continental ContiTrailAttack 2 - opona szosowo-terenowa do dużych motocykli typu enduro turystyczne. NOWOŚĆ 2013! Continental zaprezentował nową oponę do turystycznych motocykli enduro o większych pojemnościach silnika. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej mieszanki gumowej poprawione zostały przyczepność i przebiegi, przy jednoczesnym zachowaniu dobrej trakcji dla bezpiecznej jazdy. Mieszanka gumy Continental przetestował wiele rodzajów mieszanek gumowych w celu optymalizacji zaawansowanej wersji mieszanki bieżnika Black Chili aby rozszerzyć zakres zastosowań ContiTrailAttack 2. Nowa mieszanka zawiera wyższy poziom krzemionki, co wpłynęło na poprawę przyczepności na mokrej nawierzchni oraz na rozgrzewanie opony. Ponadto, zawarta w mieszance sadza poprawia dynamiczną sztywność opony w wysokich temperaturach w celu zmniejszenia zużycia krawędzi bloków bieżnika. Prowadzi to lepszego wyczucia przy wchodzeniu w zakręty i lepszej charakterystyki zużycia opony. Zastosowane nowe żywice poprawiają makro i mikro połączenia opony z nawierzchnią drogi wpływając na lepszą trakcję. Oznacza to, że poprawia się jakość hamowania i skraca jego droga (odległość), a w czasie przyspieszania tylna opona zapewnia wyższy stopień kontroli jazdy. Technologia się Continuous Compound Technology (CCT) W procesie technologicznym CCT mieszanka przechodzi kompleksową i staranną kontrolę różnic temperatury w czasie końcowych etapów produkcji. Jednorodna mieszanka otrzymuje wtedy parametry osiągów charakterystycznych dla mieszanki dwustrefowej. Sztywniejsza znajduje się w części centralnej bieżnika dla podwyższenia wytrzymałości oraz lepszego przyspieszania i hamowania, a bardziej elastyczny bieżnik na barku opony dla podniesienia bocznej przyczepności w trudnych zakrętach. Inną korzyścią wynikającą z technologii CCT jest wyeliminowanie '' progu'' pojawiającego się czasami przy eksploatacji w przypadku opon z mieszanki dwustrefowej kiedy przejście następuje od jednej mieszanki do drugiej, ContiTrailAttack 2 pozwala na ''łagodne'' przejście z pozycji do jazdy na wprost do pełnego wychylenia w zakrętach. Druga generacja zachowała oryginalny wzór bieżnika poprzednika ContiTrailAttack. Konstrukcja Przy projektowaniu konstrukcji opony ContiTrailAttack 2 skoncentrowano się głównie na wysokich wymaganiach szybkich oraz ciężkich motocykli turystycznych. Wzmocnienie w postaci opasania stalowego pod kątem 0 stopni jest stosowane zarówno w przypadku opon przeznaczonych na przód jak i tył motocykla. Zastosowana budowa opony pozwala na poprawę stabilności przy wysokich prędkościach podczas jazdy na wprost oraz w długich zakrętach. Opona posiada również doskonałe właściwości tłumienia nierówności co znacząco wpływa na komfort jazdy. Poprawione profile wpływają na lepsze prowadzenie i właściwy tor jazdy. Traction Skin Traction Skin to nazwa przyjęta dla określenia cechy związanej z bezpieczeństwem, a która z sukcesem została wprowadzona we wszyst

 • Producent: CONTINENTAL

PLN 504.70

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

CONTINENTAL VancoFourSeason 195 70R15 104 102R [EC2]

VancoFourSeason dla lekkich samochodów dostawczych Płaski zarys i szersza powierzchnia bieżnika zapewniają wydłużoną żywotność opony o 20% Specjalny układ lamelek gwarantuje dobrą przyczepność na śniegu i błocie w niskich temperaturach Konstrukcja bieżnika zabezpiecza przed aquaplaningiem Listwa wzmacniająca bark opony chroni przed bocznymi uszkodzeniami Zastosowanie w strukturze bieżnika przerywanych rowków zapewnia komfort jazdy i niski poziom hałasu Źródło:

PLN 397.30

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

MATADOR MP46 Hectorra 2 255 40R19 100Y [EC2] XL FR ZR

MATADOR MP46 HECTORRA 2 - dla aut wysokiej i luksusowej klasy Asymetryczna opona letnia drugiej generacji zaprojektowana do użytkowania w samochodach osobowych w najbardziej wymagającym sektorze opon - Ultra High Performance. Bieżnik ten został zaprojektowany dla samochodów wysokiej i luksusowej klasy. Miano opony dla pojazdów o wysokich parametrach silnika i przeznaczenie dla dużych prędkości jest poparte doskonałymi właściwościami hamowania, niezawodnością na mokrej i suchej nawierzchni, jak również wysoką odpornością na poślizg hydrodynamiczny. Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo w prowadzeniu pojazdów o wysokich parametrach silnika jest jednym z najważniejszych kryteriów tych bieżników. W porównaniu z oponą MP45, asymetryczny typ bieżnika nowej MP46 zapewnia wymagającym i sportowo jeżdżącym kierowcom ulepszone prowadzenie i bezpieczeństwo zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Matador zaplanował wprowadzić na rynek (do sezonu letniego 2008) w sumie 15 rozmiarów opony MP46 Hectorra 2 w rozmiarach 16'' - 20'' dla najwyższych kategorii prędkości: V do 240 km/h, W do 270 km/h i Y do 300 km/h. Źródło: opracowano na podstawie materiałów producenta

 • Producent: MATADOR
 • Profil: 40
 • Szerokość: 255
 • Średnica: 19

PLN 595.97

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MATADOR
Zobacz
 

BF GOODRICH G GRIP 225 55R17 97W [CB2]

G-GRIP - opony do samochodów typu hatchback, limuzyn i mini vanów. NOWOŚĆ 2009!!! Nowy bieżnik g-Grip, który dołączył ostatnio do grupy opon samochodowych BFGoodrich, został zaprojektowany do samochodów typu hatchback, limuzyn i mini vanów. Zwiększone bezpieczeństwo na mokrych nawierzchniach W warunkach aquaplaningu kierunkowe kanały bieżnika powodują efekt rozcinania filmu wodnego oraz ewakuują maksymalną objętość wody. Na mokrej drodze G-grip posiadając wyprofilowane kanały typu ''vortex'' pozwala na szybsze odprowadzanie wody dla optymalnego hamowania i lepszego trzymania się drogi w zakrętach Niezrównana przyjemność jazdy na suchych drogach Na prostej jak i na krętej drodze solidne barki i masywne ciągle centralne żebro oferują natychmiastową reakcję na nagłą sytuację na drodze oraz perfekcyjną kontrole prowadzenia. Poprawa hamowania i optymalizacja tego procesu na suchej drodze możliwa jest dzięki lamelom wewnątrzrowkowym poprawiającym stabilność klocków bieżnika. Cechy: g-Grip oferuje wysokie bezpieczeństwo na mokrej i suchej nawierzchni, równocześnie zapewniając lepszy poziom kontroli nad pojazdem oraz precyzję prowadzenia - wszystko to dzięki specjalnie opracowanemu kierunkowemu wzorowi bieżnika. Na mokrej nawierzchni dzięki ''spiralnym'' rowkom bieżnika szybko odprowadza wodę co pozwala na utrzymanie przyczepności z powierzchnią szosy. Tam gdzie warstwa wody jest głębsza np. w kałużach szerokie rowki obwodowe maksymalizują odprowadzanie wody aby uniknąć wystąpienia zjawiska aquaplaningu. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BF GOODRICH
 • Profil: 55
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 17

PLN 489.60

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BF GOODRICH
Zobacz
 

PIRELLI P ZERO 285 40R19 103Y [EB2]

P Zero Nowość w rodzinie opon Pirelli UHP, marka PZero Zaprojektowana dla nowych prestiżowych modeli (Ferrari F599 GTB, Mercedes-Benz S-Class & CLK 63 AMG, Maserati Quattroporte Sport GT, ) Poprawiona twardość zapewnia wysoką wydajność prowadzenia. Wysoka identyczność nowych opon PZero zapewnia stabilność przy dużych prędkościach oraz jednolity bieżnik dla maksymalnego wydłużenia żywotności opony Nowy, trwały składnik bocznych ścianek opony zapewnia długotrwały estetyczny wygląd Wzór bieżnika Nowy, atrakcyjny, asymetryczny wzór bieżnika zapewnia dobre osiągi w przyczepności i hamowaniu zarówno na suchych jak i mokrych nawierzchniach. Nowy składnik z nano-kompozytami zapewnia wysoką przyczepność i jest doskonałym rozwiązaniem dla poprawy stabilności i kontroli prowadzenia. Szerokie podłużne rowki zapewniają wysoką odporność na aquaplaning, a drobne nacięcia w kształcie litery S są zaprojektowane by redukować hałas. Cechy Szerokie wzdłużne rowki, zwiekszają poziom bezpieczeństwa i zmniejszają ryzyko aquaplaningu przy dużych szybkościach. Pełne żebra wzdłużne zapewniają pewne hamowanie i znakomitą trakcję, cechy wymagane od nowoczesnych supersamochodów. Poprzeczne rowki zmniejszają znacznie hałas przy dużych prędkościach. Jest to opdowiedź na takie właśnie oczekiwanie kierowców samochodów najwyższej jakości. Powierzchnia styku opony z nawierzchnią z szerokimi, sztywnymi blokami to idealny projekt wykorzystujący pełne możliwości opony w bezkompromisowej jeździe. Testy opon Oceniający Ocena Rozmiar Samochód Sport Auto 03/2009 Bardzo polecana F 225/40R18 Y R 255/35R18 Y BMW 135i Coupe Gute Fahrt 03/2009 Zwycięzca testu 225/45R17 W/Y Golf GTI Audi A3 Auto Bild Sports Cars 03/2009 Bardzo polecana F 235/35 ZR19 (Y) R 295/30 ZR19 (Y) Porsche Cayman S Auto ZeituAng 03/2010 Zwycięzca testu 235/40R18 Y VW Scirocco Auto Bild Sports Cars 03/2010 Wzorcowa F 235/35R19 Y 255/30R19 Y Mercedes C63 AMG Sport Auto 04/2010 Bardzo polecana 235/35R19 Y Ford Focus RS Źródło: opracowano na podstawie materiałów producenta

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 40
 • Szerokość: 285
 • Średnica: 19

PLN 2173.16

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

HANKOOK Radial RA10 225 70R15 112 110R [FE3]

Hankook Radial RA10 - całoroczne opony dostawcze. Całoroczna opona radialna przeznaczona do furgonetek i pojazdów transportowych. Agresywny typ bloków zapewnia lepszą trwałość oraz właściwości trakcyjne bieżnika. Całoroczne - opony posiadają homologację błotno-śnieżną M+S Uniwersalne - dowolna pozycja opon na pojeździe Trwalsze - lepsza wydajność kilometrowa Skuteczne - dobra trakcja Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK

PLN 484.29

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

KLEBER KRISALP HP2 235 45R18 98V [CC2] XL

KLEBER Krisalp HP2 - NOWOŚĆ 2008! Kleber Krisalp HP2, to następca cenionej przez kierowców opony Krisalp HP, osiąga lepsze wyniki od swojego poprzednika m.in. w zakresie prowadzenia na oblodzonej powierzchni. Dzięki połączeniu dwóch rodzajów lamel - falistych i prostych - oraz zwiększeniu ich gęstości (w porównaniu z Krisalp HP) nowy bieżnik umożliwia pewniejsze zachowanie pojazdu na zamarzniętej nawierzchni. Poprawa osiągów w tym zakresie jest także zasługą zastosowanych w bieżniku klocków i centralnego żebra z lokalnymi otworami. Kleber Krisalp HP2 zapewnia wyższy komfort jazdy, jest cichszy od swojego poprzednika w szczególności dzięki zoptymalizowanej strukturze bieżnika. Opona została wyposażona dodatkowo we wskaźnik zużycia bieżnika (na poziomie 3 mm), dzięki temu samodzielnie można kontrolować stan ogumienia w samochodzie. Gdy ze względu na niewystarczającą głębokość bieżnika opona nie będzie nadawała się do jazdy w warunkach zimowych, możliwe jest jej dalsze użytkowanie w okresie letnim aż do zużycia bieżnika do głębokości 1,6 mm. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KLEBER
 • Profil: 45
 • Szerokość: 235
 • Średnica: 18

PLN 704.65

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KLEBER
Zobacz
 

HANKOOK VENTUS S1 EVO2 K117 205 60R16 92W [CB2]

VENTUS S1 EVO2 K117 - opony letnie do samochodów o wysokich osiągach. NOWOŚĆ 2012! Opony asymetryczne dedykowane do samochodów klasy średniej i wyższej o wysokich osiągach. Idealny kompromis pomiędzy osiągami na mokrej oraz suchej nawierzchni. Cechy: znakomity kompromis pomiędzy zachowaniem na suchej i mokrej nawierzchni, bardzo dobra kontrola w zakrętach, doskonałe hamowanie na mokrej nawierzchni dzięki wysokiej zawartości styrenu, niskie opory toczenia, znakomita przyczepność mimo zużycia bieżnika. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK
 • Profil: 60
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 495.16

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

BRIDGESTONE Blizzak LM 25 225 45R19 92V [FF2]

Blizzak LM25 - precyzyjna kontrola jazdy w warunkach zimowych, nawet z wyższymi prędkościami LM25 to opona zaprojektowana zgodnie z najnowszymi tendencjami technologicznymi aby zapewnić samochodom o dużej mocy stabilne prowadzenie w zmiennych zimowych warunkach pogodowych, dodatkowo by utrzymywać hałas na jak najniższym poziomie. Cechy: bezpieczeństwo i komfort poprzez doskonałe hamowanie w warunkach śnieżnych na lodzie i błocie pośniegowym, znacznie zredukowane ryzyko aquaplaningu z doskonałymi właściwościami jezdnymi na mokrych nawierzchniach, projekt bieżnika to udane połączenie właściwej trakcji na śniegu i lodzie oraz atrakcyjnego wyglądu, cicha opona dająca wysoki komfort jazdy. Wyniki testów: Oceniający Ocena Rozmiar ADAC motorwelt wydanie 2008 Godna polecenia 195/65 R15T Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 45
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 19

PLN 924.37

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

GOODYEAR Efficientgrip Performance 205 60R15 91V [BA1]

Goodyear EfficientGrip Performance - opony letnie NOWOŚĆ 2013! Opony o poprawionej przyczepności i krótszej drodze hamowania na mokrych drogach. Następca Goodyear EfficientGrip. Cechy: Przyczepność na mokrym - klasa A w większości rozmiarów Krótsza droga hamowania dla pewności prowadzenia Skuteczniejsze hamowanie na mokrym oraz niższe opory toczenia Niższe zapotrzebowanie na paliwo Kluczowe korzyści Klasa A w przyczepności na mokrym Najwyższa możliwa ocena przyznana zgodnie z regulacją Unii Europjskiej większości rozmiarów opon Goodyear EfficientGrip Performance (EC) No 1222/2009. Wynik zależny od rozmiaru. Krótsza droga hamowania dla pewności prowadzenia Technologia ActiveBreaking poprawia kontakt pomiędzy oponą oraz nawierzchnią szosy dla krótszej drogi hamowania - aż do dwóch metrów (8%) krótszej na mokrej nawierzchniach i 3% krótszej na suchej nawierzchni. Dane uzyskane z porównania średniej drogi hamowania czterech wiodących konkurentów na bardzo mokrej nawierzchni z 80 do 20 km/h. Test przeprowadzony przez TUV SUD Automotivewe wrześniu 2012 na zlecenie Goodyear Dunlop. Rozmiar 205/55 R16 91V; samochód testowy: VW Golf; miejsce testu: Mireval (FR), Papenburg (D) and Garching (D); Raport nr. 76249743. Test na suchym natomiast przeprowadzono wśród czterech wiodących konkurentów w porównaniu do średniej drogi hamowania ze 100-0 km/h. Skuteczniejsze hamowanie na mokrym oraz niższe opory toczenia Technologia WearControl pozwala optymalne proporcje pomiędzy przyczepnością na mokrym a niskim współczynnikiem oporu toczenia dla dłuższej żywotności opony. Niższe zapotrzebowanie na paliwo Technologię FuelSaving zastosowano przy tworzeniu nowej mieszanki bazowej która redukuje rozpraszanie energii opony. Opory toczenia zmniejszone o 18% w porównaniu do poprzednika oznaczają poprawioną wydajność paliwową oraz niższe koszty podróżowania samochodem. Oznaczenia na etykietach Wydajność paliwowa/opory toczenia klasy od B do C Hamowanie na mokrym - klasa A Hałas 67dB - 70 dB Uwaga: Wartość poszczególnych parametrów zależna jest od rozmiaru. Ocena poszczególnych parametrów Maksymalna ocena możliwa do uzyskania to 5 punktów. Na podstawie wewnętrznych testów Goodyear. Prowadzenie na mokrych drogach 5pkt/5pkt Prowadzenie na suchych drogach 5pkt/5pkt Przyjazność dla środowiska 5pkt/5pkt

 • Producent: GOODYEAR
 • Profil: 60
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 15

PLN 374.17

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GOODYEAR
Zobacz