Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy również
YOKOHAMA S.DRIVE AS01 195 40R17 81W [EB3] RF RPB

S.Drive AS01 Porywające, trzymające się pewnie drogi i przeznaczone do samochodów sportowych - opony S.Drive dają kierowcom pewność, iż wydobędą oni ze swojego samochodu wszystko, co możliwe i najlepsze. S.Drive - osiąga szczyty, wraca po więcej... Wielowymiarowy wzór bieżnika Wzór bieżnika opony S.Drive jest wynikiem zaawansowanej technologii symulacyjnej firmy Yokohama. Innowacyjny ''Zmienno-kątowy rowek'' (Variable Angled Groove), który optymalizuje kontakt bieżnika z szosą, zapewnia znacznie poprawioną przyczepność podczas skręcania. Projekt firmy Yokohama ''Rowek w Rowku'' (Groove-in-Groove) przyniósł efekt w postaci dużego postępu w walce o wyeliminowanie nierównomiernego zużycia opony, ponieważ zezwala on blokom na bieżniku efektywnie rozkładać obciążenie, nawet przy ciasnych skrętach. Szeroka lista rozmiarów Nowa opona High-Style perfekcyjnie pasuje do samochodów z gamy od samochodów kompaktowych do sportowych roadsterów. Dostępna od teraz atrakcyjna linia opon S.drive szczególnie zainteresuje kierowców, którzy posiadają samochody wyprodukowane na zamówienie. Osiągalne w tej ofercie są także opony High Inch, o dużej średnicy osadzenia i niewielkiej szerokości, odpowiednie dla małych wnęk na koła. Ponadto, w parze z korzyściami z osiągów samochodu oraz jako plus dla entuzjastów tuningu, wybrane opony z tej grupy są dostosowane do prędkości Y (do 300 km/h). Zaawansowana technologicznie mieszanka Micro Flexible Aby poradzić sobie z nieustannie zmieniającymi się parametrami przyczepności, firma Yokohama opracowała mieszankę Micro Flexible, która reaguje nawet na mikro nierówności w nawierzchni drogi. W porównaniu z pierwotną mieszanką Micro Flexible, zastosowanie większej ilości krzemionki jeszcze bardziej ustabilizowało sterowanie pojazdem na mokrej nawierzchni, zaś dodatkowy polimer polepszył osiągi na suchej nawierzchni. Źródło: opracowano na podstawie materiałów producenta.

 • Producent: YOKOHAMA
 • Profil: 40
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 17

PLN 502.31

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy YOKOHAMA
Zobacz
 

DUNLOP SP Winter Sport 3D 205 55R16 91H [EC1] MFS ROF AO

Skonstruowana z myślą o kierowcach samochodów wyższej i najwyższej klasy Cecha Działanie Korzyści Nowa mieszanka Silica Wysoka termoelastyczność mieszanki nawet w bardzo niskich temperaturach Doskonałe parametry podczas prowadzenia oraz przyspieszania na mokrej nawierzchni. Lepsza przyczepność na śniegu i lodzie. Lamele 3D Nowa generacja trójwymiarowych lamelek 3D zapewnia wysoką elastyczność oraz efekt wzajemnego blokowania się klocków Wysoka sztywność i stabilność bieżnika na suchych drogach oraz podczas jazdy z wysokimi prędkościami. Specjalna geometria bloków w środkowej i centralnej strefie bieżnika Lamelki z wysoką amplitudą umieszczone między strefą barkową a centralną w celu wzmocnienia efektu “wgryzania się” w nawierzchnię. Lamelki z niską amplitudą umieszczone w strefie centralnej bieżnika przesuwają się w stosunku do siebie podczas ruchu opony. Specjalnie zaprojektowane krawędzie “wgryzają się” w nawierzchnię. Doskonała stabilność boczna i kontrola na śniegu. Lepsze parametry hamowania i trakcji szczególnie na śniegu i lodzie. Kierunkowa rzeźba bieżnika Głębokie rowki umożliwiają szybki i pozbawiony turbulencji drenaż wody i błota spod powierzchni opony Zminimalizowanie zjawiska aquaplaningu na wodzie i błocie pośniegowym. Łatwe prowadzenie i utrzymanie toru jazdy na wodzie i błocie pośniegowym. Większa powierzchnia styku i dłuższy kontakt opony z drogą. Mieszanka z niską zawartością olejów aromatycznych Zmniejszenie emisji szkodliwych związków (węglowodorów policyklicznych) podczas eksploatacji Opona bardziej przyjazna środowisku Wyniki testów Oceniający Ocena Rozmiar ADAC motorwelt Wydanie 2008 Szczególnie godna polecenia 195/65 R15 T Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: DUNLOP
 • Profil: 55
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 369.04

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DUNLOP
Zobacz
 

BF GOODRICH ACTIVAN 205 75R16 110R [EB2]

ACTIVAN Jazda pod kontrolą w zastosowaniach transportowych. Perfekcyjna kontrola toru jazdy na suchej i mokrej nawierzchni Masywne klocki bieżnika zapewniające maksymalną przyczepność na suchych nawierzchniach. Znaczna ilość krawędzi przecinających film wodny. Niezrównana wytrzymałość i optymalna niezawodność Podwójna warstwa osnowy dla lepszej ochrony opony. Wzmocnione wnętrze boku. Zalety: doskonałe opanowanie toru jazdy na suchej i mokrej nawierzchni. wytrzymałość w każdej sytuacji i duża niezawodność. Charakterystyka techniczna: Bez względu na warunki drogowe i przewożony ładunek, opony Activan spełniają wymagania użytkowników pojazdów dostawczych : masywne klocki bieżnika zapewniające optymalną przyczepność na suchej nawierzchni. znaczna liczba krawędzi przełamujących film wodny. podwójna warstwa osnowy dla lepszej ochrony opony. wzmocnione boki opony. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BF GOODRICH

PLN 419.05

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BF GOODRICH
Zobacz
 

YOKOHAMA W.drive V905 225 50R17 98V [EC2]

Yokohama W.Drive V905 - dla samochodów o wysokich osiągach, SUV i średniej wielkości aut osobowych. NOWOŚĆ 2014! Nowe opony Yokohama stopniowo zastępować będą bieżnik W.drive V902. Przeznaczone są dla kierowców wymagających doskonałych osiągów niezależnie od pogody. Założeniem producenta było stworzenie opony efektywnie odprowadzającą wodę, błoto pośniegowe oraz śnieg, dającej poczucie pewności przy jeździe z dużą prędkością. Opona ta jednocześnie miała cechować się niskimi opora toczenia, aby wspomagać oszczędzanie paliwa oraz dużą wydajnością kilometrową. W porównaniu do poprzednika - Yokohamy W.drive V902 poprawiono parametry na śniegu, lodzie i mokrej nawierzchni przy jednoczesnym obniżeniu oporów toczenia. Cechy Szerokie rowki skośne i rozmieszczone pod różnym kątem rowki poprzeczne Udoskonalona mieszanka mikrokrzemionki i olejku pomarańczowego Bardzo wysoki indeks prędkości (nawet do W) Opona wspomagająca ograniczenie zużycia paliwa, zaprojektowana zgodnie z koncepcją BluEarth Spełnia wszelkie europejskie wymagania i kryteria 3 kluczowe aspekty opon Sterowalność na śniegu - Doskonała stabilność jazdy na ośnieżonej nawierzchni i uczucie ''łatwości'' jazdy po śniegu. Hamowanie - Doskonałe wyniki w hamowaniu na mokrej i ośnieżonej nawierzchni zwiększają bezpieczeństwo jazdy w zimowych warunkach. Opory toczenia - Niskie opory toczenia pozwalają zwiększyć osiągi opony, nie wpływając negatywnie na jej zachowanie w warunkach zimowych Wzór bieżnika Optymalizacja efektu krawędziowania na śniegu i lodzie dzięki - Rowkom obwodowym w kształcie zygzaka, - rowkom poprzecznym pod różnym kątem, - potrójnym lamelkom 3D i 2D, - mikrolamelkom na obwodzie opony. Optymalizacja odprowadzania wody i śniegu podczas manewrów - kierunkowy wzór bieżnika, - szerokie rowki skośne Mieszanka bieżnika - Poprawa osiągów w każdych warunkach i większa oszczędność paliwa - mieszanka ''obudowana'' mikrokrzemionką, - olejek pomarańczowy, - nowa technologia mieszanki Konstrukcja bieżnika Poprawa osiągów w każdych warunkach i większa oszczędność paliwa Nowy podkład i lekka konstrukcja Nowy profil opony Rowki obwodowe w kształcie zygzaka, różne kąty rowków poprzecznych poprawa stabilności opony na ośnieżonej i oblodzonej nawierzchni podczas takich manewrów jak skręcanie i wychodzenie z poślizgu Potrójne lamele 3D i 2D, optymalny poziom sztywności poprawa osiągów na śniegu i lodzie dzięki zmaksymalizowanej powierzchni styku opony z nawierzchnią i efektowi krawędziowania, bez utraty sztywności bloków opony Mikrolamelki na obwodzie opony optymalne osiągi na śniegu i lodzie od samego początku użytkowania opony Maksymalna liczba krawędzi, optymalne proporcje rowków i wypustek poprawa przyczepności i lepsza trakcja na śniegu i

 • Producent: YOKOHAMA
 • Profil: 50
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 17
 • Sezon: zimowe

PLN 555.41

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy YOKOHAMA Zobacz pozostałe kody promocyjneZimowe
Zobacz
 

NOKIAN Nokian Line 195 50R15 82V [EB2]

Nokian Line - opony letnie segmentu HP doskonałe na mokre nawierzchnie. NOWOŚĆ 2013! Nowe Nokian Line, specjalnie zaprojektowane do samochodów rozwijających dużą moc, zachwycają swoim stabilnym prowadzeniem. Dzięki nim od wczesnej wiosny aż do późnej jesieni jazda jest bezkompromisowo bezpieczna i wygodna. Cechy Nowe opony letnie High Performance Nokian Line doskonale sobie radzą w szybko zmieniających się warunkach drogowych latem. Innowacyjne rozwiązania takie jak lamelki Cross-Block i faliste rowki zapewniają Nokian Line doskonałą sterowność i dobrą przyczepność, nawet na śliskich i mokrych nawierzchniach w deszczowych warunkach Precyzyjna i stabilna w szybko zmieniających się warunkach pogodowych Wyjątkowa przyczepność i maksymalne bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni Wysoki komfort i ekonomiczność Innowacyjne rozwiązania maksymalizują przyczepność na mokrej nawierzchni Wyjątkowe lamelki Cross-Block na centralnym żebrze mają podwójne działanie. W pobliżu barku zewnętrznego łączą się ze sztywniejszym żebrem i nadają oponie stabilność. Elastyczniejsze lamelki Cross na żebrze obok barku wewnętrznego zapewniają miękki kontakt z nawierzchnią, zmniejszając w ten sposób opory toczenia, zużycie paliwa oraz hałas. W celu wyeliminowania aquaplaningu w głównych rowkach poprzecznych barku zewnętrznego również znajdują się oddzielne rowki retencyjne (Swoop Grooves) . Te eliptyczne szczeliny zatrzymują więcej wody dzięki zwiększeniu objętości rowków poprzecznych. Ich kształt gwarantuje doskonałą przyczepność twardej opony do mokrej nawierzchni, nawet w przypadku zużycia. Stabilność i precyzja nawet przy wyższych prędkościach Typowy dla gamy opon letnich Nokian, zwycięzcy rankingów, asymetryczny kształt bieżnika poprawia komfort jazdy i ułatwia kierowanie. Dzięki większym, połączonym blokom na barku zewnętrznym opona jest stabilniejsza. Żebro centralne wzmacnia środkową część, gdzie pod powierzchnią znajduje się sztywniejsza mieszanka gumy. Zapewnia to niezawodne właściwości jezdne, nawet przy większych prędkościach i w ekstremalnych sytuacjach. Precyzję jazdy dodatkowo poprawia elastyczna podwójna podpora bloków na barku zewnętrznym. 20-stopniowe skosy na ściankach rowków podpierają okolice barku i zapewniają doskonały komfort jazdy na zakrętach, przy zmianie pasa i podczas wyprzedzania. Przyjazna dla środowiska i komfortowa jazda Nowa inteligentna mieszanka bieżnikowa Nokian Silica została stworzona specjalnie z myślą o większych prędkościach. To produkt stanowiący najwyższe osiągnięcie nowoczesnej technologii: funkcjonuje idealnie w szerokim zakresie temperatur poprawiając przyczepność. Jednocześnie wytwarza mniej ciepła podczas jazdy zwiększając jednocześnie odporność na ścieranie. Dzięki nowej mieszance gumy, strukturze bieżnika i zastosowanym innowacjom opona Nokian charakteryzuje się wyjątkowo nis

 • Producent: NOKIAN
 • Profil: 50
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 15

PLN 197.20

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy NOKIAN
Zobacz
 

GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 2 275 30R19 96Y [EA2] XL MFS

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 - Wysokie osiągi i bezpieczeństwo jazdy. NOWOŚĆ 2011!!! Nowa opona Eagle F1 Asymmetric 2 jest zalecana do luksusowych i usportowionych samochodów, gwarantując pewność prowadzenia i poczucie bezpieczeństwa przy wysokich prędkościach. Opona jest udoskonalonym następcą wielokrotnie nagradzanej w testach poprzedniczki - Goodyear Eagle F1 Asymmetric, rekomendowanej przez prestiżowych producentów samochodów, takich jak Porsche, Maserati, Corvetta czy Ferrari. Technologia Active Braking Dzięki zastosowaniu ActiveBraking Technology opona charakteryzuje się krótszą drogą hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Lżejsza konstrukcja opony i nowa mieszanka krzemionkowa zapewniają lepszą przyczepność i mniejsze zużycie bieżnika. Dodatkowo mieszanka w połączeniu ze specjalną żywicą daje oponie wyścigowe właściwości. Struktura karkasu opony z krzyżowym opasaniem zwiększa sztywność i odporność opony na skręcanie. Klocek w oponie Eagle F1 Asymmetric 2 zwiększa kontakt z nawierzchnią poprzez zastosowanie nowoczesnej, elastycznej mieszanki i większe przyleganie w trakcie hamowania. Krótsza droga hamowania Opona letnia Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 sprawia, że kierowca, hamując, może zatrzymać samochód nawet o 3 metry wcześniej, niż gdyby jechał samochodem wyposażonym w inne opony. Niezależna organizacja badawcza TUV SUD Automotive jednoznacznie potwierdziła, że Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 charakteryzuje się krótką drogą hamowania zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Cechy Krótsza droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni: większy kontakt z nawierzchnią dzięki elastycznej mieszance z unikalnymi polimerami i żywicą dającą wyścigowe właściwości. Mieszanka zawierająca unikalną kompozycję polimerów, połączonych ze specjalną żywicą dającą oponom wyścigowe właściwości. Mniejsze zużycie opony i lepsza przyczepność: dzięki zaawansowanej technologicznie krzemionkowej mieszance i specjalnej konstrukcji opony z krzyżowym opasaniem. Mniejsze zużycie paliwa: dzięki lżejszej konstrukcji opony oraz efektywniejszej emisji ciepła. Wyniki testów Wykonawca testu Wynik Podsumowanie ADAC (Luty 2013) Dobra (2,1) ''Dobrze zbalansowana, najlepsze wyniki na suchej nawierzchni, dobra na mokrej nawierzchni, niskie zużycie w trakcie jazdy'' OAMTC (Luty 2013) Szczególnie polecana (2,1) ''Dobrze zbalansowana, najlepsze wyniki na suchej nawierzchni, dobra na mokrej nawierzchni, niskie zużycie w trakcie jazdy'' Stiftng Warentest (Luty 2013) Dobra (2,1) - TCS (Luty 2013) Szczególnie polecana (2,1) ''Dobrze zbalansowana opona, dobre parametry we wszystkich kategoriach bezpieczeństwa, najlepszy wynik na suchej nawierzchni'' Sport Auto (Marzec 2013) Sczególnie polecana (Miejsce 3/10) ''Bardzo dobra odporność na aquaplaning, dobre właściwości hamowania, bardzo dobra opona na mokrą i suchą nawierzchnię. Mała tendencja do podsterowności p

 • Producent: GOODYEAR
 • Profil: 30
 • Szerokość: 275
 • Średnica: 19

PLN 1046.71

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GOODYEAR
Zobacz
 

JOURNEY P350 26x11 12 55J 6PR TL

JOURNEY P350 - opony przeprawowe na trudny teren JOURNEY P350 to przeprawowa opona zwiększająca komfort prowadzenia pojazdu w wyboistym i wymagającym terenie. Cechy Przemyślana konstrukcja ściany bocznej chroni krawędź opony i felgę przed uszkodzeniami. Gruba, 6-cio warstwowa struktura podwyższa odporność na uszkodzenia. Posiada homologację drogową. Dobra opona w najniższej cenie na rynku O producencie OPONY JOURNEY to chińska marka budżetowych opony do quadów sportowych i przeprawowych oraz motocykli krosowych. Oferują ponadstandardową dla tego segmentu jakość wykonania, a także wyjątkowo atrakcyjną cenę. Źródło: opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: JOURNEY

PLN 363.29

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy JOURNEY
Zobacz
 

DUNLOP SP Winter Sport M3 175 80R14 88T [EE1] rok prod. 2012

Opona zimowa przeznaczona jest dla samochodów klasy średniej i wyższej, których kierowcy preferujących szybką jazdę. Na oponach Dunlop SP Winter Sport M3 jeździ się bezpiecznie oraz rzadziej tankując paliwo. Nowa konstrukcja rowków bieżnika znacznie sprawniej odprowadza wodę spod kół w porównaniu z innymi. Bardzo wysoką przyczepność do nawierzchni daje specjalna mieszanka gumowa o podwyższonej zawartości krzemionki aktywowanej. Zapewnia ona jednocześnie niskie opory toczenia, a co za tym idzie - mniejsze zużycie paliwa. Komfortowa opona zimowa wysokiej jakości, o kierunkowym bieżniku, zapewniająca w zimowych warunkach więcej bezpieczeństwa na drodze. Dobrze przygotowana na przyszłą generację pojazdów. Lepsza technologia bieżnika Ulepszona technologia wykonania bieżnika, zapewniająca zimą najwyższą przydatność we wszelkich warunkach. Odpowiednio zaprojektowane kanaliki bieżnika w kształcie litery V, jak również nowy pomysł ułożenia lamelek zapewniają dobrą przyczepność i bezpieczeństwo podczas hamowania. Większe bezpieczeństwo Podwyższone bezpieczeństwo w przypadku wystąpienia zagrożenia aquaplaningu, dzięki optymalnemu odprowadzeniu wody. Podwyższony komfort oraz zmniejszenie głośności opony dzięki kanalikom w środkowej części klocków bieżnika. Innowacją techniczną jest tzw. bezstykowy pas, wykonany z nylonu - tworzywa charakteryzującego się wyjątkową odpornością na rozciąganie. Umieszczony w części barkowej ogumienia, tj. w miejscu, gdzie bieżnik przechodzi w bok opony, zwiększa odporność na siły odśrodkowe, powstające przy wysokich prędkościach obrotowych. Redukcja hałasu Prace konstruktorów i technologów doprowadziły do redukcji hałasu podczas jazdy niemal o połowę. Osiągnięto to dzięki nowemu rysunkowi rzeźby bieżnika Dunlop SP Winter Sport M3 i unikalnemu systemowi połączeń jego elementów. Dunlop SP Winter Sport M3 oferowana jest w 105 rozmiarach na koła o średnicach od 13 do 19 cali, z indeksami prędkości od T do W (270 km na godzinę). Sportowy wygląd opony sprawia, że doskonale nadaje się do tuningu. Źródło: materiały producenta

 • Producent: DUNLOP
 • Profil: 80
 • Szerokość: 175
 • Średnica: 14

PLN 338.74

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DUNLOP
Zobacz
 

BRIDGESTONE Blizzak LM 25 195 55R16 87H [GE2]

Blizzak LM25 - precyzyjna kontrola jazdy w warunkach zimowych, nawet z wyższymi prędkościami LM25 to opona zaprojektowana zgodnie z najnowszymi tendencjami technologicznymi aby zapewnić samochodom o dużej mocy stabilne prowadzenie w zmiennych zimowych warunkach pogodowych, dodatkowo by utrzymywać hałas na jak najniższym poziomie. Cechy: bezpieczeństwo i komfort poprzez doskonałe hamowanie w warunkach śnieżnych na lodzie i błocie pośniegowym, znacznie zredukowane ryzyko aquaplaningu z doskonałymi właściwościami jezdnymi na mokrych nawierzchniach, projekt bieżnika to udane połączenie właściwej trakcji na śniegu i lodzie oraz atrakcyjnego wyglądu, cicha opona dająca wysoki komfort jazdy. Wyniki testów: Oceniający Ocena Rozmiar ADAC motorwelt wydanie 2008 Godna polecenia 195/65 R15T Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 55
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 16

PLN 457.29

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

DAYTON D110 165 65R14 79T [FC2] rok pod. 2010

NOWE OPONY LETNIE DAYTON D110 NA SEZON 2006 Do samochodów małych i kompaktowych Zastępują dotychczas produkowany od 2000 roku bieżnik Dayton D100. Zaprojektowane i wyprodukowane przez Bridgestone, stanowią cenowo atrakcyjną alternatywę dla osób poszukujących niedrogich opon. Atrakcyjna rzeźba bieżnika Nowe opony Dayton D110 posiadają wytrzymały bieznik, o atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądzie. Dzieki niemu opony te cechują się bardzo dobrą przyczepnością na mokrej i suchej nawierzchni. Rowki obwodowe wraz z kanałami efektywnie odprowadzają wodę spod kół. Rzeźba bieznika jest głębsza co także wpływa na większą odporność na auaplaning podczas całego okresu uzytkowania. Poprawione osiagi i dłuższe przebiegi W nowych oponach Dayton D110 poprawiono osiągi na zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni. Skróciła się również droga hamowania. Bardzo duży nacisko położono także na zwiększenie wydajności kilometrowej opon, co w segmencie opon najtańszych jest jednym z kluczowych zagadnień. W porównaniu do poprzednika D100 przebieg zwiększył się w przeprowadzonych testach o 12%. Produkowane z indeksem prędkości T Bieżnik, tak jak poprzednik wystepuje tylko w jednym indeksie prędkosci T (do 190 km/h), w 18 rozmiarach. Żródło: Opracowano na podstawie materiałów producenta.

 • Producent: DAYTON
 • Profil: 65
 • Szerokość: 165
 • Średnica: 14

PLN 163.01

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DAYTON
Zobacz
 

KUMHO ECSTA SPT KU31 245 45R20 99Y [AE3] SPT r.prod.2008

KUMHO ECSTA SPT KU31 - opony letnie o zacięciu sportowym segmentu UHP Wywodząca się z wyścigów, kierunkowa opona segmentu Ultra High Performance z obwodowym środkowym rowkiem i wyraźnie ukształtowaną boczną stroną dla optymalnych właściwości eksploatacyjnych na mokrej i suchej nawierzchni. Produkowana w przeszło 100 rozmiarach, większość w podwyższonych indeksach nośności. Cechy: Wysoka technologia produkcji objęta ochroną środowiska naturalnego Równomierne zużycie nawet przy mocnym obciążeniu oraz niesprzyjających warunkach klimatycznych Skuteczna ochrona obręczy koła Wyśmienita odporność na poślizg hydrodynamiczny Doskonała odporność na nierównomierne zużywanie się bieżnika Atrakcyjny wygląd spotęgowany wkomponowanym w bieżnik logo ECSTA. O producencie Kumho Tire Company z siedzibą w Seulu rozpoczęło swoją działalność w 1960 r. Dzisiaj ta firma należy do najbardziej renomowanych producentów opon w Azji. Obecnie marka Kumho dostępna jest również w Polsce. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KUMHO
 • Profil: 45
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 20

PLN 471.14

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KUMHO
Zobacz
 

RIKEN Snowtime B2 195 65R15 95T [FE2] TL XL

RIKEN SNOWTIME B2 - opony zimowe do małych i średnich pojazdów Opona Riken Snowtime B2 to opona zimowa klasy ekonomicznej przeznaczona do małych i średnich samochodów. Produkowana jest w ramach koncernu Michelin. Model Snowtime B2 oferuje wysoką przyczepność w zmiennych warunkach zimowych charakterystycznych dla Europy Środkowej. Cechy Bieżnik kierunkowy dobrze odprowadza wodę, błoto pośniegowe i śnieg. Dla poprawy bezpieczeństwa na mokrej drodze zastosowano specjalne, szerokie kanały. Specjalny układ lameli zapewnia większa przyczepność na śliskiej nawierzchni. Odpowiednie rozmieszczenie klocków umożliwia optymalną dystrybucje nacisku. Co przekłada się na lepszy kontakt z podłożem, dokładniejsze sterowanie oraz wolniejsze zużywanie się bieżnika. Produkcja w fabryce koncernu Michelin Opony Riken są produkowane w Europie, w Serbii. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: RIKEN
 • Profil: 65
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 15

PLN 170.51

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy RIKEN
Zobacz
 

GOODYEAR Efficientgrip Performance 215 55R17 94W [BA2]

Goodyear EfficientGrip Performance - opony letnie NOWOŚĆ 2013! Opony o poprawionej przyczepności i krótszej drodze hamowania na mokrych drogach. Następca Goodyear EfficientGrip. Cechy: Przyczepność na mokrym - klasa A w większości rozmiarów Krótsza droga hamowania dla pewności prowadzenia Skuteczniejsze hamowanie na mokrym oraz niższe opory toczenia Niższe zapotrzebowanie na paliwo Kluczowe korzyści Klasa A w przyczepności na mokrym Najwyższa możliwa ocena przyznana zgodnie z regulacją Unii Europjskiej większości rozmiarów opon Goodyear EfficientGrip Performance (EC) No 1222/2009. Wynik zależny od rozmiaru. Krótsza droga hamowania dla pewności prowadzenia Technologia ActiveBreaking poprawia kontakt pomiędzy oponą oraz nawierzchnią szosy dla krótszej drogi hamowania - aż do dwóch metrów (8%) krótszej na mokrej nawierzchniach i 3% krótszej na suchej nawierzchni. Dane uzyskane z porównania średniej drogi hamowania czterech wiodących konkurentów na bardzo mokrej nawierzchni z 80 do 20 km/h. Test przeprowadzony przez TUV SUD Automotivewe wrześniu 2012 na zlecenie Goodyear Dunlop. Rozmiar 205/55 R16 91V; samochód testowy: VW Golf; miejsce testu: Mireval (FR), Papenburg (D) and Garching (D); Raport nr. 76249743. Test na suchym natomiast przeprowadzono wśród czterech wiodących konkurentów w porównaniu do średniej drogi hamowania ze 100-0 km/h. Skuteczniejsze hamowanie na mokrym oraz niższe opory toczenia Technologia WearControl pozwala optymalne proporcje pomiędzy przyczepnością na mokrym a niskim współczynnikiem oporu toczenia dla dłuższej żywotności opony. Niższe zapotrzebowanie na paliwo Technologię FuelSaving zastosowano przy tworzeniu nowej mieszanki bazowej która redukuje rozpraszanie energii opony. Opory toczenia zmniejszone o 18% w porównaniu do poprzednika oznaczają poprawioną wydajność paliwową oraz niższe koszty podróżowania samochodem. Oznaczenia na etykietach Wydajność paliwowa/opory toczenia klasy od B do C Hamowanie na mokrym - klasa A Hałas 67dB - 70 dB Uwaga: Wartość poszczególnych parametrów zależna jest od rozmiaru. Ocena poszczególnych parametrów Maksymalna ocena możliwa do uzyskania to 5 punktów. Na podstawie wewnętrznych testów Goodyear. Prowadzenie na mokrych drogach 5pkt/5pkt Prowadzenie na suchych drogach 5pkt/5pkt Przyjazność dla środowiska 5pkt/5pkt

 • Producent: GOODYEAR
 • Profil: 55
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 570.58

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GOODYEAR
Zobacz
 

DUNLOP SP Sport Bluresponse 215 60R16 99H [BA1] XL

Dunlop SP Sport BluResponse - opony letnie do samochodów klasy średniej i wyższej. NOWOŚĆ 2013! Asymetryczne opony segmentu High Performance przeznaczone do samochodów klasy średniej i wyższej. Następca bieżnika Dunlop Sp FastResponse. Cechy: Wyśmienite własności na mokrym W produkcji opon Dunlop SP Sport BluResponse wykorzystano mieszankę polimerową aby uzyskać lepszą przyczepność I prowadzenie na mokrych drogach. Duże centralne rowki w bieżniku usuwają wodę szybko, zmniejszając ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Krótsza droga hamowania Innowacyjne klocki bieżnika skracają drige hamowania na mokrych oraz suchych drogach. Zaprojektowane do wysokich osiągów, te sztywne klocki bieżnika poprawiają kontakt z drogą podczas hamowania. Oszczędnośc paliwa Dunlop SP Sport BluResponse posiada aerodynamiczny kształt I niskonagrzewającą się mieszankę gumy w celu zredukowania oporów toczenia o 30% w porównaniu do poprzednika (Dunlop SP FastResponse). To przekłada się na oszczędność przeciętnie ok 100 euro w ciagu roku na kosztach paliwa.** Niższy poziom hałasu Zamkniete rowki w strefie barku tłumią emisje hałasu dzięki czemu praca opon jest cichsza a comfort jazdy wyższy. Osiągi O 2,8m krótsza droga hamowania na mokrym w porównaniu do konkurencji* 3m krótsza droga hamowania na suchym w porównaniu do konkurencji* Oszczędność paliwa - 30% w porównaniu do poprzednika** * w porównaniu do średnich wyników czterech wiodących konkurentów oraz poprzednika jakim jest bieżnik FastResponse. Przetestowane przez TUV SUD Automotive we wrześniu 2012 na zlecenie Goodyear Dunlop. Rozmiar opon: 205/55 R16 91V; Samochód testowy: VW Golf; Miejsca testu: Mireval (FR), Papenburg (D) oraz Garching (D); Raport Nr 76249744 ** Oszczędności wyliczono przy założeniu zużycia paliwa zredukowanego o 5% na przeciętnym dystansie rocznym 14000 km w porównaniu do poprzednika jakim jest Dunlop SP FastResponse, przy przeciętnej cenie 1,59 euro za litr i spalaniu na poziomie 9L/100km. Wyniki te mogą ulegać zmianom w zależności od nawierzchni, warunków pogodowych, stylu jazdy, zuzycia bieżnika, rozmiaru opon, ciśnienia w oponach, stanu pojazdu . Cena przyjęta za litr paliwa bazuje na cenie paliwa w październiku we Francji. Źródło: Komisja europejska Oznaczenia na etykietach Wydajność paliwowa/opory toczenia - klasy B oraz C Hamowanie na mokrym - klas

 • Producent: DUNLOP
 • Profil: 60
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 16

PLN 465.57

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DUNLOP
Zobacz
 

BRIDGESTONE S02 255 40R17 [GC2]

Bridgestone Potenza S02 - opony letnie na pierwsze wyposażenie. Wyczynowe opony Bridgestone Potenza bazują na kuturze precyzji, rozwijanej na najbardziej wymagających torach wyścigowych świata. Opony Potenza są zaprojektowane do użytku w najnowocześniejszych pojazdach wyczynowych. Seria opon Potenza S02 została zaprojektowana m.in. dla samochodów Porsche 993, 996, Aston-Martin DB7. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 40
 • Szerokość: 255
 • Średnica: 17

PLN 786.61

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BF GOODRICH MUD TERRAIN T A KM2 235 70R16 104Q [GC3]

Mud Terrain T/A KM2- opona kategorii off-road na najcięższe warunki. NOWOŚĆ 2009/2010!!! Mud Terrain T/A KM2 to opona zaprojektowana w szczególności dla przepraw błotnych, oraz by pokonać każdą przeszkodę oraz konkurencyjne opony w kategorii off-road. Nowa, lepsza, mocniejsza... Z lepszymi osiągami i bardziej agresywnym wyglądem w porównaniu do poprzednika, ta wyjątkowo wytrzymała opona dostarcza prawdziwym pasjonatom bezdroży wrażeń, jakich nie zaznali do tej pory. Modyfikacje objęły najistotniejsze cechy. Stopniowo zastępować będzie dotychczas produkowany bieżnik BG Goodrich Mud Terrain. Mocniejsza konstrukcja kordów osnowy na bokach dla wyraźnego zwiększenia wytrzymałości boków niedostatecznie wytrzymały bok opony może szybko zakończyć terenowe eskapady. Wyższe wywinięcie kordu osnowy boku opony lepiej chroni karkas przed agresywnym użytkowaniem Agresywne klocki barkowe zachodzące na boki dodatkowa warstwa gumy na bokach pomaga chronić konstrukcję opony przed uszkodzeniami na skalistych bezdrożach masywne klocki barkowe zwiększają przyczepność szczególnie przy przeprawach z obniżonym ciśnieniem dla zwiększenia ilości atakujących krawędzi i lepszej ochrony boku Mieszanka gumy boków ze specjalnym składnikiem poprawiającym odporność na przecięcia i wyrwania zaprojektowana dla najwyższej odporności na ostre lub chropowate skały i inne agresywne warunki off-road fazowane klocki bieżnika poprawiają stabilność prowadzenia i zapewniają równomierne zużycie bieżnika to najwyższa odporność na ostrych skałach Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenia. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BF GOODRICH

PLN 565.25

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BF GOODRICH
Zobacz
 

VREDESTEIN UltracVORTIR 235 35R19 91Y [EB2] XL

Vredestein Ultrac Vorti R - opony UHP do samochodów sportowych i luksusowych na tylną oś. NOWOŚĆ W POLSCE 2013! Opona Ultrac Vorti R to najnowsza, najbardziej sportowa letnia opona typu Ultra High Performance w ofercie Vredestein. To idealna propozycja dla samochodów sportowych z napędem na cztery koła lub z napędem na tylną oś, które wykorzystują opony do granic możliwości. W porównaniu z oponą Ultrac Vorti, w oponie z linii Ultrac Vorti R główny nacisk położono na zapewnianie przyczepności i precyzji prowadzenia najpotężniejszych samochodów.Opona zachowuje doskonałą przyczepność przy wysokiej temperaturze, również podczas pokonywania zakrętów. Jest wyjątkowo stabilna przy jeździe z dużą prędkością. Cechy Opona Ultrac Vorti R została zaprojektowana w ramach bliskiej współpracy z włoskim biurem projektowym Giugiaro, a karbonowe akcenty znajdujące się na ścianie bocznej oraz bieżniku są unkalnymi elementami wizualnymi wyróżniającymi Ultrac Vorti R. Opona jest dostępna w kilku rozmiarach, które zostały zaprojektowane pod kątem montażu na tylnej osi. Charakterystyczną cechą opony jest zoptymalizowany profil. Główny nacisk położono na zapewnienie maksymalnej przyczepności na suchej nawierzchni (ze względu na fakt, iż opony na przedniej osi muszą odprowadzić jak najwięcej wody podczas jazdy po mokrej nawierzchni). Cechy Korzyści Zoptymalizowana mieszanka bieżnika, wykorzystująca kilka rodzajów żywic Opona zachowuje przyczepność przy wysokiej temperaturze Szeroki bieżnik z płaskim konturem, który zapewnia dużą powierzchnię styku z nawierzchnią Doskonała przyczepność, trakcja i stabilność Rowki o trójwymiarowym kształcie Krótsza droga hamowania Zaprojektowane z myślą o montażu na tylnej osi, wyposażone w dodatkowy rowek centralny; zoptymalizowany profil Optymalna równowaga przyczepności i chłodzenia opon przedniej i tylnej osi Bieżnik I ściana boczna zaprojektowana przez Giugiaro Unikalny, sportowy wygląd Asymetryczny bieżnik Stabilne barki opony zapewniają dodatkową trakcję podczas szybkiego pokonywania zakrętów Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: VREDESTEIN
 • Profil: 35
 • Szerokość: 235
 • Średnica: 19

PLN 966.67

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy VREDESTEIN
Zobacz
 

PIRELLI Scorpion Winter 255 65R17 110H [CC2]

Pirelli SCORPION WINTER - opony zimowe do samochodów typu SUV i CUV. NOWOŚĆ 2012!!! Pirelli SCORPION WINTER została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych i prestiżowych pojazdach typu SUV i CUV (crossover). Ta najnowsza zimowa opona Pirelli stanowi istotny wkład w bezpieczeństwo kierowców, gwarantując maksymalną stabilność i kontrolę prowadzenia na ośnieżonych, mokrych i suchych nawierzchniach. Celem producenta było stworzenie opon, które umożliwią hamowanie bez obaw podczas stromego zjazdu w dół i pokonywanie zakrętów na drogach w warunkach zimowych, przy całkowitym utrzymaniu kontroli nad pojazdem. Cechy Doskonałe hamowanie i prowadzenie (na mokrych i suchych nawierzchniach, w niskich temperaturach Niższy hałas i opory toczenia. Cechy Funkcje Korzyści 1a - Kierunkowy wzór bieżnika 1b - Lustrzany układ bloków 1c - Układ nacięć Lepsze odprowadzanie wody i większe ''łapanie'' śniegu; - Optymalne i zrównoważone siły hamowania. Lepsze prowadzenie i krótsza droga hamowania. Doskonałe parametry prowadzenia i hamowania na mokrych nawierzchniach. 2 - Obwodowe kanały wersja: dwa lub cztery w zależności od szerokości opony Skuteczniejsze odprowadzanie wody Doskonałe parametry prowadzenia i hamowania na mokrych nawierzchniach Wyniki w testach: Najlepsza w swojej klasie na śniegu (hamowanie, prowadzenie, przyczepność)* * Pirelli Scorpion Winter w zmaganiach z głównymi konkurentami uzyskała całkowite noty w próbach hamowania, prowadzenia i trakcji w warunkach zimowych. Testy zostały przeprowadzone przez TU œV SUD Automotive (Report No. 76247759PQ-01) na przełomie lutego i marca 2012, z wykorzystaniem opony w rozmiarze 255/55R18 109 V M+S. Opony zostały zakupione w styczniu 2012, w ogólnodostępnej sieci sprzedaży. Samochód testowy Audi Q5. Testy śnieżne zostały przeprowadzone na arktycznych polach w Szwecji. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI

PLN 757.41

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

PIRELLI P Zero Nero 215 40R16 86W ZR XL r.prod.2011

Opony o bardzo niskim profilu, przeznaczone dla najbardziej wymagających kierowców sportowych PZero Nero, obok opon P Zero System i P Zero Rosso - to najnowszy produkt, dedykowany kierowcom, ceniącym sobie luksus i komfort jazdy. Główne zastosowanie to wstępny oraz zaawansowany tuning PZero Nero to opony przeznaczone na rynek wtórny, tam gdzie ogumienie montowane fabrycznie zastępowane jest alternatywnymi produktami. Stanowi idealne rozwiązanie kwestii coraz mocniejszych silników, stosowanych w samochodach sportowych, a dzięki możliwości zastosowania felg o dużej średnicy, doskonale pasuje do wyrafinowanej estetyki i charakterystyki samochodu. Precyzyjne prowadzenie i doskonała przyczepność Na drodze, technologia PZero Nero oznacza lepszą przyczepność w przypadku zjawiska aquaplaningu, lepsze trzymanie się drogi w trakcie szybkiego pokonywania zakrętów, doskonałe reakcje w momencie przyspieszania i hamowania oraz równomierne zużycie bieżnika opony podczas całego okresu jej użytkowania. Stałe parametry jezdne w każdych warunkach drogowych Bieżnik PZero Nero ma asymetryczny wzór, oraz zoptymalizowane pod względem umiejscowienia i wymiarów podłużne kanaliki do odprowadzania wody. Pasy centralne składają się z ciągłych elementów pół-gładkich, mających za zadanie zwiększenie dokładności przylegania podczas zmian kierunku oraz niedopuszczenie do ślizgania się koła podczas przyspieszania. Szeroka gama rozmiarów, także “extra load” (możliwość większego obciążenia) Testy opon Testy opon Oceniający Ocena Rozmiar Samochód Auto Bild 03/2008 Dobra 225/45R17 Y Mercedes C-Class Auto Bild Sports Cars 04/2008 Polecana 225/45R17 Y Opel Corsa Auto Bild 04/2008 Wzorcowa 205/45R16 V/W VW Polo Źródło: materiały producenta

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 40
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 16

PLN 305.83

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

MICHELIN PILOT SUPER SPORT 265 30R19 93Y [EA2] XL

MICHELIN PILOT SUPER SPORT - sportowa opona do pojazdów o bardzo wysokich osiągach Opona opracowana specjalnie dla seryjnie produkowanych samochodów sportowych oraz pojazdów tuningowanych, o ultrawysokich osiągach. Skonstruowana w oparciu o doświadczenie nabyte podczas wyścigów wytrzymałościowych, by dostarczać najbardziej ekscytujących wrażeń z jazdy! Cechy Bezpieczeństwo nawet w najbardziej wymagających warunkach Droga hamowania na mokrej nawierzchni krótsza nawet o 3 metry w porównaniu z oponą MICHELIN Pilot Sport PS2. (Testy przeprowadzone w Centrum Technologicznym Michelin). Technologie opracowane dzięki 13 z rzędu zwycięstwom w 24-godzinnym wyścigom Le Mans Najlepsza kierowalność na suchej nawierzchni - Najlepsza kierowalność na suchym torze. Dane na podstawie testów przeprowadzonych w 2010 r. przez TUV SUD Automotive na oponach w rozmiarach 245/40ZR18Y i 235/35ZR19Y, w porównaniu do opon 5 wiodących konkurentów (dostępnych na rynku w czasie przeprowadzania testu). Najszybsza opona świata - Najkrótszy czas okrążenia na suchym torze. Dane uzyskano na podstawie testów przeprowadzonych w 2010 r. przez TUV SUD Automotive na oponach w rozmiarach 245/40ZR18Y i 235/35ZR19Y, w porównaniu do opon 5 wiodących konkurentów (dostępnych na rynku w czasie przeprowadzania testu). Wszystkie najszybsze samochody świata są wyposażone w opony MICHELIN. Samochody Bugatti Veyron i Shelby SuperCars wyposażone w opony MICHELIN Pilot Sport PS2 przekroczyły prędkość 400 km/h. Opracowana wspólnie z Porsche, BMW M i Ferrari Technologia: OPASANIE TWARON Opasanie Twaron gwarantuje większą stabilność opony przy bardzo dużych prędkościach. Dzięki odporności na zmienne naprężenia, opasanie zaciska czoło bieżnika bardziej niż barki opony. Siła odśrodkowa jest efektywniej opanowywana, a nacisk na podłoże jest rozkładany jeszcze bardziej równomiernie. BI-COMPOUND - TECHNOLOGIA PODWÓJNEJ MIESZANKI Innowacyjne rozmieszczenie 2 różnych mieszanek gumy na wewnętrznej i zewnętrznej stronie bieżnika. Strona zewnętrzna: unikalny, wzmocniony sadzą elastomer opracowany specjalnie na 24-godzinne wyścigi Le Mans. Rezultat: ekstremalna wytrzymałość nawet na najostrzejszych zakrętach. Strona wewnętrzna: elastomery najnowszej generacji przecinają film wodny i zapewniają wyjątkową przyczepność dzięki przyleganiu do najmniejszych nierówności nawierzchni. VARIABLE CONTACT PATCH 2.0 Przyspieszając ostro na prostej i wchodząc w zakręt z dużą prędkością wciąż dysponujesz optymalną przyczepnością. MICHELIN Pilot Super Sport została opracowana przy użyciu programów do symulacji cyfrowej stosowanych w aeronautyce i przemyśle motoryzacyjnym. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych narzędzi, siły nacisku w konsekwencji i temperatury rozkładają się równomiernie na całym obszarze kontaktu opony z podłożem. Mimo tego, że kształt powie

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 30
 • Szerokość: 265
 • Średnica: 19

PLN 1115.20

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

NEXEN N Priz 4S 175 65R15 84T

NEXEN N-Priz 4S - koreańskie całoroczne opony do samochodów osobowych. Cechy: zimowe osiągi z doskonałą przyczepnością i hamowaniem, bieżnik w kształcie litery V - pozwala na szybkie odprowadzenie wody i śniegu z pod czoła bieżnika, zygzakowate krawędzie klocków bieżnika - maksymalizacja trakcji na śniegu, szerokie rowki poprzeczne - poszerzone rowki poprzeczne wraz z unikatowym kształtem zwiększają osiągi na mokrej lub ośnieżonej drodze, różny kształt lameli - optymalne rozmieszczenie lameli dla pokonywania różnych warunków pogodowych. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: NEXEN
 • Profil: 65
 • Szerokość: 175
 • Średnica: 15

PLN 176.51

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy NEXEN
Zobacz
 

NOKIAN Nokian Line 195 65R15 91T [CB2]

Nokian Line - opony letnie segmentu HP doskonałe na mokre nawierzchnie. NOWOŚĆ 2013! Nowe Nokian Line, specjalnie zaprojektowane do samochodów rozwijających dużą moc, zachwycają swoim stabilnym prowadzeniem. Dzięki nim od wczesnej wiosny aż do późnej jesieni jazda jest bezkompromisowo bezpieczna i wygodna. Cechy Nowe opony letnie High Performance Nokian Line doskonale sobie radzą w szybko zmieniających się warunkach drogowych latem. Innowacyjne rozwiązania takie jak lamelki Cross-Block i faliste rowki zapewniają Nokian Line doskonałą sterowność i dobrą przyczepność, nawet na śliskich i mokrych nawierzchniach w deszczowych warunkach Precyzyjna i stabilna w szybko zmieniających się warunkach pogodowych Wyjątkowa przyczepność i maksymalne bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni Wysoki komfort i ekonomiczność Innowacyjne rozwiązania maksymalizują przyczepność na mokrej nawierzchni Wyjątkowe lamelki Cross-Block na centralnym żebrze mają podwójne działanie. W pobliżu barku zewnętrznego łączą się ze sztywniejszym żebrem i nadają oponie stabilność. Elastyczniejsze lamelki Cross na żebrze obok barku wewnętrznego zapewniają miękki kontakt z nawierzchnią, zmniejszając w ten sposób opory toczenia, zużycie paliwa oraz hałas. W celu wyeliminowania aquaplaningu w głównych rowkach poprzecznych barku zewnętrznego również znajdują się oddzielne rowki retencyjne (Swoop Grooves) . Te eliptyczne szczeliny zatrzymują więcej wody dzięki zwiększeniu objętości rowków poprzecznych. Ich kształt gwarantuje doskonałą przyczepność twardej opony do mokrej nawierzchni, nawet w przypadku zużycia. Stabilność i precyzja nawet przy wyższych prędkościach Typowy dla gamy opon letnich Nokian, zwycięzcy rankingów, asymetryczny kształt bieżnika poprawia komfort jazdy i ułatwia kierowanie. Dzięki większym, połączonym blokom na barku zewnętrznym opona jest stabilniejsza. Żebro centralne wzmacnia środkową część, gdzie pod powierzchnią znajduje się sztywniejsza mieszanka gumy. Zapewnia to niezawodne właściwości jezdne, nawet przy większych prędkościach i w ekstremalnych sytuacjach. Precyzję jazdy dodatkowo poprawia elastyczna podwójna podpora bloków na barku zewnętrznym. 20-stopniowe skosy na ściankach rowków podpierają okolice barku i zapewniają doskonały komfort jazdy na zakrętach, przy zmianie pasa i podczas wyprzedzania. Przyjazna dla środowiska i komfortowa jazda Nowa inteligentna mieszanka bieżnikowa Nokian Silica została stworzona specjalnie z myślą o większych prędkościach. To produkt stanowiący najwyższe osiągnięcie nowoczesnej technologii: funkcjonuje idealnie w szerokim zakresie temperatur poprawiając przyczepność. Jednocześnie wytwarza mniej ciepła podczas jazdy zwiększając jednocześnie odporność na ścieranie. Dzięki nowej mieszance gumy, strukturze bieżnika i zastosowanym innowacjom opona Nokian charakteryzuje się wyjątkowo nis

 • Producent: NOKIAN
 • Profil: 65
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 15

PLN 197.54

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy NOKIAN
Zobacz
 

MICHELIN AGILIS51 175 65R14 90T [CA2]

Opony posiadające wszystkie cechy opon do samochodów osobowych Przyjemność prowadzenia pojazdu pewność i precyzja prowadzenia pojazdu nawet przy dużej prędkości dzięki warstwie opasania, która ogranicza jej odkształcanie, komfort i cichobieżność. Wytrzymałość przy dużych przebiegach równomierne zużycie bieżnika dzięki zastosowaniu wytrzymałej mieszanki na bazie krzemionki, zdolność do przenoszenia dużych obciążeń dzięki wzmocnionej osnowie. Indeksy prędkości R, T, S. Źródło: materiały producenta

 • Producent: MICHELIN

PLN 351.97

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

ZETA ZTR10 225 50R16 92W [EC3] XL ZR

ZETA ZTR10 - opony do mocnych samochodów osobowych klasy średniej i wyższej Opony Zeta to budżetowa marka produkowana przez chiński koncern SD International. Przebojem wdziera się na europejski i amerykański rynek. Podstawowym jej atutem jest doskonały stosunek jakości do ceny. Bieżnik Elegancki, kierunkowy bieżnik, występujący również z ultra niskim profilem dedykowany jest do samochodów o mocnych silnikach. Opony produkowane są w średnicach 16 i więcej cali oraz profilach 55-35%. Cechy Optymalna równowaga między parametrami istotnymi dla maksymalnej osiąganej prędkości a komfortem, niskim poziomem hałasu i bardzo dobrymi własnościami jezdnymi na mokrym podłożu Doskonała przyczepność i maksymalna reaktywność w każdych warunkach drogowych przy najwyższych prędkościach Ochraniacz felgi występuje w każdym z rozmiarów Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: ZETA
 • Profil: 50
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 16
 • Sezon: letnie

PLN 273.39

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy ZETA Zobacz pozostałe kody promocyjneLetnie
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiSportContact 2 225 50R17 94W [FB2] AO r.prod.2012

Opony letnie CONTINENTAL ContiSportContact 2 Opony Continetal ContiSportContact 2 są przeznaczone głównie dla samochodów o sportowym charakterze i innych samochodów z klasy wyższej. Atrakcyjny, asymetryczny wzór bieżnika Bioniczny profil zapewnia bardzo dobrą stabilność pojazdu zarówno podczas jazdy na wprost jak i na zakrętach oraz krótką drogę hamowania Zaawansowany technologicznie skład mieszanki zapewnia wyśmienitą przyczepność w każdych warunkach drogowych Sportowy wygląd doskonale podkreśla charakter samochodu Źródło: opracowano na podstawie informacji producenta.

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 50
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 17

PLN 578.59

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

FIRESTONE Winterhawk 2 EVO 215 55R16 97H [EC3] XL

Winterhawk 2 EVO - NOWOŚĆ 2010! Firestone uzupełnił swoją linię opon zimowych wprowadzając na rynek nowy bieżnik Winterhawk 2 EVO oraz Winterhawk 2V EVO. Wykorzystując ostatnie osiągnięcia technologiczne w zakresie zimowej mieszanki gumowej stworzył opony o najlepszych osiągach w swojej klasie na mokrej i suchej nawierzchni, a także na śniegu. Zachowując charakter marki Firestone, Winterhawk 2 i 2V EVO ma zapewnić bezpieczeństwo i kontrolę szczególnie w warunkach zimowych, a jednocześnie zachować wygodę i ekonomię prowadzenia. Różne wzory bieżnika Zróżnicowane wzory bieżnika zostały stworzone, aby zapewnić wysokie osiągi niezależnie od rozmiaru opon. Kierunkowy Winterhawk 2 EVO, przeznaczony jest do dla małych i średnich samochodów, występuje z indeksami prędkości T oraz H. Do samochodów sportowych przeznaczone są opony w indeksie prędkości V, o asymetrycznym wzorze bieżnika Winterhawk 2V EVO. Taki wzór bieżnika zapewnia bezpieczne prowadzenie na śniegu oraz na mokrej i suchej nawierzchni. Cechy Mieszanka gumy W oponach zastosowano zimową mieszankę gumy o wysokiej zawartości krzemionki, dzięki czemu udało się uzyskać dobrą przyczepność na śniegu, wytrzymałość oraz wysokie osiągi Wzór bieżnika Dodatkowo opony posiadają atrakcyjny wzór bieżnika. Na śniegu, duże skoncentrowanie rowków bieżnika, zapewnia optymalną przyczepność oraz drogę hamowania, podczas gdy wąskie, połączone klocki centralne generują silną boczną krawędź dla pewniejszego prowadzenia i wchodzenia w zakręty. Lamelle 3D Prowadzenie i wchodzenie w zakręty na suchej nawierzchni zostały poprawione dzięki barkom wyposażonym w lamelle 3D, które wzmacniają sztywność klocków bieżnika oraz sztywnym blokom centralnym co wpływa pozytywnie na wydajność kilometrową Wyniki w testach Niezależne testy niemieckiej firmy SUD TUV przeciw trzem głównym konkurentom (testowano opony w rozmiarze 195/65 R15 91T na samochodzie Golf VW VI, 2.0 TDI) potwierdziły, że Winterhawk 2 EVO jest najlepszą oponą w swojej klasie w kategoriach: hamowanie na śniegu hamowanie na mokrej nawierzchni prowadzenie na suchej nawierzchni Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: FIRESTONE
 • Profil: 55
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 16

PLN 429.09

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy FIRESTONE
Zobacz
 

PIRELLI SnowControl Serie III 195 65R15 91H [EB2] r.prod.2012

Pirelli WINTER SNOWCONTROL SERIE 3 - opony do samochodów miejskich i kompaktowych. NOWOŚĆ 2012!!! Nowa opona zimowa jest przeznaczona przede wszystkim do samochodów miejskich i kompaktowych zarówno na lekkie jak i trudne warunki zimowe. Zmiany w nowym modelu opony dotyczą zastosowania typowo zimowej mieszanki gumowej, nowej budowy oraz nowego wzoru bieżnika. Dbałość o środowisko Zgodnie z filozofią Green Performance, opona WINTER SNOWCONTROL SERIE 3 stanowi kolejny znaczący krok w stronę zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko. Cel osiągnięto dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii dla uzyskania niskich oporów toczenia oraz zmniejszenia zużycia paliwa i emisji CO2. Cechy i korzyści Charakterystyka Funkcje Korzyści 1 - Zoptymalizowany wzór bieżnika Nowy wzór bieżnika, w połączeniu z bardziej zaokrąglonym profilem, przyczynia się do zwiększenia trakcji na śniegu w każdej strefie bieżnika Lepsza trakcja na śniegu 2 - Ulepszona mieszanka gumowa bieżnika Nowa generacja zimowej mieszanki gumowej wpływa pozytywnie na zrównoważenie osiągów na mokrej nawierzchni (histereza) i na śniegu (plastyczność) Doskonałe równowaga między osiągami na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni 3 - technologia lamel: zmniejszenie odległości pomiędzy lamelami klocków bieżnika Większa i bardziej zwarta powierzchnia styku opony z podłożem Doskonałe zachowanie i hamowanie w każdych warunkach na drodze Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 65
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 15

PLN 238.28

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

METZELER FEELFREE Rear 140 70 16 65P M C TL

METZELER FEELFREE - Nowość 2006 Metzeler FeelFree-poczuj wolność! Generacja opon sportowo-turystycznych przeznaczona do skuterów wysokich osiągów. Wyznacza nowe, wysokie standardy bezpieczeństwa oraz parametrów jezdnych. dzięki maksymalnie dużemu kontaktowi opony z nawierzchnią oraz specjalnie zaprojektowanemu konturowi opony uzyskano optymalne parametry na mokrym, większą stabilność przy maksymalnycnh prędkościach, przewidywalne zachowanie w zakrętach oraz wyśmienitą przyczepność bardzo wysoki komfort jazdy, duża wydajnośc kilometrowa uzyskano dzięki mieszance gumy oraz wzorowi bieżnika (powstał on na bazie doświadczeń i koncepcji opon sportowo-turystycznych marki Metzeler) opony Metzeler FeelFree wystepują na pierwszym wyposażeniu skuterów o wysokich osiągach wiodących producentów Źródło: Materiały producenta

 • Producent: METZELER

PLN 403.87

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy METZELER
Zobacz
 

METZELER ROADTEC Z6 Rear 160 60ZR17 69W M C TL (69W)

METZELER ROADTEC Z6 - opony sportowo-turystyczne na każde warunki drogowe Roadtec Z6 to doskonały wynik ewolucji opony sportowo turystycznej o budowie radialnej. Dopasowany do możliwości nowocześniejszych motocykli, z bardzo dobrymi osiągami we wszystkich warunkach drogowych, zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Cechy Opony stosować można również opcjonalnie jako szosowe ogumienie w motocyklach typu Big Enduro. Szczególna rzeźba bieżnika zapewnia doskonałą wydajność kilometrową, oprócz tego gwarantuje doskonałą przyczepność, także przy obciążonym motocyklu. Oferuje wyśmienite osiągi na mokrej nawierzchni przy dużym wyczuciu jazdy oraz przy doskonałej tracji i poręczności. Zastosowanie mieszanki ''Fine Carbon Matrix'' skutkuje lepszą przyczepnością na suchej nawierzchni. Mieszanka gumy zmodyfikowana została aby zapewnić odpowiednio lepsze osiągi przy większych możliwościach nowych maszym sportowo-turystycznych ostatniej generacji. Jednocześnie co ważne - przy ciągłym zachowaniu wysokiej wydajności kilometrowej. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione!

 • Producent: METZELER

PLN 635.24

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy METZELER
Zobacz
 

MICHELIN ALPIN A4 215 60R17 100H [EC2] XL

Michelin ALPIN A4 - do samochodów kompaktowych, klasy średniej oraz vanów. NOWOŚĆ 2010!! W zimie bezpieczeństwo jazdy ma szczególne znaczenie. Kierowcom zależy jednak również na niskim zużyciu paliwa oraz długiej żywotności opon. Dlatego też wszystkie badania w firmie Michelin mają na celu osiągnięcie najlepszych wyników w każdej z tych kategorii. Nowy MICHELIN Alpin A4 korzysta z doświadczenia firmy i jest to jedna z najbardziej wytrzymałych opon dostępnych na rynku. Jednocześnie oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz niskie zużycie paliwa. Do 10% lepsza przyczepność Aktywny profil Michelin Alpin A4 poprawia przyczepność, stabilność oraz zachowanie podczas hamowania nawet w najtrudniejszych warunkach Do 5% krótsza droga hamowania Więcej bezpieczeństwa w każdą pogodę: zaawansowana mieszanka gumowa zwiększa przyczepność oraz skraca drogę hamowania, również na mokrej oraz oblodzonej nawierzchni. Zwiększona trwałość Nowy Michelin Alpin A4 jest jedną z najbardziej wytrzymałych opon na rynku: jest trwalszy nawet o 35% w stosunku do konkurencji i skupił w sobie najnowszy dorobek technologiczny firmy Michelin. Niskie zużycie paliwa Znak GREEN X na boku opon Michelin sygnalizuje oponę energooszczędną. Oznacza to, że zużycie paliwa oraz poziom emitowanego CO2 jest obniżone w stosunku do opon tradycyjnych, zachowując jednocześnie wysoki pozim trwałości, oszczędności oraz bezpieczeństwa. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 60
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 742.90

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz