Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.
HANKOOK W310 Winter i*cept evo 235 45R17 97H [CC2] XL

Hankook Icebear W310 i*cept Evo-ekologiczne opony zimowe klasy UHP Hankook jest uznanym producentem opon z oryginalnego wyposażenia takich marek samochodów jak Ford, Audi i wszystkie Mini rocznika 2012. W310 jest wspaniałym zimowym produktem oferującym wyśmienite zimowe własności jezdne orz komfort. Cechy Opony przeznaczone na wyspecjalizowaną oponą zimową oferującą doskonałe własności jezdne. Winter i*cept evo jest przyjazną dla środowiska oponą. Oferuje zarówno świetne własności jezdne jak i styl. Maksymalizuje siłę hamowania oraz prowadzenie co jest kluczowe na mokrych oraz zaśnieżonych drogach Głównie indeksy prędkości H oraz V Przygotowana na wszystkie możliwe drogowe warunki zimowe Asymetryczny bieżnik Hankook Icebear W310 i*cept Evo umożliwia poruszanie się z wysokimi prędkościami nawet zimą Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK
 • Profil: 45
 • Szerokość: 235
 • Średnica: 17

PLN 627.57

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

PIRELLI ANGEL GT Rear 150 70ZR17 69W M C TL (69W)

Angel GT - idealna opona na długie podróże z bagażami i współtowarzyszem. Przeznaczona dla osób szukających bezpieczeństwa na mokrej nawierzchni, stabilności oraz dużych przebiegów. Ewolucja Angel ST, mająca na celu przybliżenie Sport Touring do Gran Turismo, dostarczająca sportowe doświadczenia w szerszym zakresie warunków drogowych i na większych dystansach. Cechy: nowa jakość w przebiegu opon w Sport Touring, doskonałe przyczepność na mokrej nawierzchni, najlepsza przyczepność typowa dla Pirelli DNA, gwarantowane osiągi przez całą żywotność opony, Bi-Compound, możliwość spersonalizowania przez etykiety na ścianie bocznej. ANGEL GT został ogłoszony zwycięzcą w 4 testach porównawczych opon sportowych: ZWYCIĘZCA TESTU TOURING SPORT MOTORRAD w 2013 roku. ... Każdy, kto do tej pory kojarzył markę Pirelli z oponami nastawionymi na sportowe osiągi przy dobrej pogodzie musi zmienić swoje zdanie. Wraz z pojawieniem się bieżnika Angel GT Włosi zaprojektowali prawdziwy wszechstronny produkt, który doskonale sprawuje się zarówno na suchej nawierzchni jak i w deszczowych warunkach. ZWYCIĘZCA TESTU TOURING PS Sportmotorradmagazin w 2013 roku ... Nowa Angel GT jest absolutnie rekomendujemy na każdą pogodę. Pozostawia dobrze wyważone, sportowe wrażenia. Ona jest numerem 1 na mokrym asfalcie ... ZWYCIĘZCA TESTU MOTO SPORT TOURING MAGAZINE RADIAL w 2013 roku ... Opony Angel GT obrazują doskonałą pracę wykonaną przez projektantów Pirelli, aby stworzyć nowy poziom dla segmentu Sport- Touring. Nasz preferencji kierują się w stronę nowego Angel GT, które zaimponował nam swoim zachowaniem i ich wynikami w naszych warsztatach ... ZWYCIĘZCA TESTU MOTO SPORT TOURING JOURNAL RADIAL w 2013 roku ... Duża stabilność w zakrętach, mocna przyczepność na łukach nie tylko przy sportowym użytkowaniu. Doskonały początek dla Angel GT! Poprawienie zachowania na mokrej nawierzchni, bez utraty sportowe cechy ST na drogach. Topowa opona ... Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI

PLN 699.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

UNIROYAL RainSport 3 205 50R16 87V [CA2]

Uniroyal RainSport 3 - opony do mocniejszych samochodów klasy średniej i wyższej. NOWOŚĆ 2014! Marka Uniroyal należąca do tzw. segmentu ''środka'' oferuje wysoką jakość za umiarkowaną cenę. Historycznie związana jest z niemieckim koncernem Continental AG od 1979 r. W 2008 roku na rynek wprowadzono bieżnik Rainsport 2. Pomimo faktu, że do dziś nadal bardzo dobrze wypada on w testach porównawczych opon otrzymując wysokie noty na mokrej nawierzchni, producent zadecydował się zaprezentować udoskonalonego następcę - Uniroyala Rainsport 3. Technologia W Rainsport 3 zastosowano nowatorską technologię ''Shark Skin'' (''Skóra Rekina''). Cechą charakterystyczną są małe nacięcia w kanałach bieżnika, aby zredukować turbulencje wody i usuwać ją równomierniej i efektywniej. Przy prędkości 80 km/h i pokonywaniu kałuży o głębokości 8mm opona musi rozproszyć 30 litrów cieczy na sekundę. Dlatego w nowej oponie położono jeszcze większy nacisk na poprawę ochrony przed aquaplaningiem. Cechy Agresywny wzór bieżnika łączy zarówno zalety opony kierunkowej i efektywnego rozpraszania wody ze sztywniejszą strefą barkową bieżnika i konstrukcją opony asymetrycznej. Ta kombinacja gwarantować ma doskonałe osiągi na mokrym, jak również poprawę słabszych punktów poprzedniej wersji bieżnika, jak parametry jezdne na suchej nawierzchni, hałas i opory toczenia. Potwierdzeniem doskonałych parametrów opon jest fakt, że wszystkie rozmiary Rainsport 3 uzyskały najwyższą klasę przyczepności na mokrym ''A'', przy jednoczesnym obniżeniu o 13% oporami toczenia względem poprzednika, co przekłada się bezpośrednio na mniejsze zużycie paliwa. Doskonała ochrona przed zjawiskiem aquaplaningu UFS (Ultimate Flow Structure) - Zoptymalizowana struktura wzoru bieżnika zapewniająca szybkie odprowadzanie wody. SST (Shark Skin Technology) - Tłumienie turbulencji wody na powierzchni kanału bieżnika. Krótka droga hamowania Więcej krawędzi trzymających - Krawędzie trzymające zwiększają przyczepność do powierzchni drogi. RTC (Rain Tire Compound) - Lepsze przenoszenie dużych sił w czasie hamowania dzięki lepszemu wypełnianiu przez mieszankę bieżnika porowatej struktury nawierzchni Wysoki poziom przyczepności w trakcie pokonywania zakrętów FCC (Fast Curve Configuration) - Duża sztywność poprzeczna bloków barkowych bieżnika redukuje odkształcenia wpływając na lepsze przenoszenie sił bocznych Elastyczne w kierunku wzdłużnym bloki barkowe - Szeroki odcisk bieżnika dzięki optymalnemu dostosowaniu bloków barkowych do powierzchni drogi. Niski poziom hałasu przez cały okres eksploatacji opony GSC (Gentle Sound Configuration) - Zredukowany poz

 • Producent: UNIROYAL
 • Profil: 50
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 408.79

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy UNIROYAL
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiWinterContact TS850 165 70R14 81T [EC2]

CONTINENTAL ContiWinterContact TS 850 - opony zimowe do samochodów kompaktowych i klasy średniej. NOWOŚĆ 2012!!! Nowy Continental ContiWinterContact TS 850 cechuje się mnóstwem innowacji technicznych. Stopniowo zastępować będzie swojego poprzednika - ContiWinterContact TS 830. Oferuje jeszcze lepszą przyczepność na typowo zimowych drogach niż poprzednik, podobnie jak krótsza drogę hamowania na mokrych nawierzchniach, poprawione prowadzenie, dłuższą żywotność oraz zredukowane opory toczenia. Aby opony były bezpieczniejsze, bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska, Inżynierowie Continentala dopilnowali, by cała ich struktura była prawdziwym arcydziełem Optymalna sterowność oraz hamowanie w zimowych warunkach. Wysoka liczba lamelek zwiększa przyczepność oraz sprawność hamowania na śniegu i lodzie. Jednocześnie większa liczba krawędzi pozwala na skuteczniejsze przeniesienie mocy w zakrętach oraz podczas jazdy z wysokimi prędkościami. Wszystko to składa się na doskonałe prowadzenie oraz niesamowitą przyczepność, nawet w ekstremalnych sytuacjach. Krótka droga hamowania na lodzie. Dzięki wysokiemu współczynnikowi nacięć dodatkowe krawędzie lamelli pokonują cienką warstwę wody która tworzy się na lodzie, w sposób podobny do pracy wycieraczek samochodowych . Skutkuje to doskonałą skutecznością hamowania. Wysoki komfort oraz obniżone opory toczenia Poprzez wzmocnienie stopki uzyskano możliwość przenoszenia większych sił w czasie jazdy, a bardziej elastyczna ściana boczna gwarantuje mniejsze straty energii podczas pokonywania nierówności. Dzięki temu uzyskujemy wyższy komfort, perfekcyjne właściwości jezdne oraz niższe opory toczenia. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 70
 • Szerokość: 165
 • Średnica: 14

PLN 256.15

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

MICHELIN Commander II Front 120 70B21 62H M C TL TT r.prod.2013

Michelin Commander II - opona do motocykli typu custom. NOWOŚĆ Polska 2011! We wrześniu 2011 zaprezentowane zostało zupełnie nowe wcielenie znanego już wcześniej bieżnika- Michelin Commander II. Opony dedykowane są do motocykli typu custom. Wyjątkowa trwałość Opony te cechują się przede wszystkim niesamowitą trwałością i doskonałą wydajnością kilometrową. Niezależne testy przeprowadzone w USA na motocyklu Harley-Davidson Electra Glide Classic dowiodły, że tylna opona może pokonać nawet do 40 tys km, co jest wynikiem powalającym konkurencję na kolana. To prawie dwukrotnie lepszy rezultat niż najlepszego z konkurentów. Żywotność przedniej opony była jeszcze dłuższa. Tym samym Michelin Commander II wyznacza nowe standardy wytrzymałości - teraz już bez kompromisów w zakresie zachowania na mokrej nawierzchni, zwrotności, oraz stabilności prowadzenia. Technologia i cechy Nowa mieszanka. W odpowiedzi na podstawowy problem z jakim borykali się motocykliści jeżdżący na motocyklach typu custom - wydajnością kilometrową, inżynierowie z Centrum Technologicznego Michelin w Ladoux, niedaleko Clermont-Ferrand we Francji stworzyli zupełnie nową mieszankę gumy. Konstrukcja opony . Wyjątkowa konstrukcja Michelina Commander II oferuje zarówno zwrotność jak i stabilność. Opony są bardziej sztywne, a karkas o wysokiej gęstości poprawia jakość i szybkość reakcji podczas manewrów. Aramidowe włókna zastosowane w tylnej oponie poprawiają stabilność opony nawet przy dużych prędkościach. Karkas o budowie radialnej jest powiązany z technologią SRT (Silica Rain Technology), w której silica została wykorzystana w mieszance gumowej, przy jednoczesnym zaprojektowaniu rzeźby bieżnika w taki sposób aby zapobiec wszelkim formom nieprawidłowego zużycia. Nowy wzór bieżnika. Liczne wzdłużne rowki nowego wzoru bieżnika optymalizują rozpraszanie wody spod czoła opony dzięki czemu oferują wyśmienitą przyczepność na mokrych nawierzchniach. Dostępność na rynku Trzynaście rozmiarów znajdzie się w ofercie od września 2011, a dwa kolejne wprowadzone zostaną na początku 2012 roku. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN

PLN 484.31

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

BRIDGESTONE G515 Front 110 80 19 59S TT

Mag Mopus G511-opona na wyposażenie fabryczne motocykli japońskich Seria G opon Exedra stanowi oryginalne wyposażenie wielu obecnych i najnowszych modeli motocykli japońskich. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 466.79

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

HANKOOK VENTUS PRIME2 K115 215 50R17 95V [EB2] XL

Hankook Ventus Prime2 - opony o bionicznym wzorze bieżnika. NOWOŚĆ 2011! Hankook Ventus Prime 2 to asymetryczne opony letnie. Przeznaczone do samochodów klasy średniej i wyższej zapewniają wysoki komfort jazdy oraz dobre parametry na mokrej nawierzchni. Produkowane w średnicach od 15 do 17 cali. Cechy Hankook Ventus Prime 2 to efekt wiodącej technologii rozwiniętej w oparciu o bioniczny projekt wzoru bieżnika (kształt zęba jaguara) zapewniającego optymalną przyczepność. Technologia ''Grip Tech'' zapewnia osiągi klasy premium i pomaga zmaksymalizować właściwości jezdne oraz parametry hamowania na mokrej nawierzchni. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK
 • Profil: 50
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 437.82

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

KLEBER QUADRAXER 155 80R13 79T [FC2]

Kleber Quadraxer - całoroczna opona do samochodów osobowych - NOWOŚĆ 2011 Quadraxer to nowa propozycja marki Kleber i pierwsza całoroczna opona w ofercie. Posiada kierunkową, otwartą rzeźbę bieżnika, o dużej ilości lamelli w centralnej strefie. Mieszanka gumy pozwala użytkować oponę cały rok, zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. Posiada potwierdzoną skuteczność w warunkach typowo zimowych (certyfikat i oznaczenie 3PMSF) jednocześnie przy zachowaniu optymalnych parametrów jezdnych na mokrych i suchych nawierzchniach. Dobra trakcja na śniegu i skuteczne hamowanie na oblodzonej nawierzchni Otwarta rzeźba bieżnika Wyraźnie ponacinane klocki bieżnika Gęste lamelowanie centralnego żebra (1) Oznaczenie 3PMSF (piktogram trzech szczytów górskich z płatkiem śniegu): gwarancja dobrych osiągów zimą (2) Efektywne hamowanie na mokrej nawierzchni oraz oddalona granica aquaplaningu Kierunkowa rzeźba bieżnika w kształcie litery V Szerokie poprzeczne kanały Duże zagęszczenie lameli Precyzyjne prowadzenie pojazdu i skuteczne hamowanie na suchej nawierzchni Masywne i sztywne klocki barkowe bieżnika (4) Szerokie centralne żebro Uniwersalna mieszanka gum Mieszanka gum z dodatkiem krzemionki zaprojektowana optymalnie dla wszystkich sezonów, zapewnia elastyczność zimą i optymalną sztywność opony w lecie. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KLEBER
 • Profil: 80
 • Szerokość: 155
 • Średnica: 13

PLN 170.84

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KLEBER
Zobacz
 

DAYTON D320 EVO 205 60R16 92H [FC3] rok prod. 2015

Dayton D320 Evo wszechstronne opony letnie. NOWOŚĆ 2015! Wykorzystaj potencjał swojego samochodu dzięki nowym oponom Dayton D320EVO. Zapewniają one znakomite przyspieszenie oraz hamowanie w mokrych i suchych warunkach, a także precyzję prowadzenia w różnorodnych sytuacjach. Ich wytrzymała i solidna konstrukcja sprawi, że jazda znowu stanie się ekscytująca. Cechy: doskonałe prowadzenie podczas deszczowej pogody, znakomita sterowność i zwrotność, dobra skuteczność hamowania i przyspieszania, mocna, wytrzymała konstrukcja. Kraj pochodzenia Włochy Produkcja odbywa się w nowej fabryce, gdzie możliwy jest jeszcze wyższy reżim technologiczny. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: DAYTON
 • Profil: 60
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 199.97

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DAYTON
Zobacz
 

MICHELIN ALPIN A4 225 55R17 97H [EC2] AO

Michelin ALPIN A4 - do samochodów kompaktowych, klasy średniej oraz vanów. NOWOŚĆ 2010!! W zimie bezpieczeństwo jazdy ma szczególne znaczenie. Kierowcom zależy jednak również na niskim zużyciu paliwa oraz długiej żywotności opon. Dlatego też wszystkie badania w firmie Michelin mają na celu osiągnięcie najlepszych wyników w każdej z tych kategorii. Nowy MICHELIN Alpin A4 korzysta z doświadczenia firmy i jest to jedna z najbardziej wytrzymałych opon dostępnych na rynku. Jednocześnie oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz niskie zużycie paliwa. Do 10% lepsza przyczepność Aktywny profil Michelin Alpin A4 poprawia przyczepność, stabilność oraz zachowanie podczas hamowania nawet w najtrudniejszych warunkach Do 5% krótsza droga hamowania Więcej bezpieczeństwa w każdą pogodę: zaawansowana mieszanka gumowa zwiększa przyczepność oraz skraca drogę hamowania, również na mokrej oraz oblodzonej nawierzchni. Zwiększona trwałość Nowy Michelin Alpin A4 jest jedną z najbardziej wytrzymałych opon na rynku: jest trwalszy nawet o 35% w stosunku do konkurencji i skupił w sobie najnowszy dorobek technologiczny firmy Michelin. Niskie zużycie paliwa Znak GREEN X na boku opon Michelin sygnalizuje oponę energooszczędną. Oznacza to, że zużycie paliwa oraz poziom emitowanego CO2 jest obniżone w stosunku do opon tradycyjnych, zachowując jednocześnie wysoki pozim trwałości, oszczędności oraz bezpieczeństwa. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 55
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 17

PLN 797.30

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

DUNLOP SP Winter Sport M2 155 80R13 79T [EC1]

Komfortowa, sportowa, pewna. Opona ma wzór bieżnika w kształcie litery V ze strukturą sinusoidalnych nacięć klocków bieżnika oraz szerokimi wzdłużnymi i poprzecznymi rowkami, które zapewniają optymalną przyczepność na błocie pośniegowym i śniegu. Dunlop SP Winter Sport M2 oferowana jest w 30 rozmiarach na koła o średnicach od 13 do 18 cali, z indeksami prędkości od Q=160 km/h do H=210 km/h Wieksza odporność przy szybkiej jeździe Zmodyfikowany sposób nawinięcia JLB (bezkońcowe opasanie nylonowe) oraz nowy skład mieszanki bieżnika, zapewniają równomierną powierzchnię styku oraz podwyższoną odporność przy szybkiej jeździe. Dzięki temu uzyskano lepsze właściwości jezdne, wyższą precyzję sterowania oraz krótszą drogę hamowania, a zatem więcej bezpieczeństwa przy wyższych prędkościach (nawet podczas jazdy z szybkością do 210 km/h) na suchej nawierzchni. Wysokie bezpieczeństwo podczas aquaplaningu Oponę DUNLOP SP Winter Sport M2 charakteryzuje stabilne prowadzenie boczne zarówno na zakrętach, jak i na prostej drodze, szczególnie wysokie bezpieczeństwo w przypadku wystąpienia zagrożenia aquaplaningu, jak również doskonałe właściwości jezdne na suchej nawierzchni. Szczególnie zalecana do samochodów wyposażonych w system ABS/ASR. Źródło: materiały producenta

 • Producent: DUNLOP
 • Profil: 80
 • Szerokość: 155
 • Średnica: 13

PLN 234.19

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DUNLOP
Zobacz
 

BRIDGESTONE Blizzak LM 20 165 60R14 75T [FC3]

Opony przeznaczone na średnie i długie dystanse do samochodów kompaktowych, średniej klasy oraz rodzinnych. Doskonale wyważone osiągi oraz niski poziom hałasu Bieżnik nowej opony BRIDGESTONE LM20 został zaprojektowany przy zastosowaniu technologii symulacji śnieżnej, którą mierzy z dokładnością do milimetra rozkład naprężeń na powierzchni bieżnika. W połączeniu z nową bogatą w krzemionkę mieszanką oraz sztywną konstrukcją bieznika opona zapewnia doskonale zrównoważone właściwości jezdne na śniegu, lodzie oraz mokrej i suchej nawierzchni. Cechy: Bardzo dobra kontrola jazdy na sniegu dzięki nowemu wzorowi bieżnika, zaprojektownemu przy użyciu technologii symulacji śnieżnej Bezpieczna na błocie posniegowym i mokrej nawierzchni z 80% zawartością krzemionki w mieszance bieżnika oraz systemem nacięć zaprojektowanym przy wykorzystaniu programu symulacji nacisku na krawędzie bieżnika Odporna na nieregularne zużycie dzięki równomiernej powierzchni kontaktu opony z nawierzchnią drogi Niski poziom hałasu zapewnia komfortową jazdę w każdych warunkach Wyniki: Oceniający Ocena Rozmiar ADAC motorwelt wydanie 2008 Godna polecenia 175/65R14T Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 60
 • Szerokość: 165
 • Średnica: 14

PLN 273.95

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

MICHELIN Anakee 3 Front 90 90 21 54H M C TL TT

Michelin Anakee 3 - opony do motocykli typu enduro turystyczne. NOWOŚĆ 2013! Nowa opona motocyklowa MICHELIN Anakee III została zaprojektowana, aby spełnić wszystkie wymagania użytkowników motocykli klasy turystycznej enduro - zarówno w zakresie bezpieczeństwa, jak również przyjemności z jazdy. Opony przeznaczone są przede wszystkim do użytkowania szosowego. Cechy: Doskonałe prowadzenie i optymalne właściwości podczas jazdy solo lub we dwoje dzięki sztywniejszej konstrukcji opony i całkiem nowemu wzorowi bieżnika. Cechy: Doskonałe prowadzenie i optymalne właściwości podczas jazdy solo lub we dwoje dzięki sztywniejszej konstrukcji opony i całkiem nowemu wzorowi bieżnika. Unikalna konstrukcja nadająca klasę Twojemu motocyklowi Nowy wyznacznik w kwestii trwałości opony w swoim segmencie: nawet 25% większe przebiegi niż opony Metzeler EXP/EXP M* *Test, w którym opony Michelin Anakee 3 sprawdzono pod katem trwałości przeprowadzony został w 2012 w Dekra Test Center. Porównano opony Michelin Pilot Anakee III z Metzeler Tourance EXP/EXP M w rozmiarach 110/80R19 59V oraz 150/70R17 69V. Wyniki mogą się różnić w zależności od typu motocykla oraz warunków w jakich przeprowadzany jest test. Opony na pierwsze wyposażenie Przy opracowywaniu nowej opony inżynierowie Michelin współpracowali z BMW, co pozwoliło na uzyskanie osiągów spełniających oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników . Opona została certyfikowana do użytku na nowym BMW R 1200 GS . Począwszy od 2013 roku ponad połowa motocykli tego typu opuszczających fabrykę będzie wyposażona w nowe opony Michelin. MICHELIN Anakee III będą również na wyposażeniu innych czołowych motocykli z tego segmentu. Więcej technologii dla bezpieczniejszej, dłuższej i dostarczającej więcej wrażeń jazdy Nowa opona MICHELIN Anakee III jest technologicznym przełomem w stosunku do opony poprzedniej generacji. MICHELIN Anakee III posiada unikatowy wzór bieżnika, który zwiększa przyczepność boczną. Dzięki zastosowaniu nowego składnika opartego o krzemionkę tylna opona MICHELIN Anakee III jest o 20 proc. trwalsza od poprzedniej generacji, której osiągi w tym zakresie były niedoścignione. Dodatkowo krzemionka zwiększa przyczepność na mokrej nawierzchni. Asortyment Nowa opona jest dostępna od stycznia 2013 roku w 14 wersjach (9 radialnych i 5 diagonalnych) w następujących rozmiarach: PRZÓD: 100/90 R 19; 90/90 R 21; 90/90 R 21; 90/90 R 21 ;110/80 R 19; 110/80 R 19 TYŁ: 120/90 R 17; 130/80 R 17; 130/80 R 17; 140/80 R 17; 150/70 R 17; 150/70 R 17 Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN

PLN 373.61

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

KLEBER KRISALP HP2 185 65R14 86T [CE3] r.prod.2012

KLEBER Krisalp HP2 - NOWOŚĆ 2008! Kleber Krisalp HP2, to następca cenionej przez kierowców opony Krisalp HP, osiąga lepsze wyniki od swojego poprzednika m.in. w zakresie prowadzenia na oblodzonej powierzchni. Dzięki połączeniu dwóch rodzajów lamel - falistych i prostych - oraz zwiększeniu ich gęstości (w porównaniu z Krisalp HP) nowy bieżnik umożliwia pewniejsze zachowanie pojazdu na zamarzniętej nawierzchni. Poprawa osiągów w tym zakresie jest także zasługą zastosowanych w bieżniku klocków i centralnego żebra z lokalnymi otworami. Kleber Krisalp HP2 zapewnia wyższy komfort jazdy, jest cichszy od swojego poprzednika w szczególności dzięki zoptymalizowanej strukturze bieżnika. Opona została wyposażona dodatkowo we wskaźnik zużycia bieżnika (na poziomie 3 mm), dzięki temu samodzielnie można kontrolować stan ogumienia w samochodzie. Gdy ze względu na niewystarczającą głębokość bieżnika opona nie będzie nadawała się do jazdy w warunkach zimowych, możliwe jest jej dalsze użytkowanie w okresie letnim aż do zużycia bieżnika do głębokości 1,6 mm. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KLEBER
 • Profil: 65
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 14

PLN 180.57

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KLEBER
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiPremiumContact 5 195 60R15 88V [CA2]

Continental ContiPremiumContact 5 - opona segmentu premium. NOWOŚĆ 2012!! ContiPremiumContact 5 to nowa opona klasy premium przeznaczona dla szerokiego spektrum samochodów. Zastosowanie nowych technologii przyczyniło się do skrócenia drogi hamowania, zmniejszenia oporów toczenia, zwiększenia bezpieczeństwa i poprawy właściwości jezdnych. Continental zastosował w nowej oponie szereg ulepszeń: Zoptymalizowane krawędzie 3D, które zapewniają krótszą drogę hamowania. Zaadaptowane od ContiSportContact 5, makro-bloki gwarantujące bezpieczne prowadzenie. Nowy karkas - zaadaptowany od ContiEcoContact 5 - zapewnia większy komfort jazdy i mniejsze opory toczenia. CECHA KORZYŚĆ OPIS Nowo opracowane krawędzie 3D Krótka droga hamowania na suchych i mokrych nawierzchniach Krawędzie 3D zapobiegają podwijaniu się i deformacji bloków bieżnika podczas hamowania, zapewniając równomierny rozkład sił. Ponadto na mokrych nawierzchniach krawędzie bloków przecinają warstwę wody dając efekt wycieraczki. Skutkuje to jeszcze krótszymi drogami hamowania na suchych, a w szczególności na mokrych nawierzchniach. Makro bloki Perfekcyjna przyczepność i optymalne prowadzenie w każdej sytuacji Zoptymalizowane komputerowo makro bloki maksymalizują powierzchnię przylegania opony w momencie występowania dużych sił bocznych oraz podczas hamowania. Ponadto, zapewniają znacznie lepszą stabilność jazdy dla perfekcyjnego prowadzenia i niesamowitej przyczepności, nawet w ekstremalnych sytuacjach. Nowy karkas Komfortowa jazda i niższe opory toczenia Połączenie elastycznego barku i wzmocnionej stopki opony zapewnia optymalną elastyczność i większą stabilność ściany bocznej. Skutkuje to zauważalną poprawą komfortu jazdy, świetnym prowadzeniem i niższym oporem toczenia. ContiSportContact 5 charakteryzuje się również: mniejszym zużyciem paliwa dzięki optymalnemu kształtowi ściany bocznej, dodatkowymi rowkami dla jeszcze lepszej ochrony przed aquaplaningiem, dodatkowymi reduktorami hałasu. Wyniki testów: ADAC (03/2012): opony 205/55R16 V - 1 miejsce, ocena ''dobra'' [+] zrównoważone zalety [+] szczególnie dobra na mokrej nawierzchni [+] niskie zużycie paliwa ACE Lenkrad (nr 2/12): opony 20

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 60
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 15

PLN 355.47

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

NOKIAN Rotiiva AT 275 70R17 114 110S [EC2] LT M S

Nokian Rotiiva AT - wytrzymałe, całoroczne opony do samochodów typu SUV oraz pick-up. NOWOŚĆ 2012!! Nowa opona Nokian Rotiiva AT (All Terrain) przeznaczona jest do jazdy zarówno po drogach utwardzonych oraz w terenie. Solidna, mocna konstrukcja opony oraz agresywny wzór bieżnika zapewniają optymalne właściwości jezdne w każdych warunkach, bezkompromisowe bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy. Zastosowane innowacje: Stabilizatory - większa stabilność podczas jazdy i lepsze prowadzenie Stabilizatory umieszczone są w centralnym żebrze bieżnika i sprawiają, że opona jest zdecydowanie sztywniejsza. Ma to ogromne znaczenie dla kierującego, gdyż samochód szybciej reaguje na ruchy kierownicą. Trójwymiarowe lamele - większy komfort jazdy i lepsza przyczepność, większa wytrzymałość Unikalne lamele 3D w trakcie kontaktu z nawierzchnią aktywnie blokują poszczególne sekcje bieżnika zapobiegając ich nadmiernemu ruchowi dzięki czemu opona pozostaje stabilną, bez tzw. efektu ''pływania''. Żebra chłodzące - większa wytrzymałość System ten zmniejsza ilość ciepła wytwarzanego przez oponę podczas jazdy, dzięki czemu opona wolniej się zużywa zapewniając dłuższe przebiegi. Wyrzutniki kamieni - większe bezpieczeństwo, dłuższa żywotność Wyrzutniki umieszczone są na dnie rowków bieżnika - oczyszczają je i uniemożliwiają wciskanie się kamyków w bieżnik. Chronią szczególnie przed uszkodzeniem podczas jazdy po nierównym terenie. Polerowane rowki - lepsza przyczepność Z szerokich i gładkich rowków głównych woda odprowadzana jest łatwo i skutecznie. Opona bardzo łatwo się oczyszcza, przez co pozwala na jazdę również w miękkim i grząskim terenie. Rowki boczne natomiast rozwierają się na boki. Oczyszczone oleje W procesie produkcyjnym opon stosowane są wyłącznie oczyszczone oleje bez dodatku jakichkolwiek substancji toksycznych lub rakotwórczych. Opona posiada dzięki temu znakomitą przyczepność na mokrej nawierzchni oraz doskonałe własności pod względem bezpieczeństwa. Zastosowanie całoroczne Opony posiadają oznaczenie M+S (homologacja błotno-śnieżna) oraz piktogram śnieżynki na tle górskich szczytów, co pozwala na zastosowanie w warunkach typowo zimowych. Coś praktycznego Opona posiada Wskaźnik Głębokości Bieżnika, dzięki któremu możemy sprawdzić aktualną głębokość bieżnika za pomocą wartości wskazywanych na jego powierzchni w procentach. Dodatkowo, w Polu Informacyjnym można oznaczyć zalecane ciśnienie powietrza w oponie oraz jej właściwe umiejscowienie w samochodzie (przydatne podczas przechowywania opon). Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: NOKIAN

PLN 1044.95

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy NOKIAN
Zobacz
 

HANKOOK W310 Winter i*cept evo 245 45R17 99V [EC2] XL

Hankook Icebear W310 i*cept Evo-ekologiczne opony zimowe klasy UHP Hankook jest uznanym producentem opon z oryginalnego wyposażenia takich marek samochodów jak Ford, Audi i wszystkie Mini rocznika 2012. W310 jest wspaniałym zimowym produktem oferującym wyśmienite zimowe własności jezdne orz komfort. Cechy Opony przeznaczone na wyspecjalizowaną oponą zimową oferującą doskonałe własności jezdne. Winter i*cept evo jest przyjazną dla środowiska oponą. Oferuje zarówno świetne własności jezdne jak i styl. Maksymalizuje siłę hamowania oraz prowadzenie co jest kluczowe na mokrych oraz zaśnieżonych drogach Głównie indeksy prędkości H oraz V Przygotowana na wszystkie możliwe drogowe warunki zimowe Asymetryczny bieżnik Hankook Icebear W310 i*cept Evo umożliwia poruszanie się z wysokimi prędkościami nawet zimą Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK
 • Profil: 45
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 17

PLN 781.49

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

YOKOHAMA ADVAN SPORT V105 245 40R17 91W [EA2] OE|MO

Yokohama ADVAN Sport V105 - opony letnie do samochodów klasy premium i sportowych. NOWOŚĆ W POLSCE 2013! Opony segmentu Ultra High Performance o asymetrycznej rzeźbie bieżnika. Przeznaczone do samochodów z grupy Premium oraz aut sportowych. Zastępować będą bieżnik Advan Sport V103. Cechy Doskonałe zrównoważenie sportu i komfortu Doskonałe prowadzenie na mokrej nawierzchni Niski opór toczenia przyczyniający się do oszczędności paliwa Niski poziom szumów Jakość potwierdzona przez producentów pierwszego wyposażenia Technologia Najnowsza zaawansowana technologia YOKOHAMA zapewniająca komfort i sportowe parametry Technologia mająca na względzie środowisko Opracowana przy współudziale największych producentów pojazdów wyczynowych Pierwsze wyposażenie Jakość opon potwierdzona została przez producentów pierwszego wyposażenia. Trafiły na wyposażenie fabryczne takich samochodów jak: Mercedes-Benz SL (R231) Mercedes-Benz SLK(R172) Mercedes-Benz CLS (C218) Mercedes-Benz C Class (W204) (stan na: marzec 2012) Asortyment Opony występują w średnicach od 16 do 18 cali, i indeksach prędkości od V do Y. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: YOKOHAMA
 • Profil: 40
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 17

PLN 634.98

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy YOKOHAMA
Zobacz
 

BF GOODRICH G FORCE WINTER 205 60R16 92H [CE2]

g-Force Winter Stworzona, by zachować kontrolę na zimowych drogach. Doskonała przyczepność podczas ruszania i znakomita TRAKCJA na lodzie i śniegu dzięki: Większemu zagęszczeniu lamel (+50%) w porównaniu z poprzednikiem; Maksymalnemu stosunkowi nacięć i powierzchni styku z nawierzchnią dla lepszej przyczepności; Szerokim rowkom i nacięciom na barkach dla efektywnego odprowadzania błota pośniegowego. Maksimum kontroli na zimowych drogach: Dzięki ukierunkowanej rzeźbie bieżnika: - Lamele przecinające film wodny i wbijające się w śnieg - optymalne odprowadzenie błota pośniegowego przez szerokie kanały. Dzięki ciągłemu żebru centralnemu: - Setki ''zębów'' w centralnej części bieżnika. Dzięki stabilnym klockom bieżnika na barkach, elastycznej mieszance oraz kierunkowej rzeźbie. Pewne hamowanie na wszystkich typach nawierzchni Dzięki zwiększonej powierzchni styku z nawierzchnią w porównaniu z poprzednikiem Dzięki zagęszczeniu lameli i krawędzi Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BF GOODRICH
 • Profil: 60
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 362.94

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BF GOODRICH
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiPremiumContact 5 205 55R16 94W [CA2] XL

Continental ContiPremiumContact 5 - opona segmentu premium. NOWOŚĆ 2012!! ContiPremiumContact 5 to nowa opona klasy premium przeznaczona dla szerokiego spektrum samochodów. Zastosowanie nowych technologii przyczyniło się do skrócenia drogi hamowania, zmniejszenia oporów toczenia, zwiększenia bezpieczeństwa i poprawy właściwości jezdnych. Continental zastosował w nowej oponie szereg ulepszeń: Zoptymalizowane krawędzie 3D, które zapewniają krótszą drogę hamowania. Zaadaptowane od ContiSportContact 5, makro-bloki gwarantujące bezpieczne prowadzenie. Nowy karkas - zaadaptowany od ContiEcoContact 5 - zapewnia większy komfort jazdy i mniejsze opory toczenia. CECHA KORZYŚĆ OPIS Nowo opracowane krawędzie 3D Krótka droga hamowania na suchych i mokrych nawierzchniach Krawędzie 3D zapobiegają podwijaniu się i deformacji bloków bieżnika podczas hamowania, zapewniając równomierny rozkład sił. Ponadto na mokrych nawierzchniach krawędzie bloków przecinają warstwę wody dając efekt wycieraczki. Skutkuje to jeszcze krótszymi drogami hamowania na suchych, a w szczególności na mokrych nawierzchniach. Makro bloki Perfekcyjna przyczepność i optymalne prowadzenie w każdej sytuacji Zoptymalizowane komputerowo makro bloki maksymalizują powierzchnię przylegania opony w momencie występowania dużych sił bocznych oraz podczas hamowania. Ponadto, zapewniają znacznie lepszą stabilność jazdy dla perfekcyjnego prowadzenia i niesamowitej przyczepności, nawet w ekstremalnych sytuacjach. Nowy karkas Komfortowa jazda i niższe opory toczenia Połączenie elastycznego barku i wzmocnionej stopki opony zapewnia optymalną elastyczność i większą stabilność ściany bocznej. Skutkuje to zauważalną poprawą komfortu jazdy, świetnym prowadzeniem i niższym oporem toczenia. ContiSportContact 5 charakteryzuje się również: mniejszym zużyciem paliwa dzięki optymalnemu kształtowi ściany bocznej, dodatkowymi rowkami dla jeszcze lepszej ochrony przed aquaplaningiem, dodatkowymi reduktorami hałasu. Wyniki testów: ADAC (03/2012): opony 205/55R16 V - 1 miejsce, ocena ''dobra'' [+] zrównoważone zalety [+] szczególnie dobra na mokrej nawierzchni [+] niskie zużycie paliwa ACE Lenkrad (nr 2/12): opony 20

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 55
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 425.52

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

VREDESTEIN Comtrac Winter 215 70R15C 109R [EE2]

Comtrac Winter: Opony zimowe dla samochodow dostawczych Opona Comtrac Winter posiada kierunkowy bieżnik, który w połączeniu z dwoma dużymi równoległymi rowkami zapewnia doskonałe odprowadzanie wody i zapobiega poślizgowi na mokrej nawierzchni. Duża ilość skośnych szczelin w blokach bieżnika została zaprojektowana w taki sposób, by umożliwić łatwe pozbywanie się śniegu i błota. Poza tym unikalny bieżnik ze specjalnej mieszanki zapewnia krótszą drogę hamowania i poprawia przyspieszenie w warunkach zimowych. Masywne bloki barku opony odgrywają istotna rolę przy pokonywaniu ostrych zakrętów, szczególnie gdy samochód jest mocno obciążony. Specjalna konstrukcja opony gwarantuje optymalną przyczepność. Jednocześnie Comtrac Winter jest oponą odpowiadającą na rosnące zainteresowanie właścicieli nowoczesnych samochodów dostawczych walorami estetycznymi opon. CECHY: CECHY KORZYŚCI Kierunkowy bieżnik ze skośnymi szczelinami Dobre odprowadzanie wody i łatwe pozbywanie się śniegu i błota. Opona jest cicha i bardzo komfortowa Unikalny skład mieszanki bieżnika Krótsza droga hamowania i lepsze przyspieszenie w warunkach zimowych Mocne bloki barku opony i stalowy pas wzmacniający strefę stopki Natychmiastowa reakcja na zmiany kierunku jazdy, optymalna przyczepność na ostrych zakrętach i dobra stabilność Szeroka gama rozmiarów dostępnych w indeksie prędkości R i T (do 190 km/h) Idealna opona dla większości nowoczesnych samochodów dostawczych Źródło: Opracowanie sklepu Netcar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: VREDESTEIN

PLN 680.81

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy VREDESTEIN
Zobacz
 

MITAS C 10 120 90 18 65M TT COUNTRY CROSS yellow strip

Tylna opona crossowa na podłoża średniotwarde do twardych Opony przeznaczone na tylną oś. Rekomendowane zastosowanie na podłożu od średniotwardego do twardego. Dzięki rzeźbie bieżnika opony C10 posiadają optymalne parametry na wszystkie typy jazdy. Źródło: Opracowano na podstawie materiałów producenta

 • Producent: MITAS
 • Profil: 90
 • Szerokość: 120
 • Średnica: 18

PLN 257.01

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MITAS
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiMotion 150 70ZR17 69W M C TL

Continental ContiMotion- sportowo-turystyczna opony z możliwością całorocznej eksploatacji Sportowo-turystyczne opony radialne skierowane do kierowców, dla których ważny jest aspekt ekonomiczny. ContiMotion stanowią świetny kompromis wydajności, ceny oraz jakości. Przeznaczone są do całosezonowej eksploatacji na mokrych i suchych drogach. Cechy nowa pozycja w ekonomicznej klasie opon radialnych bezpieczne, pewne zachowanie na mokrej oraz suchej nawierzchni wysoka trwałość dzięki zastosowaniu nowych polimerów w mieszance gumowej 0º konstrukcja stalowego opasania w oponach tylnych pozwala na uzyskanie znakomitej stabilności oraz komfortu możliwość całosezonowej eksploatacji Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: CONTINENTAL

PLN 545.65

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

BARUM Polaris 3 215 65R16 98H [FC2]

Barum Polaris 3 - ekonomiczna opona zimowa. NOWOŚĆ 2011! Koncern Continental, do którego należy marka Barum, wprowadził na polski rynek nową oponę Barum Polaris 3. Opona ta stopniowo zastąpi produkowaną dotychczas drugą generację Baruma i jest teraz dostępna dla aut typu SUV. Cechy To idealna opona dla oszczędnych kierowców. Odporność na zużycie zapewnia długą żywotność opony, a niskie opory toczenia wpływają na zmniejszenie zużycia paliwa. Technologia ''SnowCatcher'' Zastosowana w Barum Polaris 3 technologia ''Snow Catcher'' wykorzystuje naturalny nacisk opony wraz z bieżnikiem na pokonywane nawierzchnie. Pod wpływem nacisku klocki bieżnika zaciskają się ''przytrzymując'' śnieg. Dzięki temu zwiększona zostaje przyczepność opony, tak istotna w zimowych warunkach, a moc silnika jest skutecznie przenoszona na zaśnieżone wzniesienia szczególnie podczas przyspieszania. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabroniona.

 • Producent: BARUM

PLN 356.76

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BARUM
Zobacz
 

YOKOHAMA W.drive V905 215 65R16 98H [EC2]

Yokohama W.Drive V905 - dla samochodów o wysokich osiągach, SUV i średniej wielkości aut osobowych. NOWOŚĆ 2014! Nowe opony Yokohama stopniowo zastępować będą bieżnik W.drive V902. Przeznaczone są dla kierowców wymagających doskonałych osiągów niezależnie od pogody. Założeniem producenta było stworzenie opony efektywnie odprowadzającą wodę, błoto pośniegowe oraz śnieg, dającej poczucie pewności przy jeździe z dużą prędkością. Opona ta jednocześnie miała cechować się niskimi opora toczenia, aby wspomagać oszczędzanie paliwa oraz dużą wydajnością kilometrową. W porównaniu do poprzednika - Yokohamy W.drive V902 poprawiono parametry na śniegu, lodzie i mokrej nawierzchni przy jednoczesnym obniżeniu oporów toczenia. Cechy Szerokie rowki skośne i rozmieszczone pod różnym kątem rowki poprzeczne Udoskonalona mieszanka mikrokrzemionki i olejku pomarańczowego Bardzo wysoki indeks prędkości (nawet do W) Opona wspomagająca ograniczenie zużycia paliwa, zaprojektowana zgodnie z koncepcją BluEarth Spełnia wszelkie europejskie wymagania i kryteria 3 kluczowe aspekty opon Sterowalność na śniegu - Doskonała stabilność jazdy na ośnieżonej nawierzchni i uczucie ''łatwości'' jazdy po śniegu. Hamowanie - Doskonałe wyniki w hamowaniu na mokrej i ośnieżonej nawierzchni zwiększają bezpieczeństwo jazdy w zimowych warunkach. Opory toczenia - Niskie opory toczenia pozwalają zwiększyć osiągi opony, nie wpływając negatywnie na jej zachowanie w warunkach zimowych Wzór bieżnika Optymalizacja efektu krawędziowania na śniegu i lodzie dzięki - Rowkom obwodowym w kształcie zygzaka, - rowkom poprzecznym pod różnym kątem, - potrójnym lamelkom 3D i 2D, - mikrolamelkom na obwodzie opony. Optymalizacja odprowadzania wody i śniegu podczas manewrów - kierunkowy wzór bieżnika, - szerokie rowki skośne Mieszanka bieżnika - Poprawa osiągów w każdych warunkach i większa oszczędność paliwa - mieszanka ''obudowana'' mikrokrzemionką, - olejek pomarańczowy, - nowa technologia mieszanki Konstrukcja bieżnika Poprawa osiągów w każdych warunkach i większa oszczędność paliwa Nowy podkład i lekka konstrukcja Nowy profil opony Rowki obwodowe w kształcie zygzaka, różne kąty rowków poprzecznych poprawa stabilności opony na ośnieżonej i oblodzonej nawierzchni podczas takich manewrów jak skręcanie i wychodzenie z poślizgu Potrójne lamele 3D i 2D, optymalny poziom sztywności poprawa osiągów na śniegu i lodzie dzięki zmaksymalizowanej powierzchni styku opony z nawierzchnią i efektowi krawędziowania, bez utraty sztywności bloków opony Mikrolamelki na obwodzie opony optymalne osiągi na śniegu i lodzie od samego początku użytkowania opony Maksymalna liczba krawędzi, optymalne proporcje rowków i wypustek poprawa przyczepności i lepsza trakcja na śniegu i

 • Producent: YOKOHAMA
 • Profil: 65
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 16
 • Sezon: zimowe

PLN 405.30

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy YOKOHAMA Zobacz pozostałe kody promocyjneZimowe
Zobacz
 

PIRELLI SCORPION VERDE 235 60R18 107V [BB2] XL

PIRELLI SCORPION VERDE ekologiczne letnie opony do samochodów typu SUV i crossover! NOWOŚĆ 2010! Ewolucja samochodów terenowych spowodowała, że typowe opony do tych samochodów nie mogą w pełni zaspokoić potrzeb nowego segmentu. Komfort, prowadzenie i świadomość ekologiczna to tylko niektóre z wymagań producentów i użytkowników, które spełnia nowa letnia opona Scorpion Verde. Innowacyjne technologie i ekologia SCORPION VERDE PIRELLI - to pierwsza zielona opona do najnowszych samochodów segmentu SUV i uterenowionych. SCORPION VERDE poszerza gamę pro-ekologicznych opon Pirelli, zaingurowaną w 2008r. oponami P4 i P6 linii Cinturato. W 2009 seria opon Cinturato została uzupełniona o P7 Cinturato, pierwszą oponę ekologiczną przeznaczoną dla samochodów o średniej i dużej mocy. SCORPION VERDE skompletowała rodzinę opon Scorpion Pirelli która obejmuje Scorpion ATR dla samochodów z napędem 4x4 oraz Scorpion Zero, stworzoną dla samochodów terenowych i SUV o dużej mocy silnika. Scorpion Verde to połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz pro-ekologicznego podejścia w tworzeniu opon, z zachowaniem najwyższych osiągów wraz z poszanowaniem środowiska naturalnego, co stanowi odpowiedź Pirelli na oczekiwania segmentu samochodów uterenowionych. Scorpion Verde, zaprojektowana dla samochodów uterenowionych symbolizuje umocnienie sie tych tendencji w produktach Pirelli. Po raz kolejny jest pierwsza opona na świecie spełniająca wymogi branży motoryzacyjnej: bezkompromisowa, przyjazna dla środowiska i o wysokiej sprawności. Cechy W przypadku nowego Scorpion Verde innowacyjny proces troski o środowisko doprowadził do zastosowania materiałów zawierających specjalne polimery. Związki te zwiększają przyczepność opony, zwłaszcza na mokrym asfalcie i gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. MNIEJSZE SPALANIE - Niższe opory toczenia, będące cechą opony Scorpion Verde znacząco zmniejszają zużycie paliwa, a przez to emisję CO2. NISKIE OPORY TOCZENIA - Znaczna redukcja masy opony, wraz z zastosowaniem materiałów o wyjątkowo niskim oporze toczenia zaowocowały umieszczeniem jej na czele kategorii ''Opory toczenia''. CZYSTE POWIETRZE - Nowe mieszanki zastosowane w bieżniku, nie zawierają olejów aromatycznych i dzięki temu podczas naturalnego stosowania nie wydzielają substancji potencjalnie szkodliwych dla środowiska. ZMNIEJSZENIE EMISJI DŹWIĘKU - Optymalizacja bieżnika umożliwia zmniejszenie poziomu hałasu generowanego przez oponę co w znaczącym stopniu przekłada się na komfort jazdy. Nowa Scorpion Verde - ekologia i osiągi w cyfrach: 20% oporów toczenia przekłada się na oszczędności w postaci: 3,9% niższe zużycie paliwa i emisji substancji szkodliwych podczas jazdy po mieście 3,4% niższe zużycie paliwa i emisji substancji szkodliwych podczas jazdy mieszanej po mieście i autostradach 2.5% niższe zużycie

 • Producent: PIRELLI

PLN 1254.60

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 2 225 35R19 88Y [EA1] XL MFS

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 - Wysokie osiągi i bezpieczeństwo jazdy. NOWOŚĆ 2011!!! Nowa opona Eagle F1 Asymmetric 2 jest zalecana do luksusowych i usportowionych samochodów, gwarantując pewność prowadzenia i poczucie bezpieczeństwa przy wysokich prędkościach. Opona jest udoskonalonym następcą wielokrotnie nagradzanej w testach poprzedniczki - Goodyear Eagle F1 Asymmetric, rekomendowanej przez prestiżowych producentów samochodów, takich jak Porsche, Maserati, Corvetta czy Ferrari. Technologia Active Braking Dzięki zastosowaniu ActiveBraking Technology opona charakteryzuje się krótszą drogą hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Lżejsza konstrukcja opony i nowa mieszanka krzemionkowa zapewniają lepszą przyczepność i mniejsze zużycie bieżnika. Dodatkowo mieszanka w połączeniu ze specjalną żywicą daje oponie wyścigowe właściwości. Struktura karkasu opony z krzyżowym opasaniem zwiększa sztywność i odporność opony na skręcanie. Klocek w oponie Eagle F1 Asymmetric 2 zwiększa kontakt z nawierzchnią poprzez zastosowanie nowoczesnej, elastycznej mieszanki i większe przyleganie w trakcie hamowania. Krótsza droga hamowania Opona letnia Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 sprawia, że kierowca, hamując, może zatrzymać samochód nawet o 3 metry wcześniej, niż gdyby jechał samochodem wyposażonym w inne opony. Niezależna organizacja badawcza TUV SUD Automotive jednoznacznie potwierdziła, że Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 charakteryzuje się krótką drogą hamowania zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Cechy Krótsza droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni: większy kontakt z nawierzchnią dzięki elastycznej mieszance z unikalnymi polimerami i żywicą dającą wyścigowe właściwości. Mieszanka zawierająca unikalną kompozycję polimerów, połączonych ze specjalną żywicą dającą oponom wyścigowe właściwości. Mniejsze zużycie opony i lepsza przyczepność: dzięki zaawansowanej technologicznie krzemionkowej mieszance i specjalnej konstrukcji opony z krzyżowym opasaniem. Mniejsze zużycie paliwa: dzięki lżejszej konstrukcji opony oraz efektywniejszej emisji ciepła. Wyniki testów Wykonawca testu Wynik Podsumowanie ADAC (Luty 2013) Dobra (2,1) ''Dobrze zbalansowana, najlepsze wyniki na suchej nawierzchni, dobra na mokrej nawierzchni, niskie zużycie w trakcie jazdy'' OAMTC (Luty 2013) Szczególnie polecana (2,1) ''Dobrze zbalansowana, najlepsze wyniki na suchej nawierzchni, dobra na mokrej nawierzchni, niskie zużycie w trakcie jazdy'' Stiftng Warentest (Luty 2013) Dobra (2,1) - TCS (Luty 2013) Szczególnie polecana (2,1) ''Dobrze zbalansowana opona, dobre parametry we wszystkich kategoriach bezpieczeństwa, najlepszy wynik na suchej nawierzchni'' Sport Auto (Marzec 2013) Sczególnie polecana (Miejsce 3/10) ''Bardzo dobra odporność na aquaplaning, dobre właściwości hamowania, bardzo dobra opona na mokrą i suchą nawierzchnię. Mała tendencja do podsterowności p

 • Producent: GOODYEAR
 • Profil: 35
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 19

PLN 779.03

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GOODYEAR
Zobacz
 

GT RADIAL SAVERO WT 235 70R16 106T [EE2]

GT Radial SAVERO WT - opony zimowe do samochodów typu SUV oraz 4x4 Zaprojektowana do samochodów SUV oraz samochodów z napędem 4x4, przy wykorzystaniu zaawansowanej mieszanki, oraz wyjątkowo wytrzymałego karkasu. Cechy Kierunkowa rzeźba bieżnika - optymalna przyczepność na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. Nowoczesny wygląd bieżnika z licznymi lamelami - zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa we wszystkich warunkach pogodowych. Specjalistyczna mieszanka przeznaczona dla warunków zimowych - zwiększone osiągi na śniegu i lodzie. O marce GT Radial Opony klasy ekonomicznej produkowane głównie w Indonezji, niewielka część również w fabryce na terenie Chin. Spełniają wszystkie europejskie normy i standardy. Opony GT Radial stanowią ciekawą alternatywę dla osób poszukujących opon dobrej jakości w rozsądnych cenach. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: GT RADIAL

PLN 342.91

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GT RADIAL
Zobacz
 

FIRESTONE Vanhawk 195 65R16 104R [FC2]

Firestone Vanhawk to mocne i charakteryzujące się wysoką żywotnością opony przeznaczone do nowoczesnych samochodów dostawczych o średniej i dużej ładowności. Wysoka żywotność wzmocnienie konstrukcji podkładu bieżnika poprzez zastosowanie szerszych, gumowych pasów wzmacniających krawędź bieżnika, wpływa na redukcję poziomu naprężeń na ich krańcach opony nie nagrzewają się dzięki specjalnej zawartości podkładu bieżnika minimalizującej proces generowania ciepła, zwiększając tym samym wytrzymałość opony komputerowo zoptymalizowany kształt ściany bocznej oraz ulepszona konstrukcja stopki, z nowym składnikiem stopki. Długie przebiegi zwiększenie szerokości bieżnika zmniejsza zużycie opony oraz nadaje jej solidny wygląd proste, podłużne rowki redukują ryzyko nieregularnego zużycia i „ząbkowania” opony Doskonałe właściwości jezdne na mokrej nawierzchni szerokie, proste rowki obwodowe z optymalnym nachyleniem ścianek zmniejszają ryzyko aquaplaningu wydłużone klocki bieżnika oraz nacięcia na krawędziach poprawiają zachowanie opony na mokrej nawierzchni Źródło: materiały producenta

 • Producent: FIRESTONE

PLN 372.67

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy FIRESTONE
Zobacz
 

NOKIAN WR D3 195 65R15 95H [CC2] XL

Nokian WR D3 - połączenie bezpieczeństwa i pełnej przyjemności z jazdy - NOWOŚĆ 2011!! Nowa opona Nokian WR D3 dzięki nanotechnologii, nowym surowcom i innowacyjnym rozwiązaniom zapewnia świetną przyczepność i znakomite prowadzenie w zmiennych warunkach zimowych. Jest to dobry wybór dla małych i średniej wielkości samochodów rodzinnych oraz dla kierowców, którzy stawiają na bezpieczeństwo i ekonomiczną jazdę. Cechy Rozwiązania zastosowane w strukturze i rzeźbie bieżnika opony WR D3 zapewniają dobrą stabilność jazdy oraz znakomite prowadzenie. Ponadto, kilka nowych rozwiązań wpłynęło na poprawę wytrzymałości i obniżenie oporu toczenia opony. usuwanie błota pośniegowego, kriogeniczna mieszanka canola, Cool Touch Design, technologia ''cichej ściany bocznej'', oczyszczone oleje. Innowacje w budowie Nokian WR D3 posiada kierunkowy bieżnik w postaci ostro zakończonej strzałki, który został wzbogacony o rozwiązania aktywnie uczestniczące w zapobieganiu poślizgom na błocie pośniegowym. innowacyjna budowa krawędzi przedniej bloków bieżnika (ang. Slush Blower) zapewnia jeszcze bardziej skuteczne odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego z przestrzeni kontaktu pomiędzy oponą a nawierzchnią, co podnosi bezpieczeństwo jazdy oraz powoduje zwiększenie limitu prędkości, przy której wzrasta ryzyko wystąpienia poślizgu. skośna krawędź przednia bloku o układzie schodkowym poprawia przyczepność opony na mokrej nawierzchni i na lodzie - to, a również polerowane rowki, ułatwia usuwanie wody oraz błota pośniegowego z bieżnika. Mieszanka gumowa zastosowana do produkcji opony WR D3 jest oryginalnym połączeniem gumy, krzemionki oraz oleju canola, które zapewnia oponie optymalną przyczepność w zimowych warunkach i na mokrych nawierzchniach oraz sprawia, że bieżnik jest maksymalnie odporny na zużycie w szerokim zakresie temperatur. Dzięki wysokiej zawartości krzemionki opona ma niski opór toczenia, zużywa mniej paliwa, co idzie w parze z niższą emisją dwutlenku węgla. Na niższą emisję szkodliwych substancji do atmosfery wpływa również nowe rozwiązanie, przy opracowywaniu którego wykorzystano komputerowe i termograficzne symulacje kamery - Cool Touch Design. Mimo gęstej sieci lameli opona utrzymuje swoją sztywność - pomaga to zmniejszyć tarcie oraz stopień generowanego przez oponę ciepła spowodowanego ruchem nacięć. Specjalna strefa znajdująca się na ścianie bocznej opony odpowiada za wytłumienie hałasu oraz wibracji przenoszonych z nawierzchni drogi poprzez bieżnik. Powstrzymując przenoszenie fal dźwiękowych z opony uzyskano wyraźną poprawę komfortu akustycznego podczas jazdy. W produkcji opon Nokian WR D3 stosowane są wyłącznie oczyszczone, niskoaromatyczne oleje bez dodatku jakichkolwiek substancji toksycznych lub rakotwórczych. Opona jest dzięki temu przyjazna dla środowiska, posiada również znakomitą przyczepność na mokrej nawierzchni ora

 • Producent: NOKIAN
 • Profil: 65
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 15

PLN 398.61

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy NOKIAN
Zobacz