Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.
BARUM Bravuris 225 60R16 98W [EC3] ZR

Bravuris - opona ekonomiczna dla samochodów klasy średniej i wyższej Mimo, że od wprowadzenia tego bieżnika do sprzedaży minęło już ładnych kilka lat, to cieszy się on niesłabnącą popularnością. Jest to bez wątpienia wybór ekonomiczny, jednak opona ta łączy w sobie również dobre parametry jezdne. Potwierdzają to liczne opinie w większości zadowolonych użytkowników. Na pewno warto rozważyć jej zakup. Przebiegi opony i bezpieczeństwo Opona Bravuris jest bardzo żywotna, oferuje niezwykle bezpieczne prowadzenie pojazdu na zakrętach. Zapewnia niezwykłą przyczepność przy dużej prędkości i we wszystkich warunkach pogodowych. Bravuris oferuje: Precyzyjne prowadzenie. Dzięki solidnym klockom bieżnika na barku i centralnemu żebru obwodowemu. Precyzyjna przyczepność przy dużej prędkości, we wszystkich warunkach pogodowych. Dzięki rowkom bocznym sięgającym aż do centralnej części bieżnika. W połączeniu z wysokim przebiegiem. Dzięki zoptymalizowanej rzeźbie bieżnika o płaskim konturze opasania. Indeksy prędkości: H, V, W - ZR Cechy: Twardy zawodnik. Zoptymalizowana rzeźba bieżnika w połączeniu z płaskim opasaniem zapewnia równomierny rozkład ciśnienia w oponie. Dla kierowców oznacza to mniejsze zużycie opon, większe przebiegi i dłuższą przyjemność z używania opon. Szerokie i bezpieczne. Solidne klocki w strefie barkowej oraz centralne żebro obwodowe zapewniają precyzyjną kontrolę nad pojazdem i dobrą stabilność przy jeździe na wprost. Bez poślizgu. Poprzeczne kanaliki sięgające niemal środka czoła opony zapewniają doskonałe odprowadzanie wody i zmniejszają ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Robi to po cichu. Przesunięte klocki i krawędzie bieżnika zapewniają równą, cichą jazdę, tym samym zmniejszając poziom hałasu w czasie jazdy i zwiększając komfort jazdy. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowane zabronione.

 • Producent: BARUM
 • Profil: 60
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 16

PLN 413.48

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BARUM
Zobacz
 

HANKOOK OPTIMO K415 225 60R17 99H [CC2]

OPTIMO K415 Opona High Performance ze świetnymi właściwościami na suchych i mokrych drogach. Zoptymalizowany profil występujący w wersji z trzema i czterema prostymi kanałami (ilość rowków jest uzależniona od rozmiaru opony) umożliwia bardziej efektywne odprowadzanie wody. Środkowy blok dzięki swojej sztywności zapewnia lepszą kontrolę i bezpieczniejsze hamowanie. Pierwsze wyposażenie w: HYUNDAI: COUPE,KIA,CARENS GMDAT (CHEVROLET): AVANDA(TOSCA) Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK

PLN 489.66

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

BF GOODRICH G FORCE WINTER 225 60R16 102H [CE2] XL r.prod.2012

g-Force Winter Stworzona, by zachować kontrolę na zimowych drogach. Doskonała przyczepność podczas ruszania i znakomita TRAKCJA na lodzie i śniegu dzięki: Większemu zagęszczeniu lamel (+50%) w porównaniu z poprzednikiem; Maksymalnemu stosunkowi nacięć i powierzchni styku z nawierzchnią dla lepszej przyczepności; Szerokim rowkom i nacięciom na barkach dla efektywnego odprowadzania błota pośniegowego. Maksimum kontroli na zimowych drogach: Dzięki ukierunkowanej rzeźbie bieżnika: - Lamele przecinające film wodny i wbijające się w śnieg - optymalne odprowadzenie błota pośniegowego przez szerokie kanały. Dzięki ciągłemu żebru centralnemu: - Setki ''zębów'' w centralnej części bieżnika. Dzięki stabilnym klockom bieżnika na barkach, elastycznej mieszance oraz kierunkowej rzeźbie. Pewne hamowanie na wszystkich typach nawierzchni Dzięki zwiększonej powierzchni styku z nawierzchnią w porównaniu z poprzednikiem Dzięki zagęszczeniu lameli i krawędzi Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BF GOODRICH
 • Profil: 60
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 16

PLN 441.24

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BF GOODRICH
Zobacz
 

MICHELIN ALPIN A4 215 40R17 87V [EC2] XL

Michelin ALPIN A4 - do samochodów kompaktowych, klasy średniej oraz vanów. NOWOŚĆ 2010!! W zimie bezpieczeństwo jazdy ma szczególne znaczenie. Kierowcom zależy jednak również na niskim zużyciu paliwa oraz długiej żywotności opon. Dlatego też wszystkie badania w firmie Michelin mają na celu osiągnięcie najlepszych wyników w każdej z tych kategorii. Nowy MICHELIN Alpin A4 korzysta z doświadczenia firmy i jest to jedna z najbardziej wytrzymałych opon dostępnych na rynku. Jednocześnie oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz niskie zużycie paliwa. Do 10% lepsza przyczepność Aktywny profil Michelin Alpin A4 poprawia przyczepność, stabilność oraz zachowanie podczas hamowania nawet w najtrudniejszych warunkach Do 5% krótsza droga hamowania Więcej bezpieczeństwa w każdą pogodę: zaawansowana mieszanka gumowa zwiększa przyczepność oraz skraca drogę hamowania, również na mokrej oraz oblodzonej nawierzchni. Zwiększona trwałość Nowy Michelin Alpin A4 jest jedną z najbardziej wytrzymałych opon na rynku: jest trwalszy nawet o 35% w stosunku do konkurencji i skupił w sobie najnowszy dorobek technologiczny firmy Michelin. Niskie zużycie paliwa Znak GREEN X na boku opon Michelin sygnalizuje oponę energooszczędną. Oznacza to, że zużycie paliwa oraz poziom emitowanego CO2 jest obniżone w stosunku do opon tradycyjnych, zachowując jednocześnie wysoki pozim trwałości, oszczędności oraz bezpieczeństwa. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 40
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 797.30

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiSportContact 5P 275 30R21 98Y [EB2] XL RO1 ContiSilent

Continental ContiSportContact 5 P - Ekstremalnie sportowa, bezkompromisowo bezpieczna. NOWOŚĆ 2010! Bezpieczeństwo i maksymalna przyjemność z jazdy sportowym samochodem oraz wysokie osiągi zapewni nowy produkt firmy Continental. To innowacyjna opona o wyczynowych parametrach, gwarantująca maksimum bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy, przeznaczona do naprawdę szybkich samochodów. Ogumienie ContiSportContact 5 P jest indywidualnie dostosowane do specyficznych wymagań związanych z montażem na przedniej lub tylnej osi. Precyzja prowadzenia i maksymalna przyczepność w każdych warunkach pozwalają w pełni wykorzystać możliwości pojazdu. Opony ContiSportContact 5 P umożliwiają nie tylko szybką jazdę, ale i szybkie hamowanie. Dlatego są zalecane przez czołowych ekspertów. Cechy Do najważniejszych należą: Perfekcyjna precyzja kierowania i sportowe właściwości jezdne. Znakomita przyczepność i stabilność w zakrętach. Krótka droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Opony zoptymalizowane pod kątem specyficznych wymagań związanych z montażem na przedniej lub tylnej osi. Zaawansowana technologia i bezpieczeństwo. Solidne i wytrzymałe centralne żebrowanie, łączone bloki bieżnika oraz dodatkowe asymetryczne żebra zapewniają optymalną wzdłużną sztywność opony oraz ograniczają przemieszczanie się elementów bieżnika. Dzięki temu siły kierowania przenoszone są bezpośrednio na drogę. Po prostu perfekcyjna precyzja kierowania i sportowe właściwości jezdne. Znakomita przyczepność i stabilność w zakrętach. Masywne i elastyczne bloki na zewnętrznym barku oraz solidne centralne żebrowanie gwarantują, że opona perfekcyjnie adaptuje się do nawierzchni. Powierzchnia kontaktu zostaje zwiększona zwłaszcza przy szybkim pokonywaniu zakrętów. Kierowca maksymalnie wykorzystujący możliwości ogumienia otrzymuje precyzyjne informacje zwrotne, a opona zapewnia znakomitą przyczepność i maksymalną stabilność. Krótka droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Technologia Black Chilli to specjalnie opracowana kombinacja związków - w tym innowacyjny rodzaj sadzy przeznaczony do opon wyścigowych - która przyspiesza rozgrzewanie opony i poprawia jej stabilność. Polimery stanowiące składnik gumy zostały wzmocnione nanocząsteczkami nadającymi im wyjątkową elastyczność. Dzięki temu opona ma większą powierzchnię kontaktu z nawierzchnią, co znakomicie poprawia przyczepność i stabilność. Ponadto specjalne żywice sprawiają, że opona dosłownie wczepia się w mokrą lub suchą nawierzchnię, skracając drogę hamowania. Zoptymalizowane opory toczenia, bieżnik ''cap and base''. O zrównoważonej charakterystyce gumy decydują dwa składniki bieżnika - ''cap'' i ''base'' - które zapewniają dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni, a jednocześnie krótszą drogę hamowania i zmniejszone opory toczenia. Zewnętrzna warstwa ''cap'' zapewnia dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni i krótką drogę hamowania, a

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 30
 • Szerokość: 275
 • Średnica: 21

PLN 1751.21

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

PIRELLI SottoZero Serie II 255 40R20 101V [EC2] XL N0

Pirelli SottoZero II - NOWOŚĆ 2008 Nowy produkt segmentu High Performance Pirelli stanowi rozwinięcie sprawdzonego bieżnika Pirelli SottoZero. Przeznaczony jest do samochodów klasy średniej-wyższej i luksusowej Optymalne prowadzenie we wszystkich jesienno-zimowych warunkach pogodowych. Winter SOTTOZERO Serie II został zaprojektowany, aby aktywnie reagować na mokrym asfalcie i niskiej temperaturze (poniżej 7 � C), zmniejszając z dużym powodzeniem ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu. To opona wszechstronna i bezpieczna, do optymalnej jazdy we wszystkich jesienno-zimowych warunkach pogodowych zarówno na nawierzchni suchej, mokrej, jak też ośnieżonej. Winter SOTTOZERO Serie II daje gwarancję lepszych osiągów na wszystkich nawierzchniach. Główne cechy charakterystyczne bieżnika: Kanały obszerne i wymodelowane, aby skutecznie odprowadzać wodę Specjalne zagłębienia gromadzące wodę (HST - Hydro Static Tank), opatentowane przez Pirelli, dają gwarancję większej ''przepustowości'' rowków bieżnika, aby zmniejszyć znacznie zjawisko aquaplaningu. podwójny zespół klinów daje gwarancję stabilności i przyczepności zarówno w czasie szybkiej jazdy jak i przy hamowaniu w każdych warunkach Trzy głębokie kanały obwodowe, które poprawiają dynamikę płynności bieżnika i zmniejszają ryzyko aquaplaningu gęsta laminatura typu ''mur ceglany'' (IBS - Interactive Brickwork Siping), poprawia znacząco trakcję na śniegu i przyczepność na suchej nawierzchni. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione. Wyniki testów: Wyniki testów: Oceniający/wydanie Ocena / Podsumowanie Rozmiar Samochód POWERCAR wydanie 05/06 Bardzo polecana 225/40 R18 V Ford Focus ST Sport Auto wydanie 10/07 Wysoce rekomendowana 225/45 VR 17 V Mercedes C 280

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 40
 • Szerokość: 255
 • Średnica: 20

PLN 1883.99

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

BRIDGESTONE D687 225 70R16 103S [CE2]

Opony letnie terenowe Bridgestone H/T687 Bridgestone H/T687 to opony przeznaczone do aut terenowych. Charakteryzują się nadzwyczaj spokojnym i komfortowym zachowaniem toczenia. Źródło: materiały producenta

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 560.68

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

CONTINENTAL LB WW F R 3.00 12 47J M C TT

CONTINENTAL LB F/R WW - klasyczne opony do skuterów w wersji z białym bokiem Klasyczna opona w stylu retro o charakterystycznej rzeźbie bieżnika. Klocki zlokalizowane są w jego części czołowej, barki natomiast pokrywają ciągłe kanały obwodowe. Opony w wersji z białą ścianą boczną. Cechy Tradycyjny wygląd dzięki blokowemu wzorowi bieżnika. Nowoczesna mieszanka umożliwiająca korzystanie z najnowszych technologii posiadaczom starszych skuterów. Dostępna we wszystkich rozmiarach, również w wersji z białą ścianą boczną. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: CONTINENTAL

PLN 299.47

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

CONTINENTAL VancoContact 2 205 65R16 103 101H [CC2]

Opony letnie dostawcze CONTINENTAL VancoContact 2 Wzorowe bezpieczeństwo na zakrętach i podczas hamowania Nowa opona VancoContact 2 została specjalnie zaprojektowana do samochodów typu Van i samochodów dostawczych. Jej nowa sztywna część barkowa i centralna w znacznym stopniu zwiększają stabilność w czasie jazdy, zapewniając niezwykłą precyzję w prowadzeniu pojazdu. To z kolei znacznie zwiększa przyczepność gwarantującą stabilność boczną oraz poprawia zachowania podczas hamowania na suchej powierzchni. Znakomite bezpieczeństwo na mokrych nawierzchniach Wzór szerokich rowków wzdłuż obwodu w nowej oponie VancoContact 2 zapewnia skuteczne odprowadzanie wody, co w efekcie zapewnia znakomitą ochronę przed aquaplaningiem. Co więcej, zoptymalizowany wzór nacięć lamelkowych na ścianie bocznej opony zapewnia lepszą przyczepność na mokrej nawierzchni. Wynik - znakomita stabilność jazdy oraz świetne zachowanie podczas hamowania na mokrej nawierzchni. Bezpieczeństwo, które trwa Nowa opona VancoContact 2 o zoptymalizowanym płaskim konturze opasania zapewnia bardzo szybką reakcję samochodu. Jednocześnie, nowy kontur zapewnia mniejsze zużycie bieżnika, co prowadzi do dłuższej żywotności opony. Wynik - szczególnie długa przyjemność z bezpiecznej jazdy. Źródło: Opracowano na podstawie materiałów producenta.

 • Producent: CONTINENTAL

PLN 572.93

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiEscape 140 80 17 69H M C TT

CONTINENTAL ContiEscape - opony typu enduro o wszechstronnym zastosowaniu Opony przeznaczone dla motocyklistów jeżdżących zarówno po drogach jak i poza nią. Cechy Uniwersalna mieszanka gwarantująca doskonałe osiągi w różnych warunkach pogodowych i drogowych. Dobre własności jezdne nawet na nieutwardzonym gruncie, dzięki bieżnikowi dostosowanemu do jazdy terenowej. Duże przebiegi przy jeździe turystycznej. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: CONTINENTAL

PLN 552.68

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

CONTINENTAL TKC 80 Twinduro Front 90 90 21 54S M S M C TT

CONTINENTAL TKC 80 Twinduro front - uniwersalna opona przednia do jazdy drogowo-terenowej Dobrze oceniana opona przeznaczona do motocykli typu enduro do zastosowania zarówno w terenie jak i na drogach publicznych. Opony stosowane na wyposażeniu fabrycznym w nowych BMW oraz KTM (690 Enduro R) Cechy opona sprawdzona w dalekich trasach i na zawodach bardzo dobre właściwości samooczyszczające dobra stabilność boczna na miękkim podłożu bardzo dobre prowadzenie na drodze i duże przebiegi Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione

 • Producent: CONTINENTAL

PLN 283.70

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

UNIROYAL Uni MS Plus 6 175 80R14 88T [FC2]

UNIROYAL MS plus 6 - NOWOŚĆ 2008!!! Zastosowana w nowym produkcie UNIROYAL MS plus 6 technologia zapewnia większą przyczepność na śniegu, lepszą odporność na aquaplaning oraz krótszą drogę hamowania na mokrych drogach. We wszystkich dziedzinach, nowy Uniroyal MS plus 6 oferuje większe bezpieczeństwo i osiągi w typowo zimowych warunkach, jak również na mokrym. Kluczowe korzyści: Wyższa skuteczność w ochronie przed aquaplaningiem. Krótsza droga hamowania zarówno na mokrych jak i suchych nawierzchniach Bezkonkurencyjna trakcja i boczne prowadzenie w śniegu Szybsze odprowadzanie wody dla jeszcze lepszej ochrony przed aquaplaningiem. Zakrzywione lamele z płytkim rowkiem na ściance i trzykanałowym profilem zapewniają szybsze odprowadzanie wody - jednocześnie wpływając na wzrost odporności na aquaplaning. Krótka droga hamowania na mokrych nawierzchniach dzięki szybkiej reakcji klocków bieżnika. Zastosowane wysoce chłonne polimery pozwalają na szybsze przystosowanie się bieżnika do mokrej drogi. Bardziej ''śniegowy'' bieżnik - dla jeszcze lepszej przyczepności i bocznego prowadzenia. Funkcjonalny system potrójnych lamel FLS i krawędzi ''ciągnących'' tworzą szczególny bieżnik o wysokiej przyczepności na śniegu. Oznacza to, że nowy Uniroyal MS plus 6 oferuje wybitną przyczepność i prowadzenie boczne w śnieżnych warunkach. Bardzo dobre prowadzenie i hamowanie na suchych drogach poprzez zmniejszenie odkształceń klocków bieżnika. Lamele FLS o specjalnym falowanym kształcie przystosowane do dużych obciążeń, jak również klocki bieżnika - powodują zmniejszenie odkształceń bieżnika w trakcie hamowania i wchodzenia w zakręty na suchych drogach. Efektem jest bardzo dobre prowadzenie oraz hamowanie na suchych nawierzchniach. Wysoki przebiegi poprzez równomierne zużywanie bieżnika Jednolicie szerokie żebra bieżnika na obwodzie opony pozwalają na równomierne jego odkształcanie. Korzyścią zastosowanej technologi jest wyższa wydajność kilometrowa opon Uniroyal MS plus 6. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione

 • Producent: UNIROYAL
 • Profil: 80
 • Szerokość: 175
 • Średnica: 14

PLN 212.56

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy UNIROYAL
Zobacz
 

HEIDENAU K36 4.10 18 60H M C TL

Heidenau K36 - motocyklowa opona szosowa Opona o diagonalna o konwencjonalnej rzeźbie bieżnika dedykowana do motocykli klasycznych. Cechy: oferuje dobre właściwości jezdne i doskonałą przyczepność. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione

 • Producent: HEIDENAU

PLN 306.24

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HEIDENAU
Zobacz
 

YOKOHAMA W.drive V903 175 70R14 84T [FC2]

YOKOHAMA V903 W.drive - Nowość 2009 Nowa opona z rodziny W.drive - stworzona dla małych samochodów, zapewniająca im właściwą przyczepność.

 • Producent: YOKOHAMA
 • Profil: 70
 • Szerokość: 175
 • Średnica: 14

PLN 210.98

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy YOKOHAMA
Zobacz
 

MICHELIN Cross AC10 Rear 100 90 19 57R M C TT

Michelin AC10 - idealna do rekreacyjnych zastosowań typu motocross i enduro Opona motocrossowa MICHELIN AC10 jest produktem o wyśmienitym stosunku jakości do ceny oferującym trwałość i osiągi. Co ważne - MICHELIN AC10 posiada homologacje do użytku szosowego. Cechy Wszechstronny wzór bieżnika - 10 sprawia, że opona jest mocną, trwałą i ekonomiczną opcją dla miłośników rekreacyjnej jazdy motocrossowej. Homologacja DOT - MICHELIN AC10 posiada wszystkie certyfikaty dopuszczające ją do użytku szosowego. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN

PLN 235.24

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

BRIDGESTONE Blizzak DM V1 265 60R18 110R [EF2] FR

Blizzak DM-V1 - opony zimowe do samochodów 4x4. NOWOŚĆ 2009! Nowa bezkolcowa opona 4x4, zaprojektowana z myślą o najbardziej srogich warunkach zimowych. Blizzak DM-V1 daje kierowcom pojazdów 4x4 podwójną przewagę, zapewniając doskonałą przyczepność na śniegu i lodzie, przy jednoczesnym bezpiecznym prowadzeniu na mokrej nawierzchni. Cechy: Poprawa trakcji oraz lepsze hamowanie na śniegu i lodzie, przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa podczas jazdy na mokrych i pokrytych błotem drogach Innowacyjna mieszanka Multicell Z, poprawiona technologia rowków oraz nowa rzeźba bieżnika gwarantują optymalne osiągi na śniegu i mokrej nawierzchni Zaawansowana technologia 3D Wash Board Z zapewnia regularny kontakt opony z nawierzchnią i równomierną eksploatację Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 783.87

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

MAXXIS M8090 Creepy Crawler 37X12.50 16 124L 8PR

MAXXIS M8090 Creepy Crawler - nowoczesna opona 4x4 o diagonalnej konstrukcji M8090 Creepy Crawler to opona przeznaczona do jazdy w ciężkich warunkach terenowych. Cechy: ostry, wielokrawędziowy, klockowy, mocny oraz szeroki bieżnik wraz z dużymi, gumowymi łopatkami na krawędzi opony i jej bokach dodaje siły napędowej, zapewnia lepsze trzymanie i zwinność na skałach, w piachu, śniegu czy błocie, przemyślany wzór bieżnika to stabilny i pewny kontakt z trudnym podłożem. Rozmiary: 35x12.50-15 37x14.50-15 35x12.50-16 37x12.50-16 Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MAXXIS

PLN 1439.10

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MAXXIS
Zobacz
 

PIRELLI SnowControl 155 70R13 75Q [FC2] r.prod.2011

Opony dla każdego silnika Opony Pirelli Snowcontrol zaprojektowane zostały z myślą o szerokiej gamie samochodów o małej i średniej mocy silnika. Doskonała przyczepność na ośnieżonych nawierzchniach Zarówno skład mieszanki bieżnika, jak i jego kierunkowy wzór zapewniają doskonałą przyczepność, zarówno na śniegu i lodzie, nawierzchniach mokrych tak samo, jak na suchych. Wysoki poziom bezpieczeństwa w trudnych warunkach zimowych Opony Pirelli Snowcontrol gwarantują wysoki komfort i bezpieczeństwo jazdy. Wysokie osiągi w niskich temperaturach Dzięki zwiększeniu ilości krzemionki, właściwości jezdne i wysokie osiągi opony Pirelli Snowcontrol nie zmniejszają się nawet w bardzo niskich temperaturach. Duży komfort jazdy i niska emisja hałasu Opony te zostały stworzone na bazie wieloletnich doświadczeń firmy Pirelli w produkcji opon zimowych, a szczególnie wyśmienitej serii opon Snowsport. Po raz pierwszy, zarówno wysokie osiągi, jak i bezpieczeństwo zostały zagwarantowane także w ekstremalnych warunkach zimowych. Wyniki testów: Oceniający/wydanie Ocena / Podsumowanie Rozmiar Samochód Auto Zeitung wydanie 20/07 Wysoce rekomendowana 195/65R15T Opel Zafira Auto Zeitung wydanie 11/08 Bardzo polecana Doskonale zrównoważona charakterystyka i sportowe osiągi zapewniły Pirelli naszą rekomendację. 185/60R14T Skoda Fabia ADAC motorwelt wydanie 2008 Szczególnie godna polecenia Bardzo zrównoważona opona, dobra na mokrych i ośnieżonych nawierzchniach, relatywnie niskie zużycie paliwa. 195/65R15T VW Golf ADAC motorwelt wydanie 2008 Godna polecenia Dobra na ośnieżone nawierzchnie, niskie zużycie paliwa. 175/65R14T Ford Fiesta Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 70
 • Szerokość: 155
 • Średnica: 13

PLN 166.45

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

GOODYEAR Efficientgrip Performance 245 40R18 97W [BA2] XL MFS

Goodyear EfficientGrip Performance - opony letnie NOWOŚĆ 2013! Opony o poprawionej przyczepności i krótszej drodze hamowania na mokrych drogach. Następca Goodyear EfficientGrip. Cechy: Przyczepność na mokrym - klasa A w większości rozmiarów Krótsza droga hamowania dla pewności prowadzenia Skuteczniejsze hamowanie na mokrym oraz niższe opory toczenia Niższe zapotrzebowanie na paliwo Kluczowe korzyści Klasa A w przyczepności na mokrym Najwyższa możliwa ocena przyznana zgodnie z regulacją Unii Europjskiej większości rozmiarów opon Goodyear EfficientGrip Performance (EC) No 1222/2009. Wynik zależny od rozmiaru. Krótsza droga hamowania dla pewności prowadzenia Technologia ActiveBreaking poprawia kontakt pomiędzy oponą oraz nawierzchnią szosy dla krótszej drogi hamowania - aż do dwóch metrów (8%) krótszej na mokrej nawierzchniach i 3% krótszej na suchej nawierzchni. Dane uzyskane z porównania średniej drogi hamowania czterech wiodących konkurentów na bardzo mokrej nawierzchni z 80 do 20 km/h. Test przeprowadzony przez TUV SUD Automotivewe wrześniu 2012 na zlecenie Goodyear Dunlop. Rozmiar 205/55 R16 91V; samochód testowy: VW Golf; miejsce testu: Mireval (FR), Papenburg (D) and Garching (D); Raport nr. 76249743. Test na suchym natomiast przeprowadzono wśród czterech wiodących konkurentów w porównaniu do średniej drogi hamowania ze 100-0 km/h. Skuteczniejsze hamowanie na mokrym oraz niższe opory toczenia Technologia WearControl pozwala optymalne proporcje pomiędzy przyczepnością na mokrym a niskim współczynnikiem oporu toczenia dla dłuższej żywotności opony. Niższe zapotrzebowanie na paliwo Technologię FuelSaving zastosowano przy tworzeniu nowej mieszanki bazowej która redukuje rozpraszanie energii opony. Opory toczenia zmniejszone o 18% w porównaniu do poprzednika oznaczają poprawioną wydajność paliwową oraz niższe koszty podróżowania samochodem. Oznaczenia na etykietach Wydajność paliwowa/opory toczenia klasy od B do C Hamowanie na mokrym - klasa A Hałas 67dB - 70 dB Uwaga: Wartość poszczególnych parametrów zależna jest od rozmiaru. Ocena poszczególnych parametrów Maksymalna ocena możliwa do uzyskania to 5 punktów. Na podstawie wewnętrznych testów Goodyear. Prowadzenie na mokrych drogach 5pkt/5pkt Prowadzenie na suchych drogach 5pkt/5pkt Przyjazność dla środowiska 5pkt/5pkt

 • Producent: GOODYEAR
 • Profil: 40
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 18

PLN 618.65

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GOODYEAR
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiMotion Front 110 70ZR17 54W M C TL

Continental ContiMotion- sportowo-turystyczna opony z możliwością całorocznej eksploatacji Sportowo-turystyczne opony radialne skierowane do kierowców, dla których ważny jest aspekt ekonomiczny. ContiMotion stanowią świetny kompromis wydajności, ceny oraz jakości. Przeznaczone są do całosezonowej eksploatacji na mokrych i suchych drogach. Cechy nowa pozycja w ekonomicznej klasie opon radialnych bezpieczne, pewne zachowanie na mokrej oraz suchej nawierzchni wysoka trwałość dzięki zastosowaniu nowych polimerów w mieszance gumowej 0º konstrukcja stalowego opasania w oponach tylnych pozwala na uzyskanie znakomitej stabilności oraz komfortu możliwość całosezonowej eksploatacji Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: CONTINENTAL

PLN 468.20

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiWinterContact TS830P 215 45R17 91H [EC2] XL FR r.prod.2011

CONTINENTAL ContiWinterContact TS 830 P - opona osobowa do aut wyposazonych w systemy bezpieczeństwa. NOWOŚĆ 2009!!! CONTINENTAL ContiWinterContact TS 830 P zaprojektowany został z myślą o współpracy z samochodowymi systemami wspomagającymi pracę kierowcy. Bieżnik Asymetryczny profil zapewnia najlepszą charakterystykę prowadzenia na mokrych i suchych nawierzchniach oraz typowo zimowych drogach. Lamele zostały opracowane w taki sposób, aby wspierać system ESC. Asymetryczny bieżnik, równomiernie rozkładający obciążenie, zaprojektowano tak, aby zewnętrzna część opony z wystającymi blokami stabilizującymi gwarantowała wysoką przyczepność przy pokonywaniu zakrętów oraz precyzyjne przenoszenie poleceń wydawanych zza kierownicy. Środkową część bieżnika opracowano w taki sposób, aby jego elementy tworzyły ścisłą grupę krawędzi zwiększających przyczepność. Ma to zapewnić optymalne przenoszenie mocy przy ruszaniu, hamowania i skręcaniu na ośnieżonych lub oblodzonych drogach. Liczne kanały umieszczone między blokami bieżnika zapewniają w mokrych warunkach szybkie i skuteczne odprowadzanie wody i błota pośniegowego z nawierzchni drogi. TS 830 P to opona zimowa i doskonale zbalansowana. zrównoważona charakterystyka asymetryczna rzeżba bieżnika świetna kierowalność Asortyment i zastosowanie Opony TS 830 P będą dostępne początkowo w 20 wersjach rozmiarowych. Już teraz wiadomo, że producent aut marki Mercedes-Benz będzie wyposażał swoje samochody w te nowoczesne opony. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 45
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 601.61

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

METZELER SPORTEC M3 Rear 190 55ZR17 75W M C TL (75W) (E) (W)

Nowa generacja opony Supersport, uprzywilejowuje sportową jazdę i zastosowanie na torze do motocykli o większej mocy. Bardzo dobra przyczepność na suchej nawierzchni oraz wyśmienite osiągi zarówno na drodze jaki i na torze dzięki nowej mieszance. Progresywne zachowanie gwarantowane przez pas na 0 opatentowany przez firmę Metzeler i przez rozwój technologii Multiradius. Inny rysunek bieżnika i inna mieszanka dla opony przedniej i tylnej gwarantują maksymalne bezpieczeństwo na mokrej powierzchni. Świetna wydajność kilometrowa dla nowoczesnego i wszechstronnego produktu. Nowość 2006 Źródło: materiały producenta

 • Producent: METZELER

PLN 750.92

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy METZELER
Zobacz
 

HEIDENAU K64 Rear 150 70 14 66S M C TL

Heidenau K64 - tylna szosowa opona do skuterów Opona turystyczna przeznaczona do skuterów charakteryzująca się stabilnym prowadzeniem oraz wysokim komfortem. Cechy Rzeźbę bieżnika zaprojektowano tak, aby zapobiec zbyt szybkiemu zużywaniu bieżnika dzięki czemu uzyskano dobrą wydajność kilometrową. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HEIDENAU

PLN 300.48

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HEIDENAU
Zobacz
 

UNIROYAL RainSport 3 225 45R18 95Y [CA2] XL

Uniroyal RainSport 3 - opony do mocniejszych samochodów klasy średniej i wyższej. NOWOŚĆ 2014! Marka Uniroyal należąca do tzw. segmentu ''środka'' oferuje wysoką jakość za umiarkowaną cenę. Historycznie związana jest z niemieckim koncernem Continental AG od 1979 r. W 2008 roku na rynek wprowadzono bieżnik Rainsport 2. Pomimo faktu, że do dziś nadal bardzo dobrze wypada on w testach porównawczych opon otrzymując wysokie noty na mokrej nawierzchni, producent zadecydował się zaprezentować udoskonalonego następcę - Uniroyala Rainsport 3. Technologia W Rainsport 3 zastosowano nowatorską technologię ''Shark Skin'' (''Skóra Rekina''). Cechą charakterystyczną są małe nacięcia w kanałach bieżnika, aby zredukować turbulencje wody i usuwać ją równomierniej i efektywniej. Przy prędkości 80 km/h i pokonywaniu kałuży o głębokości 8mm opona musi rozproszyć 30 litrów cieczy na sekundę. Dlatego w nowej oponie położono jeszcze większy nacisk na poprawę ochrony przed aquaplaningiem. Cechy Agresywny wzór bieżnika łączy zarówno zalety opony kierunkowej i efektywnego rozpraszania wody ze sztywniejszą strefą barkową bieżnika i konstrukcją opony asymetrycznej. Ta kombinacja gwarantować ma doskonałe osiągi na mokrym, jak również poprawę słabszych punktów poprzedniej wersji bieżnika, jak parametry jezdne na suchej nawierzchni, hałas i opory toczenia. Potwierdzeniem doskonałych parametrów opon jest fakt, że wszystkie rozmiary Rainsport 3 uzyskały najwyższą klasę przyczepności na mokrym ''A'', przy jednoczesnym obniżeniu o 13% oporami toczenia względem poprzednika, co przekłada się bezpośrednio na mniejsze zużycie paliwa. Doskonała ochrona przed zjawiskiem aquaplaningu UFS (Ultimate Flow Structure) - Zoptymalizowana struktura wzoru bieżnika zapewniająca szybkie odprowadzanie wody. SST (Shark Skin Technology) - Tłumienie turbulencji wody na powierzchni kanału bieżnika. Krótka droga hamowania Więcej krawędzi trzymających - Krawędzie trzymające zwiększają przyczepność do powierzchni drogi. RTC (Rain Tire Compound) - Lepsze przenoszenie dużych sił w czasie hamowania dzięki lepszemu wypełnianiu przez mieszankę bieżnika porowatej struktury nawierzchni Wysoki poziom przyczepności w trakcie pokonywania zakrętów FCC (Fast Curve Configuration) - Duża sztywność poprzeczna bloków barkowych bieżnika redukuje odkształcenia wpływając na lepsze przenoszenie sił bocznych Elastyczne w kierunku wzdłużnym bloki barkowe - Szeroki odcisk bieżnika dzięki optymalnemu dostosowaniu bloków barkowych do powierzchni drogi. Niski poziom hałasu przez cały okres eksploatacji opony GSC (Gentle Sound Configuration) - Zredukowany poz

 • Producent: UNIROYAL
 • Profil: 45
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 18

PLN 625.21

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy UNIROYAL
Zobacz
 

KLEBER TRANSPRO 215 65R15 104T [EB2]

KLEBER TRANSPRO - Opony do wszystkich samochodów dostawczych. NOWOŚĆ 2007! Opony Kleber Transpro zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa na mokrej nawierzchni. Cechy wpływające na bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni 5 wzdłużnych kanałów oraz nacięcia w strefie barku opony umożliwiające szybkie odprowadzenie wody Liczne krawędzie przełamujące film wodny i zapewniające znakomite zachowanie na drodze Cechy wpływające na solidność i trwałość Masywne barki i klocki bieżnika zapewniające doskonały kontakt z podłożem Samoblokujące klocki bieżnika zapewniające dobrą motorykę na każdej nawierzchni Wzmacniający podkład pod bieżnikiem o grubości 4 mm chroni oponę przed uszkodzeniami mechanicznymi Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KLEBER

PLN 372.95

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KLEBER
Zobacz
 

KUMHO KW 22 185 65R14 86T rok prod. 2011

Kumho I'ZEN KW22 - opony zimowe na ciężkie warunki zimowe Opony zimowe z kierunkową rzeźbą bieżnika. Przystosowane do trudnych warunków zimowych. Posiadają możliwość kolcowania. Cechy Doskonała przyczepność na zaśnieżonych i oblodzonych drogach. Możliwość kolcowania Optymalne rozmieszczenie otworów na kolce zapewnia maksymalną trakcję na lodzie. Innowacyjna mieszanka doskonale sprawdza się na mokrym śniegu. O producencie Kumho Tire Company z siedzibą w Seulu rozpoczęło swoją działalność w 1960 r. Dzisiaj ta firma należy do najbardziej renomowanych producentów opon w Azji. Obecnie marka Kumho dostępna jest również w Polsce. Źrodło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KUMHO
 • Profil: 65
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 14

PLN 180.57

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KUMHO
Zobacz
 

RIKEN MAYSTORM2 B2 225 45R17 94Y [EC2] XL

RIKEN MAYSTORM2 B2 - budżetowa propozycja koncernu Michelin Opony Riken zaliczają się do klasy ekonomicznej, produkowane są głównie w Europie, w Serbii. Marka należy do koncernu Michelin. Rzeźba bieżnika Opony Riken Maystorm2 B2 w indeksie prędkości T (do 190km/h oraz H (do 210km/h) posiadają bieżnik asymetryczny (zdjęcie nr 2). W indeksach prędkości V (do 240km/h) oraz W (do 270km/h) opona posiada bieżnik kierunkowy Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: RIKEN
 • Profil: 45
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 17

PLN 201.58

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy RIKEN
Zobacz
 

METZELER ME 880 MARATHON Rear 200 55R17 78V M C TL

Linia opon o bardzo wysokich osiągach dla ciężkich motocykli cruiser. Doskonały wygląd i konstrukcja high-tech. Miękka mieszanka oferuje maksymalną przyczepność i pozwala wykorzystać moment zachowując pełną kontrolę pojazdu. Specjalne opasanie zaprojektowane w celu zapewnienia wyjątkowego komfortu jazdy i wysokiej stabilności przy jakiejkolwiek prędkości, również przy pełnym obciążeniu. Rysunek bieżnika z centralnymi, ustawionymi w linii rowkami, które ujednolicają profil i wysoka wydajność kilometrowa, by zwiększyć do maksimum przyjemność jazdy. Źródło: materiały producenta

 • Producent: METZELER

PLN 1177.11

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy METZELER
Zobacz
 

PIRELLI P ZERO 275 35R20 102Y [CB2] XL (*) run flat

P Zero Nowość w rodzinie opon Pirelli UHP, marka PZero Zaprojektowana dla nowych prestiżowych modeli (Ferrari F599 GTB, Mercedes-Benz S-Class & CLK 63 AMG, Maserati Quattroporte Sport GT, ) Poprawiona twardość zapewnia wysoką wydajność prowadzenia. Wysoka identyczność nowych opon PZero zapewnia stabilność przy dużych prędkościach oraz jednolity bieżnik dla maksymalnego wydłużenia żywotności opony Nowy, trwały składnik bocznych ścianek opony zapewnia długotrwały estetyczny wygląd Wzór bieżnika Nowy, atrakcyjny, asymetryczny wzór bieżnika zapewnia dobre osiągi w przyczepności i hamowaniu zarówno na suchych jak i mokrych nawierzchniach. Nowy składnik z nano-kompozytami zapewnia wysoką przyczepność i jest doskonałym rozwiązaniem dla poprawy stabilności i kontroli prowadzenia. Szerokie podłużne rowki zapewniają wysoką odporność na aquaplaning, a drobne nacięcia w kształcie litery S są zaprojektowane by redukować hałas. Cechy Szerokie wzdłużne rowki, zwiekszają poziom bezpieczeństwa i zmniejszają ryzyko aquaplaningu przy dużych szybkościach. Pełne żebra wzdłużne zapewniają pewne hamowanie i znakomitą trakcję, cechy wymagane od nowoczesnych supersamochodów. Poprzeczne rowki zmniejszają znacznie hałas przy dużych prędkościach. Jest to opdowiedź na takie właśnie oczekiwanie kierowców samochodów najwyższej jakości. Powierzchnia styku opony z nawierzchnią z szerokimi, sztywnymi blokami to idealny projekt wykorzystujący pełne możliwości opony w bezkompromisowej jeździe. Testy opon Oceniający Ocena Rozmiar Samochód Sport Auto 03/2009 Bardzo polecana F 225/40R18 Y R 255/35R18 Y BMW 135i Coupe Gute Fahrt 03/2009 Zwycięzca testu 225/45R17 W/Y Golf GTI Audi A3 Auto Bild Sports Cars 03/2009 Bardzo polecana F 235/35 ZR19 (Y) R 295/30 ZR19 (Y) Porsche Cayman S Auto ZeituAng 03/2010 Zwycięzca testu 235/40R18 Y VW Scirocco Auto Bild Sports Cars 03/2010 Wzorcowa F 235/35R19 Y 255/30R19 Y Mercedes C63 AMG Sport Auto 04/2010 Bardzo polecana 235/35R19 Y Ford Focus RS Źródło: opracowano na podstawie materiałów producenta

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 35
 • Szerokość: 275
 • Średnica: 20

PLN 1373.77

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

MICHELIN T DIAMARIS 275 40R20 106Y [CB3] XL N1

Wykorzystaj wysokie osiągi na drodze Wysokie osiągi do 300 km/h sterowność i bardzo dobre prowadzenie pojazdu oraz szybka reakcja na ruchy kierownicy, asymetryczna rzeźba bieżnika w celu zapewnienia dobrej przyczepności na suchych i mokrych nawierzchniach. Maksymalne bezpieczeństwo doskonałe hamowanie na suchej i mokrej nawierzchni, doskonała przyczepność do drogi nawet na grubej warstwie wody. Estetyka oryginalnie zaprojektowane: rzeźba oraz boki, pas chroniący obręcz koła. Indeksy prędkości V / W Michelin Diamaris to opona, przeznaczona do luksusowych samochodów terenowych: Jeep Grand Cherokee, Mercedes klasy M, BMW X5. Michelin Diamaris od konkurencji odróżniają doskonałe parametry, gwarantowane nawet przy prędkościach do 300 km/h. W konstrukcji tej opony zastosowano rozwiązania wpływające na poprawę właściwości jezdnych: asymetryczną rzeźbę bieżnika (większa przyczepność na zakrętach, także podczas hamowania na wszystkich rodzajach nawierzchni), szerokie żebro środkowe (utrzymywanie kierunku jazdy na wprost). Dynamiczną i bezpieczną jazdę umożliwia doskonała kierowalność i krótki czas reakcji opony na ruchy kierownicą. Michelin Diamaris oferowane są w 18 rozmiarach od 17 do 22 cali, z indeksami prędkości V (maksymalna prędkość do 240 km/h), W (do 270 km/h) i Y (do 300 km/h). Rekomendowane użycie: Zastosowanie na drodze: Zastosowanie w terenie: 95% 5% Źródło: materiały producenta

 • Producent: MICHELIN

PLN 1126.26

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz