Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.
DUNLOP K525 WLT 150 90 15 74V TL

K525 Opona diagonalna (na tył) z indeksem prędkości ''V'', dla Yamaha V-MAX. Ściana boczna z białymi literami. Źródło: opracowano na podstawie materiałów producenta.

 • Producent: DUNLOP

PLN 829.99

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DUNLOP
Zobacz
 

PIRELLI GTS 23 Front 110 70 16 52P M C TT

GTS 23 / GTS 24 Opona typu Sport - Touring do skuterów od 125 ccm w rozmiarach 12'' do 16'' rowki profilu w centralnej części przedniej opony troszczą się o lepsze właściwości na mokrej nawierzchni i większą powierzchnię styku z podłożem sprawdzony wzór profilu oferuje atut w postaci lepszej stabilności przy wyższych prędkościach, perfekcyjnego zachowania na zakrętach i znakomitego prowadzenia nowa mieszanka dla nadzwyczajnie długich przebiegów, równomiernego zużycia bieżnika i optymalnego komfortu a także niskiej hałaśliwości nowy materiał szkieletu opony zapewnia bardzo dobrą stabilność, również przy pełnym obciążeniu opona GTS 23 jest dedykowana na przód, natomiast na tył - opona GTS 24 Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI

PLN 310.52

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

HEIDENAU K66 Snow Tex 130 70 17 62H TL

Heidenau K66 Snow Tex - opony szosowe do motocykli z zimową mieszanką gumy Heidenau K66 Snow Tex to dobrze znana kierunkowa opona, ale zastosowano w niej zimową mieszankę gumy. Oferuje zrównoważone osiągi w każdej sytuacji. Rzeźba bieżnika oraz odpowiednia mieszanka gumowa gwarantuje dobrą przyczepność na zimnym oraz mokrym podłożu, w zakresie niskich temperatur charakterystycznych dla okresu zimowego. Cechy Do produkcji użyto mieszanki wysokiej jakości o zawartości siliki, ze specjalnymi włóknami tekstylnymi. Połączenie to maksymalizuje przyczepność nawet w zimnych i mokrych warunkach klimatycznych. Dodatkowo głęboka rzeźba bieżnika i doskonałe odprowadzaniem wody oferuje maksimum trakcji zimą na drogach - o wiele więcej niż typowa opona motocyklowa. Snow-Tex - zimowa mieszanka M+S Uwaga: SNOW-TEX to specjalne mieszanki gum przeznaczone do eksploatacji w temperaturach poniżej 10 stopni Celsjusza. Stosowanie opon ''snow tex'' w wysokich temperaturach powoduje gwałtowne zużycie opon oraz pękanie. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HEIDENAU

PLN 396.48

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HEIDENAU
Zobacz
 

GOODYEAR Excellence 235 55R19 101W [CC2] MFS AO

Goodyear wprowadza na rynek całkowicie nowy produkt na sezon letni 2005, jakim jest opona klasy High Performance - Goodyear Excellence . Excellence to najnowsze opony marki Goodyear do samochodów klasy wyższej, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo jazdy, doskonałą przyczepność i znakomity komfort. Innowacyjna konstrukcja najnowszej opony Excellence zawiera opatentowaną technologię zapewniającą lepsze hamowanie i kierowalność na mokrej nawierzchni w nagłych sytuacjach. Specjalna silikonowa mieszanka na mokre nawierzchnie zapewnia wyskoki poziom przyczepności na mokrej i suchej nawierzchni. Spiralny ekran pod bieżnikiem i udoskonalona stopka zapewniają precyzję kierowania (nawet opony po pewnym przebiegu) i bardziej komfortową jazdę. Opony Excellence zostały już homologowane na pierwsze wyposażenie m.in. do: Alfa Romeo (147/156/166), Mercedesa (klasy B i S), oraz VW Passata; ponad 70 kolejnych homologacji jest w trakcie przygotowania. Wprowadzono również gamę rozmiarów opon przeznaczonych do samochodów typu SUV, do zastosowania szosowego. Podstawowe dane: rozmiary: 40 (z tego 26 z FP- ochraniacz felgi) profil 14 do 18 cali indeksy prędkości: od 210 do 270 km/h Zestawienie cech opony i korzyści z nich płynących w tabeli poniżej: Cecha Działanie Korzyść Opatentowana technologia zapewniająca bezpieczeństwo Opatentowana technologia maksymalizująca poprzeczną i wzdłużną przyczepność opony do nawierzchni na śliskich drogach Hamowanie i kierowalność na mokrej nawierzchni w nagłych sytuacjach Specjalna silikonowa mieszanka na mokre nawierzchnie Wysoki poziom przyczepności w każdych warunkach dzięki nowym polimerom Najwyższe parametry kierowania na mokrej i suchej nawierzchni Optymalizacja klocków bieżnika Opatentowana zmienna podziałka bieżnika optymalizuje hałas. Ustawione pod kątem klocki bieżnika redukują efekt zetknięcia opony z powierzchnią drogi Niski poziom hałasu wewnątrz pojazdu; hałas rozchodzi się na zewnątrz pojazdu Udoskonalona konstrukcja stopki Jednorodne osadzenie stopki opony na obręczy pozwala uniknąć wibracji Łagodniejsza jazda; Komfort Stabilizatory barkowe Przenoszenie obciążenia w trakcie trudnych manewrów drogowych wspierają i kontrolują sztywniejsze zewnętrzne klocki bieżnika Przyczepność na zakrętach; Kierowalność przy dużych prędkościach; Nagłe hamowanie na suchych nawierzchniach Ekran spiralny Zoptymalizowany rozkład ciśnienia na całej powierzchni kontaktu opony z drogą Precyzja kierowania nawet przy oponie już zużytej Źródło: opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta

 • Producent: GOODYEAR

PLN 819.33

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GOODYEAR
Zobacz
 

ZETA ZTR20 205 60R16 96H [CC2] XL

ZETA ZTR20 Opony Zeta to budżetowa marka produkowana przez chiński koncern SD International. Przebojem wdziera się na europejski i amerykański rynek. Podstawowym jej atutem jest doskonały stosunek jakości do ceny. Cechy: jednolite żebro centralne zapewnia stabilność przy dużych prędkościach, jednokierunkowe rowki zapewniają szybkie odprowadzanie wody i poprawę prowadzenia na mokrej, suchej, a nawet na ośnieżonej nawierzchni, dwa żebra obwodowe, oddzielone od dwóch rzędów klocków zapewniają niskie opory toczenia i zmniejszenie zużycia paliwa. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: ZETA
 • Profil: 60
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16
 • Sezon: letnie

PLN 198.32

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy ZETA Zobacz pozostałe kody promocyjneLetnie
Zobacz
 

GT RADIAL CHAMPIRO WINTERPRO 195 65R15 95T [CE2] XL

GT Radial CHAMPIRO WinterPro Zaprojektowana i stworzona specjalnie na europejskie warunki zimowe. Zapewnia najwyższą wydajność na suchej, mokrej, oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Cechy Kierunkowa rzeźba bieżnika - zwiększony kontakt opony z podłożem i wysokie osiągi na śniegu i lodzie. Zoptymalizowana konstrukcja lameli bieżnika - zwiększone przyśpieszenie i hamowanie w warunkach zimowych. Nowa, zaawansowana mieszanka Silica Technology - zwiększona trakcja na powierzchniach o niskim tarciu, znacząco poprawia bezpieczeństwo. O marce GT Radial Opony klasy ekonomicznej produkowane głównie w Indonezji, niewielka część również w fabryce na terenie Chin. Spełniają wszystkie europejskie normy i standardy. Opony GT Radial stanowią ciekawą alternatywę dla osób poszukujących opon dobrej jakości w rozsądnych cenach. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: GT RADIAL
 • Profil: 65
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 15

PLN 262.91

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GT RADIAL
Zobacz
 

PIRELLI SPORT DEMON Rear 130 70 18 63H M C TL r.prod.2014

SPORT DEMON Opona diagonalna o sportowym wzornictwie. Indeksy prędkości H do V sportowy i nowoczesny design profilu dla perfekcyjnej odporności na aquaplaning oraz bezpieczeństwa w warunkach mocnego deszczu, niska hałaśliwość, nowoczesny diagonalny sposób budowy dla stabilności, komfortu i świetnego stosunku jakości do ceny wielokrotne zgięcie obrysu opony dla lekkiego i precyzyjnego prowadzenia, jak również pewniejszego zachowania podczas jazdy w każdych warunkach innowacyjna mieszanka sportowa dla optymalnej przyczepności na mokrei i suchej nawierzchni przy jednoczesnych dużych przebiegach Żródło: Materiały producenta.

 • Producent: PIRELLI

PLN 429.73

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

FALKEN Euroall Season AS200 165 60R15 81T

Falken Euroall Season AS200 - całoroczne opony na każdą pogodę Falken Euroall Season AS200 to wszechstronne opony na każdy dzień roku przeznaczone do samochodów osobowych. Nowa opona wielosezonowa Falken zapewnia zwiększoną trakcję na suchej, mokrej a także zaśnieżonej nawierzchni bez pomniejszania komfortu prowadzenia pojazdu. Cechy Asymetryczny bieżnik - bieżnik został dopasowany do wymagań stawianych przez europejski rynek. Jego cztery szerokie i głębokie rowki zapewniają doskonałe rozpraszanie nawet dużych ilości wody, podczas gdy rowki poprzeczne odprowadzają bardzo dobrze wodę poza oponę. Budowa bieżnika dodatkowo znacząco obniża opory toczenia i skraca dystans hamowania w każdych warunkach Nowa mieszanka gumowa - zawiera specjalnie przygotowaną krzemionkę oraz styren, które przyczyniają się do zachowania doskonałej przyczepności na mokrej nawierzchni. Dodatkowo AS200 ma wbudowany innowacyjny mechanizm przeciwko starzeniu się opony. Środek przeciw starzeniu, który znajduje się początkowo w wewnętrznej części bieżnika przenika nieprzerywanie do zewnętrznej części bieżnika, przez co bardzo znacząco wydłuża cykl życia opony. Ekonomiczność - niska cena i wydłużone przebiegi tej całorocznej opony są dobrym wyborem, gdy liczy się oszczędność Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: FALKEN
 • Profil: 60
 • Szerokość: 165
 • Średnica: 15

PLN 328.35

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy FALKEN
Zobacz
 

MICHELIN Pilot Road 3 Front 110 80ZR18 58W M C TL (W)

Michelin PILOT ROAD 3 - opona sportowo turystyczna nowej generacji. NOWOŚĆ 2010! Opona stopniowo zastępować będzie poprzednika - Michelin Pilot Road 2. Uzyskano poprawę parametrów w zakresie przyczepności, trwałości i zrównoważonych osiągów z całym okresie użytkowania opon. Cechy Najlepsza przyczepność na mokrej nawierzchni dzięki rewolucyjnej technologii lamelek XST. Test wewnętrzny przeprowadzony został w Fontanges, w marcu 2010 r. Większa trwałość dzięki technologii podwójnej mieszanki 2CT ostatniej generacji. Test trwałości opony MICHELIN Pilot Road 3 przeprowadzony został w 2010 roku przez DEKRA Test Center w porównaniu z oponą MICHELIN Pilot Road 2 na rozmiarach 120/70 ZR 17 i 180/55 ZR 17. Regularne zużycie i o zachowanie osiągów w ciągu całego przebiegu, dzięki lamelkom MICHELIN XST o pełnej głębokości. Technologia XST Technologia XST (X Sipe Technology) polega na zastosowaniu w bieżniku nacięć o pełnej głębokości aby skutecznie usuwać wodę spod opony. Im większy jest nacisk krawędzi lamelki na film wodny, tym skuteczniej jest on rozcinany. To nie jedyna korzyść. Oprócz świetnej charakterystyki na mokrych nawierzchniach technologia ta wydłuża żywotność opon oraz wpływa na równomierność zużywania bieżnika. Technologia XST po raz pierwszy zastosowana została w modelu Michelin Pilot Road 2. Technologia MICHELIN 2CT Technologia dwukomponentowa MICHELIN 2CT to połączenie dwóch rodzajów mieszanek gumy w jednej oponie. Bardziej odporna na ścieranie w części centralnej i miękkiej części barkowej. Michelin osiągnął dzięki temu skutecznie dwa dotąd nieosiągalne parametry: odporność na zużycie środkowej części bieżnika i przyczepność na barkach. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN

PLN 453.56

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

FIRESTONE Firehawk TZ300a 205 60R16 92V [FA3] r.prod.2012

Opony letnie Firestone TZ300 - bieżnik dedykowany do limuzyn oraz aut kompaktowych. NOWOŚĆ 2009 ! Wyższe bezpieczeństwo i komfort jazdy Firestone rozszerzył swoją gamę opon osobowych wypuszczając na rynek bieżnik TZ300. Opona ta plasująca się w segmencie turystycznym oferuje pewnosć i świetne osiągi z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy przy niskim poziomie hałasu. TZ300 stopniowo będzie zastępował bieżnik TZ 200 wprowadzony do sprzedaży w 2002. Firestone zaprojektował nowy TZ300 z myślą o użytkownikach sedanów i kompaktów preferujących spokojną i relaksującą jazdę. Głównym celem było zapewnienie tej grupie kierowców komfortu i ciszy, których Sztywność dla wyższego komfortu jazdy Inżynierowie Firestone odpowiednio dobrali sztywność opony, aby osiągnąć wysoki poziom tłumienia wstrząsów i uzyskanie wrażenia łagodnej, odpręzającej jazdy nawet na wyboistych drogach. Sekwencja klocków bieżnika została zmieniona tak by uzyskać jak najniższy poziom hałasu podczas pracy i zapewnić uczucie spokoju w pełnym zakresie prędkosci. Dzięki obniżeniu emisji hałasu zmniejszył się wpływ TZ300 na środowisko. Stabilność i bezpieczeństwo TZ300 - nowy członek rodziny Firestone daje kierowcom pewność bezpiecznej jazdy we wszystkich warunkach pogodowych. Dzięki nowym parametrom poprawione zostało zachowanie opony na mokrej nawierzchni, hamowanie i doskonałe wyważenie pojazdu. Dynamiczny kształt klocków i rowki o przebiegu południkowym na symetrycznym, niekierunkowym wzorze bieżnika zapewnia dobre odprowadzanie wody i wysoką odporność na zjawisko aquaplaningu. Na suchych nawierzchniach, klocki na barku opony dają maksymalny efekt ''gryzącej krawędzi'' i zapewniają bezpieczne hamowanie. Godny następca Wiele europejskich rodzin użytkuje opony marki Firestone od pokoleń, doceniając świetny stosunek ich jakości do ceny w porównaniu do opon podobnej klasy. Stylowy, nowy TZ300a, początkowo dostępny w 14 rozmiarach (od 14 do 16 cali) zaprojektowany został tak, aby zachować doskonałą reputację swojego poprzednika. Wyniki testów Oceniający Ocena Rozmiar Niezależny niemiecki test ADAC 2009 Szczególnie godna polecenia 205/55R16 91W Niezależny niemiecki test ADAC 2009 Godna polecenia 185/60R14 82H Źródło: Opracowanie Sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: FIRESTONE
 • Profil: 60
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 325.04

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy FIRESTONE
Zobacz
 

CONTINENTAL Vanco 2 215 80R14 112 110P [CC2]

CONTINENTAL Vanco 2 Nowa opona do samochodów dostawczych. Istotnym elementem było wydłużenie przebiegu w stosunku do swojej poprzedniczki o całe 20 procent. Dlatego też Continental wyposażył opony Vanco 2 w bardzo płaski kontur i głęboki bieżnik oraz zastosował nowatorski składnik tegoż bieżnika. Niemniej ważnymi kryteriami były kwestie związane z bezpieczeństwem, czyli krótszą drogą hamowania oraz dobrą charakterystyką jazdy na mokrej nawierzchni. Nacisk położono również na uzyskanie niskiego poziomu hałasu. Oprócz ich wysokiej nośności wynoszącej do 1.45 t na oponę, udało się uzyskać właściwości przypominające bardziej wytrzymałe opony do samochodów osobowych niż konwencjonalne opony do furgonetek. Osiągnięto to m.in. dzięki zastosowaniu solidnie żebrowanego wzoru bieżnika z nieregularnym barkiem, zapewniającym wydajny rozkład sił bocznych i podwyższoną stabilność bieżnika. Skrócenie drogi hamowania uzyskano dzięki zastosowaniu wzdłużnych i bocznych lamel w blokach bieżnika zapewniających dobrą przyczepność na mokrym podłożu. Vanco 2 mają wyjątkowo mocną konstrukcję i ścianki boczne, które w bezpieczny sposób pochłaniają siłę bocznych uderzeń, których nie można uniknąć, np.w kontrakcie z miejskim krawężnikiem. Również konstrukcja barków o wysokiej trakcji wykorzystuje mobilność na miękkim podłożu, co sprawia, że opony można z powodzeniem eksploatować nawet na trudnych do pokonania nieutwardzonych drogach. Początkowo gama produkowanych rozmiarów zaspokoi około 60 procent popytu, zaś kolejne rozmiary wejdą na rynek w przyszłym roku. Opracowano na podstawie materiałów producenta.

 • Producent: CONTINENTAL

PLN 440.58

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

UNIROYAL MS Plus 66 205 50R16 87H [FC2]

MS +66 - NOWOŚĆ 2007/2008 - idealna opona do dużych limuzyn o wysokich osiągach Idealna opona do dużych samochodów osobowych o wysokich osiągach. Doskonała kombinacja osiągów na mokrej oraz zimowej drodze z przyjemnością jazdy. MS plus 66 - cechy: * Wysoki poziom zabezpieczenia przed aquaplaningiem - nawet w zimie Obecnie pogoda zimowa przynosi więcej błota (chlapy) i deszczu niż ubitego śniegu i lodu. Bieżnik MS Plus 66 jest doskonały na te warunki. Nowa technologia 3D aqua-groove umożliwia zwiększenie objętości wody gromadzącej się w rowkach bieżnika i skutecznie zapobiega zbieraniu się wody pod oponą. Rezultat: wysoka odporność na aquaplaning. * Znakomita trakcja i kontrola skręcania na zaśnieżonych drogach. W porównaniu ze swoim poprzednikiem, MS Plus 66 oferuje lepszą przyczepność i większą moc przy pokonywaniu zakrętów na pokrytych śniegiem drogach. Ilość lamel na powierzchni kontaktu opony z podłożem została zwiększona o 12%. * Wytrzymała i żywotna opona MS Plus 66 pozostaje elastyczny przez cały okres użytkowania - efekt ten został osiągnięty również w niskich temperaturach dzięki zastosowaniu specjalnych, nowych komponentów mieszanki, przy zachowaniu dobrej wydajności kilometrowej opon. * Opony deszczowe - hasło promujące opony marki Uniroyal Elementem na który kładzie się największy nacisk przy konstrukcji opon Uniroyal jest najwyższy poziom bezpieczeństwa i zadowolenie klientów. Dążenie do osiagniecia najlepszych parametrów jezdnych na mokrej nawierzchni to z pewnością tradycja tej marki. Wyśmienite zachowanie opon w każdych warunkach, poparte renomowanymi testami - to efekt wieloletnich doswiadczeń i dążen do sprostania najbardziej wymagających oczekiwań kierowców. Opony deszczowe - potoczna nazwa opon marki Uniroyal - to dowód uznania i najwyższej oceny użytkowników samochodów. To proste ale inteligentne połączenie bezpieczeństwa z klasą, dajace przyjemność z jazdy w każdych, również zimowych warunkach. Wyniki testów: Oceniający Ocena Rozmiar ADAC motorwelt wydanie 2008 Godna polecenia 195/65R15 T ADAC motorwelt wydanie 2009 Godna polecenia 205/55R16 H Źródło: opracowanie Sklepu Netcar na podstawie materiałów producenta

 • Producent: UNIROYAL
 • Profil: 50
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 475.70

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy UNIROYAL
Zobacz
 

VREDESTEIN Wintrac 4 Xtreme 235 65R17 108H [CE2] XL

Wintrac 4 xtreme: Opona zimowa najwyzszej klasy dla aut typu SUV WINTRAC 4 XTREME jest pierwszą oponą zimową klasy high performance przeznaczoną do samochodów SUV, która sygnowana jest przez czołowego stylistę. Innowacyjna stylizacja nadana przez Giugiaro i gładkie linie sprawiają, że bieżnik w kształcie litery ''W'' ma mocny wygląd. WINTRAC 4 XTREME odzwierciedla ostatnie osiągnięcia i oferuje to co najlepsze w zakresie wyglądu, bezpieczeństwa i komfortu. WINTRAC 4 XTREME charakteryzuje się doskonałymi właściwościami jezdnymi, także w terenie. Np. bieżnik posiada dobre właściwości samooczyszczania, które skutkują doskonałym zachowaniem się opon zimą i na nieutwardzonej nawierzchni. CECHY: CECHY KORZYŚCI Opona stworzona we współpracy z Giugiaro Design Mocny wygląd dzięki agresywnym liniom Doskonałe właściwości samooczyszczania dzięki bieżnikowi w kształcie litery ''W'' Dobre zachowanie na drodze podczas jazdy po zaśnieżonej nawierzchni i drodze nieutwardzonej Związek krzemionki (OSP) w mieszance bieżnika Dobra przyczepność na mokrych nawierzchniach Wybitna odporność na poślizg hydrodynamiczny Udoskonalona mieszanka bieżnika Sztywne boki opony Specjalna konstrukcja opasania Precyzyjne kierowanie podczas szybkiej jazdy Równomierny rozkład ciśnienia wewnątrz opony w części stykającej się z nawierzchnią w połączeniu z blokami bieżnika, które różnią się wymiarami Komfortowo niski poziom hałasu podczas całego okresu używania opony Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: VREDESTEIN

PLN 876.74

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy VREDESTEIN
Zobacz
 

MITAS H 06 f r 2.75 16 46P TT REINF.

Opony szosowe na dobrze utrzymane drogi Żebrowo-blokowa budowa bieżnika doskonale sprawdza się na drogach dobrze utrzymanych. Opony przeznaczone do zastosowania na przód i tył motocykli. Źródło: Opracowano na podstawie materiałów producenta

 • Producent: MITAS

PLN 129.15

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MITAS
Zobacz
 

BRIDGESTONE D694 235 75R15 109T [EC3] XL

Dueler A-T 694 All Terrain - opona uniwersalna Lepsza przyczepność na mokrej nawierzchni Po raz pierwszy w oponie Bridgestone 4x4 Dueler A/T 694 wykorzystano technologię ''Skóry Rekina'' zmniejszającą opór przepływu wody na ścianach rowków, co usprawnia jej odprowadzenie poza klocki bieżnika i redukuje hydroplaning. Lepsze krawędziowanie na wodzie i śniegu Duża gęstość nacięć zapewnia więcej krawędzi wpijających się w mokrą lub ośnieżoną nawierzchnię, trójwymiarowe nacięcia w kształcie litery Z, które wydłużają się w miarę postępującego zużycia klocka bieżnika, utrzymują tą zdolność wpijania się w nawierzchnię dla zachowania jednorodnej przyczepności przez cały okres życia opony. Większa odporność na zużycie Klocki bieżnika ukształtowane są tak, aby zapewnić jednolity rozkład naprężeń, a więc poprawiając ogólne osiągi i zmniejszając tempo zużycia. Agresywny, klockowy wygląd 4 X 4 Agresywna, mocna rzeźba bieżnika Atrakcyjny design ściany bocznej Dobrze widoczne oznaczenia boczne białymi literami w niektórych rozmiarach Źródło: materiały producenta

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 427.57

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

VREDESTEIN UltracVORTIR 245 30R21 91Y [EB2] XL

Vredestein Ultrac Vorti R - opony UHP do samochodów sportowych i luksusowych na tylną oś. NOWOŚĆ W POLSCE 2013! Opona Ultrac Vorti R to najnowsza, najbardziej sportowa letnia opona typu Ultra High Performance w ofercie Vredestein. To idealna propozycja dla samochodów sportowych z napędem na cztery koła lub z napędem na tylną oś, które wykorzystują opony do granic możliwości. W porównaniu z oponą Ultrac Vorti, w oponie z linii Ultrac Vorti R główny nacisk położono na zapewnianie przyczepności i precyzji prowadzenia najpotężniejszych samochodów.Opona zachowuje doskonałą przyczepność przy wysokiej temperaturze, również podczas pokonywania zakrętów. Jest wyjątkowo stabilna przy jeździe z dużą prędkością. Cechy Opona Ultrac Vorti R została zaprojektowana w ramach bliskiej współpracy z włoskim biurem projektowym Giugiaro, a karbonowe akcenty znajdujące się na ścianie bocznej oraz bieżniku są unkalnymi elementami wizualnymi wyróżniającymi Ultrac Vorti R. Opona jest dostępna w kilku rozmiarach, które zostały zaprojektowane pod kątem montażu na tylnej osi. Charakterystyczną cechą opony jest zoptymalizowany profil. Główny nacisk położono na zapewnienie maksymalnej przyczepności na suchej nawierzchni (ze względu na fakt, iż opony na przedniej osi muszą odprowadzić jak najwięcej wody podczas jazdy po mokrej nawierzchni). Cechy Korzyści Zoptymalizowana mieszanka bieżnika, wykorzystująca kilka rodzajów żywic Opona zachowuje przyczepność przy wysokiej temperaturze Szeroki bieżnik z płaskim konturem, który zapewnia dużą powierzchnię styku z nawierzchnią Doskonała przyczepność, trakcja i stabilność Rowki o trójwymiarowym kształcie Krótsza droga hamowania Zaprojektowane z myślą o montażu na tylnej osi, wyposażone w dodatkowy rowek centralny; zoptymalizowany profil Optymalna równowaga przyczepności i chłodzenia opon przedniej i tylnej osi Bieżnik I ściana boczna zaprojektowana przez Giugiaro Unikalny, sportowy wygląd Asymetryczny bieżnik Stabilne barki opony zapewniają dodatkową trakcję podczas szybkiego pokonywania zakrętów Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: VREDESTEIN
 • Profil: 30
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 21

PLN 1387.78

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy VREDESTEIN
Zobacz
 

SAVA Intensa HP 205 60R16 92H [EC2]

Sava intensa HP - nowy bieżnik klasy High Performance. NOWOŚĆ 2009! Sava, jeden z wiodących w Europie Środkowej producentów opon, przedstawia Sava intensa hp - nową oponę letnią typu high-performance o zwiększonym przebiegu, lepszych osiągach i krótszej drodze hamowania na mokrej nawierzchni. Nowa Sava intensa hp to właściwy wybór dla kierowców świadomie patrzących na cenę i jakość, którzy szukają trwałych, ekonomicznych i niezawodnych opon typu high-performance. Niezależne testy potwierdzają doskonałą charakterystykę nowej opony Sava intensa hp. Niezrównany przebieg Kluczową zaletą nowej Sava intensa hp jest jej doskonałe zachowanie podczas jazdy i hamowania na mokrej nawierzchni przy jednocześnie długim przebiegu. Jest to możliwe dzięki nowej konstrukcji opony, poprawionej rzeźbie bieżnika oraz najnowocześniejszej mieszance silikonowej. Podczas konstrukcji opony jednym z najważniejszych wyzwań jest osiągnięcie doskonałych wyników w obu dziedzinach: osiągów i przebiegu, ponieważ oba kryteria wypływają na siebie. Wyjątkowe hamowanie i jazda na mokrej nawierzchni - badanie TUV SUD Automotive: droga hamowania na mokrym asfalcie (80-20 km/h) W niezależnych pomiarach jazdy i hamowania na mokrej nawierzchni, Sava intensa hp udowodniła swoją zdecydowaną przewagę nad głównymi konkurentkami z Azji i Europy. Badania TUV SUD, przeprowadzone we Francji, na samochodzie VW Golf wyposażonym w opony 195/65 R15 pokazują, że Sava intensa hp w kluczowych obszarach zachowuje się znacznie lepiej, niż jej główne konkurentki. TUV SUD Automotive porównał nową oponę Sava intensa hp z pięcioma oponami konkurencji z tego samego segmentu. W przypadku Sava intensa hp, droga hamowania awaryjnego przy prędkości 80 km/h była o 8,3 m krótsza na mokrym asfalcie, niż w przypadku najlepszej opony konkurencji. W testach jazdy i hamowania na nawierzchni betonowej, Sava intensa hp wyraźnie pokonała wszystkie pięć konkurentek z Europy i Azji. Wyjątkowa charakterystyka jazdy i hamowania na mokrej nawierzchni jest efektem dużej liczby domykających się bloków bieżnika. Lamelki na barkach opony oraz obszarach pośrednich zostały ulepszone, aby zapewnić większą sztywność, przekładającą się na zwiększenie bezpieczeństwa pokonywania zakrętów i w rezultacie lepsze prowadzenie. Dłuższy przebieg i bardziej równomierne zużycie Nowa konstrukcja bloków bieżnika oraz innowacyjna mieszanka silikonowo -polimerowa przyczyniają się do wydłużenia potencjalnego przebiegu opony. Bardziej płaski i szerszy profil nowej opony oznacza jej lepszy kontakt z nawierzchnią. To przekłada się na bardziej równomierny rozkład ciśnienia, co z kolei oznacza bardziej równomierne zużycie bieżnika. Innowacyjny silikonowy składnik bieżnika oraz niska waga opony wpływają na zmniejszenie oporu toczenia, dzięki czemu znacząco obniża się zużycie paliwa. Wyniki testów Wykonawca testu Wynik Podsumowanie Auto Bild (Marzec 2013) Zad

 • Producent: SAVA
 • Profil: 60
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 275.75

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy SAVA
Zobacz
 

MATADOR MP82 Conquerra 2 235 75R15 109T [EC2] XL FR

Bezpieczne I komfortowe opony do samochodów typu SUV off-road. Nowość 2014! Nową generację MP82 Conquerra 2 SUV stworzono z myślą o nowoczesnych, najnowszych modelach SUV I samochodów terenowych. Skoncentrowano się na poprawie bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy. Efektem jest wyśmienite prowadzenie I kontrola, niski poziom hałasu, obniżone opory toczenia I bardzo dobrą wydajność kilometrową. Poprawione parametry W porównaniu do poprzednika - Matadora MP81 Conquerra poprawiono następujące parametry opon: Skuteczność hamowanie na mokrym i suchym zwiększono o 2% Komfort o 4% Prowadzenie 2% Wydajność kilometrową o 5% Obniżono opory toczenia o 1% Wzór bieżnika Nr Element Cechy Korzyść 1 Zwarte i solidnie zaprojektowane bloki barkowe Wysoki poziom sztywności poprzecznej pozwala na dobre przenoszenie sił bocznych Wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki wyśmienitemu prowadzeniu i pełnej kontroli podczas jazdy 2 Wysoka gęstość falistych nacięć w strukturze klocków Faliste nacięcia klocków umożliwiają płynne toczenie się opon Wyśmienity komfort jazdy dzięki zredukowaniu emisji hałasu generowanego przez opony 3 Nowa krzemionkowa mieszanka gumy połączona ze zoptymalizowaną wzorem bieżnika Niskie opory toczenia, zoptymalizowany rozkład ciśnienia w oponie, równomierne jej zużywanie Niższe zużycie paliwa, wysoka wydajność kilometrowa Zastosowanie 80% szosa, 20% teren Asortyment Opony produkowane są w szerokiej gamie rozmiarów od 15 do 18 cali, z indeksami predkości T (do 190 km/h), H (do 210 km/h) oraz V (do 240 km/h). Wg specyfikacji wszystkie posiadają rant ochronny felgi [FR]. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MATADOR

PLN 396.93

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MATADOR
Zobacz
 

FIRESTONE F590FS 185 70R13 86T [FC3]

Opony letnie Firestone F590 Są to opony, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii spełniają rygorystyczne wymagania odnośnie: oszczędnego zużycia paliwa, ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa, szczególnie na mokrych nawierzchniach. W produkcie zastosowano technologię UNI-T , dzięki czemu spełnia on wszystkie warunki stawiane w segmencie opon standardowych. Źródło: materiały producenta

 • Producent: FIRESTONE
 • Profil: 70
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 13

PLN 247.97

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy FIRESTONE
Zobacz
 

UNIROYAL Uni MS plus 77 225 55R16 95H [FC2]

Uniroyal MS Plus 77 - opony zimowe do samochodów osobowych. NOWOŚĆ 2013! Nowa opona MS Plus 77 wyznacza nowe standardy wśród opon zimowych firmy Uniroyal. Jej technologia została udoskonalona i dopasowana tak, aby sprostać charakterystyce warunków zimowych na naszych drogach, które są inne niż kiedyś. Wyśmienite własności na mokrych oraz w typowych dla zimy nawierzchniach w połączeniu z wysokim poziomem bezpieczeństwa na śniegu czynią z niej prawdziwe wsparcie dla kierowców. Zwiększona odporność na aquaplaning Szerokie, otwarte rowki pomagają usuwać wodę spod czoła bieżnika. Duża liczba rowków w bieżniku zwiększa ilość odprowadzanej wody. Poprawione prowadzenie na mokrej nawierzchni Mieszanka gumy została zoptymalizowana pod kątem osiągów na mokrej nawierzchni. Duże, sztywne klocki bieżnika w części barkowej ograniczają ugięcie opony w zakrętach. Lepsza trakcja na śniegu Duża ilość gęsto rozmieszczonych lameli pozwala na skuteczniejsze poruszanie się po nawierzchni pokrytej śniegiem. Krótsze drogi hamowania na lodzie Duża gęstość rozmieszczenia lameli wpływa pozytywnie na przyczepność opony na lodzie. Dzięki specjalnej konstrukcji lameli, podczas kontaktu z nawierzchnią pozostają one otwarte, co przekłada się na wyższą przyczepność. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: UNIROYAL
 • Profil: 55
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 16

PLN 440.16

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy UNIROYAL
Zobacz
 

UNIROYAL rallye 550 235 60R16 100W r.prod.2009

Charakterystyka opony Rallye 550 Opona o wysokich osiągach dla samochodów klasy średniej oraz szybkich, ekskluzywnych limuzyn. Zapewnia wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa oraz krótką drogę hamowania na mokrych nawierzchniach. Zapewnia wysoki poziom ochrony przed poślizgiem hydrodynamicznym (aquaplaningiem). CECHY KORZYŚCI Zaawansowana technologicznie rzeźba bieżnika w kształcie litery V i specjalna konstrukcja płaskiego opasania pozwala lepiej odprowadzać wodę spod kó dla zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa na mokrej nawierzchni Wysokiej klasy mieszanka silikonowa dla zapewnienia krótkiej drogi hamowania na suchej i mokrej nawierzchni Zoptymalizowana komputerowo geometria klocków bieżnika dla zapewnienia niskiego poziomu hałasu i większy komfortu prowadzenia Technologia ''Rain Tyre'' firmy Uniroyal Technologia ''Rain Tyre'' łączy ze sobą zaawansowane materiały i unikalną, zoptymalizowaną komputerowo rzeźbę bieżnika, które zapewniają wyjątkowe parametry zachowania zarówno na mokrej jak i na suchej nawierzchni. Innowacyjne, kierunkowe wzory bieżników oraz materiały zastosowane w technologii ''Rain Tyre'' zoptymalizowane pod kątem jazdy po mokrych nawierzchniach zapewniają zwiększone bezpieczeństwo, a w szczególności zmniejszają ryzyko poślizgu na tafli wody i skracają dystans hamowania. Opony deszczowe - hasło promujące opony marki Uniroyal Elementem na który kładzie się największy nacisk przy konstrukcji opon Uniroyal jest najwyższy poziom bezpieczeństwa i zadowolenie klientów. Dążenie do osiagniecia najlepszych parametrów jezdnych na mokrej nawierzchni to z pewnością tradycja tej marki. Wyśmienite zachowanie opon w każdych warunkach, poparte renomowanymi testami - to efekt wieloletnich doswiadczeń i dążen do sprostania najbardziej wymagających oczekiwań kierowców. Opony deszczowe - potoczna nazwa opon marki Uniroyal - to dowód uznania i najwyższej oceny użytkowników samochodów. To proste ale inteligentne połączenie bezpieczeństwa z klasą, dajace przyjemność z jazdy w każdych warunkach. Biorac pod uwagę fakt, iż na kontynencie europejskim średnia liczba dni z opadami wynosi aż 140, a statystyki pokazują, że ok. 30% wypadków ma miejsce podczas deszczowej pogody - opony Uniroyal są niezastąpione. Źródło: opracowanie Sklepu Netcar na podstawie materiałów producenta

 • Producent: UNIROYAL
 • Profil: 60
 • Szerokość: 235
 • Średnica: 16

PLN 480.31

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy UNIROYAL
Zobacz
 

PIRELLI DIABLO SUPERBIKE Rear 115 70R17 NHS TL SC0 K100

PIRELLI Diablo Superbike Cechy: Ulepszona mieszanka silikonowa dla maksymalizacji osiągów na torze Nowa forma koła tylnego w 190/55R17 znacząco polepsza sterowność Stałe osiągi, na każdym okrążeniu Doskonała trakcja i stabilność, w najwyższych przedziałach prędkości Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI

PLN 941.69

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

SEIBERLING Touring 165 65R13 77T [FC3]

Seiberling Touring- Dojedziesz do celu bezpiecznie. Nowy model Seiberling Touring zapewnia przyczepność i stabilność gdy najbardziej ich potrzebujesz. Opony zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wyzwaniom, zarówno na mokrej jak i na suchej nawierzchni, a długa żywotność i wytrzymała konstrukcja zapewniają również doskonały stosunek jakości do ceny. O producencie Marka Seiberling wywodzi się z USA, a jej początek sięga 1921 roku. Obecnie należy do koncernu Bridgestone. Wzory bieżnika bazują na tych znanych z marki Dayton. Cechy: Skuteczne hamowanie i prowadzenie na mokrej nawierzchni, Zrównoważone osiągi w każdych warunkach, Wysoka odporność na aquaplaning, Doskonała jakość w atrakcyjnej cenie. Opony produkowane są przez koncern Bridgestone i wzorowane na bieżnikach marki Dayton Źródło: Opracowanie Netcar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: SEIBERLING
 • Profil: 65
 • Szerokość: 165
 • Średnica: 13

PLN 182.66

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy SEIBERLING
Zobacz
 

METZELER ROADTEC Z6 Rear 180 55ZR17 73W K M C TL (70W) (K)

METZELER ROADTEC Z6 - opony sportowo-turystyczne na każde warunki drogowe Roadtec Z6 to doskonały wynik ewolucji opony sportowo turystycznej o budowie radialnej. Dopasowany do możliwości nowocześniejszych motocykli, z bardzo dobrymi osiągami we wszystkich warunkach drogowych, zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Cechy Opony stosować można również opcjonalnie jako szosowe ogumienie w motocyklach typu Big Enduro. Szczególna rzeźba bieżnika zapewnia doskonałą wydajność kilometrową, oprócz tego gwarantuje doskonałą przyczepność, także przy obciążonym motocyklu. Oferuje wyśmienite osiągi na mokrej nawierzchni przy dużym wyczuciu jazdy oraz przy doskonałej tracji i poręczności. Zastosowanie mieszanki ''Fine Carbon Matrix'' skutkuje lepszą przyczepnością na suchej nawierzchni. Mieszanka gumy zmodyfikowana została aby zapewnić odpowiednio lepsze osiągi przy większych możliwościach nowych maszym sportowo-turystycznych ostatniej generacji. Jednocześnie co ważne - przy ciągłym zachowaniu wysokiej wydajności kilometrowej. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione!

 • Producent: METZELER

PLN 694.09

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy METZELER
Zobacz
 

PIRELLI Scorpion Winter 225 60R17 103V [CC2] XL

Pirelli SCORPION WINTER - opony zimowe do samochodów typu SUV i CUV. NOWOŚĆ 2012!!! Pirelli SCORPION WINTER została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych i prestiżowych pojazdach typu SUV i CUV (crossover). Ta najnowsza zimowa opona Pirelli stanowi istotny wkład w bezpieczeństwo kierowców, gwarantując maksymalną stabilność i kontrolę prowadzenia na ośnieżonych, mokrych i suchych nawierzchniach. Celem producenta było stworzenie opon, które umożliwią hamowanie bez obaw podczas stromego zjazdu w dół i pokonywanie zakrętów na drogach w warunkach zimowych, przy całkowitym utrzymaniu kontroli nad pojazdem. Cechy Doskonałe hamowanie i prowadzenie (na mokrych i suchych nawierzchniach, w niskich temperaturach Niższy hałas i opory toczenia. Cechy Funkcje Korzyści 1a - Kierunkowy wzór bieżnika 1b - Lustrzany układ bloków 1c - Układ nacięć Lepsze odprowadzanie wody i większe ''łapanie'' śniegu; - Optymalne i zrównoważone siły hamowania. Lepsze prowadzenie i krótsza droga hamowania. Doskonałe parametry prowadzenia i hamowania na mokrych nawierzchniach. 2 - Obwodowe kanały wersja: dwa lub cztery w zależności od szerokości opony Skuteczniejsze odprowadzanie wody Doskonałe parametry prowadzenia i hamowania na mokrych nawierzchniach Wyniki w testach: Najlepsza w swojej klasie na śniegu (hamowanie, prowadzenie, przyczepność)* * Pirelli Scorpion Winter w zmaganiach z głównymi konkurentami uzyskała całkowite noty w próbach hamowania, prowadzenia i trakcji w warunkach zimowych. Testy zostały przeprowadzone przez TU œV SUD Automotive (Report No. 76247759PQ-01) na przełomie lutego i marca 2012, z wykorzystaniem opony w rozmiarze 255/55R18 109 V M+S. Opony zostały zakupione w styczniu 2012, w ogólnodostępnej sieci sprzedaży. Samochód testowy Audi Q5. Testy śnieżne zostały przeprowadzone na arktycznych polach w Szwecji. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI

PLN 1216.44

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

MICHELIN LATITUDE TOUR HP 255 55R18 105V [BB2] N0

Michelin Latitude Tour HP - Nowość 2007! Nowa opona letnia Michelin Latitude Tour HP przeznaczona jest do coraz popularniejszej gamy samochodów 4x4 typu SUV, poruszających się głownie po szosach. Oferuje ona użytkownikom niezrównany komfort, bezpieczeństwo i niespotykaną w tym segmencie żywotność. Już od wielu lat w Europie zauważalna jest tendencja wzrostowa udziału w rynku samochodów z napędem na cztery koła. Pojazdy te nie tylko stają się coraz większe, ale jednocześnie wyposażane są w mocniejsze jednostki napędowe i precyzyjne układy zawieszenia. Ten szybki rozwój powoduje również potrzebę ciągłego doskonalenia opon, które są niezwykle istotnym czynnikiem w kwestii bezpieczeństwa oraz komfortu. Nowa opona Michelin Latitude Tour HP jest następcą Michelin 4x4 Synchrone oraz Michelin Energy MXV4+. Stanowi ona odpowiedź na ciągle rosnące wymogi stawiane ogumieniu przez samych użytkowników. Według nich najistotniejszą cechą w oponach do samochodów z tego segmentu jest komfort (64% badanych) oraz przebieg (45% badanych) . Dlatego, przy projektowaniu nowej opony Michelin Latitude Tour HP, główny nacisk został położony właśnie na te elementy. Dzięki nowym rozwiązaniom udało się zredukować o 5% hałas i wibracje powstające podczas jazdy oraz uzyskać większy przebieg aż o 20% . Jednocześnie podniesiono poziom bezpieczeństwa poprzez zwiększenie przyczepności opony na mokrej nawierzchni. Trwałość Uzyskiwanie wysokich przebiegów opony jest niezwykle istotnym elementem z punktu widzenia użytkownika. Michelin wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, wdrażając w oponie Michelin Latitude Tour HP nowatorską technologię ''Terrain-proof''. Rozwiązanie to polega na zastosowaniu specjalnej mieszanki gumowej bieżnika wywodzącej się z wieloletnich doświadczeń Michelin w technologiach stosowanych w oponach przemysłowych. Uzyskana w ten sposób duża odporność na ścieralność i uszkodzenia mechaniczne gumy bieżnika umożliwia użytkownikowi eskapady poza asfaltową drogę bez obaw o zniszczenie ogumienia. Duża żywotność Michelin Latitude Tour HP oznacza, że opona ta ma dłuższy okres użytkowania aż o jeden sezon, co daje oczywiste korzyści finansowe użytkownikom. Ponadto jest to istotne dla ochrony środowiska naturalnego z powodu mniejszej liczby zużytego ogumienia przeznaczonego do utylizacji. Lamele trójwymiarowe W konstrukcji bieżnika nowej opony letniej Michelin Latitude Tour HP zastosowano innowacyjne rozwiązanie budowy lamel w technologii ''StabiliGrip''. Na technologię tą składają się trójwymiarowe lamele BDS (Bi-Directional Sipe) oraz system VG - (Variable Geometry). Dzięki lamelom BDS, elementy klocka bieżnika zazębiają się o siebie i blokują, zarówno w kierunku poprzecznym, jak i wzdłużnym. Dzięki temu letnia opona Michelin Latitude Tour HP uzyskuje lepszą przyczepność, zarówno przy działaniu na oponę sił kierunkowych, występujących w przypadku szybkiej jazdy w zakrętach, ruszaniu oraz w czasie silnego hamo

 • Producent: MICHELIN

PLN 738.65

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

METZELER ROADTEC Z8 Interact 170 60ZR17 72W M C TL (72W)

Roadtec Z8 Interact - całkowicie nowa opona sportowo turystyczna. NOWOŚĆ 2011! Król powrócił! Siedem lat po wprowadzeniu Roadtec'a Z6 długi proces rozwoju został ukoronowany bieżnikiem Roadtec Z8 Interac. Zastąpi on całkowicie znany na całym świecie bieżnik Roadtec Z6. Pierwszy etap rozwoju został zapoczątkowany ewolucją technologiczną i zmianami w konstrukcji stalowego opasania oraz wprowadzeniem technologii InteractTM wraz z nowym Roadtec Z6 InteractTM w 2008 roku. Nowe pokolenie opon szosowych Metzeler zaprezentowano w 2010 i jest zgodne z technologią InteractTM dzięki nowym wzorom bieżnika, nowoczesnej budowie i nowej generacji zastosowanych materiałów. Cechy Roadtec Z8 InteractTM łączy wiele nowych rozwiązań technologicznych zainspirowanych doświadczeniem, dzięki nim opona przystosowana jest do każdej nawierzchni. Bieżnik ten jest odpowiedzią na wymagania techniczne stawiane obecnie przez motocykle sportowo-turystyczne oraz nakedy przede wszystkim w zakresie prowadzenia, mocy i stabilności. Zapewnia bezpieczeństwo nawet w najtrudniejszych sytuacjach, zarówno w niskich temperaturach co jest ważne dla kierowców jeżdzących niezależnie od warunków pogodowych oraz pory roku. Podobnie na mokrej nawierzchni, dzięki doskonałemu prowadzeniu zapewnia prawdziwą przyjemności z jazdej, a jednocześnie długie przebiegi. Doskonała na autostrady jak i kręte drogi dzięki technologii Multi Zone Tension (zróżnicowane napięcie stalowego opasania w różnych strefach opony). Zupełnie nowy profil opon dzięki technologii CMT (Contour Modeling Technology) - zredukowano o 5% w stosunku do Z6 siły działająca na układ kierowniczy i poprawiono tym samym poręczność, szybkość reakcji oraz precyzję prowadzenia. Całkowicie nowy wzór bieżnika - uzyskano świetne parametry jezdne szczególnie na mokrym. Nano-cząsteczkowy skład mieszanki (FCM) - zachowano dobre parametry jezdne (przyczeponość, poręczność, stabilność) do 90% głębokości bieżnika. Świetna dyspersja wody. Zróżnicowany skład mieszanki opony przedniej i tylnej dla jeszcze lepszych parametrów jezdnych. Lepsza wydajność kilometrowa w porównaniu do poprzednika i równomierne zużywanie przez cały okres użytkowania. Większa o 8% powierzchnia styku opony z nawierzchnią w porównaniu do Z6Interact. Współczynnik nacięć opony przedniej zredukowany z 17% wZ6 do 11% w Z8, a w oponie tylnej z 18% w Z6 do 13% w Z8. Umiejscowienie rowków odprowadzających wodę w kluczowych miejscach bieżnika pozwala na idealne odprowadzenie wody w 3/4 maksymalnych pochyleń w czasie jazdy na mokrej nawierzchni. Swoim nowatorskim produktem Metzeler po raz kolejny wychodzi na przeciw potrzebom współczesnych motocyklistów. Dzięki ważnym zmianom technicznym poprawiającym łatwość prowadzenia przy jednoczesnym wzroście osiągów na mokrej nawierzchni Roadtec Z8 InteractTM plasuje się

 • Producent: METZELER

PLN 897.04

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy METZELER
Zobacz
 

BRIDGESTONE S02 265 35R18 93Y [GB3]

Bridgestone Potenza S02 - opony letnie na pierwsze wyposażenie. Wyczynowe opony Bridgestone Potenza bazują na kuturze precyzji, rozwijanej na najbardziej wymagających torach wyścigowych świata. Opony Potenza są zaprojektowane do użytku w najnowocześniejszych pojazdach wyczynowych. Seria opon Potenza S02 została zaprojektowana m.in. dla samochodów Porsche 993, 996, Aston-Martin DB7. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 35
 • Szerokość: 265
 • Średnica: 18

PLN 1011.85

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

KUMHO ECOWING ES01 KH27 205 55R17 91W

Kumho Ecowing ES01 KH27 - ekologiczne opony letnie do samochodów małych oraz klasy średniej Bezpieczne opony nowej generacji o wysokiej wydajności paliwowej. Opony przeznaczone są do aut małych, kompaktowych oraz samochodów średniej klasy. Cechy: Niskie opory toczenia przekładają się na niższe spalanie Doskonałe hamowanie na mokrej nawierzchni Wysoki komfort akustyczny, płynne prowadzenie Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KUMHO
 • Profil: 55
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 17

PLN 400.73

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KUMHO
Zobacz
 

MARANGONI e comm 185 75R16C 104 102R [EC2] 8PR

Marangoni E-comm - solidne i wytrzymałe opony do samochodów dostawczych Opony przeznaczone do lekkich samochodów dostawczych, zapewniające ekonomiczną jazdę, długie przebiegi, a także komfort oraz dobre wyczucie pojazdu. Cechy Wywierają ograniczony wpływ na środowisko. Ciche, dynamiczne, komfortowe i bezpieczne zapewniają odczucia z jazdy zbliżone do opon typowo osobowych. Przyjazne dla środowiska i ekonomiczne dzięki zastosowaniu platformy e3 Niskie opory toczenia, jedne z najniższych wśród opon konkurencji Wyjątkowo dobra wydajność kilometrowa co ma ogromne znaczenie dla kierowców wykorzystujących swój samochód zawodowo Łatwe w prowadzeniu nawet przy pełnym załadunku Doskonale dobrana mieszanka i zbalansowane własności jezdne nawet w trudnych warunkach drogowych Zoptymalizowana rzeźba bieżnika o trzech szerokich rowkach obwodowych i o wyglądzie typowym dla samochodów osobowych. Platforma technologiczna e3 Ekonomia, ekologia, oszczędność energii - te cele przyświecały stworzeniu najnowszej technologii produkcji opon e3. Technologia ta oznacza zmniejszone zapotrzebowanie na paliwo i wyższą wydajność kilometrową. Jest to rezultat zerowej zawartości oleju w mieszance gumy z siliką (redukcja emisji CO2 oraz niski poziom hałasu), innowacyjnej rzeźby bieżnika o zoptymalizowanej sekwencji klocków oraz nowego kształtu matrycy (redukcja oporów toczenia, poprawa dynamiki samochodu). Dożywotnia gwarancja Opony Marangoni są sprawdzane przez Centrum Badań Marangoni i cały czas przechodzą surowe testy. Producent ten pracuje zgodnie z systemem jakości ISO 9001:2008. Oferuje dożywotnią gwarancję na swoje produkty. Ta niespotykana gwarancja, którą Marangoni obejmuje swoje opony jest nie tylko na wady fabryczne, ale także na uszkodzenia do których dochodzi podczas normalnego użytkowania na drodze. Szczegóły w warunkach gwarancji na naszej stronie. O producencie Grupa Marangoni jest obecna w branży oponiarskiej od 1945, kiedy to zaczęła się historia opon bieżnikowanych tej marki i początki działalności firmy. Obecnie jest to druga pod względem wielkości włoska firma oponiarska, z siedzibą w miejscowości Trento niedaleko Werony we Włoszech. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MARANGONI

PLN 410.82

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MARANGONI
Zobacz