Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.
HANKOOK RADIAL RA18 215 75R16 116 114R [BB2]

HANKOOK RADIAL RA18 - opony do samochodów dostawczych. NOWOŚĆ 2012! RA18 to opony dostawcze o wyjątkowej wydajności kilometrowej i obniżonych oporach toczenia. Cechy: wyjątkowo odporna na zużycie, ulepszona trakcja na mokrej nawierzchni, specjalna budowa bieżnika zapewnia redukcję hałasu, bardzo dobre odprowadzanie wody dzięki szerokim rowkom wzdłużnym, oszczędność paliwa poprzez zminimalizowanie oporów toczenia. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK

PLN 491.03

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

DUNLOP SP Winter Response 2 195 65R15 95T [CB1] XL

Dunlop SP Winter Response 2 - opony zimowe do samochodów miejskich oraz kompaktowych. NOWOŚĆ 2013! Druga generacja docenionych przez kierowców opon Dunlop. Przeznaczone są do samochodów miejskich oraz klasy kompakt Cechy: Doskonała przyczepność w zakrętach na śniegu Pewne hamowanie Krótkie drogi hamowania na mokrej nawierzchni Niskie opory toczenia Doskonała przyczepność w zakrętach na śniegu Bieżnik opony Winter Response 2 w części barkowej posiada lamele umieszczone pod kątem 45 stopni, co wpływa na poprawę przyczepności na śniegu i lodzie Pewne hamowanie Zastosowana we wzorze bieżnika technologia Reverse Snowguide zbiera śnieg w centralnej srefie opony w celu zwiększenia kontaktu z podłożem, co przekłada się na poprawienie trakcji w czasie hamowania oraz przyspieszania Krótkie drogi hamowania na mokrej nawierzchni Gęsto rozmieszczone lamele zwiększają ilość krawędzi styku opony z nawierzchnią, dzięki czemu uzyskano wyższą stabilność prowadzenia oraz krótsze drogi hamowania na lodzie i śniegu Niskie opory toczenia Zoptymalizowany kształt profilu opony zmniejsza odkształcenia w porównaniu do standardowej opony, obniżając tym samym opory toczenia i poprawiając ekonomikę samochodu. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: DUNLOP
 • Profil: 65
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 15

PLN 343.97

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DUNLOP
Zobacz
 

SAVA Trenta 175 80R14 99 98P [EC2]

Sava Trenta - letnia opona do furgonów oraz półciężarówek Sava trenta to opona dla kierowców furgonów i ciężarówek, którzy zwracają uwagę na relację możliwości do ceny. Charakteryzuje się trwałością i niezawodnością. Jak na swoją cenę, oferuje wręcz znakomite zachowanie na drodze. Pewne prowadzenie, duża wytrzymałość i jakość typowa dla produktów Sava czynią z niej doskonałą propozycję. Cechy Pewne prowadzenie na letnich drogach Nadaje się na wszystkie osie Wysokie przebiegi Pewne prowadzenie latem Mocna i wydajna opona z letnim wzorem bieżnika, która zapewnia dobre prowadzenie na suchych i mokrych nawierzchniach. Nadaje się na wszystkie osie Oponę można zakładać na wszystkich osiach w półciężarówkach i furgonach Długie przebiegi Konstrukcja wydłużająca żywotność opony

 • Producent: SAVA

PLN 240.17

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy SAVA
Zobacz
 

KLEBER KRISALP HP2 215 50R17 95H [CC2] XL

KLEBER Krisalp HP2 - NOWOŚĆ 2008! Kleber Krisalp HP2, to następca cenionej przez kierowców opony Krisalp HP, osiąga lepsze wyniki od swojego poprzednika m.in. w zakresie prowadzenia na oblodzonej powierzchni. Dzięki połączeniu dwóch rodzajów lamel - falistych i prostych - oraz zwiększeniu ich gęstości (w porównaniu z Krisalp HP) nowy bieżnik umożliwia pewniejsze zachowanie pojazdu na zamarzniętej nawierzchni. Poprawa osiągów w tym zakresie jest także zasługą zastosowanych w bieżniku klocków i centralnego żebra z lokalnymi otworami. Kleber Krisalp HP2 zapewnia wyższy komfort jazdy, jest cichszy od swojego poprzednika w szczególności dzięki zoptymalizowanej strukturze bieżnika. Opona została wyposażona dodatkowo we wskaźnik zużycia bieżnika (na poziomie 3 mm), dzięki temu samodzielnie można kontrolować stan ogumienia w samochodzie. Gdy ze względu na niewystarczającą głębokość bieżnika opona nie będzie nadawała się do jazdy w warunkach zimowych, możliwe jest jej dalsze użytkowanie w okresie letnim aż do zużycia bieżnika do głębokości 1,6 mm. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KLEBER
 • Profil: 50
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 556.75

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KLEBER
Zobacz
 

DUNLOP SP Sport Bluresponse 195 50R16 84V [CA1] MFS

Dunlop SP Sport BluResponse - opony letnie do samochodów klasy średniej i wyższej. NOWOŚĆ 2013! Asymetryczne opony segmentu High Performance przeznaczone do samochodów klasy średniej i wyższej. Następca bieżnika Dunlop Sp FastResponse. Cechy: Wyśmienite własności na mokrym W produkcji opon Dunlop SP Sport BluResponse wykorzystano mieszankę polimerową aby uzyskać lepszą przyczepność I prowadzenie na mokrych drogach. Duże centralne rowki w bieżniku usuwają wodę szybko, zmniejszając ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Krótsza droga hamowania Innowacyjne klocki bieżnika skracają drige hamowania na mokrych oraz suchych drogach. Zaprojektowane do wysokich osiągów, te sztywne klocki bieżnika poprawiają kontakt z drogą podczas hamowania. Oszczędnośc paliwa Dunlop SP Sport BluResponse posiada aerodynamiczny kształt I niskonagrzewającą się mieszankę gumy w celu zredukowania oporów toczenia o 30% w porównaniu do poprzednika (Dunlop SP FastResponse). To przekłada się na oszczędność przeciętnie ok 100 euro w ciagu roku na kosztach paliwa.** Niższy poziom hałasu Zamkniete rowki w strefie barku tłumią emisje hałasu dzięki czemu praca opon jest cichsza a comfort jazdy wyższy. Osiągi O 2,8m krótsza droga hamowania na mokrym w porównaniu do konkurencji* 3m krótsza droga hamowania na suchym w porównaniu do konkurencji* Oszczędność paliwa - 30% w porównaniu do poprzednika** * w porównaniu do średnich wyników czterech wiodących konkurentów oraz poprzednika jakim jest bieżnik FastResponse. Przetestowane przez TUV SUD Automotive we wrześniu 2012 na zlecenie Goodyear Dunlop. Rozmiar opon: 205/55 R16 91V; Samochód testowy: VW Golf; Miejsca testu: Mireval (FR), Papenburg (D) oraz Garching (D); Raport Nr 76249744 ** Oszczędności wyliczono przy założeniu zużycia paliwa zredukowanego o 5% na przeciętnym dystansie rocznym 14000 km w porównaniu do poprzednika jakim jest Dunlop SP FastResponse, przy przeciętnej cenie 1,59 euro za litr i spalaniu na poziomie 9L/100km. Wyniki te mogą ulegać zmianom w zależności od nawierzchni, warunków pogodowych, stylu jazdy, zuzycia bieżnika, rozmiaru opon, ciśnienia w oponach, stanu pojazdu . Cena przyjęta za litr paliwa bazuje na cenie paliwa w październiku we Francji. Źródło: Komisja europejska Oznaczenia na etykietach Wydajność paliwowa/opory toczenia - klasy B oraz C Hamowanie na mokrym - klas

 • Producent: DUNLOP
 • Profil: 50
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 16

PLN 508.48

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DUNLOP
Zobacz
 

HANKOOK VENTUS S1 EVO2 K117 225 40R18 92Y [EA2] XL FR

VENTUS S1 EVO2 K117 - opony letnie do samochodów o wysokich osiągach. NOWOŚĆ 2012! Opony asymetryczne dedykowane do samochodów klasy średniej i wyższej o wysokich osiągach. Idealny kompromis pomiędzy osiągami na mokrej oraz suchej nawierzchni. Cechy: znakomity kompromis pomiędzy zachowaniem na suchej i mokrej nawierzchni, bardzo dobra kontrola w zakrętach, doskonałe hamowanie na mokrej nawierzchni dzięki wysokiej zawartości styrenu, niskie opory toczenia, znakomita przyczepność mimo zużycia bieżnika. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK
 • Profil: 40
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 18

PLN 414.19

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

KLEBER TRANSPRO 205 75R16 110R [EB2]

KLEBER TRANSPRO - Opony do wszystkich samochodów dostawczych. NOWOŚĆ 2007! Opony Kleber Transpro zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa na mokrej nawierzchni. Cechy wpływające na bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni 5 wzdłużnych kanałów oraz nacięcia w strefie barku opony umożliwiające szybkie odprowadzenie wody Liczne krawędzie przełamujące film wodny i zapewniające znakomite zachowanie na drodze Cechy wpływające na solidność i trwałość Masywne barki i klocki bieżnika zapewniające doskonały kontakt z podłożem Samoblokujące klocki bieżnika zapewniające dobrą motorykę na każdej nawierzchni Wzmacniający podkład pod bieżnikiem o grubości 4 mm chroni oponę przed uszkodzeniami mechanicznymi Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KLEBER

PLN 381.43

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KLEBER
Zobacz
 

KUMHO ROAD VENTURE MT KL71 225 75R16 110Q [FE3]

KUMHO ROAD VENTURE MT KL71 - opona off-road idealna na skały i twarde podłoża Opony stworzone z myślą o najtrudniejszych warunkach off-road. Kierunkowy bieżnik oraz stabilne bloki profilowe sprawdzają się idealnie w najcięższych warunkach górskich. Agresywna rzeźba bieżnika wykazuje bardzo dobre właściwości na stromych podjazdach. Opona przystosowana również do jazdy na drogach miejskich. Cechy: Maksymalna trakcja na podłożach błotnistych, kamienistych i skalnych Szeroki i głęboki profil znakomicie odprowadza błoto oraz zmniejsza osadzenie się kamieni Bieżnik wyjątkowo odporny na przecięcia i uszkodzenia mechaniczne Ciągłe bloki centralne umożliwiają stosunkowo cichą i komfortową jazdę szosową Boczne krawędzie klocków absorbują uderzenia jednocześnie wgryzając się w podłoże Stopniowane rowki pomagają szybko usuwać błoto zabezpieczając jednocześnie przed uślizgami na skalistej nawierzchni Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KUMHO

PLN 545.75

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KUMHO
Zobacz
 

PIRELLI CINTURATO P1 VERDE 185 55R15 82V [CB2] r.prod.2013

Pirelli P1 Cinturato Verde - ekologiczne opony do samochodów kompaktowych i sedan. NOWOŚĆ 2013! Wraz z nowymi europejskimi oznaczeniami w postaci etykiet na oponach, Pirelli wprowadza na rynek nową, zoptymalizowaną wersję Cinturato P1. Opracowana dla nowoczesnych pojazdów segmentów A, B i C, wyróżnia się zrównoważonymi parametrami w zakresie wydajności i przyjaźni dla środowiska. Opony Pirelli Cinturato P1, których wersja Verde jest rozwinięciem, zostały zaprojektowane przez inżynierów Pirelli, by sprostać nowym potrzebom rynku, nie tylko pod względem wydajności i bezpieczeństwa, ale także w zakresie zrównoważonej mobilności. Teraz, Cinturato P1 Verde optymalizuje te cechy, oferując lepsze i stałe parametry przez cały okres życia opony, w połączeniu z przyjemnością z jazdy, bezpieczeństwem i ekonomicznością. Cechy W stosunku do swojego poprzednika, Cinturato P1 Verde cechuje się mniejszym oporem toczenia, a tym samym uzyskano zmniejszenie zużycia paliwa i poprawę trwałości poprzez równomierniejsze zużywanie bieżnika. W ten sposób, może zachować optymalną wydajność w czasie całego życia opony. Ponadto, osiągnięto znaczącą poprawę w zakresie bezpieczeństwa na mokrym, dzięki dużemu skróceniu drogi hamowania. Etykiety i osiągi W nowym europejskim systemie klasyfikacji opony, Cinturato P1 Verde w kategorii opory toczenia plasuje się w zależności od rozmiaru w klasach B i C, przy jednoczesnym osiągnięciu klasy B w zakresie hamowania. W kategorii hałasu natomiast ma jedną lub dwie półfale co jest wynikiem bardzo dobrym. Asortyment Jak w przypadku poprzednika, nowy Cinturato P1 Verde jest oferowany w ponad 40 rozmiarach, w średnicach 14'', 15'' i 16'' dla indeksów prędkości T, H i V. Cinturato P1 Verde jest oferowany wyłącznie na rynku wtórnym. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 55
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 15

PLN 332.66

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

BRIDGESTONE Blizzak LM 30 195 55R16 87T [FE2] r.prod.2011

BRIDGESTONE Blizzak LM30 - zimowe opony do samochodów klasy średniej. NOWOŚĆ 2009! Bridgestone stworzył nową generację opon zimowych specjalnie z myślą o terenach środkowej Europy i specyficznych warunkach zimowych tego rejonu. LM30 to niezwykle wytrzymała opona, zapewniająca doskonale wyważone osiągi na śniegu i mokrej nawierzchni, zwiększoną przyczepność i maksymalną kontrolę na śniegu, krótszą drogę hamowania i lepsze prowadzenie na mokrym oraz niezawodność i pewność w każdych warunkach pogodowych. Przeznaczenie Opony dedykowane są do szerokiej gamy kompaktów, samochodów klasy średniej oraz limuzyn. Występują w indeksach prędkości T oraz H. Blizzak LM-30 oprócz doskonałych parametrów na śniegu i lodzie, wyśmienicie hamuje na mokrych nawierzchniach. Cechy Przyczepność na mokrych i zimowych nawierzchniach jest wspomagana przez zastosowanie technologii licznych zaawansowanych lamelli wokół klocków bieżnika, tworzących zwiększoną powierzchnię styku z drogą oraz nowoczesnych polimerów w mieszance. Nowa technologia nacięć (rowki 3D Washboard) zastosowana w centralnym żebrze poprawia osiągi i usztywnia klocki dla zapewnienia wyjątkowej stabilności w warunkach zimowych. Natomiast dużą przyczepność centralnych klocków do podłoża uzyskano dzięki zagęszczeniu nacięć w obszarze centralnym opony dla maksymalnego efektu ''wgryzania'' oraz przyczepności na ubitym śniegu i lodzie. Wyżłobienia w kształcie litery Z, które dają połączenie żeber opony z centralnymi rowkami oraz duże zagęszczenie nacięć, pozwalają na odprowadzanie śniegu we wszystkich kierunkach jazdy. Blizzak LM-30 oprócz doskonałych parametrów na śniegu i lodzie, wyśmienicie hamuje na mokrych nawierzchniach. Zastosowano technologię nacięć lameli dla poprawy osiągów oraz zwiększenia obszaru kontaktowego z podłożem. Sztywne klocki zapewniają doskonałe prowadzenie oraz dużą stabilność pojazdu zimą. Nowa najwyższej klasy mieszanka - wyjątkową przyczepność w każdych warunkach pogodowych. Poprawione parametry Opony Blizzak LM30 wypadły rewelacyjne w testach Bridgestone. W porównaniu do bieżnika LM25 (testowany rozmiar 205/55 R16 na VW Golf 5 TDI) zapewniają do 16% mniejsze opory toczenia, i związane z tym obniżone zużycie paliwa oraz redukcję emisji CO2. Jednak co bardziej istotne - wykazano znaczącą poprawę trakcji na śniegu i wzrost skuteczności hamowania. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 55
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 16

PLN 325.63

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE S001 305 30R20 99Y [FE2]

BRIDGESTONE POTENZA S001 do pojazdów segmentu ultra premium, sportowych i luksusowych. NOWOŚĆ 2010!!! Nowa POTENZA S001 to produkt czysto sportowy wyprodukowany na rynek wyposażenia fabrycznego oraz wtórny. Opona ta jest następcą bieżnika RE050A w segmencie Ultra High Performance dla rozmiarów 18'' 19'' oraz 20'' Potenza S001 skierowana jest do użytkowników aut sportowych o dużej mocy i luksusowych. Konkurować będzie bezpośrednio m.in. z oponami takimi jak Pirelli PZero, Goodyear Eagle F1 Asymmetrico, Michelin Pilot Sport2, czy Continental SportContact3. Cechy Opona sportowa nowej generacji powstała zgodnie z tezą excellence & passion. Asymetryczny wzór bieżnika stanowi kombinację technologii slick i klocków bieżnika. Sportowa, bez ograniczeń - ale dająca poczucie bezpieczeństwa, Oferująca czystą przyjemność oraz precyzję prowadzenia Ultra wysoka sprawność przy jednoczesnym obniżeniu oporów toczenia i redukcji poziomu hałasu Dynamiczny i innowacyjny design Najlepsze osiągi w zakresie oporów toczenia i komfortu w segmencie UHP Nawierzchnia mokra Wydajny system odprowadzania wody dla maksymalnego bezpieczeństwa Szerokie rowki obwodowe - Wydajne rowki odprowadzające wodę poprzez naturalny kierunek przepływu. Zoptymalizowanie rowków dla bardziej zrównoważonego kontaktu z nawierzchnią. Odporność na hydroplaning wraz z maksymalną stabilnością i kontrolą na mokrym. Pochyłe krawędzie rowków - Odprowadzenie nadmiaru wody ze strefy żebra do rowków obwodowych celem zwiększenia odporności na poślizg hydrodynamiczny. 60 kąt nachylenia rowków dla lepszego hamowania i utrzymania przyczepności . Nawierzchnia sucha Maksymalna kontrola toru jazdy, przyczepność oraz precyzja prowadzenia Konstrukcja barku dla zapewnienia wysokiej przyczepności - Poprzeczne i wzdłużne sekcje wysokiej sztywności dla optymalnego kontaktu z nawierzchnią, dostarczanie dużej siły hamowania oraz maksymalnej przyczepności w zakrętach. Wyjątkowy charakter opony. Centralne żebro obwodowe - Maksymalna kontrola i stabilność podczas jazdy z dużą prędkością. Natychmiastowa reakcja na wszelkie sportowe manewry. Niski poziom hałasu Niski poziom hałasu jak w przypadku RE050A, umożliwia ponownie zajęcie pozycji lidera w tym zakresie Stała powierzchnia styku - Głównym zadaniem wzoru żeber obwodowych jest perfekcyjne utrzymywanie kontaktu z nawierzchnią i maksymalna precyzja prowadzenia, wpływa również pozytywnie na niski poziom generowanego hałasu. Rowki redukujące hałas - Specjalnie zaprojektowane klocki barkowe, ich zróżnicowana długość oraz zastosowane rowki skutecznie niwelują rezonans i tym samym minimalizują ogólny poziom hałasu. nacięcia 3D - Niewielkie nacięcia na żebrach bieżnika łagodzą efekt emisji hałasu podczas kontaktu z podłożem Projekt ściany bocznej Potenza S001 po

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 30
 • Szerokość: 305
 • Średnica: 20

PLN 1600.08

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

KLEBER KRISALP HP 165 70R14 81T [EE3]

OPONY ZIMOWE KLEBER KRISALP HP KRISALP HP to opona o wysokich osiągach gamy zimowych opon KLEBER przeznaczonych do samochodów osobowych. Dostępna w 22 rozmiarach (indeksy prędkości T i H), oferuje na co dzień absolutne bezpieczeństwo jazdy. KRISALP HP potrafi zmierzyć się z pułapkami zimy w każdą pogodę. Do rodzinnych limuzyn i samochodów o dużej mocy. Absolutne bezpieczeństwo nawet w najtrudniejszych warunkach zimowych. niezawodność i skuteczne hamowanie zimą, nawet w najtrudniejszych warunkach, zwiększone bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni, nawet na grubej warstwie wody, dobra przyczepność na oblodzonej nawierzchni, znakomite przenoszenie napędu na śniegu, imponująca stabilność przy dużej prędkości. UWAGA: kilka rozmiarów z gamy KRISALP HP zachowało poprzedni bieżnik, tj KRISALP 3 Kleber Krisalp 3 (w wymienionych rozmiarach) przeszły W 2006 roku ewolucję i zostały zastąpione oponami Kleber Krisalp HP z zachowaniem dotychczasowego bieżnika. 155/70 R13 - opona Krisalp HP z bieżnikiem Krisalp 3 175/70 R13 - opona Krisalp HP z bieżnikiem Krisalp 3 155/65 R14 - opona Krisalp HP z bieżnikiem Krisalp 3 165/70 R14 - opona Krisalp HP z bieżnikiem Krisalp 3 165/65 R14 - opona Krisalp HP z bieżnikiem Krisalp 3 175/70 R14 - opona Krisalp HP z bieżnikiem Krisalp 3 WAŻNE: Opony Kleber Krisalp HP z bieżnikiem Krisalp 3 nie można montować na jednej osi razem z oponą Kleber Krisalp 3. Opony pomimo tego samego bieżnika posiadają inny rodzaj mieszanki gumowej. Źródło: materiały producenta

 • Producent: KLEBER
 • Profil: 70
 • Szerokość: 165
 • Średnica: 14

PLN 181.78

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KLEBER
Zobacz
 

KINGSTAR SK10 235 40R18 95W [EE2] XL

Kingstar Radial SK10 - opony do samochodów osobowych Marka Kingstar należy do koncernu Hankook Tire. Koncern ten zajmuje obecnie 7me miejsce w świecie wśród największych producentów opon. Historia sięga 1941 roku kiedy to w Seoulu w Korei powstała pierwsza w tym kraju fabryka opon Chosun Tire Company, przemianowana później w Hankook Tire Manufacturing . Kingstar to opony segmentu ekonomicznego, przeznaczone dla użytkowników szukających tańszych alternatyw ogumienia. Cechy Znakomita przyczepność i hamowanie na mokrej nawierzchni, Opona o wysokich osiągach. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KINGSTAR
 • Profil: 40
 • Szerokość: 235
 • Średnica: 18

PLN 224.06

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KINGSTAR
Zobacz
 

PIRELLI Scorpion Winter 215 60R17 100V [CC2] XL

Pirelli SCORPION WINTER - opony zimowe do samochodów typu SUV i CUV. NOWOŚĆ 2012!!! Pirelli SCORPION WINTER została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych i prestiżowych pojazdach typu SUV i CUV (crossover). Ta najnowsza zimowa opona Pirelli stanowi istotny wkład w bezpieczeństwo kierowców, gwarantując maksymalną stabilność i kontrolę prowadzenia na ośnieżonych, mokrych i suchych nawierzchniach. Celem producenta było stworzenie opon, które umożliwią hamowanie bez obaw podczas stromego zjazdu w dół i pokonywanie zakrętów na drogach w warunkach zimowych, przy całkowitym utrzymaniu kontroli nad pojazdem. Cechy Doskonałe hamowanie i prowadzenie (na mokrych i suchych nawierzchniach, w niskich temperaturach Niższy hałas i opory toczenia. Cechy Funkcje Korzyści 1a - Kierunkowy wzór bieżnika 1b - Lustrzany układ bloków 1c - Układ nacięć Lepsze odprowadzanie wody i większe ''łapanie'' śniegu; - Optymalne i zrównoważone siły hamowania. Lepsze prowadzenie i krótsza droga hamowania. Doskonałe parametry prowadzenia i hamowania na mokrych nawierzchniach. 2 - Obwodowe kanały wersja: dwa lub cztery w zależności od szerokości opony Skuteczniejsze odprowadzanie wody Doskonałe parametry prowadzenia i hamowania na mokrych nawierzchniach Wyniki w testach: Najlepsza w swojej klasie na śniegu (hamowanie, prowadzenie, przyczepność)* * Pirelli Scorpion Winter w zmaganiach z głównymi konkurentami uzyskała całkowite noty w próbach hamowania, prowadzenia i trakcji w warunkach zimowych. Testy zostały przeprowadzone przez TU œV SUD Automotive (Report No. 76247759PQ-01) na przełomie lutego i marca 2012, z wykorzystaniem opony w rozmiarze 255/55R18 109 V M+S. Opony zostały zakupione w styczniu 2012, w ogólnodostępnej sieci sprzedaży. Samochód testowy Audi Q5. Testy śnieżne zostały przeprowadzone na arktycznych polach w Szwecji. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI

PLN 1136.98

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiSportContact 5P 265 35R21 101ZR [EA2] XL

Continental ContiSportContact 5 P - Ekstremalnie sportowa, bezkompromisowo bezpieczna. NOWOŚĆ 2010! Bezpieczeństwo i maksymalna przyjemność z jazdy sportowym samochodem oraz wysokie osiągi zapewni nowy produkt firmy Continental. To innowacyjna opona o wyczynowych parametrach, gwarantująca maksimum bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy, przeznaczona do naprawdę szybkich samochodów. Ogumienie ContiSportContact 5 P jest indywidualnie dostosowane do specyficznych wymagań związanych z montażem na przedniej lub tylnej osi. Precyzja prowadzenia i maksymalna przyczepność w każdych warunkach pozwalają w pełni wykorzystać możliwości pojazdu. Opony ContiSportContact 5 P umożliwiają nie tylko szybką jazdę, ale i szybkie hamowanie. Dlatego są zalecane przez czołowych ekspertów. Cechy Do najważniejszych należą: Perfekcyjna precyzja kierowania i sportowe właściwości jezdne. Znakomita przyczepność i stabilność w zakrętach. Krótka droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Opony zoptymalizowane pod kątem specyficznych wymagań związanych z montażem na przedniej lub tylnej osi. Zaawansowana technologia i bezpieczeństwo. Solidne i wytrzymałe centralne żebrowanie, łączone bloki bieżnika oraz dodatkowe asymetryczne żebra zapewniają optymalną wzdłużną sztywność opony oraz ograniczają przemieszczanie się elementów bieżnika. Dzięki temu siły kierowania przenoszone są bezpośrednio na drogę. Po prostu perfekcyjna precyzja kierowania i sportowe właściwości jezdne. Znakomita przyczepność i stabilność w zakrętach. Masywne i elastyczne bloki na zewnętrznym barku oraz solidne centralne żebrowanie gwarantują, że opona perfekcyjnie adaptuje się do nawierzchni. Powierzchnia kontaktu zostaje zwiększona zwłaszcza przy szybkim pokonywaniu zakrętów. Kierowca maksymalnie wykorzystujący możliwości ogumienia otrzymuje precyzyjne informacje zwrotne, a opona zapewnia znakomitą przyczepność i maksymalną stabilność. Krótka droga hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. Technologia Black Chilli to specjalnie opracowana kombinacja związków - w tym innowacyjny rodzaj sadzy przeznaczony do opon wyścigowych - która przyspiesza rozgrzewanie opony i poprawia jej stabilność. Polimery stanowiące składnik gumy zostały wzmocnione nanocząsteczkami nadającymi im wyjątkową elastyczność. Dzięki temu opona ma większą powierzchnię kontaktu z nawierzchnią, co znakomicie poprawia przyczepność i stabilność. Ponadto specjalne żywice sprawiają, że opona dosłownie wczepia się w mokrą lub suchą nawierzchnię, skracając drogę hamowania. Zoptymalizowane opory toczenia, bieżnik ''cap and base''. O zrównoważonej charakterystyce gumy decydują dwa składniki bieżnika - ''cap'' i ''base'' - które zapewniają dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni, a jednocześnie krótszą drogę hamowania i zmniejszone opory toczenia. Zewnętrzna warstwa ''cap'' zapewnia dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni i krótką drogę hamowania, a

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 35
 • Szerokość: 265
 • Średnica: 21

PLN 1426.06

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

KINGSTAR SK70 185 60R14 82T [EE2]

Kingstar Radial SK70 - opony do samochodów osobowych Marka Kingstar należy do koncernu Hankook Tire. Koncern ten zajmuje obecnie 7me miejsce w świecie wśród największych producentów opon. Historia sięga 1941 roku kiedy to w Seoulu w Korei powstała pierwsza w tym kraju fabryka opon Chosun Tire Company, przemianowana później w Hankook Tire Manufacturing . Kingstar to opony segmentu ekonomicznego, przeznaczone dla użytkowników szukających tańszych alternatyw ogumienia. Cechy Znakomita sterowalność niski poziom hałasu Posiadają oznaczenia M+S oraz piktogramy niemniej ze względu na rzeźbę bieżnika do ewentualnego zastosowania łagodną, bezśnieżną zimą. W zależności od szerokości bieżnika z 3 lub 4 rowkami obwodowymi. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KINGSTAR
 • Profil: 60
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 14

PLN 164.08

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KINGSTAR
Zobacz
 

GOODYEAR Cargo Ultra Grip 195 75R16C 107 105R [GE2]

GOODYEAR CARGO ULTRA GRIP - Opona zimowa do samochodów dostawczych Opony te mają całkowicie stalową konstrukcję plecionki, opartą na technologii Unisteel, która pozwala na zwiększenie zdeolności przewozu dużych ładunków. Maksymalna gęstość rowków znacząco poprawia sprawowanie się opon zimą. Na oponę można zakładać również kolce, aby radzić sobie nawet z najbardziej ekstremalnymi warunkami zimowymi. Cechy Korzyści Kierunkowy wzór bieżnika Odporność na zjawisko poślizgu hydrodynamicznego Optymalne ułożenie klocków Polepszony komfort jazdy poprzez redukcję poziomu hałasu Duże klocki na krawędzi opony Lepsze prowadzenie Wysoka gęstość nacięć (wyżłobień) Wysoka przyczepność na śniegu, lodzie i mokrej nawierzchni Możliwość zakładania kolców Stała przyczepność w ekstremalnych warunkach zimowych Źródło: materiały producenta

 • Producent: GOODYEAR

PLN 423.24

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GOODYEAR
Zobacz
 

KINGSTAR W410 185R14 102 100Q [FF2]

Kingstar W410 - opona ekonomiczna w najpopularniejszych rozmiarach. Kingstar to marka należąca do koncernu Hankook. Produkowana jest we fabrykach Hankook zlokalizowanych na terenie Europy i Azji. Stanowi ciekawą propozycję dla mniej wymagających kierowców oferując doskonały stosunek jakości do ceny. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KINGSTAR

PLN 247.97

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KINGSTAR
Zobacz
 

BRIDGESTONE Blizzak LM 25 195 60R16 89H [FB2] FR MO

Blizzak LM25 - precyzyjna kontrola jazdy w warunkach zimowych, nawet z wyższymi prędkościami LM25 to opona zaprojektowana zgodnie z najnowszymi tendencjami technologicznymi aby zapewnić samochodom o dużej mocy stabilne prowadzenie w zmiennych zimowych warunkach pogodowych, dodatkowo by utrzymywać hałas na jak najniższym poziomie. Cechy: bezpieczeństwo i komfort poprzez doskonałe hamowanie w warunkach śnieżnych na lodzie i błocie pośniegowym, znacznie zredukowane ryzyko aquaplaningu z doskonałymi właściwościami jezdnymi na mokrych nawierzchniach, projekt bieżnika to udane połączenie właściwej trakcji na śniegu i lodzie oraz atrakcyjnego wyglądu, cicha opona dająca wysoki komfort jazdy. Wyniki testów: Oceniający Ocena Rozmiar ADAC motorwelt wydanie 2008 Godna polecenia 195/65 R15T Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 60
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 16

PLN 442.31

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

GOODYEAR Excellence 245 55R17 102W [EB2] ROF * MFS

Goodyear wprowadza na rynek całkowicie nowy produkt na sezon letni 2005, jakim jest opona klasy High Performance - Goodyear Excellence . Excellence to najnowsze opony marki Goodyear do samochodów klasy wyższej, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo jazdy, doskonałą przyczepność i znakomity komfort. Innowacyjna konstrukcja najnowszej opony Excellence zawiera opatentowaną technologię zapewniającą lepsze hamowanie i kierowalność na mokrej nawierzchni w nagłych sytuacjach. Specjalna silikonowa mieszanka na mokre nawierzchnie zapewnia wyskoki poziom przyczepności na mokrej i suchej nawierzchni. Spiralny ekran pod bieżnikiem i udoskonalona stopka zapewniają precyzję kierowania (nawet opony po pewnym przebiegu) i bardziej komfortową jazdę. Opony Excellence zostały już homologowane na pierwsze wyposażenie m.in. do: Alfa Romeo (147/156/166), Mercedesa (klasy B i S), oraz VW Passata; ponad 70 kolejnych homologacji jest w trakcie przygotowania. Podstawowe dane: rozmiary: 40 (z tego 26 z FP- ochraniacz felgi) profil 14 do 18 cali indeksy prędkości: od 210 do 270 km/h Zestawienie cech opony i korzyści z nich płynących w tabeli poniżej: Cecha Działanie Korzyść Opatentowana technologia zapewniająca bezpieczeństwo Opatentowana technologia maksymalizująca poprzeczną i wzdłużną przyczepność opony do nawierzchni na śliskich drogach Hamowanie i kierowalność na mokrej nawierzchni w nagłych sytuacjach Specjalna silikonowa mieszanka na mokre nawierzchnie Wysoki poziom przyczepności w każdych warunkach dzięki nowym polimerom Najwyższe parametry kierowania na mokrej i suchej nawierzchni Optymalizacja klocków bieżnika Opatentowana zmienna podziałka bieżnika optymalizuje hałas. Ustawione pod kątem klocki bieżnika redukują efekt zetknięcia opony z powierzchnią drogi Niski poziom hałasu wewnątrz pojazdu; hałas rozchodzi się na zewnątrz pojazdu Udoskonalona konstrukcja stopki Jednorodne osadzenie stopki opony na obręczy pozwala uniknąć wibracji Łagodniejsza jazda; Komfort Stabilizatory barkowe Przenoszenie obciążenia w trakcie trudnych manewrów drogowych wspierają i kontrolują sztywniejsze zewnętrzne klocki bieżnika Przyczepność na zakrętach; Kierowalność przy dużych prędkościach; Nagłe hamowanie na suchych nawierzchniach Ekran spiralny Zoptymalizowany rozkład ciśnienia na całej powierzchni kontaktu opony z drogą Precyzja kierowania nawet przy oponie już zużytej Źródło: opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta

 • Producent: GOODYEAR
 • Profil: 55
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 17

PLN 1014.09

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GOODYEAR
Zobacz
 

MAXXIS AT771 Bravo Series 215 75R15 100S

MAXXIS BRAVO SERIES AT771 - uniwersalne opony 4x4 do miasta i w teren MAXXIS BRAVO SERIES AT771 to opona przeznaczona do jazdy w terenie oraz w miejskich warunkach. Wyjątkowy wzór bieżnika i konstrukcja bocznych rowków sprawia, że guma ma doskonałą przyczepność na każdego rodzaju nawierzchni oraz świetnie redukuje poziom szumów dzięki zastosowanej w konstrukcji bieżnika technologii. Uniwersalne własności jezdne Opony posiadają bieżnik typu All terrain co predysponuje je do użytku 50% na szosę i w 50% w teren. Podniesione właściwości off-roadowe, ogólna konstrukcja wykorzystująca sztywny, bo wzmocniony w celu poprawy stabilności i prowadzenia bieżnik wpływa również na wyrafinowany styl jazdy na gładkiej powierzchni. Wzór bieżnika i rowków na ścianie bocznej pozwala doskonale zapanować nad pojazdem na każdej drodze twardej, ale zgodnie z wyglądem również stabilnie daje prowadzić auto w warunkach off-road. Zastosowana mieszanka gumy oraz nowoczesne wzornictwo wydłużają żywotność bieżnika, trakcję na mokrej nawierzchni oraz podnoszą odporność na wpadanie w poślizg na mokrej jezdni. Cechy Doskonale sprawuje się w warunkach off-road oraz miejskich. Konstrukcja bieżnika i rowków na ścianie bocznej wpływa na świetne zachowanie pojazdu w każdych warunkach jezdnych. Sztywna, ale komfortowa osnowa opony poprawia prowadzenie w warunkach off-road. Mieszanka gumy oraz nowoczesne wzornictwo poprawiają zużycie bieżnika, trakcję na mokrej nawierzchni oraz podnoszą odporność na wpadanie w poślizg na mokrej jezdni. Opona typu all-terrain. Posiada oznaczenie M+S, może być stosowana w ciągu całego roku. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MAXXIS

PLN 404.10

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MAXXIS
Zobacz
 

BRIDGESTONE RE050A 205 45R17 84W [GC3] RFT

Bridgestone Potenza RE050A - opony dla kierowców o sportowym zacięciu Najwyższej klasy opona sportowa. Została zaprojektowana specjalnie dla kierowców samochodów o wysokich osiągach, preferujących sportowy styl jazdy. Asymetryczna rzeźba bieżnika jest wzorowana na oponach wyścigowych Potenza, stosowanych w Formule 1. Zewnętrzna część bieżnika została zbudowana w oparciu o technologię slick a wewnętrzna część naśladuje oponę deszczową, dzięki czemu opona reaguje nadzwyczajnie na przyspieszenie i hamowanie. Skierowane są do szerokiej gamy pojazdów, począwszy od marek sportowych, jak np. Enzo Ferrari, a skończywszy na popularnych autach, jak nowy Golf. Cechy: Zaawansowany wzór bieżnika dla optymalnej przyczepności. Ukośne rowki dla doskonałego odprowadzania wody, innowacyjna konstrukcja żeber i klocków bieżnika dla precyzyjnego prowadzenia i niskiego poziomu hałasu. Wzmocniona krzemionką mieszanka gumowa dla doskonałego zachowania na mokrej nawierzchni i przy niższych temperaturach Żródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 45
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 17

PLN 828.63

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

HANKOOK VENTUS PRIME2 K115 215 55R17 94V [BB2] FR

Hankook Ventus Prime2 - opony o bionicznym wzorze bieżnika. NOWOŚĆ 2011! Hankook Ventus Prime 2 to asymetryczne opony letnie. Przeznaczone do samochodów klasy średniej i wyższej zapewniają wysoki komfort jazdy oraz dobre parametry na mokrej nawierzchni. Produkowane w średnicach od 15 do 17 cali. Cechy Hankook Ventus Prime 2 to efekt wiodącej technologii rozwiniętej w oparciu o bioniczny projekt wzoru bieżnika (kształt zęba jaguara) zapewniającego optymalną przyczepność. Technologia ''Grip Tech'' zapewnia osiągi klasy premium i pomaga zmaksymalizować właściwości jezdne oraz parametry hamowania na mokrej nawierzchni. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK
 • Profil: 55
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 407.83

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

PIRELLI SCORPION TRAIL Rear 140 80R17 69V M C TL

PIRELLI SCORPION TRAIL - DO MOTOCYKLI TYPU ENDURO TURYSTYCZNE, NOWOŚĆ 2009! Opony rekomendowane do motocykli typu enduro turystyczne. Produkowane w większości jako diagonalne, w kilku rozmiarach również jako radialne. Zapewniają świetne parametry na szosie oraz w terenie. Zastosowanie Pirelli Scorpion Trail jest nieco bardziej szosowe niż bieżnika MT90A/T. W porównaniu do MT90A/T poprawiono wszystkie istotne parametry jak przyczepność na mokrym, stabilność, poręczność, przyczepność na suchym, żywotność oraz komfort. Cechy: Nowa rewolucyjna rzeźba bieżnika stanowiąca kombinacje doskonałych własności jezdnych z innowacyjnym względem Opatentowana technologia opasania stalowego pod katem 0 stopni w oponach radialnych. Dzięki temu oferują one maksimum stabilności, doskonałe tłumienie nierówności oraz wyśmienite prowadzenie na każdym rodzaju terenu nawet podczas jazdy z pełnym obciążeniem. Najnowsza generacja materiałów wykorzystanych w mieszance daje doskonałą przyczepność w każdych warunkach pogodowych. Jej skład jest tak zbalansowany, aby opona cechowała się dobrą wydajność kilometrową bez pogorszenia przyczepności. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI

PLN 704.24

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

FULDA Kristall Montero 3 175 65R14 86T [EC1] FP

FULDA Kristall Montero 3 - zimowe opony do aut osobowych. NOWOŚĆ 2009!!! Na bazie doświadczeń przy opracowywaniu poprzednich bieżników zwyciężających w testach opon - Fuldy Montero oraz Kristall Montero 2 - z pomocą najnowocześniejszej technologii udoskonalono jeszcze opony zimowe tej marki. Tak powstała Fulda Kristall Motero 3. Technologia 'Snow Catcher' Część imponujących własności Fulda Kristall Montero 3 zawdzięcza calkowicie nowej technologii ''Snow Catcher''. Technologia ta wykorzystuje naturalny nacisk opony wraz z bieżnikiem na pokonywane nawierzchnie: skuteczniej łapiąc śnieg pomiędzy klocki bieżnika pozwala na lepszą przyczepność na ośnieżonych drogach. Trudno było ulepszyć doskonałą jakość poprzedników z rodziny Kristall Montero. Jednak tak znacząca poprawa parametrów w zakresie przyczepności na śniegu, trakcji na lodzie, wydajności kilometrowej oraz oporów toczenia pozwoli kontynuować liczne zwycięstwa w testach Fuldzie Kristall Montero 3. Cechy: Wyśmienite własności na typowo zimowe warunki Zoptymalizowane parametry na ośnieżone, mokre, i suche nawierzchnie Maksimum zimowych możliwości w niskich temperaturach Wyniki testów: Oceniający Ocena Rozmiar ADAC motorwelt wydanie 2009 Szczególnie godna polecenia 185/60R14 Tygodnik Motor 2. Miejsce 195/65R15 Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: FULDA
 • Profil: 65
 • Szerokość: 175
 • Średnica: 14

PLN 213.36

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy FULDA
Zobacz
 

HANKOOK KINERGY ECO K425 195 65R15 91V [EA2]

Kinergy eco - Asymetryczna opona letnia o wysokich osiągach Technologia Oszczędzania Energii opon Kinergy eco została opracowana z pomocą nowych materiałów, takich jak nanocząsteczki silica oraz unowocześnionych technologii mieszania. Te ulepszenia pomagają polepszyć wydajność paliwową oraz osiągi w hamowaniu na mokrej nawierzchni. Opona została zaprojektowana w taki sposób, aby usatysfakcjonować klientów zarówno komfortem jazdy jak i maksymalizacją wydajności paliwowej. Cechy wewnętrznej strony bieżnika Zoptymalizowana sekwencja nachylenia - gwarantuje niski poziom hałasu w trakcie jazdy oraz lepszą kierowalność Zoptymalizowana sztywność klocków - dzięki zastosowaniu dużych klocków barkowych oraz zwiększeniu powierzchni przylegania poprawiona została kierowalność na suchej nawierzchni Cechy zewnętrznej strony bieżnika 3 szerokie, proste rowki obwodowe - optymalna szerokość oraz ułożenie trzech rowków obwodowych zapewnia doskonałe osiągi w mokrych warunkach Poprzeczne rowki części barkowej opony - zaprojektowane po to, aby poprawić kierowalność na suchych nawierzchniach oraz zapewnić dodatkowe osiągi w mokrych warunkach Technologia typu ''Ząb piły'' - poprawia kierowalność na suchej nawierzchni nie pogarszając kierowalności na mokrych Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK
 • Profil: 65
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 15

PLN 237.34

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

BRIDGESTONE Blizzak DM V1 275 40R20 106R [FF2] XL FR r.prod.2013

Blizzak DM-V1 - opony zimowe do samochodów 4x4. NOWOŚĆ 2009! Nowa bezkolcowa opona 4x4, zaprojektowana z myślą o najbardziej srogich warunkach zimowych. Blizzak DM-V1 daje kierowcom pojazdów 4x4 podwójną przewagę, zapewniając doskonałą przyczepność na śniegu i lodzie, przy jednoczesnym bezpiecznym prowadzeniu na mokrej nawierzchni. Cechy: Poprawa trakcji oraz lepsze hamowanie na śniegu i lodzie, przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa podczas jazdy na mokrych i pokrytych błotem drogach Innowacyjna mieszanka Multicell Z, poprawiona technologia rowków oraz nowa rzeźba bieżnika gwarantują optymalne osiągi na śniegu i mokrej nawierzchni Zaawansowana technologia 3D Wash Board Z zapewnia regularny kontakt opony z nawierzchnią i równomierną eksploatację Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 1035.86

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BF GOODRICH G GRIP 205 45R16 83V [EB2]

G-GRIP - opony do samochodów typu hatchback, limuzyn i mini vanów. NOWOŚĆ 2009!!! Nowy bieżnik g-Grip, który dołączył ostatnio do grupy opon samochodowych BFGoodrich, został zaprojektowany do samochodów typu hatchback, limuzyn i mini vanów. Zwiększone bezpieczeństwo na mokrych nawierzchniach W warunkach aquaplaningu kierunkowe kanały bieżnika powodują efekt rozcinania filmu wodnego oraz ewakuują maksymalną objętość wody. Na mokrej drodze G-grip posiadając wyprofilowane kanały typu ''vortex'' pozwala na szybsze odprowadzanie wody dla optymalnego hamowania i lepszego trzymania się drogi w zakrętach Niezrównana przyjemność jazdy na suchych drogach Na prostej jak i na krętej drodze solidne barki i masywne ciągle centralne żebro oferują natychmiastową reakcję na nagłą sytuację na drodze oraz perfekcyjną kontrole prowadzenia. Poprawa hamowania i optymalizacja tego procesu na suchej drodze możliwa jest dzięki lamelom wewnątrzrowkowym poprawiającym stabilność klocków bieżnika. Cechy: g-Grip oferuje wysokie bezpieczeństwo na mokrej i suchej nawierzchni, równocześnie zapewniając lepszy poziom kontroli nad pojazdem oraz precyzję prowadzenia - wszystko to dzięki specjalnie opracowanemu kierunkowemu wzorowi bieżnika. Na mokrej nawierzchni dzięki ''spiralnym'' rowkom bieżnika szybko odprowadza wodę co pozwala na utrzymanie przyczepności z powierzchnią szosy. Tam gdzie warstwa wody jest głębsza np. w kałużach szerokie rowki obwodowe maksymalizują odprowadzanie wody aby uniknąć wystąpienia zjawiska aquaplaningu. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BF GOODRICH
 • Profil: 45
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 346.80

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BF GOODRICH
Zobacz