NetCar Strona 5/585

Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.
NOKIAN WR D3 185 65R15 92H [CC2] XL

Nokian WR D3 - połączenie bezpieczeństwa i pełnej przyjemności z jazdy - NOWOŚĆ 2011!! Nowa opona Nokian WR D3 dzięki nanotechnologii, nowym surowcom i innowacyjnym rozwiązaniom zapewnia świetną przyczepność i znakomite prowadzenie w zmiennych warunkach zimowych. Jest to dobry wybór dla małych i średniej wielkości samochodów rodzinnych oraz dla kierowców, którzy stawiają na bezpieczeństwo i ekonomiczną jazdę. Cechy Rozwiązania zastosowane w strukturze i rzeźbie bieżnika opony WR D3 zapewniają dobrą stabilność jazdy oraz znakomite prowadzenie. Ponadto, kilka nowych rozwiązań wpłynęło na poprawę wytrzymałości i obniżenie oporu toczenia opony. usuwanie błota pośniegowego, kriogeniczna mieszanka canola, Cool Touch Design, technologia ''cichej ściany bocznej'', oczyszczone oleje. Innowacje w budowie Nokian WR D3 posiada kierunkowy bieżnik w postaci ostro zakończonej strzałki, który został wzbogacony o rozwiązania aktywnie uczestniczące w zapobieganiu poślizgom na błocie pośniegowym. innowacyjna budowa krawędzi przedniej bloków bieżnika (ang. Slush Blower) zapewnia jeszcze bardziej skuteczne odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego z przestrzeni kontaktu pomiędzy oponą a nawierzchnią, co podnosi bezpieczeństwo jazdy oraz powoduje zwiększenie limitu prędkości, przy której wzrasta ryzyko wystąpienia poślizgu. skośna krawędź przednia bloku o układzie schodkowym poprawia przyczepność opony na mokrej nawierzchni i na lodzie - to, a również polerowane rowki, ułatwia usuwanie wody oraz błota pośniegowego z bieżnika. Mieszanka gumowa zastosowana do produkcji opony WR D3 jest oryginalnym połączeniem gumy, krzemionki oraz oleju canola, które zapewnia oponie optymalną przyczepność w zimowych warunkach i na mokrych nawierzchniach oraz sprawia, że bieżnik jest maksymalnie odporny na zużycie w szerokim zakresie temperatur. Dzięki wysokiej zawartości krzemionki opona ma niski opór toczenia, zużywa mniej paliwa, co idzie w parze z niższą emisją dwutlenku węgla. Na niższą emisję szkodliwych substancji do atmosfery wpływa również nowe rozwiązanie, przy opracowywaniu którego wykorzystano komputerowe i termograficzne symulacje kamery - Cool Touch Design. Mimo gęstej sieci lameli opona utrzymuje swoją sztywność - pomaga to zmniejszyć tarcie oraz stopień generowanego przez oponę ciepła spowodowanego ruchem nacięć. Specjalna strefa znajdująca się na ścianie bocznej opony odpowiada za wytłumienie hałasu oraz wibracji przenoszonych z nawierzchni drogi poprzez bieżnik. Powstrzymując przenoszenie fal dźwiękowych z opony uzyskano wyraźną poprawę komfortu akustycznego podczas jazdy. W produkcji opon Nokian WR D3 stosowane są wyłącznie oczyszczone, niskoaromatyczne oleje bez dodatku jakichkolwiek substancji toksycznych lub rakotwórczych. Opona jest dzięki temu przyjazna dla środowiska, posiada również znakomitą przyczepność na mokrej nawierzchni ora

 • Producent: NOKIAN
 • Profil: 65
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 15

PLN 401.48

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy NOKIAN
Zobacz
 

BRIDGESTONE Blizzak LM 25 1 205 60R16 92H [FE2] * r.prod.2011

Blizzak LM25 - precyzyjna kontrola jazdy w warunkach zimowych, nawet z wyższymi prędkościami LM25 to opona zaprojektowana zgodnie z najnowszymi tendencjami technologicznymi aby zapewnić samochodom o dużej mocy stabilne prowadzenie w zmiennych zimowych warunkach pogodowych, dodatkowo by utrzymywać hałas na jak najniższym poziomie. Cechy: bezpieczeństwo i komfort poprzez doskonałe hamowanie w warunkach śnieżnych na lodzie i błocie pośniegowym, znacznie zredukowane ryzyko aquaplaningu z doskonałymi właściwościami jezdnymi na mokrych nawierzchniach, projekt bieżnika to udane połączenie właściwej trakcji na śniegu i lodzie oraz atrakcyjnego wyglądu, cicha opona dająca wysoki komfort jazdy. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 327.26

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

DAYTON DW510 165 65R14 79T [GE2]

NOWOŚĆ 2006 Przeznaczone do samochodów kompaktowych oraz rodzinnych. Dayton DW510 to zimowa opona klasy ekonomicznej, która sukcesywnie zastępuje starszy bieżnik DW500. Opona DW 510 wyróżnia się bardzo dobrymi osiągami, które wynikają z ogromnego doświadczenia producenta w projektowaniu opon na tę porę roku oraz prowadzonych w ekstremalnych warunkach testów. W ten sposób powstał bieżnik przewyższający produkty konkurencji pod każdym względem. Doskonała trakcja oraz hamowanie na ściegu i lodzie, wysokie osiągi w zmiennych warunkach drogowych. 15-20% większa wytrzymałość od opon konkurencji w tej samej klasie. Udoskonalona konstrukcja, zapewniająca cichą i komfortową jazdę. Jakie korzyści wynikają z wyboru opon Dayton? To jedyne opony, które zapewniają wysoką jakość w przystępnej cenie. Co jeszcze powinieneś wiedzieć? Opony Dayton zostały zaprojektowane przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii oraz wyprodukowane przy użyciu najnowocześniejszych materiałów, a testy przeprowadzono w surowych warunkach zimowych panujących na skandynawskich drogach. Dzięki temu może zaoferować bezkonkurencyjne osiągi po bezkonkurencyjnych cenach. Dayton DW510 są produkowane w rozmiarach pasujących do większości modeli samochodów poruszających się po polskich drogach. Źródło: opracowano na podstawie materiałów producenta.

 • Producent: DAYTON
 • Profil: 65
 • Szerokość: 165
 • Średnica: 14

PLN 198.89

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DAYTON
Zobacz
 

VREDESTEIN Quatrac 3 205 50R15 86H [FC1]

Quatrac 3: Latem i zimą na jednych oponach Opona Quatrac 3 jest jedyną w swoim rodzaju oponą na wszystkie pory roku firmy Vredestein. Opona ta stanowi doskonałą alternatywę dla kierowców, którzy w klimacie umiarkowanym pragną przez cały rok jeździć na jednym rodzaju opon. Rzucający się w oczy asymetryczny, niekierunkowy bieżnik z podziałem na część letnią i zimową zapewnia optymalne bezpieczeństwo i komfort jazdy w każdych warunkach pogodowych. Opona ta znacznie ułatwia kierowanie pojazdem, co jest niezwykle pożądane podczas jazdy w warunkach letnich na suchej i mokrej nawierzchni. Zapewnia ona doskonałą przyczepność, przy równoczesnej dużej zdolności odprowadzania błota i śniegu w warunkach zimowych. W bieżniku znajdują się trzy podłużne rowki, pełniące nie tylko funkcję estetyczną, ale umożliwiające również skuteczne odprowadzanie wody. Letnia strona opony Quatrac 3 znajduje się w zewnętrznej części bieżnika. Wyróżnia się ona niższą proporcją ilości gumy do pustych przestrzeni w rzeźbie bieżnika (więcej gumy, mniej pustych przestrzeni) oraz ograniczoną liczbą prostych lameli. W warunkach letnich zapewnia to dodatkową przyczepność po stronie zewnętrznej, zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Dzięki dodatkowej ilości gumy po stronie zewnętrznej oraz sztywnym kostkom bieżnika opona sprawnie reaguje na każdy ruch kierownicą. Wewnętrzna strona opony Quatrac 3 posiada bardzo otwartą rzeźbę bieżnika z falistymi lamelami, które w warunkach zimowych zapewniają dodatkową przyczepność na ośnieżonej nawierzchni. Ponadto, ta część bieżnika posiada duże zdolności odprowadzające, dzięki czemu błoto i śnieg nie są w stanie przyczepić się do bieżnika, co gwarantuje optymalną przyczepność. Opona Quatrac 3 posiada oznaczenia płatka śniegu i M&S, oznaczające, że spełnia wymogi stawiane oponom zimowym. CECHY: KORZYŚCI: Niska oraz ograniczona ilość odchylanych lameli (strona letnia) Optymalny kontakt z nawierzchnią drogi oraz doskonała kontrola jazdy Otwarta struktura profilu wyposażonego w faliste lamele (strona zimowa) Doskonała przyczepność oraz wysoka zdolność toczenia na śniegu i lodzie Trzy centralne linie bieżnika Maksymalne odprowadzanie wody zapobiega poślizgom Rozplanowana konstrukcja i profil Niski poziom hałasu, spełniający nowe normy UE Wyposażone w regularne kodowanie M&S oraz symbol ''snowflake'' [płatek śniegu] Spełnia wymogi potrzebne do uznania za oficjalne opony zimowe Ochraniacz obręczy(od serii 55 oraz niższych) Chroni obręcze aluminiowe Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: VREDESTEIN
 • Profil: 50
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 15

PLN 562.85

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy VREDESTEIN
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiWinterContact TS830P 215 45R17 91H [EC2] XL FR r.prod.2011

CONTINENTAL ContiWinterContact TS 830 P - opona osobowa do aut wyposazonych w systemy bezpieczeństwa. NOWOŚĆ 2009!!! CONTINENTAL ContiWinterContact TS 830 P zaprojektowany został z myślą o współpracy z samochodowymi systemami wspomagającymi pracę kierowcy. Bieżnik Asymetryczny profil zapewnia najlepszą charakterystykę prowadzenia na mokrych i suchych nawierzchniach oraz typowo zimowych drogach. Lamele zostały opracowane w taki sposób, aby wspierać system ESC. Asymetryczny bieżnik, równomiernie rozkładający obciążenie, zaprojektowano tak, aby zewnętrzna część opony z wystającymi blokami stabilizującymi gwarantowała wysoką przyczepność przy pokonywaniu zakrętów oraz precyzyjne przenoszenie poleceń wydawanych zza kierownicy. Środkową część bieżnika opracowano w taki sposób, aby jego elementy tworzyły ścisłą grupę krawędzi zwiększających przyczepność. Ma to zapewnić optymalne przenoszenie mocy przy ruszaniu, hamowania i skręcaniu na ośnieżonych lub oblodzonych drogach. Liczne kanały umieszczone między blokami bieżnika zapewniają w mokrych warunkach szybkie i skuteczne odprowadzanie wody i błota pośniegowego z nawierzchni drogi. TS 830 P to opona zimowa i doskonale zbalansowana. zrównoważona charakterystyka asymetryczna rzeżba bieżnika świetna kierowalność Asortyment i zastosowanie Opony TS 830 P będą dostępne początkowo w 20 wersjach rozmiarowych. Już teraz wiadomo, że producent aut marki Mercedes-Benz będzie wyposażał swoje samochody w te nowoczesne opony. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 45
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 601.61

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

BF GOODRICH G GRIP 185 55R14 80H [EC2]

G-GRIP - opony do samochodów typu hatchback, limuzyn i mini vanów. NOWOŚĆ 2009!!! Nowy bieżnik g-Grip, który dołączył ostatnio do grupy opon samochodowych BFGoodrich, został zaprojektowany do samochodów typu hatchback, limuzyn i mini vanów. Zwiększone bezpieczeństwo na mokrych nawierzchniach W warunkach aquaplaningu kierunkowe kanały bieżnika powodują efekt rozcinania filmu wodnego oraz ewakuują maksymalną objętość wody. Na mokrej drodze G-grip posiadając wyprofilowane kanały typu ''vortex'' pozwala na szybsze odprowadzanie wody dla optymalnego hamowania i lepszego trzymania się drogi w zakrętach Niezrównana przyjemność jazdy na suchych drogach Na prostej jak i na krętej drodze solidne barki i masywne ciągle centralne żebro oferują natychmiastową reakcję na nagłą sytuację na drodze oraz perfekcyjną kontrole prowadzenia. Poprawa hamowania i optymalizacja tego procesu na suchej drodze możliwa jest dzięki lamelom wewnątrzrowkowym poprawiającym stabilność klocków bieżnika. Cechy: g-Grip oferuje wysokie bezpieczeństwo na mokrej i suchej nawierzchni, równocześnie zapewniając lepszy poziom kontroli nad pojazdem oraz precyzję prowadzenia - wszystko to dzięki specjalnie opracowanemu kierunkowemu wzorowi bieżnika. Na mokrej nawierzchni dzięki ''spiralnym'' rowkom bieżnika szybko odprowadza wodę co pozwala na utrzymanie przyczepności z powierzchnią szosy. Tam gdzie warstwa wody jest głębsza np. w kałużach szerokie rowki obwodowe maksymalizują odprowadzanie wody aby uniknąć wystąpienia zjawiska aquaplaningu. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BF GOODRICH
 • Profil: 55
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 14

PLN 258.39

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BF GOODRICH
Zobacz
 

MICHELIN PILOT ALPIN PA4 225 40R18 92V [EC2] XL

Michelin Pilot Alpin PA4 - opony zimowe do samochodów o wysokich osiągach. NOWOŚĆ 2012!!! Opony o agresywnym, asymetrycznym bieżniku przeznaczone do samochodów o wysokich osiągach. Sukcesywnie zastepować będą bieżnik Pilot Alpin PA3. Cechy Wyższe bezpieczeństwo - Droga hamowania krótsza o 3 metry na mokrej nawierzchni i o 4 metry na śniegu w porównaniu z poprzednikiem.* Wyższa mobilność - Poprawiona trakcja na śniegu i lodzie w porównaniu z poprzednikiem.* Lepsza kontrola - Zoptymalizowane osiągi na wszystkich nawierzchniach.* Technologia Duża ilość lamelek i krawędzi bieżnika - Liczba lamelek została zwiększona do 135%, a krawędzi aż do 74% w porównaniu do poprzedniej generacji opon. Wskutek tych zmian uzyskano lepszą trakcję oraz hamowanie na śniegu i lodzie *. Technologia StabiliGrip - Lamele wykonane w technologii trójwymiarowej mogą układać się pod różnymi kątami, co pozwala na uzyskanie większej ilości krawędzi, a w związku z tym poprawienie przyczepności oraz zwiększenie sztywności klocków bieżnika. Mieszanka Helio 3G - W trzeciej generacji mieszanki gumowej Helio dodano do składu olej słonecznikowy (patent Michelin), który ma wpływ na zwiększenie przyczepności w niskich temperaturach Krawędzie N Flex - Maksimum technologii wykorzystane dla lepszej przyczepności na drogach w warunkach zimowych i precyzyjniejszej kierowalności. Testy * - Powyższe wyniki potwierdzone zostały testem porównawczym przeprowadzonym przez TUV Sud w roku 2012 dla rozmiaru 235/65R17 w indeksie prędkości H. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 40
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 18

PLN 777.75

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

PIRELLI SottoZero Serie III 215 55R16 93H [CB2]

PIRELLI WINTER SOTTOZERO 3 - opony do pojazdów klasy premium. NOWOŚĆ 2013! Opona zimowa do samochodów przyszłości stworzona przez Pirelli do pojazdów klasy Premium. Z pomocą najnowszych technologii producent oferuje opony, które uwzględniając parametry każdego pojazdu wykorzystują w pełni jego osiągi. Pirelli Winter Sottozero 3 przeznaczona jest do topowych pojazdów. Zaprojektowana z uwzględnieniem stałego rozwoju nowoczesnych samochodów zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, kontrolę nad pojazdem i wydajność w każdych warunkach pogodowych. Cechy i korzyści Winter Sottozero 3 to nowe perfekcyjne opony zimowe stworzone z myślą o samochodach kolejnych generacji, dające radość kierowcom z doskonałych osiągów, w każdych warunkach pogodowych, bez jakichkolwiek kompromisów. Cecha Funkcja Korzyści Klienta 1 - Kierunkowa rzeźba bieżnika Zwiększona liczba bloków Znakomita trakcja na śniegu 2 - Technologia lameli 3D Zwiększenie stabilności bieżnika i powierzchni styku z nawierzchnią Lepsza sterowność na mokrej nawierzchni, skrócenie drogi hamowania 3 - Gęsto umiejscowione lamele Większe ''chwytanie śniegu'' Lepsza przyczepność na śniegu 4 - Szersze irowk Poprawa odprowadzania wody Doskonałe prowadzenie i hamowanie 5 - Nowatorska mieszanka Jednorodne właściwości jezdne w szerokim zakresie temperatur Zwiększona przyczepność w każdych zimowych warunkach Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 55
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 16

PLN 530.19

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

BRIDGESTONE EP25 185 60R16 86H [CE2]

Bridgestone ECOPIA EP25 - ekologiczne opony na pierwsze wyposażenie Zredukowana powierzchnia styku opony z drogą już nie jest kompromisem w zakresie bezpieczeństwa czy komfortu. Jednym z najdonioślejszych osiągnięć technologicznych marki Bridgestone jest Ecopia, perfekcyjne połączenie pomiędzy wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz ochroną środowiska. Bridgestone ECOPIA EP25 stworzona została m.in. dla samochodu Toyota IQ. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 60
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 16

PLN 465.63

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE RE050 215 45R17 87W [GC3] FP

Opony Bridgestone Potenza RE050 to idealne opony dla kierowców o duszy sportowej. Bardzo dobrze sprawdzają się zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni. Skierowane są do szerokiej gamy pojazdów, począwszy od marek sportowych, jak np. Enzo Ferrari, a skończywszy na popularnych autach, jak nowy Golf. Opony te gwarantują wysoki komfort prowadzenia w połączeniu z niską głośnością. Opony posiadają bieżnik symetryczny, co przyczynia się do wspaniałej kierowalności i precyzji prowadzenia. Źródło: materiały producenta

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 45
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 464.25

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

FIRESTONE Firehawk SZ90 245 45R17 95W [FB3]

FIRESTONE FIREHAWK SZ90 - sportowe opony do samochodów o dużej mocy. NOWOŚĆ 2008! Opona FIREHAWK SZ90 dedykowana jest do samochodów o dużej mocy silnika. Pozwala się cieszyć jazdą oferując doskonałe, wszechstronne sportowe własności ze świetną przyczepnością na mokrej i suchej nawierzchni. Dzięki nim wg producenta odkryjesz nową jakość prowadzenia swojego auta. Cechy: Wyśmienita reakcja na ruch kierownicą Świetne własności oraz prowadzenie w każdych warunkach Nowoczesny i stylowy wygląd Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: FIRESTONE
 • Profil: 45
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 17

PLN 587.55

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy FIRESTONE
Zobacz
 

SAVA Eskimo HP 225 45R17 91H [EE2] FP r.prod.2012

OPONA ZIMOWA DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH O WYSOKICH OSIĄGACH Najważniejsze zalety produktu Doskonała przyczepność i prowadzenie na zaśnieżonych drogach dzięki wydatne, kierunkowej rzeźbie bieżnika o zoptymalizowanej sztywności oraz o dużym stopniu ponacinana. Krótka droga hamowania na mokrej nawierzchni dzięki specjalnej mieszance gumowej bogatej w krzemionkę. Pewne prowadzenie przy wysokich osiągach dzięki konstrukcji dostosowanej do wysokich prędkości. Unikalne cechy produktu Mieszanka gumowa na bazie krzemionki: nowoczesna mieszanka gumowa bogata w krzemionkę zachowuje elastyczność nawet podczas najniższych temperatur, dzięki czemu gwarantuje bardzo dobre właściwości jezdne, a także zapewnia lepsze zachowanie opony na mokrej i oblodzonej nawierzchni. Wydatny kierunkowy wzór bieżnika zapewnia przyczepność i pewne prowadzenie na zaśnieżonych drogach. Kierunkowa rzeźba bieżnika, a także szerokie rowki obwodowe i poprzeczne gwarantują idealne odprowadzanie wody i błota pośniegowego spod czoła opony. Płaski kontur opony przyczynia się do równomiernego rozkładu nacisku na całej szerokości kontaktu bieżnika z podłożem, co gwarantuje równomierne zużywanie się opony oraz bardzo dobre właściwości jezdne. Konstrukcja dedykowana do aut o wysokich osiągach: wzmocniona strefa barkowa oraz żebro centralne opony odpowiadają za optymalne przenoszenie napędu oraz poprawiają kierowalność. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowane zabronione.

 • Producent: SAVA
 • Profil: 45
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 17

PLN 700.39

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy SAVA
Zobacz
 

MICHELIN PILOT SUPER SPORT 255 30R21 93Y [EA2] XL

MICHELIN PILOT SUPER SPORT - sportowa opona do pojazdów o bardzo wysokich osiągach Opona opracowana specjalnie dla seryjnie produkowanych samochodów sportowych oraz pojazdów tuningowanych, o ultrawysokich osiągach. Skonstruowana w oparciu o doświadczenie nabyte podczas wyścigów wytrzymałościowych, by dostarczać najbardziej ekscytujących wrażeń z jazdy! Cechy Bezpieczeństwo nawet w najbardziej wymagających warunkach Droga hamowania na mokrej nawierzchni krótsza nawet o 3 metry w porównaniu z oponą MICHELIN Pilot Sport PS2. (Testy przeprowadzone w Centrum Technologicznym Michelin). Technologie opracowane dzięki 13 z rzędu zwycięstwom w 24-godzinnym wyścigom Le Mans Najlepsza kierowalność na suchej nawierzchni - Najlepsza kierowalność na suchym torze. Dane na podstawie testów przeprowadzonych w 2010 r. przez TUV SUD Automotive na oponach w rozmiarach 245/40ZR18Y i 235/35ZR19Y, w porównaniu do opon 5 wiodących konkurentów (dostępnych na rynku w czasie przeprowadzania testu). Najszybsza opona świata - Najkrótszy czas okrążenia na suchym torze. Dane uzyskano na podstawie testów przeprowadzonych w 2010 r. przez TUV SUD Automotive na oponach w rozmiarach 245/40ZR18Y i 235/35ZR19Y, w porównaniu do opon 5 wiodących konkurentów (dostępnych na rynku w czasie przeprowadzania testu). Wszystkie najszybsze samochody świata są wyposażone w opony MICHELIN. Samochody Bugatti Veyron i Shelby SuperCars wyposażone w opony MICHELIN Pilot Sport PS2 przekroczyły prędkość 400 km/h. Opracowana wspólnie z Porsche, BMW M i Ferrari Technologia: OPASANIE TWARON Opasanie Twaron gwarantuje większą stabilność opony przy bardzo dużych prędkościach. Dzięki odporności na zmienne naprężenia, opasanie zaciska czoło bieżnika bardziej niż barki opony. Siła odśrodkowa jest efektywniej opanowywana, a nacisk na podłoże jest rozkładany jeszcze bardziej równomiernie. BI-COMPOUND - TECHNOLOGIA PODWÓJNEJ MIESZANKI Innowacyjne rozmieszczenie 2 różnych mieszanek gumy na wewnętrznej i zewnętrznej stronie bieżnika. Strona zewnętrzna: unikalny, wzmocniony sadzą elastomer opracowany specjalnie na 24-godzinne wyścigi Le Mans. Rezultat: ekstremalna wytrzymałość nawet na najostrzejszych zakrętach. Strona wewnętrzna: elastomery najnowszej generacji przecinają film wodny i zapewniają wyjątkową przyczepność dzięki przyleganiu do najmniejszych nierówności nawierzchni. VARIABLE CONTACT PATCH 2.0 Przyspieszając ostro na prostej i wchodząc w zakręt z dużą prędkością wciąż dysponujesz optymalną przyczepnością. MICHELIN Pilot Super Sport została opracowana przy użyciu programów do symulacji cyfrowej stosowanych w aeronautyce i przemyśle motoryzacyjnym. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych narzędzi, siły nacisku w konsekwencji i temperatury rozkładają się równomiernie na całym obszarze kontaktu opony z podłożem. Mimo tego, że kształt powie

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 30
 • Szerokość: 255
 • Średnica: 21

PLN 1398.25

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

PIRELLI P ZERO 265 35R21 101Y [EA2] XL (AO)

P Zero Nowość w rodzinie opon Pirelli UHP, marka PZero Zaprojektowana dla nowych prestiżowych modeli (Ferrari F599 GTB, Mercedes-Benz S-Class & CLK 63 AMG, Maserati Quattroporte Sport GT, ) Poprawiona twardość zapewnia wysoką wydajność prowadzenia. Wysoka identyczność nowych opon PZero zapewnia stabilność przy dużych prędkościach oraz jednolity bieżnik dla maksymalnego wydłużenia żywotności opony Nowy, trwały składnik bocznych ścianek opony zapewnia długotrwały estetyczny wygląd Wzór bieżnika Nowy, atrakcyjny, asymetryczny wzór bieżnika zapewnia dobre osiągi w przyczepności i hamowaniu zarówno na suchych jak i mokrych nawierzchniach. Nowy składnik z nano-kompozytami zapewnia wysoką przyczepność i jest doskonałym rozwiązaniem dla poprawy stabilności i kontroli prowadzenia. Szerokie podłużne rowki zapewniają wysoką odporność na aquaplaning, a drobne nacięcia w kształcie litery S są zaprojektowane by redukować hałas. Cechy Szerokie wzdłużne rowki, zwiekszają poziom bezpieczeństwa i zmniejszają ryzyko aquaplaningu przy dużych szybkościach. Pełne żebra wzdłużne zapewniają pewne hamowanie i znakomitą trakcję, cechy wymagane od nowoczesnych supersamochodów. Poprzeczne rowki zmniejszają znacznie hałas przy dużych prędkościach. Jest to opdowiedź na takie właśnie oczekiwanie kierowców samochodów najwyższej jakości. Powierzchnia styku opony z nawierzchnią z szerokimi, sztywnymi blokami to idealny projekt wykorzystujący pełne możliwości opony w bezkompromisowej jeździe. Testy opon Oceniający Ocena Rozmiar Samochód Sport Auto 03/2009 Bardzo polecana F 225/40R18 Y R 255/35R18 Y BMW 135i Coupe Gute Fahrt 03/2009 Zwycięzca testu 225/45R17 W/Y Golf GTI Audi A3 Auto Bild Sports Cars 03/2009 Bardzo polecana F 235/35 ZR19 (Y) R 295/30 ZR19 (Y) Porsche Cayman S Auto ZeituAng 03/2010 Zwycięzca testu 235/40R18 Y VW Scirocco Auto Bild Sports Cars 03/2010 Wzorcowa F 235/35R19 Y 255/30R19 Y Mercedes C63 AMG Sport Auto 04/2010 Bardzo polecana 235/35R19 Y Ford Focus RS Źródło: opracowano na podstawie materiałów producenta

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 35
 • Szerokość: 265
 • Średnica: 21

PLN 2474.27

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

CONTINENTAL Conti4x4SportContact 315 35R20 ZR [FA2] XL

CONTINENTAL 4x4SportContact - do mocnych i szybkich pojazdów Opona została opracowana specjalnie dla mocnych samochodów typu SUV do użytku drogowego. Asymetryczny wzór bieżnika z szeroką częścią barkową zapewniają najwyższe osiągi. Zalety: Wysoka stabilność na zakrętach Znakomita przyczepność na drodze Doskonała stabilność kierunkowa Bardzo bobra odporność na aquaplaning Wysoka precyzja kierowania Stworzona do wysokich prędkości Cicha i komfortowa Szczegóły techniczne Asymetryczny wzór bieżnika ze zwartą zewnętrzną częścią barkową zapewnia stabilność podczas pokonywania zakrętów. Szerokie kanały bieżnika gwarantują dobre odprowadzanie wody i dużą odporność na aquaplaning. Odpowiedni układ rowków zapewnia cichą i komfortową jazdę. Wyniki testów: Ocena końcowa: ''wzorowa'' (zwycięzca testu) - AUTO BILD alles allrad 07/2003 Źródło: materiały producenta

 • Producent: CONTINENTAL

PLN 1571.39

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

PIRELLI SCORPION ZERO 255 55R19 111V [CC2] XL

Przeznaczona do jazdy po nawierzchniach asfaltowych Opony terenowe o najwyższych parametrach jezdnych, przeznaczone są do samochodów z dużymi i dynamicznymi silnikami. Dostosowane zarówno do szybkiej jazdy po autostradach, jak i w ekstremalnych warunkach na nawierzchniach asfaltowych. Najbardziej wyczynowa opona terenowa w grupie Pirelli Legendarna grupa Pirelli Zero to wyczynowe opony, dla kierowców nie znających ograniczeń. Niezwykle sprawna i komfortowa Zapewniają wyjątkowy komfort, precyzyjną sterowność i trakcję w każdych warunkach drogowych i pogodowych. Dynamiczna i bezpieczna Powstały w ten sposób produkt to doskonałe połączenie wysokich osiągów z bezpieczeństwem na każdej nawierzchni. Posiada oznaczenie M+S, co oznacza przystosowanie do jazdy po błocie i śniegu Poczucie komfortu przy dużych prędkościach oraz szybka reakcja na ruchy kierownicą sprawiają, że jazda staje się bardziej dynamiczna i bezpieczna, bez względu na to czy są to ulice miasta, autostrada czy kręte górskie drogi. Opony SCORPION ZERO™ są idealną propozycją do samochodów terenowych 4X4, także o szerszych, wykonanych z lekkich stopów felgach. Źródło: materiały producenta

 • Producent: PIRELLI

PLN 1422.40

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

UNIROYAL Rain Max 2 195 60R16 99 97H [CC2]

UNIROYAL RAIN MAX 2 - opona do samochodów dostawczych. NOWOŚĆ 2009!!! Nowy Uniroyal RainMax 2 oferuje lepszą ochrone przed zjawiskiem aquaplaningu. Cechę tę udało sie połączyć z wyjatkową ekonomią - dzięki długiej żywotności opon. Całkowicie nowa struktura bieżnika skutkuje krótka drogą hamowania na mokrych i suchych drogach, poprawioną kierowalność oraz zoptymalizowaną stabilnośc podczas jazdy w zakrętach. Rowki o kształcie strzały oraz trzy szerokie kanały obwodowe niwelują turbulencje wody i doskonale ja rozpraszają. Zoptymalizowany rozkład sztywności żeber bieżnika wraz z poprzecznymi rowkami poprawia sztywnośc wzdłużną całego bieżnika. Dzięki temu zużucie jest wolniejsze oraz równomierne, co wydłuża okres bezpiecznej eksploatacji opon. Cechy: wyjątkowa odporność na aquaplaning skrócona droga hamowania na mokrych i suchych nawierachniach wyjątkowo długa żywotność opon Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: UNIROYAL

PLN 430.75

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy UNIROYAL
Zobacz
 

DUNLOP SP Sport Fastresponse 205 50R16 87W [CB2]

DUNLOP SP SPORT FASTRESPONSE z Touch Technology - NOWOŚĆ W SEZONIE 2007 Bieżnik DUNLOP SP SPORT FASTRESPONSE będzie stopniowo zastępować DUNLOP SP SPORT 01. Bardziej płaski bieżnik w stosunku do poprzednika - zapewnia 5.5% wzrost powierzchni przylegającej do podłoża (dane dla rozmiaru 205/55R16). Nowa opona zapewnia doskonałą jazdę na suchej i mokrej nawierzchni, bardzo dobrą stabilność na zakrętach, wysoką ochronę przed aquaplaningiem, zwiększoną przyczepność i precyzję jazdy. Jednocześnie, SP Sport FastResponse zapewnia doskonałe wyczucie nawierzchni, dzięki ostatnio wdrożonej technologii ''Touch Technology''. Dzięki temu, jazda z tymi oponami jest wyzwoleniem. I przyjemnością. Dunlop Touch Technology Dunlop Touch Technology to nowa jakość w produkcji opon. Technologia zapewnia precyzyjne wyczucie stanu nawierzchni, pozwalające na bezpieczne wykorzystanie mocy samochodu. NAJWAŻNIEJSZE CECHY: Przyczepność na suchej nawierzchni (Touch Technology) Przyczepność na mokrej nawierzchni Wolniejsze ścieranie bieżnika TRZYSTREFOWA KONSTRUKCJA BIEŻNIKA Nacięcia bloków w strefie wewnętrznej w celu optymalizacji sztywności bieżnika - lepszy kontakt z podłożem Ciągłe centralne żebra - poprawa właściwości jazdy podczas jazdy na wprost, stabilność przy wysokich prędkościach Większe i sztywniejsze bloki w strefie barkowej - pewniejsza/lepsza jazda w zakrętach. Dodatkowe nacięcia w celu redukcji zjawiska ząbkowania i zmniejszenie poziomu emitowanego hałasu WYSOKA ODPORNOŚĆ NA AQUAPLANING Cztery głębokie rowki obwodowe w centralnej części bieżnika zapewniają pozbawiony turbulencji drenaż wody spod powierzchni opony - zwiększając odporność na zjawisko aquaplaningu! NOWA MIESZANKA BIEŻNIKA Zastosowanie mocniejszych i bardziej jednorodnych połączeń polimerów ze związkami krzemu, lepsze rozprowadzenie krzemionki w mieszance, zapewnia nie tylko lepsze parametry opony na mokrej nawierzchni oraz zwiększone przebiegi ale również lepszy kontakt z podłożem, który przekłada się na lepsze ''sprzężenie zwrotne''! CECHA - DZIAŁANIE - KORZYŚĆ CECHA DZIAŁANIE KORZYŚĆ Asymetryczna, trzy strefowa konstrukcja bieżnika Trzy różne strefy odpowiedzialne za specyficzne zadania Poprawa przyczepności na suchej i mokrej nawierzchni Bardziej płaski profil Większa i bardziej optymalna powierzchnia kontaktu z nawierzchnią Zwiększona stabilność i precyzja kierowania Zapobieganie ząbkowaniu Bieżnik Multi Radius Tread (MRT) Efektywny rozkład ciśnienia na powierzchni kontaktu z podłożem. Lepsze i łagodniejsze przeniesienie sił podczas wchodzenia w zakręty Doskonałe właściwości na suchych i mokrych nawierzchniach, stabilna jazda w zakrętach Nowa mieszanka Mocniejsza i bardziej jednorodna mieszanka, lepszy rozkład związków krzemu w mieszance gum Poprawiona przyczepność na mokrej nawierzchni, zwiększone przebiegi Wyniki testów

 • Producent: DUNLOP
 • Profil: 50
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 453.80

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DUNLOP
Zobacz
 

MICHELIN PRIMACY 3 215 60R17 96V [CA2]

MICHELIN PRIMACY 3 - do pojazdów wyższej klasy i limuzyn. NOWOŚĆ 2012! Poprzez nieprzerwane podnoszenie osiągów swoich produktów Michelin zaangażowany jest w zwiększanie bezpieczeństwa drogowego. MICHELIN Primacy 3 to opona, która sukcesywnie będzie zastępować bieżnik Primacy HP. Cechy: Nowa, opatentowana rzeźba bieżnika z samoblokującymi się lamelami - podczas intensywnego hamowania cała powierzchnia klocków bieżnika opony przylega do podłoża. W konstrukcji lameli wykorzystano podpory przylegające do klocków bieżnika, które podczas hamowania zapobiegają odkształceniu się klocków bieżnika, w efekcie uzyskuje się większą siłę hamowania i krótszą drogę hamowania. Nowa, opatentowana mieszanka gumy - optymalizuje przyczepność we wszystkich warunkach użytkowania bez poświęcania innych parametrów osiągów, czyli zużycia paliwa i trwałości. Nowa mieszanka jest unikatowym i złożonym połączeniem różnych elastomerów, środka wzmacniającego na bazie krzemionki i żywicowych substancji zmiękczających. To, co czyni mieszankę innowacyjną, to nie tylko same jej składniki, ale optymalne proporcje każdego ze składników oraz sposób ich połączenia. To unikatowe połączenie właśnie powoduje mocne połączenia międzycząsteczkowe, zapewniając oponie Primacy 3 trwałość i wysokie przebiegi. Doskonałe osiągi w hamowaniu na SUCHEJ nawierzchni, w hamowaniu na MOKREJ nawierzchni, w przyczepności na ZAKRĘTACH na mokrej nawierzchni. *Testy wykonane zostały przez TUV SUD i IDIADA w 2011 roku, na oponach w rozmiarach 205/55 R16 V oraz 225/45 R17 W. Rozmiary: Szerokość 215 - 225 Profil 45 - 55 Średnica 16 - 17 Indeksy nośności 91 - 99, prędkości H, V, W. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 60
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 539.24

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

PIRELLI DIABLO RAIN Front 100 70R17 NHS TL SCR1 K397

Diablo Rain Front (SCR1 / SCR2 / SCR3) Z doświadczeń F.I.M World Superbike Championship stworzono nowy bieżnik na przód, który można zestawić z oponami na tył Diablo Rain Rear blocked (blokowy wzór bieżnika) oraz stripe (wzdłużny wzór bieżnika). Zastosowane modyfikacje pozwoliły zwiększyć stabilność oraz efektywność odprowadzanie wody pod każdym kątem nachylenia. Ulepszony, wzdłużny wzór bieżnika przeznaczony na deszczową pogodę jest stosowany w World Superbike i w mistrzostwach Supersport w szerszym zakresie zastosowań. Bardziej liniowy profil posiada ulepszoną przyczepność w całkowicie deszczowych warunkach. Mieszanka dostępna także w SCR3 daje nowy poziom trwałości na torach o różnej szorstkości nawierzchni (sugerowana jako najtrwalsza na wyścigi o dłuższym dystansie, lub tor o dużej szorstkości i przy wysokich temperaturach). Centralne rowki zapewniają maksymalną stabilność przy wysokich prędkościach. Mieszanka bazująca na silice gwarantuje przyczepność na nawierzchni mokrej przy optymalnym zużywaniu bieżnika. źródło: opracowano na podstawie materiałów producenta

 • Producent: PIRELLI

PLN 878.78

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiWinterContact TS830P 215 50R17 95H [CC2] XL FR

CONTINENTAL ContiWinterContact TS 830 P - opona osobowa do aut wyposazonych w systemy bezpieczeństwa. NOWOŚĆ 2009!!! CONTINENTAL ContiWinterContact TS 830 P zaprojektowany został z myślą o współpracy z samochodowymi systemami wspomagającymi pracę kierowcy. Bieżnik Asymetryczny profil zapewnia najlepszą charakterystykę prowadzenia na mokrych i suchych nawierzchniach oraz typowo zimowych drogach. Lamele zostały opracowane w taki sposób, aby wspierać system ESC. Asymetryczny bieżnik, równomiernie rozkładający obciążenie, zaprojektowano tak, aby zewnętrzna część opony z wystającymi blokami stabilizującymi gwarantowała wysoką przyczepność przy pokonywaniu zakrętów oraz precyzyjne przenoszenie poleceń wydawanych zza kierownicy. Środkową część bieżnika opracowano w taki sposób, aby jego elementy tworzyły ścisłą grupę krawędzi zwiększających przyczepność. Ma to zapewnić optymalne przenoszenie mocy przy ruszaniu, hamowania i skręcaniu na ośnieżonych lub oblodzonych drogach. Liczne kanały umieszczone między blokami bieżnika zapewniają w mokrych warunkach szybkie i skuteczne odprowadzanie wody i błota pośniegowego z nawierzchni drogi. TS 830 P to opona zimowa i doskonale zbalansowana. zrównoważona charakterystyka asymetryczna rzeżba bieżnika świetna kierowalność Asortyment i zastosowanie Opony TS 830 P będą dostępne początkowo w 20 wersjach rozmiarowych. Już teraz wiadomo, że producent aut marki Mercedes-Benz będzie wyposażał swoje samochody w te nowoczesne opony. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 50
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 732.90

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiSportContact 5 225 50R17 98Y [CA2] XL

Continental ContiSportContact 5 - Nieskończona przyjemność z jazdy dzięki doskonałej przyczepności. NOWOŚĆ 2011!!! Koncern Continental przygotował oponę idealnie pasującą zarówno do samochodów sportowych jak i do samochodów typu SUV o sportowej charakterystyce. Nowa opona posiada znaczenie lepsze parametry w porównaniu do popularnego poprzednika, ContiSportContact 3: krótsza droga hamowania we wszystkich warunkach pogodowych, doskonała przyczepność i bezpieczeństwo w zakrętach, zredukowane zużycie paliwa oraz wysokie przebiegi. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu nowej mieszanki gumowej skupiającej się na najskuteczniejszym przenoszeniu mocy na asfalt oraz zapewniającej niskie opory toczenia podczas spokojnej jazdy. ContiSportContact 5 jest dostępna w rozmiarach od 17 cali dla samochodów osobowych oraz od 18 cali dla samochodów typu SUV.

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 50
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 17

PLN 636.83

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

GT RADIAL CHAMPIRO WT AX 195 60R15 88H [EC3]

GT Radial CHAMPIRO WT-AX Specjalnie opracowana dla zwiększenia komfortu jazdy, oraz trakcji z zachowaniem wszelkich właściwości charakterystycznych dla opon zimowych. Cechy Mieszanka Silica - maksymalna przyczepność na mokrej nawierzchni, redukcja oporów toczenia. Obwodowe żebro centrujące - zapewnia sztywność dla precyzyjnego prowadzenia. Innowacyjny, asymetryczny wzór bieżnika - wyjątkowo stabilne prowadzenie o znakomitej przyczepności, przy zachowaniu wysokiego komfortu jazdy. Specjalistyczna konstrukcja lameli - zapewnia doskonałe hamowanie i właściwości trakcyjne na śniegu i lodzie. O marce GT Radial Opony klasy ekonomicznej produkowane głównie w Indonezji, niewielka część również w fabryce na terenie Chin. Spełniają wszystkie europejskie normy i standardy. Opony GT Radial stanowią ciekawą alternatywę dla osób poszukujących opon dobrej jakości w rozsądnych cenach. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: GT RADIAL
 • Profil: 60
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 15

PLN 183.82

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GT RADIAL
Zobacz
 

FIRESTONE F590FS 155 80R13 79T [FE2]

Opony letnie Firestone F590 Są to opony, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii spełniają rygorystyczne wymagania odnośnie: oszczędnego zużycia paliwa, ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa, szczególnie na mokrych nawierzchniach. W produkcie zastosowano technologię UNI-T , dzięki czemu spełnia on wszystkie warunki stawiane w segmencie opon standardowych. Źródło: materiały producenta

 • Producent: FIRESTONE
 • Profil: 80
 • Szerokość: 155
 • Średnica: 13

PLN 130.78

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy FIRESTONE
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiTwist F R 130 70 13 63Q M C TL

ContiTwist - opony dedykowane do skuterów miejskich i turystycznych ContiTwist to nowoczesna opona o szerokim zastosowaniu do użytku miejskiego i turystycznego. Przeznaczona do skuterów o pojemności 50 - 500 cm3 Cechy Innowacyjna mieszanka zapewnia wysokie przebiegi połączone z doskonałą przyczepnością na mokrej i suchej nawierzchniach. Bardzo precyzyjne prowadzenie. Nowa konstrukcja karkasu, przygotowana do użytku również w skuterach o dużej pojemności silnika. Bieżnik zaprojektowany w stylu ''New-edge'' pasujący również do nowoczesnej stylistyki. Duży wybór rozmiarów. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: CONTINENTAL

PLN 245.91

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

UNIROYAL RainSport 2 215 40R17 87W ZR XL FR r.prod.2011

UNIROYAL RAINSPORT 2 - NOWOŚĆ NA SEZON LETNI 2008! Marka Uniroyal należąca do tzw. segmentu ''środka'' oferuje wysoką jakość za umiarkowaną cenę. Historycznie związana jest z niemieckim koncernem Continental AG od 1979 r. W 2008 roku do swojej oferty wprowadza bieżnik Rainsport 2 - następcę uznanej opony Rainsport. Udoskonalona ''opona deszczowa'' Nowa opona RainSport 2 jest kontynuacją sukcesu opony RainSport ''Jeden''. Nawet podczas największych opadów deszczu opona skutecznie chroni przed aquaplaningiem. Zawdzięcza to trójwymiarowej strukturze rzeźby bieżnika z rowkami 3D, która efektywnie usuwa wodę spod czoła opony. Specjalnie opracowany skład mieszanki, zapewniający doskonały kontakt opony z mokrą nawierzchnia, pozwala na znaczne skrócenie drogi hamowania. Jest to również zasługa kierunkowej rzeźby bieżnika, która w każdych warunkach zapewnia równomierny rozkład sił nacisku na nawierzchnie. Biorąc pod uwagę fakt, iż na kontynencie europejskim średnia liczba dni z opadami wynosi aż 140, a statystyki pokazują, że ok. 30% wypadków ma miejsce podczas deszczowej pogody - opony Uniroyal są niezastąpione. Optymalne parametry, niezależnie czy słonce czy deszcz Opony Uniroyal RainSport 2 wyznaczają nowe standardy w gamie opon klasy High Performance ze szczególnym naciskiem na użytkowanie na mokrych nawierzchniach. Przeznaczone są zarówno do luksusowych limuzyn jak i samochodów o sportowym zacięciu. CECHY: Krótsza droga hamowania na mokrych i suchych drogach Skrócona droga hamowania to jedna z głównych zalet opon RainSport 2. Nie ma znaczenia, czy pada deszcz - samochód zatrzyma się szybko. Na suchej nawierzchni, charakterystyczny kształt bieżnika zapewnia równomierny rozkład ciśnienia, dzięki czemu cała powierzchnia opony ma kontakt z podłożem. Na mokrym, dzięki nowej mieszance gumy Red-hot Silica, opona cechuje się wyjątkową przyczepnością do powierzchni drogi. Większa wydajnosć kilometrowa Opona wyposażona jest we wskaźniki VAI (Wizualny Wskaźnik Wyrównania). Mają one zapobiegać jednostronnemu zużywaniu bieżnika. Nieprawidłowości można skorygować we właściwym czasie (kontrolując wskaźniki), więc nic nie stoi na przeszkodzie długiej żywotności opon. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: UNIROYAL
 • Profil: 40
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 468.16

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy UNIROYAL
Zobacz
 

BRIDGESTONE Blizzak LM 80 255 65R16 109H [FE2]

Blizzak LM-80 - znakomite prowadzenie w każdych warunkach - NOWOŚĆ 2011!! LM-80, następca bieżnika LM25 4x4, to opona, która wyznacza nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa, komfortu jazdy i osiągów. Blizzak LM-80 w porównaniu ze swoją uznaną poprzedniczką oferuje jeszcze lepsze właściwości jezdne - m.in. dzięki zastosowaniu zupełnie nowego rodzaju bieżnika, opartego o najnowszą technologię lameli, który zapewnia znacznie większą wydajność na śniegu. Inne modyfikacje dotyczą: lepszej trakcji na mokrym i zmrożonym śniegu, poprawionej przyczepności na lodzie i zwiększonego bezpieczeństwa jazdy na mokrej nawierzchni. Cechy: Nowoczesna konstrukcja bieżnika - kształt korpusu opony LM-80 zaprojektowano tak, aby jak najbardziej zmniejszyć jej ciężar (niektóre z rozmiarów LM-80 zostały również wyposażone w lżejsze paski ochraniające oponę przed ocieraniem o obręcz koła) Jednokierunkowy bieżnik z zaawansowanymi technologicznie układami rowków, zaprojektowany z myślą o zwiększeniu kontroli trakcji w warunkach zimowych i skuteczności prowadzenia na śniegu i lodzie Pojemne poprzeczne rowki umożliwiające szybkie odprowadzanie wody oraz topniejącego śniegu i tym samym zapewniające znakomitą przyczepność na mokrej nawierzchni Zaawansowana technologia lameli ''Washboard'' pozwalająca oponie lepiej trzymać się śliskiej nawierzchni, zwiększając efekt ''krawędziowania'' na śniegu i lodzie oraz zapewniająca doskonałe prowadzenie. Dodatkowe wzmocnienie efektu krawędziowania zapewnia zastosowanie korpusu, który nadaje większą sztywność bieżnikowi, przez co auto lepiej przyspiesza, hamuje i skręca na oblodzonych i mokrych nawierzchniach Rewolucyjna mieszanka zimowa zapewniająca niezawodną i wydajną pracę - mieszanka ta zapewnia mniejsze nagrzewanie się opony, zmniejsza opór toczenia, co tym samym ogranicza koszty związane z nadmiernym zużyciem paliwa Prezentacja opony Blizzak LM-80 w Europie, w rozmiarach od 15 do 20 cali, o profilach od 70 do 40%, zaplanowana została na czerwiec tego roku. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 690.57

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

KLEBER KRISALP HP2 185 60R14 82T [EE3]

KLEBER Krisalp HP2 - NOWOŚĆ 2008! Kleber Krisalp HP2, to następca cenionej przez kierowców opony Krisalp HP, osiąga lepsze wyniki od swojego poprzednika m.in. w zakresie prowadzenia na oblodzonej powierzchni. Dzięki połączeniu dwóch rodzajów lamel - falistych i prostych - oraz zwiększeniu ich gęstości (w porównaniu z Krisalp HP) nowy bieżnik umożliwia pewniejsze zachowanie pojazdu na zamarzniętej nawierzchni. Poprawa osiągów w tym zakresie jest także zasługą zastosowanych w bieżniku klocków i centralnego żebra z lokalnymi otworami. Kleber Krisalp HP2 zapewnia wyższy komfort jazdy, jest cichszy od swojego poprzednika w szczególności dzięki zoptymalizowanej strukturze bieżnika. Opona została wyposażona dodatkowo we wskaźnik zużycia bieżnika (na poziomie 3 mm), dzięki temu samodzielnie można kontrolować stan ogumienia w samochodzie. Gdy ze względu na niewystarczającą głębokość bieżnika opona nie będzie nadawała się do jazdy w warunkach zimowych, możliwe jest jej dalsze użytkowanie w okresie letnim aż do zużycia bieżnika do głębokości 1,6 mm. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KLEBER
 • Profil: 60
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 14

PLN 218.45

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KLEBER
Zobacz
 

FULDA Kristall Montero 3 185 60R15 88T [EE1] XL

FULDA Kristall Montero 3 - zimowe opony do aut osobowych. NOWOŚĆ 2009!!! Na bazie doświadczeń przy opracowywaniu poprzednich bieżników zwyciężających w testach opon - Fuldy Montero oraz Kristall Montero 2 - z pomocą najnowocześniejszej technologii udoskonalono jeszcze opony zimowe tej marki. Tak powstała Fulda Kristall Motero 3. Technologia 'Snow Catcher' Część imponujących własności Fulda Kristall Montero 3 zawdzięcza calkowicie nowej technologii ''Snow Catcher''. Technologia ta wykorzystuje naturalny nacisk opony wraz z bieżnikiem na pokonywane nawierzchnie: skuteczniej łapiąc śnieg pomiędzy klocki bieżnika pozwala na lepszą przyczepność na ośnieżonych drogach. Trudno było ulepszyć doskonałą jakość poprzedników z rodziny Kristall Montero. Jednak tak znacząca poprawa parametrów w zakresie przyczepności na śniegu, trakcji na lodzie, wydajności kilometrowej oraz oporów toczenia pozwoli kontynuować liczne zwycięstwa w testach Fuldzie Kristall Montero 3. Cechy: Wyśmienite własności na typowo zimowe warunki Zoptymalizowane parametry na ośnieżone, mokre, i suche nawierzchnie Maksimum zimowych możliwości w niskich temperaturach Wyniki testów: Oceniający Ocena Rozmiar ADAC motorwelt wydanie 2009 Szczególnie godna polecenia 185/60R14 Tygodnik Motor 2. Miejsce 195/65R15 Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: FULDA
 • Profil: 60
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 15

PLN 269.74

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy FULDA
Zobacz
 

DAYTON DW510 175 70R13 82T [GE2]

NOWOŚĆ 2006 Przeznaczone do samochodów kompaktowych oraz rodzinnych. Dayton DW510 to zimowa opona klasy ekonomicznej, która sukcesywnie zastępuje starszy bieżnik DW500. Opona DW 510 wyróżnia się bardzo dobrymi osiągami, które wynikają z ogromnego doświadczenia producenta w projektowaniu opon na tę porę roku oraz prowadzonych w ekstremalnych warunkach testów. W ten sposób powstał bieżnik przewyższający produkty konkurencji pod każdym względem. Doskonała trakcja oraz hamowanie na ściegu i lodzie, wysokie osiągi w zmiennych warunkach drogowych. 15-20% większa wytrzymałość od opon konkurencji w tej samej klasie. Udoskonalona konstrukcja, zapewniająca cichą i komfortową jazdę. Jakie korzyści wynikają z wyboru opon Dayton? To jedyne opony, które zapewniają wysoką jakość w przystępnej cenie. Co jeszcze powinieneś wiedzieć? Opony Dayton zostały zaprojektowane przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii oraz wyprodukowane przy użyciu najnowocześniejszych materiałów, a testy przeprowadzono w surowych warunkach zimowych panujących na skandynawskich drogach. Dzięki temu może zaoferować bezkonkurencyjne osiągi po bezkonkurencyjnych cenach. Dayton DW510 są produkowane w rozmiarach pasujących do większości modeli samochodów poruszających się po polskich drogach. Źródło: opracowano na podstawie materiałów producenta.

 • Producent: DAYTON
 • Profil: 70
 • Szerokość: 175
 • Średnica: 13

PLN 194.83

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DAYTON
Zobacz