Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna NetCar BRIDGESTONEBRIDGESTONE Trial Wing TW 24 Rear 4.00 18 64P TT

Bridgestone TRAIL WING TW24 - klasyczna tylna opona enduro Bridgestone Trail Wing TW24 jest tylną oponą o podwójnym przeznaczeniu i można ją z równym powodzeniem stosować na drogach jak i w terenie. Te klasyczne opony terenowe dedykowane są do motocykli miejskich i off-road. Cechy Radość z jazdy po ulicach i drogach nieutwardzonych dzięki bieżnikowi i mieszance opony Trail Wing. Opona ta jest zbudowana z nowoczesnej mieszanki zwiększającej żywotność bieżnika Technicznie zaprojektowany bieżnik zapewnia doskonałą trakcję i komfortową jazdę Opona Trail Wing jest dostępna jako opona radialna lub diagonalna i najlepsze zastosowanie znajduje na motocyklach enduro Boczne części bieżnika są odporne na przecięcia i pęknięcia Specjalna średniej wysokości opona terenowa jest zaprojektowana aby zapewniać doskonałe wrażenia z jazdy w trudnych warunkach i dodatkowo spisywać się dobrze na drogach asfaltowych i nieutwardzonych Bloki bieżnika ułożone w trzech rzędach zapewniają równomierną powierzchnię styku Unikalny wzór bieżnika i mieszanka zapewniają płynne użytkowanie w terenie i dobre osiągi na drogach Cechy opon z gamy Trail Wing Spersonalizowane osiągi Seria Trail Wing to fenomenalne opony terenowe dostosowane do wymagań motocykla takiego jak Twój Szeroka oferta Jeśli tylko zechcesz skorzystać z zalet opony Trail Wing, na pewno dobierzesz wersję pasującą do swojej maszyny. Szeroka oferta tego modelu obejmuje najróżniejsze wzory bieżnika, rozmiary, indeksy prędkości i specyfikacje oryginalnego wyposażenia znajdziesz tu opony o wielkości odpowiadającej zarówno skuterom, jak i dużym maszynom terenowym Przełomowy projekt Sprawdzona technologia terenowa Bridgestone zoptymalizowana pod względem wszystkich możliwych powierzchni i warunków pozwoli Ci przełamać wszystkie granice Doskonała konstrukcja Seria Trail Wing, dostępna w konstrukcji diagonalnej i radialnej, oferuje jakość, niezawodność i osiągi spełniające każde potrzeby Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 321.95

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE ML50 100 80 10 53J TL

Bridgestone Molas ML50 - opony do miejskich skuterów. Bridgestone Molas ML50 jest oponą o uniwersalnej orientacji, dedykowaną do szerokiej gamy najczęściej spotykanych skuterów. Posiadają wzór bieżnika, który umożliwia wykorzystanie opony zarówno na tylnich jak i przednich kołach. Cechy Rzeźba bieżnika w kształcie litery V pomaga oponie wykazać się na mokrej nawierzchni, a klocki i rowki bieżnika zapewniają efektywny odpływ wody. Opony posiadają dobrą wydajność kilometrową a bieżnik zużywa się równomierne, zapewniając doskonały komfort jazdy. Diagonalna konstrukcja opony spełnia niezbędne warunki, aby opony ML50 mogły być z powodzeniem używane jako zamiennik do opon z pierwszego wyposażenia skuterów. Asortyment Dzięki pełnemu asortymentowi rozmiarów od 10 do 13 cali, ML50 jest czołowym bieżnikiem skuterowym Bridgestone. Molas ML50 oferuje doskonale odprowadzający wodę bieżnik, dzięki czemu sprawdza się mokrych nawierzchniach, a z uwagi na dobrą wydajność kilometrową zyskał ogromną rzeszę sympatyków. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 144.65

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE Exedra Max Rear 170 80B15 77H TL

Bridgestone Exedra Max - opony turystyczne do ciężkich motocykli Opony Bridgestone Exedra Max dedykowane są do motocykli turystycznych o dużej masie własnej. Produkowane są w 21 rozmiarach na przednią oś, oraz w 20 na tylną, zarówno w radialnej jak i diagonalnej konstrukcji. Stopniowo zastępować będą dotychczas oferowaną linię opon Exedra w Europie. Wg Bridgestone, Exedra Max oferuje najwyższy poziom komfortu jazdy dla ciężkich motocykli turystycznych przemierzających długie dystanse. Opony radialne a diagonalne Mimo tej samej nazwy bieżnika, opony radialne oraz diagonalne różnią się nieco wzorem bieżnika. Cechy Do stworzenia opon Exedra Max wzięto to co najlepsze z opon linii Exedra i zoptymalizowano cztery kluczowe obszary właściwości: wydajność kilometrową, stabilność w jeździe na wprost, prowadzenie przyczepność na mokrych i suchych nawierzchniach. Bridgestone posiada długie doświadczenie w produkcji opon do cruiserów i dużych motocykli turystycznych. Wykorzystano więc tą wiedzę i na jej bazie stworzono oponę, która oferuje najwyższy komfort jazdy na wszystkich typach ciężkich cruiserów. Bieżnik Przetestowany na różnorodnych drogach na świecie nowy bieżnik Exedra Max oferuje wyśmienitą stabilność oraz pewną reakcję. Zredukowano emitowany hałas i poprawiono skuteczność dla płynnej, komfortowej i ekonomiczniejszej jazdy. Odwrócony wzór rowków bieżnika w kształcie litery V (a) pomaga zredukować zużycie opony przy jednocześnie zmaksymalizowanej przyczepności w każdych warunkach. Pozycja rowków na obu bieżnikach (b) poprawia liniowe prowadzenie oraz wrażenie sztywności, nawet przy ciężkim załadunku i jeździe we dwoje. Wzór bieżnika opony przedniej posiada centralny rowek (c) poprawiający przyczepność na mokrym oraz kontakt z nawierzchnią drogi. Opona tylna cechuje się centralnym żebrem (d) z małą powierzchnią rowków nacięć i dużą powierzchnią styku z nawierzchnią, dla poprawy trakcji i odporności na zużycie. Szeroki kształt czoła bieżnika dla komfortowego podróżowania Stabilność przy jeździe na wprost jest bardzo ważna w podróżowaniu na długim dystansie. Bridgestone zaprojektował tylną oponę specjalnie o szerokim kształcie krzywizny aby zapewnić stabilność i komfort w podróżowaniu na wprost. Z 5 warstwową mieszanką dla maksymalnej trakcji przy każdym kącie pochylenia, Exedra Max oferuje również wyśmienitą przyczepność, stabilność oraz utrzymanie toru jazdy podczas zakrętów. Asortyment Exedra Max występuje z szeroką ofertą rozmiarów odpowiednich do większości ciężkich cruiserów jeżdzących dziś po europejskich drogach. Zaawansowana mieszanka polimerowa dopasowana do każdego z nich optymalizuje własności oraz przebiegi dla każdego modelu motocykla. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 666.97

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE M59 Front 80 100 21 51M TT

Bridgestone M59 front - przednie opony typu off-road na podłoża miękkie do średnich Wprowadzając do produkcji opon szosowych zaawansowaną technologię rodem z torów, Bridgestone wprowadził na rynek pierwszą oponę o dwuwarstwowej konstrukcji bieżnika: MX-CAP/BASE . Rozwiązanie to stworzone specjalnie z myślą o oponach przednich polega na połączeniu w bieżniku dwóch rodzajów mieszanki gumowej. Miękka zewnętrzna mieszanka (Cap - okrycie), zapewnia wysoką przyczepność oraz stabilność przy jeździe na wprost. Absorbuje lepiej nierówności. Z kolei wewnętrzna mieszanka (Base - baza) jest twardsza i daje oponie optymalną sztywność i wpływa na poprawę trakcji. Nawet w miarę zużywania bieżnika twardsza mieszanka bazy nie wchodzi w kontakt z drogą - dzięki temu nigdy nie będziesz jechać na oponie pozbawionej przyczepności! W ten sposób połączono kolidujące ze sobą parametry. Cechy Doskonałe własności jezdne na miękkim oraz średnio miękkim podłożu Przeznaczone na zróżnicowane warunki Większa powierzchnia styku bieżnika z nawierzchnią poprawia hamowanie oraz przyczepność w zakrętach Lepsza absorpcja nierówności Nowe rozwiązanie MX CAP/BASE łączy bardzo dobre tłumienie z wybitną trakcją. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 100
 • Szerokość: 80
 • Średnica: 21

PLN 321.95

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE M604 120 80 19 63M TT

Bridgestone M604 - Wyścigowa opona tylna jest przeznaczona do jazdy po średnim i trudnym terenie. M604 jest oponą dedykowaną na tył. Ma zaprojektowaną szeroką gamę wzorów bieżnika opony Supercross, która jest bezkonkurencyjna na luźnej nawierzchni wykazując dobrą przyczepność. Lepsza przyczepność dopasowana do motocykli o dużej mocy i momencie obrotowym czterosuwowych maszyn Porównuje się z Dunlop D745, D739, Michelin MH3 & HP4, Pirelli Scorpion MX486, MX454 & MX EXTRA Stosowane w motocrossie Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 80
 • Szerokość: 120
 • Średnica: 19

PLN 357.01

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE B03 PRO Front 120 80 14 58S TL

Bridgestone HOOP B03 PRO - opony do skuterów miejskich. Bridgestone HOOP B03 PRO to opona o świetnej przyczepności, która pozwala bezpiecznie, wygodnie i szybko poruszać się w miejskiej dżungli. Opony posiadają konstrukcję diagonalną i zmodyfikowaną mieszankę gumową (w porównaniu do opon Hoop B03). Cechy W każdych warunkach - Zaprojektowana, by sprostać wymaganiom miejskiej jazdy na każdej nawierzchni i w każdej pogodzie. Lepsze osiągi - Opony Battlax B02 PRO i B03 PRO to jeszcze większa przyczepność, wyższe osiągi i lepsza zabawa. Oznaczenie PRO dotyczy zmodyfikowanej mieszanki gumy zastosowanej w oponie Doskonałe prowadzenie - Poczuj różnicę, jaką daje wysokojakościowa konstrukcja diagonalna odznaczająca się świetnymi charakterystykami prowadzenia i długą żywotnością. Przede wszystkim bezpieczeństwo - Dla Bridgestone bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego możesz mieć pewność, że te opony będą służyć długo i niezawodnie, gdziekolwiek na nich pojedziesz. Najwyższy komfort - Zmniejszony poziom hałasu przedniej i tylnej opony umożliwia bardzo wydajną i przede wszystkim komfortową jazdę na zróżnicowanej nawierzchni. Mieszanka wzbogacona krzemionką zastosowana w tylnej oponie pozwala uzyskać jeszcze lepsze osiągi. Asortyment Opony występują w 4 rozmiarach dedykowanych na przednią oś, a w 2 rozmiarach na tylną, w średnicach od 12 do 14 cali. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 280.44

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE Blizzak LM 80 EVO 215 65R16 98T [EC2] prod. 2014 Hiszpania

Bridgestone Blizzak LM-80 EVO do samochodów typu SUV. NOWOŚĆ 2013! Bridgestone przedstawia Blizzak LM-80 EVO, ulepszoną wersję zimowej opony klasy premium do samochodów typu SUV, która w trzech najważniejszych testach opon zajęła najwyższą lokatę. Cechy Opona Blizzak LM-80 EVO pozwala kierowcom najnowocześniejszych pojazdów typu SUV wykorzystać pełne ich możliwości, zapewniając najwyższe parametry jazdy i bezpieczeństwa w warunkach europejskiej zimy. Kierunkowy wzór bieżnika z zaawansowanym kształtem lameli zapewnia doskonałą przyczepność w warunkach zimowych oraz prowadzenie na lodzie i śniegu a także zbalansowane prowadzenie na mokrej lub suchej nawierzchni. Nowa baza miesznki gumowej pod bieżnikiem i lżejsza konstrukcja samej opony ograniczają opory toczenia co pozwala zmniejszyć zużycie paliwa. Modyfikacje konstrukcyjne Poprzedni model, Blizzak LM-80, zwyciężył w teście opon zimowych dla samochodów SUV/CUV zorganizowanym przez ADAC/OAMTC/TCS w 2012, uzyskując poważaną w branży ocenę ''szczególnie polecana'' przyznawaną przez największe zrzeszenie automobilklubów w Europie. Opona LM-80 otrzymała najwyższe oceny za jazdę po lodzie, zużycie paliwa i bardzo dobre oceny za hamowanie na śniegu i mokrej nawierzchni. Blizzak LM-80 zajęła także 1 miejsce w testach opon zimowych SUV organizowanych przez ACE (Auto Club Europe) i GTU (Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego) w 2012. Produkowana w Europie opona LM-80 EVO posiada teraz w stosunku do poprzednika trzy nowe modyfikacje konstrukcyjne, poprawiające parametry jazdy na śniegu i mokrej nawierzchni: nowy układ lamelek bieżnika zwiększa przyczepność, nowa zawierająca zwiększoną zawartość krzemionki mieszanka gumowa zoptymalizowana konstrukcja żebra centralnego oraz klocków barkowych bieżnika poprawiają prowadzenie i trzymanie się drogi. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 404.72

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE Exedra Max Rear 150 90B15 74V TL

Bridgestone Exedra Max - opony turystyczne do ciężkich motocykli Opony Bridgestone Exedra Max dedykowane są do motocykli turystycznych o dużej masie własnej. Produkowane są w 21 rozmiarach na przednią oś, oraz w 20 na tylną, zarówno w radialnej jak i diagonalnej konstrukcji. Stopniowo zastępować będą dotychczas oferowaną linię opon Exedra w Europie. Wg Bridgestone, Exedra Max oferuje najwyższy poziom komfortu jazdy dla ciężkich motocykli turystycznych przemierzających długie dystanse. Opony radialne a diagonalne Mimo tej samej nazwy bieżnika, opony radialne oraz diagonalne różnią się nieco wzorem bieżnika. Cechy Do stworzenia opon Exedra Max wzięto to co najlepsze z opon linii Exedra i zoptymalizowano cztery kluczowe obszary właściwości: wydajność kilometrową, stabilność w jeździe na wprost, prowadzenie przyczepność na mokrych i suchych nawierzchniach. Bridgestone posiada długie doświadczenie w produkcji opon do cruiserów i dużych motocykli turystycznych. Wykorzystano więc tą wiedzę i na jej bazie stworzono oponę, która oferuje najwyższy komfort jazdy na wszystkich typach ciężkich cruiserów. Bieżnik Przetestowany na różnorodnych drogach na świecie nowy bieżnik Exedra Max oferuje wyśmienitą stabilność oraz pewną reakcję. Zredukowano emitowany hałas i poprawiono skuteczność dla płynnej, komfortowej i ekonomiczniejszej jazdy. Odwrócony wzór rowków bieżnika w kształcie litery V (a) pomaga zredukować zużycie opony przy jednocześnie zmaksymalizowanej przyczepności w każdych warunkach. Pozycja rowków na obu bieżnikach (b) poprawia liniowe prowadzenie oraz wrażenie sztywności, nawet przy ciężkim załadunku i jeździe we dwoje. Wzór bieżnika opony przedniej posiada centralny rowek (c) poprawiający przyczepność na mokrym oraz kontakt z nawierzchnią drogi. Opona tylna cechuje się centralnym żebrem (d) z małą powierzchnią rowków nacięć i dużą powierzchnią styku z nawierzchnią, dla poprawy trakcji i odporności na zużycie. Szeroki kształt czoła bieżnika dla komfortowego podróżowania Stabilność przy jeździe na wprost jest bardzo ważna w podróżowaniu na długim dystansie. Bridgestone zaprojektował tylną oponę specjalnie o szerokim kształcie krzywizny aby zapewnić stabilność i komfort w podróżowaniu na wprost. Z 5 warstwową mieszanką dla maksymalnej trakcji przy każdym kącie pochylenia, Exedra Max oferuje również wyśmienitą przyczepność, stabilność oraz utrzymanie toru jazdy podczas zakrętów. Asortyment Exedra Max występuje z szeroką ofertą rozmiarów odpowiednich do większości ciężkich cruiserów jeżdzących dziś po europejskich drogach. Zaawansowana mieszanka polimerowa dopasowana do każdego z nich optymalizuje własności oraz przebiegi dla każdego modelu motocykla. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 653.13

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE S20 EVO Rear 200 55R17 78W TL (W)

Bridgestone Battlax Hypersport S20 EVO Opony Battlax Hypersport S20 zwyciężyło w testach Mottorrad w latach 2012 i 2013- jest to najwyższa ocena jaka mogły zdobyć opony. Bridgestone nie poprzestał jednak na tym i opracował kolejne ulepszenia, dzięki którym najlepsze opony sportowe będą jeszcze lepsze. Testy wewnętrzne pokazały, ze opony Battlax Hypersport S20 EVO zapewniają o 22% dłuższy przebieg opon tylnych niż ich poprzednik, a jednocześnie oferując zauważalną poprawę w stabilności podczas skręcania opony tylnej i przedniej zarówno na torze, jak i na drodze.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 833.02

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE BT020 Rear 170 60R17 72W TL F ST1300 WAR (W)

Battlax BT-020 - opona dedykowane do motocykli turystycznych Komfort jazdy, stabilność przy dużej prędkości oraz długi przebieg są podstawowymi ''funkcjami'', i są konieczne dla opon turystycznych. Nowa opona BT-020 osiągnęła każdy techniczny cel na wysokim poziomie, a w szczególności osiągi na mokrej nawierzchni. Jednak tym razem Bridgestone chciało ulepszyć również wygląd opon turystycznych, a także zaoferować poczucie bezpieczeństwa i komfortu tak, aby móc dostarczyć lepsze doświadczenia. BT-020 to propozycja firmy Bridgestone. BT-020: Nowa wizja turystyki. Mieszanka Mieszanka BT54 oparta na krzemionce oferuje wyjątkowe osiągi na mokrej nawierzchni oraz dłuższy przebieg. Profil Zaprojektowana z wykorzystaniem technologii CTDM, większy promień krzywizny oraz wyjątkowy profil przeciwwstrząsowy zapewnia lepszą stabilność przy wysokich prędkościach. Budowa Opatentowany przez firmę Bridgestone pojedynczy pas spiralny Kevlar służący komfortowi jazdy. Kevlar to polimer wynaleziony w laboratoriach Du Pont w 1965z którego przędzie się włókna sztuczne o bardzo wysokiej odporności mechanicznej na rozciąganie Bieżnik Dwie linie środkowe oraz rowki pod dużym kątem efektywnie odprowadzają wodę. Także z przodu, umiejętne umieszczenie nacięć kierunkowych i przeciw-kierunkowych tworzy bloki bieżnika polepszające trakcję (przyczepność). Tylne opony oferują formę i funkcję. Główne ukośne rowki odprowadzają wodę, optymalizują sztywność i jednocześnie nadają nowej oponie Battlax atrakcyjny wygląd. Wąskie nacięcia na krawędzi bieżnika zapewniają przyczepność w zakrętach i reakcję zwrotną dla motocyklisty podczas jazdy na łuku. Źródło: Opracowano na podstawie materiałów producenta.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 703.87

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE M204 90 100 14 49M TT

BRIDGESTONE MOTOCROSS M204 - tylna opona na tereny piaszczyste, miękkie Opona zapewniająca doskonałe osiągi w terenie miękkim (błoto lub piasek) lub średnim. Cechy: do stosowania w parze z oponą Bridgestone M203 opona dobrze niweluje brak przyczepności na koleinach. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 100
 • Szerokość: 90
 • Średnica: 14

PLN 190.04

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE E070 265 35R20 95Y [FC3]

Opony sportowe na szosę i tor Zarówno asymetryczny, bardz agresywny bieżnik jak i zastosowana mieszanka gumy gwarantują najwyższe osiągi i sportowe zacięcie. Te niewiarygodne właściwości można z powodzeniem wykorzystać na torze oraz na szosie. Przy opracowywaniu nowego produktu inzynierowie Bridgestone czerpali z doświadczeń formuły1. Opony na pierwsze wyposażenie Opony BRIDGESTONE RE070 stosowane są jako pierwsze wyposażenie w samochodach Subaru WRX STi. Występują w jednym tylko rozmiarze: 225/45R17 90W. Źródło: Opracowano na podstawie materiałów producenta

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 35
 • Szerokość: 265
 • Średnica: 20

PLN 1355.56

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE S001 255 35R20 97Y [EC2] XL FP

BRIDGESTONE POTENZA S001 do pojazdów segmentu ultra premium, sportowych i luksusowych. NOWOŚĆ 2010!!! Nowa POTENZA S001 to produkt czysto sportowy wyprodukowany na rynek wyposażenia fabrycznego oraz wtórny. Opona ta jest następcą bieżnika RE050A w segmencie Ultra High Performance dla rozmiarów 18'' 19'' oraz 20'' Potenza S001 skierowana jest do użytkowników aut sportowych o dużej mocy i luksusowych. Konkurować będzie bezpośrednio m.in. z oponami takimi jak Pirelli PZero, Goodyear Eagle F1 Asymmetrico, Michelin Pilot Sport2, czy Continental SportContact3. Cechy Opona sportowa nowej generacji powstała zgodnie z tezą excellence & passion. Asymetryczny wzór bieżnika stanowi kombinację technologii slick i klocków bieżnika. Sportowa, bez ograniczeń - ale dająca poczucie bezpieczeństwa, Oferująca czystą przyjemność oraz precyzję prowadzenia Ultra wysoka sprawność przy jednoczesnym obniżeniu oporów toczenia i redukcji poziomu hałasu Dynamiczny i innowacyjny design Najlepsze osiągi w zakresie oporów toczenia i komfortu w segmencie UHP Nawierzchnia mokra Wydajny system odprowadzania wody dla maksymalnego bezpieczeństwa Szerokie rowki obwodowe - Wydajne rowki odprowadzające wodę poprzez naturalny kierunek przepływu. Zoptymalizowanie rowków dla bardziej zrównoważonego kontaktu z nawierzchnią. Odporność na hydroplaning wraz z maksymalną stabilnością i kontrolą na mokrym. Pochyłe krawędzie rowków - Odprowadzenie nadmiaru wody ze strefy żebra do rowków obwodowych celem zwiększenia odporności na poślizg hydrodynamiczny. 60 kąt nachylenia rowków dla lepszego hamowania i utrzymania przyczepności . Nawierzchnia sucha Maksymalna kontrola toru jazdy, przyczepność oraz precyzja prowadzenia Konstrukcja barku dla zapewnienia wysokiej przyczepności - Poprzeczne i wzdłużne sekcje wysokiej sztywności dla optymalnego kontaktu z nawierzchnią, dostarczanie dużej siły hamowania oraz maksymalnej przyczepności w zakrętach. Wyjątkowy charakter opony. Centralne żebro obwodowe - Maksymalna kontrola i stabilność podczas jazdy z dużą prędkością. Natychmiastowa reakcja na wszelkie sportowe manewry. Niski poziom hałasu Niski poziom hałasu jak w przypadku RE050A, umożliwia ponownie zajęcie pozycji lidera w tym zakresie Stała powierzchnia styku - Głównym zadaniem wzoru żeber obwodowych jest perfekcyjne utrzymywanie kontaktu z nawierzchnią i maksymalna precyzja prowadzenia, wpływa również pozytywnie na niski poziom generowanego hałasu. Rowki redukujące hałas - Specjalnie zaprojektowane klocki barkowe, ich zróżnicowana długość oraz zastosowane rowki skutecznie niwelują rezonans i tym samym minimalizują ogólny poziom hałasu. nacięcia 3D - Niewielkie nacięcia na żebrach bieżnika łagodzą efekt emisji hałasu podczas kontaktu z podłożem Projekt ściany bocznej Potenza S001 po

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 35
 • Szerokość: 255
 • Średnica: 20

PLN 971.21

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE SC1 Rear 160 60R15 67H TL

Bridgestone BATTLAX SC - opony do mocnych skuterów. NOWOŚĆ w Polsce 2012! Opony o budowie radialnej przeznaczone do mocnych skuterów. Porywający i godny zaufania produkt! Cechy Najwyższa wydajność - Szukasz opon odpowiadających osiągami Twojemu mocnemu skuterowi? Opony Battlax Scooter zapewniają precyzyjne prowadzenie i stabilność, których potrzebujesz, by sprostać wyzwaniom miejskiej jazdy. Sportowe prowadzenie - Przede wszystkim opony Battlax Scooter dają Ci pewność potrzebną do wyznaczania nowych granic ekscytującej jazdy skuterem na każdej drodze w mokrych i suchych warunkach. Bezpieczny kontakt - Zaawansowany sportowy wzór bieżnika zapewnia doskonałą przyczepność dającą prawdziwie sportową radość z jazdy. Zacznij głęboko wchodzić w zakręty i wyciśnij ze skutera maksimum mocy podczas jazdy na wprost. Najwyższy komfort - Zmniejszony poziom hałasu przedniej i tylnej opony umożliwia bardzo wydajną i przede wszystkim komfortową jazdę na zróżnicowanej nawierzchni. Gwarancja bezpieczeństwa - Ciągła praca Bridgestone służąca zapewnieniu bezpieczeństwa i niezawodności stanowi gwarancję, że nasze opony nie zawiodą Cię w żadnych warunkach. Sportowy wzór bieżnika - Pozwala uzyskać niezwykłą trakcję i stabilność przy jeździe na wprost. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 529.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE Mag Mopus G 514 Rear 120 90 16 63S TT

Bridgestone Mag Mopus G514 - tylna opona typu custom touring Opona stosowana na pierwsze wyposażenie w wielu japońskich motocyklach turystycznych - zarówno tych nowych, jak i starszych. Cechy: atrakcyjny wygląd duża żywotność mieszanka gumy dostosowana do warunków mokrych i suchych Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 393.91

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE Exedra G 701 Front 150 80R17 72H TL

Exedra G701/G701 RADIAL opona turystyczna do motocykli w stylu amerykańskim Zaprojektowana przede wszystkim do motocykli w stylu amerykańskim, seria Exedra G701 zapewnia długi przebieg, dobrą stabilność w jeździe na wprost, łatwość prowadzenia oraz komfort jazdy. Seria G701 jest popularnym wyposażeniem oryginalnym w wielu najnowszych motocyklach turystycznych takich jak Yamaha Royal Star, Kawasaki Vulcan, itd. Cechy bieżnika Środkowe nacięcie przedniej opony zapewnia stabilność przy dużych prędkościach. Duże rowki bieżnika przedniej i tylnej opony zapewniają doskonałe osiągi na mokrej nawierzchni. Dzięki zachowaniu zmaksymalizowanej powierzchni styku z nawierzchnią oraz dużym blokom na krawędzi bieżnika zapewniają dobrą przyczepność podczas wykonywania zakrętów. Bieżnik opon Exedra posiada środkowe nacięcie na przedniej oponie zapewniające dobre właściwości prowadzenia przy dużych prędkościach oraz duże nacięcia bieżnika na przedniej i tylnej oponie zapewniające doskonałą trakcję na mokrej nawierzchni i dobre osiągi. W zakrętach duże bloki na krawędzi bieżnika zapewniają dobrą przyczepność dzięki dużej powierzchni styku. Bridgestone Exedra G701 Radial - jest przednią oponą o budowie radialnej, zaprojektowaną, aby spełniać duże wymagania stawiane przez szybkie i mocne motocykle. Opona ta jest przeznaczona do motocykli turystycznych i jest montowana jako wyposażenie oryginalne w motocyklach Honda Valkyrie 1997 - 2004, Yamaha Royal Star, Kawasaki Vulcan and Suzuki Intruder. Dzięki bieżnikowi jednokierunkowemu, opona ta spisuje się znakomicie zarówno na mokrej i na suchej nawierzchni. Seria G700 jest produkowana z myślą o montażu w starszych jak i najnowszych japońskich motocyklach turystycznych i oferuje optymalne właściwości jezdne i zdecydowane prowadzenie. Seria Exedra o indeksie prędkości H, z bieżnikiem formowanym z nowoczesnej mieszanki zapewniającej długi przebieg, oraz oferuje znakomity komfort jazdy. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 566.42

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE Map Mopus L 303 Front 3.00 19 49H TL

BRIDGESTONE Mag Mopus L303 - opona przednia Opona stosowana na pierwsze wyposażenie w wielu japońskich motocyklach - zarówno tych nowych, jak i starszych. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 310.56

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE M404 90 100 16 52M TT

BRIDGESTONE MOTOCROSS M404 - tylna opona na tereny średnie oraz twarde Opona M403/M404 to idealny wybór dla kierowców regularnie biorących udział w wyścigach po różnorodnym terenie. Stosowane w parze z oponą Bridgestone M403 oferują lepszą kontrolę na zakrętach i lepsze osiągi na twardym podłożu. Cechy: w porównaniu z poprzednikiem, oponą M402, zapewnia lepszy kontakt z podłożem i kontrolę na zakrętach (aż do pełnego wychylenia), zapewnia lepszą przyczepność i kontrolę poślizgów po wyjściu z zakrętu, dzięki czemu w trakcie przyspieszania można w pełni wykorzystać moc maszyny. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 100
 • Szerokość: 90
 • Średnica: 16

PLN 214.02

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE RE002 205 50R16 87W [FC2] FP

Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 - opony dla entuzjastów sportowej jazdy Firma Bridgestone rozszerzyła ofertę produktową opon sportowych klasy premium Potenza, wprowadzając model Adrenalin RE002. Zgodnie ze swą nazwą, opony Adrenalin mają charakter czysto sportowy i oferują entuzjastom motoryzacji bardziej ekscytującą sportową jazdę na co dzień. Opony te mają być alternatywą dla opon standardowych. Przeznaczenie Potenza Adrenalin RE002 to opony czysto sportowe przeznaczone na rynek wtórny, które osiągają rewelacyjne wyniki szczególnie na suchych nawierzchniach. Główne założenie: niezależnie od tego, czy kierowca posiada tuningowany samochód, dwuosobowy roadster lub standardowy sedan, opony Adrenalin gwarantują ekscytującą codzienną jazdę, ostre jak brzytwa reakcje układu kierowniczego i precyzyjne manewry w przestrzeni miejskiej. Cechy Dla zapewnienia kontroli na suchej nawierzchni i czystej przyjemności z prowadzenia, wzór bieżnika wyposażono w duże, sztywne klocki zewnętrzne z trójwymiarowym połączeniem między barkiem a sąsiednim żebrem, co zapewnia doskonałe prowadzenie w zakrętach Wydajność w zakresie przyczepności i sportowych manewrów zwiększono dzięki szerokiej strukturze żeber z rowkowaną krawędzią i falistym żebrem centralnym. Opony Adrenalin są przeznaczone do jazdy przede wszystkim na suchych nawierzchniach, jednocześnie zapewniając kierowcom bezpieczeństwo w mokrych warunkach, co jest istotne szczególnie w europejskim klimacie. Wszystko dzięki nowej pulsującej technologii rowka i deflektora: rozbijana jest warstwa wody i odprowadzana spod powierzchni opony, zwiększając odporność na hydroplaning . Żywiołowy, asymetryczny wzór przykuwa uwagę entuzjastów, a wysoce widoczne tłoczenie ściany bocznej dodaje sportowego kopa. Asortyment Nowy model Potenza RE002 Adrenalin jest dostępny od stycznia 2012 roku w rozmiarach 15-18'', w seriach 60-40. Grupa Bridgestone Bridgestone to czołowy światowy producent opon do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych, samolotów oraz maszyn do robót ziemnych, a także dostawca rozwiązań w zakresie bieżnikowania Bandag dla samochodów ciężarowych. Japoński koncern założony w 1931 roku przez Shojiro Ishibashi, posiada obecnie ponad 50 fabryk ogumienia na całym świecie, zatrudnia powyżej 138.000 pracowników. Europejski dział opon Bridgestone zatrudnia ponad 13.000 pracowników i prowadzi pełen zakres operacji obejmujących produkcję, rozwój, testy, sprzedaż oraz posiada własną sieć detaliczną ''First Stop''. W Polsce Grupa Bridgestone posiada 4 zakłady i 1 dział sprzedaży, w tym 2 fabryki funkcjonujące jako inwestycje typu greenfield w Poznaniu i Stargardzie Szczecińskim. Bridgestone został uznany najlepszym inwestorem w Polsce w roku 2008. Japońska grupa jest w Polsce właścicielem firm produkcyjnych: Bridgestone Poznań, Bridgestone Diversified Products Poland w Żarowie na Dolnym Śląsku, Fire

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 50
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 439.45

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE Map Mopus L 303 Front 3.00 18 47P TT

BRIDGESTONE Mag Mopus L303 - opona przednia Opona stosowana na pierwsze wyposażenie w wielu japońskich motocyklach - zarówno tych nowych, jak i starszych. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 202.03

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz