Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.
CONTINENTAL ContiPremiumContact 2 215 60R15 98H [CB2] XL

Bieżnik ContiPremiumContact 2 ustanawia standard hamowania Opona ContiPremiumContact, pierwsza opona o bionicznym profilu, zostaje w 2005 roku zastąpiona nowym modelem. Dotąd Continental wyprodukował ponad 30 milionów sztuk opon tego modelu z czego ponad połowa znalazła nabywców wśród większości renomowanych producentów samochodów w Europie i poza jej granicami. Nowa opona ContiPremiumContact 2 konsekwentnie bazuje na mocnych stronach swojej poprzedniczki. Należą do nich przede wszystkim znakomite właściwości hamowania na suchej i mokrej nawierzchni. Nowy bieżnik wyznacza nowe standardy skuteczności hamowania na suchej i mokrej nawierzchni. Jej szczególną cechą są rowki 3D o innowacyjnej geometrii krawędzi, które zapewniają dużą stabilność bloków bieżnika nawet w ekstremalnych sytuacjach na drodze. Opracowując nową oponę letnią zaprojektowaną specjalnie dla samochodów klasy średniej i wyższej inżynierowie z firmy Continental położyli nacisk na poprawienie parametrów odporności na aquaplaning, zwiększenie precyzji kierowania i stabilności jazdy oraz obniżenie poziomu szumów toczenia. Połączenie specyficznego konturu opony z III generacją mieszanki silikonowej zaowocowało zwiększeniem przebiegów nowej opony CPC 2. Rowki bieżnika 3 D – gwarancja sukcesu Co to są rowki 3D? To wyjątkowe elementy składowe nowej opony letniej ContiPremiumContact 2. Innowacyjna geometria rowków 3D zapewnia stabilność opony i gwarantuje pewne trzymanie się drogi. Bardzo duża powierzchnia kontaktu pomiędzy oponą a nawierzchnią gwarantuje pewność manewrów nawet w najbardziej krytycznych sytuacjach takich jak np. nagła zmiana kierunku jazdy czy też gwałtowne hamowanie. Oprócz tego nowa ContiPremiumContact 2 o asymetrycznym profilu, zaprojektowana specjalnie dla samochodów średniej i wyższej klasy, zapewnia znakomite zabezpieczenie przed aquaplaningiem, precyzyjne możliwości manewrowania na drodze oraz bardzo dużą stabilność jazdy. Tym samym producent opon z Hanoweru projektując nowy produkt konsekwentnie kontynuuje filozofię marki „Bezpieczniej = Continental”. Continental , posiadając ponad 26-procentowy udział w rynku opon stał się numerem 1 na europejskim rynku wyposażenia nowych samochodów. Oferta ContiPremiumContact 2 obejmuje 18 rozmiarów i 35 wersji opony dostosowanej nawet do jazdy z prędkością 300 km/h. Cena opon skalkulowana została w oparciu o cenę poprzedniego, cieszącego się powodzeniem modelu CPC, którego sprzedano dotąd ponad 30 milionów sztuk. Źródło: materiały producenta

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 60
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 15

PLN 500.79

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiSportContact 5 255 45R17 98W [EB2] * SSR

Continental ContiSportContact 5 - Nieskończona przyjemność z jazdy dzięki doskonałej przyczepności. NOWOŚĆ 2011!!! Koncern Continental przygotował oponę idealnie pasującą zarówno do samochodów sportowych jak i do samochodów typu SUV o sportowej charakterystyce. Nowa opona posiada znaczenie lepsze parametry w porównaniu do popularnego poprzednika, ContiSportContact 3: krótsza droga hamowania we wszystkich warunkach pogodowych, doskonała przyczepność i bezpieczeństwo w zakrętach, zredukowane zużycie paliwa oraz wysokie przebiegi. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu nowej mieszanki gumowej skupiającej się na najskuteczniejszym przenoszeniu mocy na asfalt oraz zapewniającej niskie opory toczenia podczas spokojnej jazdy. ContiSportContact 5 jest dostępna w rozmiarach od 17 cali dla samochodów osobowych oraz od 18 cali dla samochodów typu SUV.

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 45
 • Szerokość: 255
 • Średnica: 17

PLN 1104.05

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

BARUM SnoVanis 2 195 70R15 97T [EC2] RF

Barum Snovanis 2 - opony zimowe do samochodów dostawczych. NOWOŚĆ 2013/2014 Nowy Barum SnoVanis 2 nie zna kompromisów w zakresie bezpieczeństwa. Jego innowacyjny bieżnik bezpiecznie trzyma się właściwego toru jazdy na śliskich nawierzchniach. Zoptymalizowana pod kątem warunków zimowych mieszanka gumy wpływa na krótszą drogę hamowania, zwiększa wydajnośc kilometrową, i redukuje opory toczenia. Oznacza to kontrolę zarówno nad pojazdem jak i kosztami jego eksploatacji. Wysoki poziom bezpieczeństwa i niższe koszty eksploatacji: Zoptymalizowane własności jezdne przekładające się na krótszą drogę hamowania na śniegu Wyśmienita trakcja na śniegu Lepsze bezpieczeństwo podczas jazdy w zakrętach-także na mokrych drogach Hamowanie na śniegu: Cecha - zwarte klocki bieżnika na barkach i wysoka gęstość lamelek Efekt - poprawione przeniesienie napędu i zwiększona ilość krawędzi wgryzających Korzyść - zoptymalizowane własności jezdne przekładające się na krótszą drogę hamowania na śniegu Trakcja na śniegu: Cecha - rowki o dużej objętości z dodatkowymi wcięciami na śnieg w rowkach zewnętrznych Efekt - poprawiona przyczepność dzięki lepszemu blokowaniu śniegu w rowkach bieżnika i jego łączeniu z ośnieżonym podłożem Korzyść - wyśmienita trakcja na śniegu Jazda w zakrętach na mokrym: Cecha - mocne bloki barkowe i kompaktowa struktura klocków w centralnej strefie bieżnika Efekt - zoptymalizowany rozkład sztywności bieżnika i zwiekszenie stabilności jego bocznych klocków. Korzyść - większe bezpieczeństwo podczas jazdy w zakrętach, także na mokrych drogach Opory toczenia: Cecha - zimowa mieszanka gumy zoptymalizowana również pod katem oporów toczenia Efekt - zredukowana strata energii poprzez zmniejszenie deformacji bieżnika podczas toczenia opony. Korzyść - potencjalne oszczędności paliwa dzięki zmniejszonym oporom toczenia Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BARUM

PLN 223.77

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BARUM
Zobacz
 

PIRELLI CINTURATO P7 BLUE 215 50R17 91W [BA2]

Pirelli P7 Cinturato Blue - ekologiczne opony wysokich osiagów. NOWOŚĆ 2013! Opona o wysokich osiągach, zaprojektowana do średnich i dużych pojazdów typu sedan. Oferuje niekonwencjonalne połączenie wysokich osiągów na mokrych nawierzchniach z niskimi oporami toczenia, przy utrzymaniu wysokich przebiegów. Opona jest rozszerzeniem gamy CINTURATO P7. Rewolucyjne osiągi CINTURATO P7, wersja BLUE spełnia najnowsze europejskie normy i posiada najwyższe oceny w hamowaniu na mokrych nawierzchniach i oporach toczenia. Charakterystyka ENERGETYCZNA WYDAJNOŚĆ: Ogranicza zużycie paliwa i zmniejsza emisję CO2. CZYSTE POWIETRZE: Wykonana z proekologicznych materiałów, które minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko naturalne, zarówno na etapie produkcji, jak i przez cały okres eksploatacji opony. WYSOKIE PRZEBIEGI: Opona zapewnia dłuższe przebiegi przy utrzymaniu wysokich osiągów i parametrów bezpieczeństwa. NISKI POZIOM HAŁASU: Opona zgodna z europejskimi normami na rok 2012, co przekłada się w znaczącym stopniu na komfort jazdy. Cechy i korzyści CECHY FUNKCJE KORZYŚCI Innowacyjna mieszanka bieżnika Doskonałe prowadzenie, przyczepność i hamowanie na mokrych nawierzchniach Bezpieczniejsze prowadzenie 1 - Ujednolicona dystrybucja nacisku w strefie kontaktowej opony z nawierzchnią Wysokie przebiegi Przyjemność prowadzenia na długich trasach 2 - Sztywny karkas Mniejsze obwodowe odkształcenia i straty energii Zmniejszenie oporów toczenia 3 - Cztery, szerokie obwodowe rowki Doskonałe odprowadzanie wody Wyjątkowe bezpieczeństwo i pełna kontrola w sytuacjach wystąpienia aquaplaningu Tabela osiagów Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 50
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 17

PLN 557.93

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

CONTINENTAL Milestone CM1 WW Front 130 90 16 67H M C TL

Continental Milestone CM1 WW - opony na przód do motocykli typu typu cruiser, chopper i ciężkich turystyków wersja z białym bokiem Nowoczesne opony do motocykli typu chopper/cruiser oraz ciężkich motocykli turystycznych Cechy Konstrukcja podkładu bieżnika zapewnia równomierny rozkład ciśnienia Silikonowa technologia mieszanki gumowej gwarantuje dobrą przyczepność na mokrym, przy jednoczesnym zachowaniu dobrej wydajności kilometrowej Wysoka wytrzymałość poprzez odporną na ścieranie mieszankę w obszarze powierzchni styku bieżnika z nawierzchnią oraz jego głębokość Biały bok opony idealnie prezentuje się na stylizowanych klasycznych maszynach Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: CONTINENTAL

PLN 547.22

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

MICHELIN Sirac Rear 110 90 17 60P M C TT

Michelin SIRAC - Opona do średniej wielkości motocykli szosowych i trialowych Bezpieczeństwo na szosie i w terenie w atrakcyjnej cenie. Opona, której mogą całkowicie zaufać właściciele średniej wielkości motocykli trialowych. Cechy Opona uniwersalna - Bez względu na warunki drogowe, z oponą MICHELIN Sirac bezpiecznie dojedziesz do domu. Oryginalne wyposażenie legendarnej Yamahy Tenere - MICHELIN Sirac została wybrana jako oryginalne wyposażenie popularnego motocykla Yamaha Tenere (XT 660 Z). Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN

PLN 506.73

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

VREDESTEIN Wintrac Xtreme 225 60R18 104V [CE1] XL

WINTRAC XTREME: Opona zimowa najwyższej klasy WINTRAC XTREME jest pierwszą zimową oponą zaprojektowaną przy współudziale Giugiaro Design. Agresywne, sprężyste linie nadają bieżnikowi w kształcie litery ''W'' mocny wygląd. Technologia Przy tworzeniu opony WINTRAC XTREME firma Vredestein za szczególnie ważne uznała właściwe rozmieszczenie i kształt rowków w bieżniku. Technologia Optimum Silica Processing'' (OSP'') jest metodą stosowaną w produkcji komponentów mieszanki bieżnika, poprawiającą zachowanie się opon zimą i przyczepność na mokrych nawierzchniach. Dodatkowo równomierny rozkład ciśnienia w części opony mającej styczność z podłożem, zapewnia jednakowe zużycie, dzięki czemu zostaje zapewniony niski poziom hałasu w trakcie całego okresu użytkowania opony. Cechy CECHY KORZYśCI Zaprojektowana przez Giugiaro Design Mocny wygląd dzięki agresywnym, sprężystym liniom Innowacyjna technologia rowków i lamelek bieżnika Szczeliny o prostym kształcie umieszczone poprzecznie zapewniają dobrą przyczepność na śniegu. Szczeliny o zygzakowatym kształcie na obwodzie bieżnika sprawiają, że opona doskonale trzyma się drogi OSP'' - technologia zastosowana w mieszance bieżnika Zwiększa przyczepność na mokrych nawierzchniach. Doskonała stabilność podczas poślizgu hydrodynamicznego. Dobre zachowanie na śniegu i lodzie. Indeksy prędkości H, V i W Doskonała opona najwyższego segmentu z dobrą stabilizacją kierunku jazdy i precyzją sterowania Jednakowy rozkład ciśnienia w oponie Niski poziom hałasu w trakcie użytkowania opony. Doskonałe właściwości jezdne w zimowych warunkach. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: VREDESTEIN
 • Profil: 60
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 18

PLN 1125.82

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy VREDESTEIN
Zobacz
 

MICHELIN LATITUDE SPORT 3 265 45R20 104Y [CA2] N0

MICHELIN LATITUDE SPORT 3 - opona do samochodów typu SUV. NOWOŚĆ 2014! MICHELIN Latitude Sport 3 to opony przeznaczone do najbardziej prestiżowych modeli aut typu SUV. W porównaniu do opony poprzedniej generacji - MICHELIN Latitude Sport - cechuje się ona skróconą o 2,7 m drogą hamowania*. *Wg badań TUV SUD z 2013r. na mokrej nawierzchni (rozmiar 235/65R17). Cechy: Rzeźba bieżnika - zwiększony o 10% (w porównaniu do poprzednika) obszar kontaktu opony z podłożem, zapewniający większe bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni. Większość rozmiarów opony MICHELIN Latitude Sport 3 posiada klasę A przyczepności na mokrej nawierzchni. Ciągłe żebro w środkowej części bieżnika - zapewnia przeniesienie wysokiego momentu obrotowego na podłoże podczas hamowania i przyspieszania. Karkas z dwuwarstwowym opasaniem (nie dotyczy niektórych rozmiarów) - zapewnia dużą wytrzymałość w pojazdach typu SUV przeznaczonych w 100% do użytkowania na drodze. Innowacyjna mieszanka gumy bieżnika z dodatkiem krzemionki i elastomerów najnowszej generacji zapewnia znakomite przebiegi bez utraty przyczepności i oszczędności paliwa. Lamele o zmiennej szerokości minimalizują odkształcenia klocków bieżnika, dzięki czemu obniżają opór toczenia opon. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN

PLN 1247.86

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

KINGSTAR SK10 245 45R18 96W [EE2]

Kingstar Radial SK10 - opony do samochodów osobowych Marka Kingstar należy do koncernu Hankook Tire. Koncern ten zajmuje obecnie 7me miejsce w świecie wśród największych producentów opon. Historia sięga 1941 roku kiedy to w Seoulu w Korei powstała pierwsza w tym kraju fabryka opon Chosun Tire Company, przemianowana później w Hankook Tire Manufacturing . Kingstar to opony segmentu ekonomicznego, przeznaczone dla użytkowników szukających tańszych alternatyw ogumienia. Cechy Znakomita przyczepność i hamowanie na mokrej nawierzchni, Opona o wysokich osiągach. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KINGSTAR
 • Profil: 45
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 18

PLN 518.09

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KINGSTAR
Zobacz
 

MICHELIN PILOT ALPIN PA4 235 45R20 100W [CC2] XL

Michelin Pilot Alpin PA4 - opony zimowe do samochodów o wysokich osiągach. NOWOŚĆ 2012!!! Opony o agresywnym, asymetrycznym bieżniku przeznaczone do samochodów o wysokich osiągach. Sukcesywnie zastepować będą bieżnik Pilot Alpin PA3. Cechy Wyższe bezpieczeństwo - Droga hamowania krótsza o 3 metry na mokrej nawierzchni i o 4 metry na śniegu w porównaniu z poprzednikiem.* Wyższa mobilność - Poprawiona trakcja na śniegu i lodzie w porównaniu z poprzednikiem.* Lepsza kontrola - Zoptymalizowane osiągi na wszystkich nawierzchniach.* Technologia Duża ilość lamelek i krawędzi bieżnika - Liczba lamelek została zwiększona do 135%, a krawędzi aż do 74% w porównaniu do poprzedniej generacji opon. Wskutek tych zmian uzyskano lepszą trakcję oraz hamowanie na śniegu i lodzie *. Technologia StabiliGrip - Lamele wykonane w technologii trójwymiarowej mogą układać się pod różnymi kątami, co pozwala na uzyskanie większej ilości krawędzi, a w związku z tym poprawienie przyczepności oraz zwiększenie sztywności klocków bieżnika. Mieszanka Helio 3G - W trzeciej generacji mieszanki gumowej Helio dodano do składu olej słonecznikowy (patent Michelin), który ma wpływ na zwiększenie przyczepności w niskich temperaturach Krawędzie N Flex - Maksimum technologii wykorzystane dla lepszej przyczepności na drogach w warunkach zimowych i precyzyjniejszej kierowalności. Testy * - Powyższe wyniki potwierdzone zostały testem porównawczym przeprowadzonym przez TUV Sud w roku 2012 dla rozmiaru 235/65R17 w indeksie prędkości H. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 45
 • Szerokość: 235
 • Średnica: 20

PLN 2169.20

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

SAVA Eskimo S3 205 60R15 91T [EE1]

OPONA ZIMOWA DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH KLASY ŚREDNIEJ I MIEJSKICH Najwżniejsze zalety produktu Doskonałe osiągi w zimowych warunkach dzięki zaawansowana mieszance gumowej bogatej w krzemionkę. Pewne hamowanie na mokrej i oblodzonej nawierzchni dzięki zimowej rzeźbie bieżnika z dużą ilością lameli. Odporność na zjawisko aquaplaningu dzięki kierunkowej rzeźbie bieżnika zawierające szerokie rowki obwodowe oraz poprzeczne. Unikalne cechy produktu Mieszanka gumowa dostosowana do niskich temperatur: nowoczesna mieszanka gumowa bogata w krzemionkę zachowuje elastyczność podczas najniższych temperatur. Kierunkowa rzeźba bieżnika: zimowa rzeźba bieżnika zawierająca 3 szerokie i głębokie rowki obwodowe, wydatne rowki poprzeczne oraz dużą ilość lameli. Zoptymalizowany kształt czoła opony: konstrukcja czoła opony zapewnia równomierny rozkład nacisku na całej szerokości kontaktu bieżnika z podłożem, co wpływa na pewność prowadzenia i równomierne zużywanie się bieżnika. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowane zabronione.

 • Producent: SAVA
 • Profil: 60
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 15

PLN 268.86

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy SAVA
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiPremiumContact 5 185 60R14 82H [EA2]

Continental ContiPremiumContact 5 - opona segmentu premium. NOWOŚĆ 2012!! ContiPremiumContact 5 to nowa opona klasy premium przeznaczona dla szerokiego spektrum samochodów. Zastosowanie nowych technologii przyczyniło się do skrócenia drogi hamowania, zmniejszenia oporów toczenia, zwiększenia bezpieczeństwa i poprawy właściwości jezdnych. Continental zastosował w nowej oponie szereg ulepszeń: Zoptymalizowane krawędzie 3D, które zapewniają krótszą drogę hamowania. Zaadaptowane od ContiSportContact 5, makro-bloki gwarantujące bezpieczne prowadzenie. Nowy karkas - zaadaptowany od ContiEcoContact 5 - zapewnia większy komfort jazdy i mniejsze opory toczenia. CECHA KORZYŚĆ OPIS Nowo opracowane krawędzie 3D Krótka droga hamowania na suchych i mokrych nawierzchniach Krawędzie 3D zapobiegają podwijaniu się i deformacji bloków bieżnika podczas hamowania, zapewniając równomierny rozkład sił. Ponadto na mokrych nawierzchniach krawędzie bloków przecinają warstwę wody dając efekt wycieraczki. Skutkuje to jeszcze krótszymi drogami hamowania na suchych, a w szczególności na mokrych nawierzchniach. Makro bloki Perfekcyjna przyczepność i optymalne prowadzenie w każdej sytuacji Zoptymalizowane komputerowo makro bloki maksymalizują powierzchnię przylegania opony w momencie występowania dużych sił bocznych oraz podczas hamowania. Ponadto, zapewniają znacznie lepszą stabilność jazdy dla perfekcyjnego prowadzenia i niesamowitej przyczepności, nawet w ekstremalnych sytuacjach. Nowy karkas Komfortowa jazda i niższe opory toczenia Połączenie elastycznego barku i wzmocnionej stopki opony zapewnia optymalną elastyczność i większą stabilność ściany bocznej. Skutkuje to zauważalną poprawą komfortu jazdy, świetnym prowadzeniem i niższym oporem toczenia. ContiSportContact 5 charakteryzuje się również: mniejszym zużyciem paliwa dzięki optymalnemu kształtowi ściany bocznej, dodatkowymi rowkami dla jeszcze lepszej ochrony przed aquaplaningiem, dodatkowymi reduktorami hałasu. Wyniki testów: ADAC (03/2012): opony 205/55R16 V - 1 miejsce, ocena ''dobra'' [+] zrównoważone zalety [+] szczególnie dobra na mokrej nawierzchni [+] niskie zużycie paliwa ACE Lenkrad (nr 2/12): opony 20

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 60
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 14

PLN 219.34

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiEcoContact 5 225 55R17 97W [BB2]

Continental ContiEcoContact 5 - ekologiczna opona do samochodów kompaktowych i limuzyn. NOWOŚĆ 2011! Połączenie krótkiej drogi hamowania na mokrych oraz suchych drogach z niskimi oporami toczenia w przeszłości zawsze było wielce problematyczne. Firma Continental zaprezentowała nowy produkt, który łączy te dwie cechy. Zoptymalizowane opory toczenia i większa oszczędność paliwa Opony Continental ContiEcoContact 5 zostały opracowane w ścisłej współpracy z wiodącymi producentami samochodów w Europie. Tak powstała całkowicie nowa koncepcja opony dla kierowców przykładających dużą wagę zarówno do kwestii oszczędzania paliwa jak i ochrony środowiska. Wyzwaniem było zredukowanie oporów troczenia opony, przy jednoczesnym wysokim poziomie bezpieczeństwa podczas hamowania. Ta potrzeba wymusiła nowe podejście do czterech zasadniczych części składowych opon: konstrukcji, konturu, mieszanki oraz wzoru samego bieżnika. Rezultatem jest zredukowana emisja CO2 i niższe zapotrzebowanie na paliwo przy zachowaniu doskonałych parametrów podczas hamowania. Wysoki poziom bezpieczeństwa i krótka droga hamowania na mokrych drogach Kombinacja specjalnych dodatków oraz zoptymalizowane krawędzie rzeźby bieżnika poprawiły przyczepność na mokrej nawierzchni oraz skróciło do bezpiecznego poziomu drogę hamowania. Ponadto funkcjonalne łańcuchy polimerowe silnie wiążą się ze siliką, co przekłada się na niższe opory toczenia. Extra cienkie nacięcia redukują deformacje bieżnika i tym samym minimalizują utratę energii. Cechy Zoptymalizowane opory toczenia dla obniżenia poziomu zużycia paliwa Wysoki poziom bezpieczeństwa i krótka droga hamowania na mokrych drogach Doskonała przyczepność na mokrych i suchych drogach Poprawione parametry w porównaniu do poprzednika EcoContact 3 W porównaniu do poprzednika, opony Continental EcoContact 3, nowa EcoContact 5 ma poprawione wszystkie istotne parametry. W tabeli przyjęto oponę EcoContact 3 za oponę wzorcową [100%]. Parametry Różnica w porównaniu do EcoContact3 [100%] EcoContact5 Obniżenie oporów toczenia 20% 120% Wydajność hamowania na mokrym 10% 110% Wydajność hamowania na suchym 0% 100% Prowadzenie 7% 107% Podatność na aquaplaning -2% 98% Komfort 2% 102% Wydajność kilometrowa 12% 112% Asortyment Nowy ContiEcoContact 5 jest produkowany w średnicach obręczy 14-16 cali i w indeksach prędkości aż do 300 km/h. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 55
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 17

PLN 626.81

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

MICHELIN PILOT SPORT PS2 265 30R20 94Y [EB1] XL RO1

Przesunąć granice możliwości Dlaczego Michelin Pilot Sport? Dostosowanie do wymagań najlepszych producentów samochodów sportowych Niezwykła precyzja w jeździe sportowej Wyjątkowa przyjemność i bezpieczeństwo podczas jazdy na mokrej nawierzchni Dostosowanie do wymagań najlepszych producentów samochodów sportowych Michelin jako partner najbardziej uznanych producentów samochodów : BMW Motorsport, Mercedes AMG, Porsche, Audi, Maserati, Ferrari ... Niezwykła precyzja w jeździe sportowej Technologia Zmiennej Powierzchni Styku (Variable Contact Patch) Kontrola powierzchni styku z nawierzchnią: - zawsze jednakowa i optymalna - o kształcie dostosowującym się do warunków jazdy Sztywniejszy bieżnik wytrzymujący odkształcenia spowodowane podparciem przy wchodzeniu w zakręt Wyjątkowa przyjemność i bezpieczeństwo podczas jazdy na mokrej nawierzchni Zyskanie 4 sekund na jednym okrążeniu ( 1 okrążenie = 100 sekund) w porównaniu do poprzedniej generacji opon Michelin Pilot Sport * Bieżnik asymetryczny zachowuje swoje właściwości na mokrej nawierzchni, jest optymalny na suchej nawierzchni * Różnica zmierzona na obwodzie 1900 m. Michelin Pilot Sport drugiej generacji jest przeznaczona dla klientów wymagających i używających swoich pojazdów bardzo intensywnie – jeżdżących dużo i korzystających z maksimum możliwości samochodu. W przeważającej części są to ludzie, którzy wiedzą, że opony odgrywają istotną rolę i są elementem kluczowym dla osiągów samochodu. Michelin Pilot Sport to opona do aut o wyjątkowo wysokich osiągach: do samochodów sportowych, najmocniejszych wersji samochodów osobowych, aut poddanych profesjonalnemu tuningowi mechanicznemu oraz samochodów legendarnych sportowych marek, np. Audi S3, BMW 330i/M3, BMW M5, Maserati Coupe, Mercedes E 500/CLK 500, Porsche 911, Porsche Carrera GT. Nowa opona Michelin Pilot Sport jest oferowana w 33 rozmiarach o średnicy osadzenia od 17 do 22 cali i indeksie prędkości Y (maksymalna prędkość do 300 km/h). Samochodem zaopatrywanym w pierwszym wyposażeniu w opony Michelin Pilot Sport jest Chrysler Crossfire. W trakcie homologacji są liczne pojazdy – Mercedes McLaren SLR, Mercedes SL 55 AMG, Audi RS6 i inne. W oponę Michelin Pilot Sport wbudowany jest element chroniący felgę przed uszkodzeniem. Dzięki unikalnemu połączeniu wymienionych cech, podczas sportowej jazdy, kierowca może w 100 % polegać na swoich oponach. Poprawia się precyzja prowadzenia, reakcja pojazdu na skręcenie kierownicy, samochód lepiej reaguje na zmiany obciążenia przy przyspieszaniu i hamowaniu, skraca się droga hamowania na suchej i mokrej nawierzchni. To wszystko zwiększa przyjemność jazdy oraz bezpieczeństwo. Granice możliwości sportowych opon po raz kol

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 30
 • Szerokość: 265
 • Średnica: 20

PLN 1250.34

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

BRIDGESTONE BW501 Front 110 80R19 59V TL WAR

Bridgestone Battle Wing BW501 - przednie opony radialne do dużych motocykli turystycznych typu enduro Battle Wing BW501 - opony radialne Battle Wing są doskonałym rozwiązaniem dla ciągle rosnącej grupy motocyklistów posiadających duże motocykle turystyczne typu enduro, takie jak BMW GS, Suzuki V-Strom, Honda Varadero, Aprilia Caponord czy Triumph Tiger. Opony stworzone zostały specjalnie dla tych, którzy lubią pojeździć po asfalcie w mieście, jak również po nieregularnym terenie i górskich zakrętach. Cechy Bieżnik stworzony, aby podkreślić osiągi na asfalcie, a jednocześnie zapewnić przyczepność i trzymać się drogi poza drogami asfaltowymi. Pojedyncze spiralne opasanie stalowe. Wzmocniona konstrukcja w celu ulepszenia stabilności oraz absorpcji nierówności terenu. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 486.16

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

DURO DI2010 Buffalo Front 23x8 11 33F 4PR TL

DI-2010 Buffalo - Opony przeprawowe na błoto i piach Najbardziej widoczną cechą Opon DI-2010 Buffalo jest bardzo agresywny, wielokierunkowy bieżnik o wzorze w kształcie litery V. Jej diagonalna budowa podobnie jak rozmiar, grubość oraz głębokość bieżnika przyczyniają się do nieporównywalnych z innymi konkurencyjnymi produktami własności. Dzięki nim przeprawisz się bezpiecznie przez każde błoto, nawierzchnie żwirowe, bądź piaszczyste. Buffalo posiada 4 lub 6 płócienną budowę, co sprawia że jest bardzo wytrzymała i odporna na przebicia. Przeznaczona na błotniste, żwirowe i piaszczyste tereny Diagonalna 4 lub 6 płócienna konstrukcja Agresywny wielokierunkowy bieżnik Wysoka wytrzymałość i odporność na przebicia Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: DURO

PLN 249.00

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DURO
Zobacz
 

CONTINENTAL CrossContact LX SPORT 275 45R20 110V [CC3] XL N0

Continental ContiCrossContact LX Sport - Idealna opona do samochodów typu SUV. Opony Continental ContiCrossContact LX Sport gwarantują optymalną przyczepność oraz krótkie drogi hamowania zarówno na szosie, jak i w lekkim terenie. Takie rezultaty uzyskano dzięki zastosowaniu sztywnych rowków bieżnika w jego centralnej części. Pozwala to również na lepsze przeniesienie mocy na asfalt. Warto również wspomnieć o doskonałych osiągach w zakresie hamowania, które zostały osiągnięte za pomocą dużej ilości klocków bieżnika w części barkowej opony oraz odpowiednio dobranej ilości nacięć. Płaski przekrój poprzeczny opony zapewnia równomierne zużycie paliwa oraz zmniejszenie oporów toczenia. Cechy: doskonałe właściwości jezdne na szosie oraz w lekkim terenie krótkie drogi hamowania zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni niskie opory toczenia Zastosowanie: Szosa 90%, teren 10%. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: CONTINENTAL

PLN 1271.33

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

CONTINENTAL ContiSportContact 5 235 40R18 95W [EB2] XL ContiSeal

Continental ContiSportContact 5 - Nieskończona przyjemność z jazdy dzięki doskonałej przyczepności. NOWOŚĆ 2011!!! Koncern Continental przygotował oponę idealnie pasującą zarówno do samochodów sportowych jak i do samochodów typu SUV o sportowej charakterystyce. Nowa opona posiada znaczenie lepsze parametry w porównaniu do popularnego poprzednika, ContiSportContact 3: krótsza droga hamowania we wszystkich warunkach pogodowych, doskonała przyczepność i bezpieczeństwo w zakrętach, zredukowane zużycie paliwa oraz wysokie przebiegi. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu nowej mieszanki gumowej skupiającej się na najskuteczniejszym przenoszeniu mocy na asfalt oraz zapewniającej niskie opory toczenia podczas spokojnej jazdy. ContiSportContact 5 jest dostępna w rozmiarach od 17 cali dla samochodów osobowych oraz od 18 cali dla samochodów typu SUV.

 • Producent: CONTINENTAL
 • Profil: 40
 • Szerokość: 235
 • Średnica: 18

PLN 794.58

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

MICHELIN ENERGY SAVER 185 65R14 86H [CB2]

Michelin Energy Saver Plus - nowa generacja oszczędnych opon Michelin. Nowość 2012!!! Rosnące ceny paliw, dążenie do obniżania zużycia paliwa oraz emisji spalin przez producentów samochodów wymusza zmiany na rynku opon. Producenci stale pracują nad obniżeniem poziomów toczenia swoich opon, bez kompromisów w pozostałych dziedzinach takich jak przyczepność mogą na mokrej nawierzchni, trwałość oraz poziom szumów. Opony generują 20% ogólnego oporu toczenia pojazdu. Oznacza to, że co piąty bak paliwa jest zużywany jedynie na pokonanie oporów generowanych przez opony. Historia opon o obniżonych oporach toczenia Michelin Michelin rozpoczął produkcję opon o obniżonych oporach toczenia ponad 20 lat temu. Pierwszą taką oponą był model Michelin Energy MXT, przedstawiony w 1992 roku, natomiast najnowsza propozycja - Energy Saver+ jest oponą już piątej generacji. Michelin Energy Saver+ w porównaniu z poprzednikiem, Energy Saver posiada: nową mieszankę gumy, zoptymalizowaną rzeźbę bieżnika, powiększoną o 10% powierzchnię styku z nawierzchnią dodatkową warstwę wewnętrzną. Wszystkie te czynniki, w połączeniu z doskonałą bazą jaką jest opona Energy Saver tworzą oponę o ekstremalnie niskich oporach toczenia, dobrych właściwościach jezdnych na suchej i mokrej nawierzchni oraz tradycyjnie dla opon Michelin bardzo wysokiej trwałości. Testy Aby potwierdzić skuteczność nowych technologii, Michelin wraz z organizacją Dekra przeprowadził test porównawczy na dystansie 30000 kilometrów. Samochodami testowymi były VW Golfy VI wyposażone w opony o rozmiarze 195/65R15. Poruszały się one po całej Europie na oponach Michelin Energy Saver+, Continental Eco Contact 3, Bridgestone Ecopia EP150, Goodyear EfficientGrip oraz Pirelli P1 Cinturato. Wyniki testów wykazały że: Po pokonaniu dystansu 18000 kilometrów Michelin oferują najdłuższą żywotność oraz najlepsze wyniki w hamowaniu na mokrej nawierzchni oraz najmniejsze zapotrzebowanie na paliwo. Podczas gdy konkurencyjne opony zbliżały się do Michelin wynikami w pojedynczych testach, nowa Energy Saver + oferowała najbardziej uniwersalne parametry, którym trudno było dorównać. Opony Hamowanie na mokrym Wydajność kilometrowa Dodatkowe paliwo Continental Eco Contact 3 +1.6m -11,700 mil 7l Goodyear EfficientGrip +2.3m -9,200km 24l Bridgestone Ectopica EP150 +0.6m -8,300km 39l Pirelli P1 Cinturato +0.1m -8,200km 14l Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 65
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 14

PLN 307.70

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

PIRELLI PZERO NERO GT 235 40R18 95Y [EB2] XL

Pirelli P ZERO NERO GT - opony do samochodów klasy średniej i wyższej oraz aut sportowych NOWOŚĆ 2013! Pirelli P ZERO NERO GT jest następcą i ewolucją opon PZERO NERO. Przeznaczone do średnich i dużych sedanów oraz samochodów sportowych. Opony te stanowią doskonały wybór dla fanów tuningu i najbardziej wymagających kierowców. Idealne przy zamianie obręczy na większe średnice z niskoprofilowe oponami. Ulepszone własności i szerszy zakres aplikacji. Materiały i wzór bieżnika zostały zoptymalizowane przy użyciu najnowszych osiągnięć technologicznych. Nowa mieszanka ze zbalansowaną zawartością krzemionki poprawiła wydajność kilometrową i odporność na zużycie przy jednoczesnym zachowaniu sportowych parametrów produktu na mokrym i suchym. Cechy Funkcje Korzyści dla użytkownika Zoptymalizowana mieszanka bieżnika Poprawiona odporność na zużycie Wysokie przebiegi w tym segmencie opon . Wyśmienite prowadzenie, przyczepność i hamowanie na mokrym i suchym podłożu. Bezpieczna i sportowa jazda Szerokie ciągłe żebra z asymetrycznym wzorem Większa sztywność bieżnika i stabilna powierzchnia styku z nawierzchnią Szybka reakcja w zakrętach i poprawione prowadzenie Zaawansowana technologia struktury profilu Równomierna dystrybucja ciśnienia w oponie Efektywne hamowanie i większe bezpieczeństwo na mokrych i suchych drogach przy wysokich prędkościach Własności opon Ocena producenta wg następującej skali: 1-standard, 2-dobrze, 3-bardzo dobrze, 4-wyśmienite, 5-top Maksymalna liczba punktów : 5 Własności na suchym 4pkt / 5pkt Własności na mokrym 4pkt / 5pkt Sport 3,5 pkt / 5pkt Komfort 3,5 pkt / 5pkt Wydajność kilometrowa 4pkt / 5pkt Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 40
 • Szerokość: 235
 • Średnica: 18

PLN 574.74

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

HANKOOK RADIAL RA18 225 70R15 112 110S [EC2]

HANKOOK RADIAL RA18 - opony do samochodów dostawczych. NOWOŚĆ 2012! RA18 to opony dostawcze o wyjątkowej wydajności kilometrowej i obniżonych oporach toczenia. Cechy: wyjątkowo odporna na zużycie, ulepszona trakcja na mokrej nawierzchni, specjalna budowa bieżnika zapewnia redukcję hałasu, bardzo dobre odprowadzanie wody dzięki szerokim rowkom wzdłużnym, oszczędność paliwa poprzez zminimalizowanie oporów toczenia. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK

PLN 344.76

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

MARANGONI Zeta Linea 195 45R16 84V [EC2] XL

MARANGONI ZETA LINEA - opony do samochodów sportowych średniego segmentu Opony przeznaczone dla wymagających kierowców oczekujących doskonałych własności i stylowego wyglądu. Agresywny kierunkowy bieżnik stworzono przede wszystkim z myślą o tuningu. Ale to nie tylko perfekcyjny design oraz doskonała reakcja ale też struktura i mieszanka będące efektem licznych doświadczeń firmy Marangoni na torach wyścigowych. Cechy: Zastosowanie technologii FOM-IC przekłada się na doskonałą przyczepność nawet na śliskich nawierzchniach oraz efektywniejsze hamowanie. Niewiarygodna wrażliwość i reakcja na każdy ruch kierownicą. Kierunkowy, wyrazisty i zwracający uwagę bieżnik w kształcie litery V. FOM-IC [Filler Optimized Mixture - Improved Compound] Technologia ta optymalizuje interakcję pomiędzy polimerami a wypełnieniem (silica i sadza) wewnątrz mieszanki. Rezultatem jest znaczny wzrost przyczepności w każdych warunkach drogowych, szczególnie na mokrym podnosząc pewność prowadzenia i bezpieczeństwo podczas jazdy. Dożywotnia gwarancja Opony Marangoni są sprawdzane przez Centrum Badań Marangoni i cały czas przechodzą surowe testy. Producent ten pracuje zgodnie z systemem jakości ISO 9001:2008. Oferuje dożywotnią gwarancję na swoje produkty. Ta niespotykana gwarancja, którą Marangoni obejmuje swoje opony jest nie tylko na wady fabryczne, ale także na uszkodzenia do których dochodzi podczas normalnego użytkowania na drodze. Szczegóły w warunkach gwarancji na naszej stronie. O producencie Grupa Marangoni jest obecna w branży oponiarskiej od 1945, kiedy to zaczęła się historia opon bieżnikowanych tej marki i początki działalności firmy. Obecnie jest to druga pod względem wielkości włoska firma oponiarska, z siedzibą w miejscowości Trento niedaleko Werony we Włoszech. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MARANGONI
 • Profil: 45
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 16

PLN 276.75

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MARANGONI
Zobacz
 

MITAS E 08 Rear 140 80 17 69H TL

Opony do motocykli typu enduro turystyczne Nowoczesna rzeźba bieżnika stworzona z myślą o motocyklach typu enduro turystyczne. Doskonałe parametry jezdne zarówno w użytkowaniu szosowym, jak i w mniej wymagającym terenie Źródło: Opracowano na podstawie materiałów producenta

 • Producent: MITAS

PLN 368.08

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MITAS
Zobacz
 

PIRELLI SottoZero Serie II 275 40R19 105V [CC2] XL

Pirelli SottoZero II - NOWOŚĆ 2008 Nowy produkt segmentu High Performance Pirelli stanowi rozwinięcie sprawdzonego bieżnika Pirelli SottoZero. Przeznaczony jest do samochodów klasy średniej-wyższej i luksusowej Optymalne prowadzenie we wszystkich jesienno-zimowych warunkach pogodowych. Winter SOTTOZERO Serie II został zaprojektowany, aby aktywnie reagować na mokrym asfalcie i niskiej temperaturze (poniżej 7 � C), zmniejszając z dużym powodzeniem ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu. To opona wszechstronna i bezpieczna, do optymalnej jazdy we wszystkich jesienno-zimowych warunkach pogodowych zarówno na nawierzchni suchej, mokrej, jak też ośnieżonej. Winter SOTTOZERO Serie II daje gwarancję lepszych osiągów na wszystkich nawierzchniach. Główne cechy charakterystyczne bieżnika: Kanały obszerne i wymodelowane, aby skutecznie odprowadzać wodę Specjalne zagłębienia gromadzące wodę (HST - Hydro Static Tank), opatentowane przez Pirelli, dają gwarancję większej ''przepustowości'' rowków bieżnika, aby zmniejszyć znacznie zjawisko aquaplaningu. podwójny zespół klinów daje gwarancję stabilności i przyczepności zarówno w czasie szybkiej jazdy jak i przy hamowaniu w każdych warunkach Trzy głębokie kanały obwodowe, które poprawiają dynamikę płynności bieżnika i zmniejszają ryzyko aquaplaningu gęsta laminatura typu ''mur ceglany'' (IBS - Interactive Brickwork Siping), poprawia znacząco trakcję na śniegu i przyczepność na suchej nawierzchni. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione. Wyniki testów: Wyniki testów: Oceniający/wydanie Ocena / Podsumowanie Rozmiar Samochód POWERCAR wydanie 05/06 Bardzo polecana 225/40 R18 V Ford Focus ST Sport Auto wydanie 10/07 Wysoce rekomendowana 225/45 VR 17 V Mercedes C 280

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 40
 • Szerokość: 275
 • Średnica: 19

PLN 2417.72

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

HANKOOK VENTUS V12 EVO K110 205 50R15 86W [EC2]

Ventus V12 evo K110 Najnowsza opona typu Ultra High Performance gwarantująca duży komfort przy jeździe z dużymi prędkościami. Zapewnia pełną kontrolę jazdy i hamowania poprzez optymalny nacisk na powierzchnię drogi. Trójwymiarowa rzeźba krawędzi bieżnika i wysokiej gęstości kord nylonowy poprawiają równomierny kontakt z nawierzchnią. Wykorzystywanie tworzywa HPSR zapewnia świetną trakcję na mokrych nawierzchniach,natomiast szerokie rowki i bieżnik w kształcie litery Y efektywniej odprowadza wodę z opony Źródło: Opracowanie dla sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie Zabronione.

 • Producent: HANKOOK
 • Profil: 50
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 15

PLN 352.02

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

BRIDGESTONE BT45 Front 100 80 17 52H TL

Bridgestone Battlax BT-45 - do motocykli o sportowym zacięciu Wszechstronne opony diagonalne stanowiące idealny wybór dla motocyklistów, którzy poszukują doskonałych osiagów przy wysokich prędkościach. Szukasz komfortu opony turystycznej połączonego z osiągami opony sportowej? Nie musisz iść na żaden kompromis. Poznaj oponę Battlax BT-45 i ciesz się tym, co najlepsze w obu rodzajach opon. Konstrukcja Metoda optymalizacji konstrukcji opony (Comprehensive Tyre Design Method - CTDM) Bridgestone udoskonala bieżnik, profil i konstrukcję, zapewniając najwyższy komfort jazdy i różnicę, którą czuć. Specjalna technologia wykorzystana do budowy opony oferuje zwiększoną sztywność, a mocny karkas wpływa na stabilność w zakrętach. Technologia Zaawansowana technologia bieżnika Bridgestone pozwala poczuć całkowity spokój i pewność podczas jazdy w mokrych i suchych warunkach. Opona Battlax BT-45 wykorzystująca dwoistą mieszankę Bridgestone oraz technologię SACT udoskonalającą właściwości przy jeździe na wprost oraz na zakrętach (Straight And Cornering Technology - SACT) łączy doskonałą przyczepność na zakrętach i długą żywotność. Opony przednie Posiadają splatajacy się wzór bieżnika zapewniający stabilność przy wysokich prędkościach, trakcję i dobre osiągi. Ciągły kanał środkowy zapewnia dobre prowadzenie na prostej, a rowki kierunkowe zapewniają doskonałą trakcję na mokrej nawierzchni i lepsze osiągi. Podwójna budowa bieżnika zapewnia stabilność przy wysokich prędkościach oraz długą żywotność. Lepsza zdolność pochłaniania wstrząsów oraz neutralne prowadzenie są oferowane za pomocą innowacyjnych pojedynczych ścian bocznych. Zygzakowate kanał oraz małe rowki kierunkowe wzoru bieżnika skutecznie odprowadzają wodę. Poza tym, duży promień profilu wpływa na stabilność pojazdu przy wyższych poziomach prędkości. Opony tylne Battlax posiada bieżnik zbudowany z podwójnej mieszanki (DTC) zapewniający duży przebieg oraz długą żywotność opony. Aby zapewnić lepsze osiągi na mokrej nawierzchni, mieszanka ta posiada właściwą domieszkę krzemionki, co zapewnia doskonałą przyczepność i trakcję w zakrętach. Technologia CTDM wraz ze specjalnymi ścianami bocznymi zapewnia stabilność przy wysokich prędkościach oraz komfortową jazdę. Szeroki promień profilu również pomaga w osiąganiu pełnej kontroli podczas turystyki sportowej. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 353.32

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

KLEBER DYNAXER HP3 205 45R16 83V [EB2]

Kleber Dynaxer HP3 - opona na deszczowe lato do samochodów miejskich, kompaktowych, minivanów.. NOWOŚĆ 2010!!! Nowe Opony Marki Kleber zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa na mokrych nawierzchniach. Stanowią kontynuację znanego i docenianego przez użytkowników bieżnika Dynaxer HP2. Oferując większe bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni, opona DYNAXER HP3 jest przeznaczona do samochodów miejskich, kompaktowych i minivanów. Bezpieczeństwo Bieżnik Dynaxer HP3 oferuje znakomitą przyczepność i bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni dzięki: - Łukowatemu profilowi barku - co ułatwia pokonywanie głębokiej wody. - Szerokim rowkom wzdłużnym, które szybko odprowadzają wodę za oponę. - Długim krawędziom i rowkom poprzecznym przełamującym film wodny i odprowadzającym wodę na boki. Niezawodność Nowy Kleber Dynaxer HP3 zapewnia wyjątkowe przebiegi. Wszystko to dzięki nowej, hybrydowej mieszance bieżnika która gwarantuje znakomitą równowagę między zużyciem opony a przyczepnością na mokrych nawierzchniach. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KLEBER
 • Profil: 45
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 338.64

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KLEBER
Zobacz
 

BRIDGESTONE R623 205 70R15 106S [CE2]

Opony Bridgestone R623 , oznaczone indeksem prędkości T, zachowują idealną równowagę przy dużych prędkościach i stabilne manewry zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni. Dzięki temu zapewniają wysoki komfort jazdy. Nowy wzór bieżnika typu żebrowego oraz zastosowana mieszanka doprowadziły do obniżenia poziomu hałasu. A ochrona przed nieregularnym scieraniem znacznie przedłużyła żywotność opony. Źródło: materiały producenta

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 509.71

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

METZELER ME 880 MARATHON Front 110 90 18 61H M C TL

Linia opon o bardzo wysokich osiągach dla ciężkich motocykli cruiser. Doskonały wygląd i konstrukcja high-tech. Miękka mieszanka oferuje maksymalną przyczepność i pozwala wykorzystać moment zachowując pełną kontrolę pojazdu. Specjalne opasanie zaprojektowane w celu zapewnienia wyjątkowego komfortu jazdy i wysokiej stabilności przy jakiejkolwiek prędkości, również przy pełnym obciążeniu. Rysunek bieżnika z centralnymi, ustawionymi w linii rowkami, które ujednolicają profil i wysoka wydajność kilometrowa, by zwiększyć do maksimum przyjemność jazdy. Źródło: materiały producenta

 • Producent: METZELER

PLN 631.18

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy METZELER
Zobacz
 

FULDA Kristall Control HP 195 60R16 89H [EC1]

FULDA KRISTALL CONTROL HP - nowa opona zimowa segmentu High Performance. NOWOŚĆ 2010! Kristall Control HP jest nową oponą zimową segmentu High Performance. Opona ta zaprezentowana i testowana była w najtrudniejszych warunkach jakie panują w Yukonie (Kanada). Dowiodła tam swoich wybitnych własności jezdnych podczas użytkowania w najróżniejszych warunkach drogowych. Kluczowe cechy: Kristall Controll dzięki technologii ''Snow Catcher'' zastosowanej w centralnej części bieżnika cechuje się bardzo dobrymi własnościami podczas jazdy w typowo zimowych warunkach. Aby zabezpieczyć dobre prowadzenie pojazdu podczas jazdy z wysokimi prędkościami zastosowano konstrukcję sprawdzoną w innych oponach segmentu HP. Mieszanka przystosowana do użytkowania opon w niskich temperaturach, o pełnej zawartości Silica pozwala na satysfakcję z własności jezdnych również na mokrych nawierzchniach. Świetne parametry jezdne w typowo zimowych warunkach Wysokie osiągi Optymalne własności na mokrych i ośnieżonych drogach Cecha Jak to działa? Korzyść Technologia ''Snow Catcher'' Tworzy i blokuje sieć nacięć ''chwytając'' śnieg Dobre własności jezdne na ośnieżonych nawierzchniach Konstrukcja opon z segmentu High Performance Wyselekcjonowane komponenty konstrukcyjne gwarantują dobre przeniesienie napędu z kół na drogę Wysokie osiągi Mieszanka o pełnej zawartości Silca odporna na działanie niskich temperatur Specjalnie wyselekcjonowane polimery powodują, ze guma pod wpływem niskich temperatur nie sztywnieje Optymalne własności jezdne na mokrych i ośnieżonych nawierzchniach Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: FULDA
 • Profil: 60
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 16

PLN 392.06

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy FULDA
Zobacz