Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.
DUNLOP SPORTMAX QUALIFIER Front 120 70ZR18 59W (W) TL RP

Przeznaczona dla motocykli szosowych - agresywna jazda. Opony SportMax Qualifier to nowa rodzina wyczynowych opon szosowych zaprojektowanych z myślą o spełnianiu pragnień motocyklistów - gwarantująca wyjątkowe czucie drogi przy wchodzeniu w zakręty i na prostych. Główne cechy: Precyzja prowadzenia opon w zakrętach. Pewna przyczepność przy ekstremalnych przechyłach. Skrócony czas rozgrzewania. Dunlop stawia czoło różnorodnym wyzwaniom technologicznym, począwszy od zwiększania stabilności przy prowadzeniu opony, po szybkie wdrażanie w codziennie życie, technologi znanych z torów wyścigowych. Mówiąc w skrócie, nowe opony SportMax Qualifier sprawdzają się niezależnie od kąta pochylenia motocykla. Zamontuj na swoim motorze opony Dunlop SportMax Qualifier, a potem zadaj sobie pytanie - czy się kwalifikują? Jesteśmy pewni, że z radością poznasz odpowiedź. Źródło: opracowano na podstawie materiałów producenta.

 • Producent: DUNLOP

PLN 888.18

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DUNLOP
Zobacz
 

BARUM Bravuris 3 HM 215 55R16 93Y [EC2]

BARUM BRAVURIS 3 HM - opony do samochodów klasy średniej i premium. NOWOŚĆ 2014! Opony letnie Barum Bravuris, 3 HM to opona przeznaczona dla kierowców, którzy oczekują od opony dobrych parametrów i długiego przebiegu. Opony są następcą bardzo popularnego bieżnika Barum Bravuris 2. Wysokie przebiegi Oznaczenie HM (High Mileage) wskazywać ma na zastosowanie specjalnej technologii w produkcji mieszanki, która zapewni wysoki poziom wydajności kilometrowej w połączeniu ze zrównoważonymi parametrami jezdnymi zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Szersze spektrum zastosowań Barum Bravuris 2 będzie nadal produkowany w wybranych rozmiarach a jego cechy pozostają bezsporne, jak również dobre właściwości jezdne. Jednak Barum Bravuris 3 HM produkowane będą szerszej gamie rozmiarów, co umożliwi zastosowanie również w nowych modelach aut segmentu premium. Przez ten model opony producent marki Barum wyraźnie wskazuje kierunek, który będzie kontynuowany w latach następnych. Opony Barum więc będą dedykowane nie tylko dla małych i średnich samochodów, ale także dla samochodów marek premium, gdzie nacisk kładzie się szczególnie na stabilność jazdy, bezpieczeństwo, ale też odporność na zużywanie. Barum Bravuris 3 HM ma z powodzeniem spełniać te zadania. Nowe rozmiary, wprowadzone po raz pierwszy do oferty opon Barum: 225/55 R16 99Y XL ,235/55 R17 103Y XL FR , 225/50 R17 98V XL FR , 225/50 R17 94Y FR ,225/45 R17 94V XL , 235/45 R18 98Y XL FR , 245/40 R18 93Y FR , 245/40 R19 98Y FR, 225/35 R19 88Y XL Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BARUM
 • Profil: 55
 • Szerokość: 215
 • Średnica: 16

PLN 401.57

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BARUM
Zobacz
 

DAYTON DW510 155 65R13 73T [GE2]

NOWOŚĆ 2006 Przeznaczone do samochodów kompaktowych oraz rodzinnych. Dayton DW510 to zimowa opona klasy ekonomicznej, która sukcesywnie zastępuje starszy bieżnik DW500. Opona DW 510 wyróżnia się bardzo dobrymi osiągami, które wynikają z ogromnego doświadczenia producenta w projektowaniu opon na tę porę roku oraz prowadzonych w ekstremalnych warunkach testów. W ten sposób powstał bieżnik przewyższający produkty konkurencji pod każdym względem. Doskonała trakcja oraz hamowanie na ściegu i lodzie, wysokie osiągi w zmiennych warunkach drogowych. 15-20% większa wytrzymałość od opon konkurencji w tej samej klasie. Udoskonalona konstrukcja, zapewniająca cichą i komfortową jazdę. Jakie korzyści wynikają z wyboru opon Dayton? To jedyne opony, które zapewniają wysoką jakość w przystępnej cenie. Co jeszcze powinieneś wiedzieć? Opony Dayton zostały zaprojektowane przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii oraz wyprodukowane przy użyciu najnowocześniejszych materiałów, a testy przeprowadzono w surowych warunkach zimowych panujących na skandynawskich drogach. Dzięki temu może zaoferować bezkonkurencyjne osiągi po bezkonkurencyjnych cenach. Dayton DW510 są produkowane w rozmiarach pasujących do większości modeli samochodów poruszających się po polskich drogach. Źródło: opracowano na podstawie materiałów producenta.

 • Producent: DAYTON
 • Profil: 65
 • Szerokość: 155
 • Średnica: 13

PLN 139.36

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DAYTON
Zobacz
 

BF GOODRICH G FORCE WINTER 205 50R17 93V [EE2] XL

g-Force Winter Stworzona, by zachować kontrolę na zimowych drogach. Doskonała przyczepność podczas ruszania i znakomita TRAKCJA na lodzie i śniegu dzięki: Większemu zagęszczeniu lamel (+50%) w porównaniu z poprzednikiem; Maksymalnemu stosunkowi nacięć i powierzchni styku z nawierzchnią dla lepszej przyczepności; Szerokim rowkom i nacięciom na barkach dla efektywnego odprowadzania błota pośniegowego. Maksimum kontroli na zimowych drogach: Dzięki ukierunkowanej rzeźbie bieżnika: - Lamele przecinające film wodny i wbijające się w śnieg - optymalne odprowadzenie błota pośniegowego przez szerokie kanały. Dzięki ciągłemu żebru centralnemu: - Setki ''zębów'' w centralnej części bieżnika. Dzięki stabilnym klockom bieżnika na barkach, elastycznej mieszance oraz kierunkowej rzeźbie. Pewne hamowanie na wszystkich typach nawierzchni Dzięki zwiększonej powierzchni styku z nawierzchnią w porównaniu z poprzednikiem Dzięki zagęszczeniu lameli i krawędzi Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BF GOODRICH
 • Profil: 50
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 17

PLN 575.45

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BF GOODRICH
Zobacz
 

BARUM Bravuris 2 245 35R20 95Y [EC2] ZR

Bravuris 2 Na wstępie będą dostępne w 16 rozmiarach (od 16 do 21 cali) w tym również z indeksem prędkości do 300 km/h. Cechy: W oponach asymetrycznych wewnętrzny i zewnętrzny wzór bieżnika pełni inną funkcję i zapewnia bezpieczeństwo jazdy oraz dobre reakcje kierunkowe nawet przy wyższych prędkościach. Duże, solidne bloki bieżnika na zewnętrznej krawędzi mają wpływ na optymalną przyczepność, niezbędną do bezpiecznego pokonywania zakrętów. Na zewnętrznej krawędzi opon specjalne nacięcia pomiędzy większą liczbą bloków bieżnika powodują szybsze odprowadzanie wody z powierzchni styku z podłożem, co przekłada się na bezpieczną jazdę. Trzy szerokie otaczające oponę żebra w środkowej części bieżnika odpowiadają za doskonałą chrakterystykę jazdy na wprost, dużą stabilność oraz krótką drogę hamowania zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Nowe wyczynowe opony Bravuris 2 zawierają w swym wnętrzu dodatek krzemionki, co zapewnia im dobrą chrakterystykę na mokrej nawierzchni oraz optymalny opór toczenia. W porówaniu z poprzedniczką, nowa wersja ma o 5 procent krótszą drogę hamowania na mokrej i o 3 procent na suchej nawierzchni. Oprócz elementów konstrukcji umożliwiających bezpieczną, sportową jazdę, inżynierowie marki Barum uwzględnili w swoich pracach także kwestie ekonomiczne. Zarówno bardzo płaski kontur opon, jak również składniki bieżnika zostały dobrane w taki sposób, że o ponad 15 procent wydłużono przebieg eksploatacyjny w porównaniu z poprzednią generacją opon Bravuris. Udoskonalony wzór bieznika to także większy komfort jazdy. Źródło: Opracowanie sklepu Netcar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BARUM
 • Profil: 35
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 20

PLN 707.89

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BARUM
Zobacz
 

HANKOOK VENTUS S1 EVO2 K117 225 35R20 90Y [EA2] XL FR

VENTUS S1 EVO2 K117 - opony letnie do samochodów o wysokich osiągach. NOWOŚĆ 2012! Opony asymetryczne dedykowane do samochodów klasy średniej i wyższej o wysokich osiągach. Idealny kompromis pomiędzy osiągami na mokrej oraz suchej nawierzchni. Cechy: znakomity kompromis pomiędzy zachowaniem na suchej i mokrej nawierzchni, bardzo dobra kontrola w zakrętach, doskonałe hamowanie na mokrej nawierzchni dzięki wysokiej zawartości styrenu, niskie opory toczenia, znakomita przyczepność mimo zużycia bieżnika. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK
 • Profil: 35
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 20

PLN 859.03

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

MICHELIN ALPIN A4 195 55R16 87T [EC2]

Michelin ALPIN A4 - do samochodów kompaktowych, klasy średniej oraz vanów. NOWOŚĆ 2010!! W zimie bezpieczeństwo jazdy ma szczególne znaczenie. Kierowcom zależy jednak również na niskim zużyciu paliwa oraz długiej żywotności opon. Dlatego też wszystkie badania w firmie Michelin mają na celu osiągnięcie najlepszych wyników w każdej z tych kategorii. Nowy MICHELIN Alpin A4 korzysta z doświadczenia firmy i jest to jedna z najbardziej wytrzymałych opon dostępnych na rynku. Jednocześnie oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz niskie zużycie paliwa. Do 10% lepsza przyczepność Aktywny profil Michelin Alpin A4 poprawia przyczepność, stabilność oraz zachowanie podczas hamowania nawet w najtrudniejszych warunkach Do 5% krótsza droga hamowania Więcej bezpieczeństwa w każdą pogodę: zaawansowana mieszanka gumowa zwiększa przyczepność oraz skraca drogę hamowania, również na mokrej oraz oblodzonej nawierzchni. Zwiększona trwałość Nowy Michelin Alpin A4 jest jedną z najbardziej wytrzymałych opon na rynku: jest trwalszy nawet o 35% w stosunku do konkurencji i skupił w sobie najnowszy dorobek technologiczny firmy Michelin. Niskie zużycie paliwa Znak GREEN X na boku opon Michelin sygnalizuje oponę energooszczędną. Oznacza to, że zużycie paliwa oraz poziom emitowanego CO2 jest obniżone w stosunku do opon tradycyjnych, zachowując jednocześnie wysoki pozim trwałości, oszczędności oraz bezpieczeństwa. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN
 • Profil: 55
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 16

PLN 498.10

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

HANKOOK VENTUS S1 EVO2 K117 245 40R17 95Y [EA2] XL FR

VENTUS S1 EVO2 K117 - opony letnie do samochodów o wysokich osiągach. NOWOŚĆ 2012! Opony asymetryczne dedykowane do samochodów klasy średniej i wyższej o wysokich osiągach. Idealny kompromis pomiędzy osiągami na mokrej oraz suchej nawierzchni. Cechy: znakomity kompromis pomiędzy zachowaniem na suchej i mokrej nawierzchni, bardzo dobra kontrola w zakrętach, doskonałe hamowanie na mokrej nawierzchni dzięki wysokiej zawartości styrenu, niskie opory toczenia, znakomita przyczepność mimo zużycia bieżnika. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: HANKOOK
 • Profil: 40
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 17

PLN 538.97

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

KUMHO ECOWING ES01 KH27 205 60R15 91H

Kumho Ecowing ES01 KH27 - ekologiczne opony letnie do samochodów małych oraz klasy średniej Bezpieczne opony nowej generacji o wysokiej wydajności paliwowej. Opony przeznaczone są do aut małych, kompaktowych oraz samochodów średniej klasy. Cechy: Niskie opory toczenia przekładają się na niższe spalanie Doskonałe hamowanie na mokrej nawierzchni Wysoki komfort akustyczny, płynne prowadzenie Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: KUMHO
 • Profil: 60
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 15

PLN 229.15

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy KUMHO
Zobacz
 

PIRELLI CINTURATO P7 225 55R17 97Y [CB2] (AO)

Pirelli P7 Cinturato - sprawdzony bieżnik, ekologiczne przesłanie. NOWOŚĆ 2010! Cinturato P7 to nowa, letnia opona Pirelli , ekologiczna i o wysokich osiągach. Stworzona z myślą o zwiększeniu przyjemności prowadzenia pojazdu, zapewnia bezpieczeństwo i komfort na drodze, zawsze z dbałością o środowisko naturalne. Ekologiczne, ale bezkompromisowe i jeszcze lepsze Rodzina opon Cinturato to odpowiedź Pirelli na potrzeby kierowców, wrażliwych na sprawy ochrony środowiska naturalnego, którzy świadomie wybierają produkty przyjazne dla świata, w którym wszyscy żyjemy. Dla Pirelli, opony Cinturato P7 to kolejny, milowy krok w kierunku: produkcji opon wolnej od dodatku szkodliwych substancji, które uwalniają się do atmosfery w miarę zużywania się bieżnika opon ograniczenia emisji CO2 poprzez redukcję oporów toczenia ograniczenie emisji hałasu i wydłużenie przebiegów opon A wszystko to bez żadnych kompromisów w zakresie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Co więcej - opony Cinturato P7 w porównaniu do poprzedniczki skróciły drogę hamowania, zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Testy opon Oceniający Ocena Rozmiar Samochód Auto Zeitung 02/2010 Bardzo polecana 205/55R 16 V Mercedes C-Class Gute Fahrt 02/2010 Dobra 205/55R 16 V VW Golf Auto Motor - Sport 03/2010 Bardzo polecana 245/45R17 W/Y Mercedes E-Class Niezależny niemiecki test ADAC 2010 ! Bardzo polecana 225/45R17 W/Y Audi A3 Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 55
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 17

PLN 1114.87

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

GOODYEAR Eagle UG GW3 245 50R17 99H [EE1] ROF * MFS

Opona Eagle Ultra Grip GW-3 doskonale pasuje do samochodów wysokiej klasy dając poczucie bezpieczeństwa i kontroli na drogach szybkiego ruchu. Dzięki połączeniu technologii Goodyeara 3D-BIS (trójwymiarowego systemu blokowania wzajemnych pozycji klocków bieżnika) z nową zimową mieszanką gumową opony Goodyear Eagle Ultra Grip GW-3 posiadają więcej nacięć lamelkowych przy jednoczesnym zachowaniu sztywności klocków, co w efekcie pozwala na utrzymanie optymalnych parametrów podczas jazdy zimą na suchej i mokrej nawierzchni. Opony Eagle Ultra Grip GW-3 zapewniają najwyższy poziom osiągów w każdych warunkach drogowych w zimie. Cecha Działanie Korzyści Nowa zimowa mieszanka gumowa dla opon klasy HP Zachowuje przyczepność w temperaturze poniżej 7oC Doskonałe prowadzenie w każdych warunkach zimowych Technologia 3D-BIS Zapewnia wysoką gęstość nacięć lamelkowych oraz dodatkowe gryzące krawędzie przy równoczesnym zachowaniu sztywności klocków Zwiększona przyczepność na śniegu i lodzie, kontrola stabilności prowadzenia na mokrej i suchej nawierzchni Bieżnik w technologii V-TRED Odprowadzanie wody i mokrego śniegu Odporność na aquaplaning Zimowy wskaźnik zużycia bieżnika Kontrola zużycia bieżnika Zwiększone bezpieczeństwo Ochraniacz felgi (RFP) Ochrania obręcze ze stopów metali lekkich np. alu-felgi Zabezpiecza obręcz przed uszkodzeniem (np. podczas najazdu na krawężnik) Źródło: Opracowanie Sklepu Netcar na podstawie materiałów producenta

 • Producent: GOODYEAR
 • Profil: 50
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 17

PLN 1017.99

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GOODYEAR
Zobacz
 

GOODYEAR EXCELLENCE 245 40R17 91W MO ROF r.prod.2011

Goodyear wprowadza na rynek całkowicie nowy produkt na sezon letni 2005, jakim jest opona klasy High Performance - Goodyear Excellence . Excellence to najnowsze opony marki Goodyear do samochodów klasy wyższej, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo jazdy, doskonałą przyczepność i znakomity komfort. Innowacyjna konstrukcja najnowszej opony Excellence zawiera opatentowaną technologię zapewniającą lepsze hamowanie i kierowalność na mokrej nawierzchni w nagłych sytuacjach. Specjalna silikonowa mieszanka na mokre nawierzchnie zapewnia wyskoki poziom przyczepności na mokrej i suchej nawierzchni. Spiralny ekran pod bieżnikiem i udoskonalona stopka zapewniają precyzję kierowania (nawet opony po pewnym przebiegu) i bardziej komfortową jazdę. Opony Excellence zostały już homologowane na pierwsze wyposażenie m.in. do: Alfa Romeo (147/156/166), Mercedesa (klasy B i S), oraz VW Passata; ponad 70 kolejnych homologacji jest w trakcie przygotowania. Podstawowe dane: rozmiary: 40 (z tego 26 z FP- ochraniacz felgi) profil 14 do 18 cali indeksy prędkości: od 210 do 270 km/h Zestawienie cech opony i korzyści z nich płynących w tabeli poniżej: Cecha Działanie Korzyść Opatentowana technologia zapewniająca bezpieczeństwo Opatentowana technologia maksymalizująca poprzeczną i wzdłużną przyczepność opony do nawierzchni na śliskich drogach Hamowanie i kierowalność na mokrej nawierzchni w nagłych sytuacjach Specjalna silikonowa mieszanka na mokre nawierzchnie Wysoki poziom przyczepności w każdych warunkach dzięki nowym polimerom Najwyższe parametry kierowania na mokrej i suchej nawierzchni Optymalizacja klocków bieżnika Opatentowana zmienna podziałka bieżnika optymalizuje hałas. Ustawione pod kątem klocki bieżnika redukują efekt zetknięcia opony z powierzchnią drogi Niski poziom hałasu wewnątrz pojazdu; hałas rozchodzi się na zewnątrz pojazdu Udoskonalona konstrukcja stopki Jednorodne osadzenie stopki opony na obręczy pozwala uniknąć wibracji Łagodniejsza jazda; Komfort Stabilizatory barkowe Przenoszenie obciążenia w trakcie trudnych manewrów drogowych wspierają i kontrolują sztywniejsze zewnętrzne klocki bieżnika Przyczepność na zakrętach; Kierowalność przy dużych prędkościach; Nagłe hamowanie na suchych nawierzchniach Ekran spiralny Zoptymalizowany rozkład ciśnienia na całej powierzchni kontaktu opony z drogą Precyzja kierowania nawet przy oponie już zużytej Źródło: opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta

 • Producent: GOODYEAR
 • Profil: 40
 • Szerokość: 245
 • Średnica: 17

PLN 406.39

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy GOODYEAR
Zobacz
 

CONTINENTAL Conti4x4Contact 205 70R15 96T [EC3]

Conti4x4Contact - Do Twojego samochodu 4x4 Opona zaprojektowana została specjalnie z myślą o samochodach z napędem na 4 koła - tak, aby zapewniała cichą i komfortową jazdę po utwardzonych drogach. Zalety: Dobre własności na szosie i w lekkim terenie Bardzo dobra stabilność kierunkowa Doskonałe zabezpieczenie przed aquaplaningiem Dobra przyczepność na niestabilnym terenie Duża precyzja kierowania i wysoki komfort Niski poziom hałasu Szczegóły techniczne Szerokie obwodowe i poprzeczne kanały bieżnika zapewniają dobrą ochronę przed aquaplaningiem. Różnorodne lamele zapewnia dobrą przyczepność na drodze i w lekkim terenie. Szerokie obwodowe żebra bieżnika gwarantują komfort na utwardzonej nawierzchni. Gęsto ułożone lamele zapewniają dodatkową przyczepność w lekkim terenie. Źródło: materiały producenta

 • Producent: CONTINENTAL

PLN 395.20

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

PIRELLI P ZERO 285 35R20 100Y [EB2] (MGT)

P Zero Nowość w rodzinie opon Pirelli UHP, marka PZero Zaprojektowana dla nowych prestiżowych modeli (Ferrari F599 GTB, Mercedes-Benz S-Class & CLK 63 AMG, Maserati Quattroporte Sport GT, ) Poprawiona twardość zapewnia wysoką wydajność prowadzenia. Wysoka identyczność nowych opon PZero zapewnia stabilność przy dużych prędkościach oraz jednolity bieżnik dla maksymalnego wydłużenia żywotności opony Nowy, trwały składnik bocznych ścianek opony zapewnia długotrwały estetyczny wygląd Wzór bieżnika Nowy, atrakcyjny, asymetryczny wzór bieżnika zapewnia dobre osiągi w przyczepności i hamowaniu zarówno na suchych jak i mokrych nawierzchniach. Nowy składnik z nano-kompozytami zapewnia wysoką przyczepność i jest doskonałym rozwiązaniem dla poprawy stabilności i kontroli prowadzenia. Szerokie podłużne rowki zapewniają wysoką odporność na aquaplaning, a drobne nacięcia w kształcie litery S są zaprojektowane by redukować hałas. Cechy Szerokie wzdłużne rowki, zwiekszają poziom bezpieczeństwa i zmniejszają ryzyko aquaplaningu przy dużych szybkościach. Pełne żebra wzdłużne zapewniają pewne hamowanie i znakomitą trakcję, cechy wymagane od nowoczesnych supersamochodów. Poprzeczne rowki zmniejszają znacznie hałas przy dużych prędkościach. Jest to opdowiedź na takie właśnie oczekiwanie kierowców samochodów najwyższej jakości. Powierzchnia styku opony z nawierzchnią z szerokimi, sztywnymi blokami to idealny projekt wykorzystujący pełne możliwości opony w bezkompromisowej jeździe. Testy opon Oceniający Ocena Rozmiar Samochód Sport Auto 03/2009 Bardzo polecana F 225/40R18 Y R 255/35R18 Y BMW 135i Coupe Gute Fahrt 03/2009 Zwycięzca testu 225/45R17 W/Y Golf GTI Audi A3 Auto Bild Sports Cars 03/2009 Bardzo polecana F 235/35 ZR19 (Y) R 295/30 ZR19 (Y) Porsche Cayman S Auto ZeituAng 03/2010 Zwycięzca testu 235/40R18 Y VW Scirocco Auto Bild Sports Cars 03/2010 Wzorcowa F 235/35R19 Y 255/30R19 Y Mercedes C63 AMG Sport Auto 04/2010 Bardzo polecana 235/35R19 Y Ford Focus RS Źródło: opracowano na podstawie materiałów producenta

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 35
 • Szerokość: 285
 • Średnica: 20

PLN 2094.94

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

MATADOR MP54 Sibir Snow 165 60R14 79T [FC2] XL

Matador MP54 - nowość Matador MP54 - to nowy bieżnik marki Matador, który został wprowadzony do sprzedaży w Polsce w sezonie 2014/2015.

 • Producent: MATADOR
 • Profil: 60
 • Szerokość: 165
 • Średnica: 14

PLN 226.69

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MATADOR
Zobacz
 

UNIROYAL RainExpert 225 65R17 102H [EB2]

RAIN EXPERT - ekspert od mokrych nawierzchni. NOWOŚĆ 2009 - TERAZ TAKŻE DO SAMOCHODÓW TYPU SUV !! RainExpert to nowa opona marki Uniroyal. Cechuje się wzorem bieżnika w kształcie litery V. Wg producenta to prawdziwy ekspert od zatrzymywania na krótkim dystansie zarówno na mokrych jak i suchych drogach. Doskonale radzi sobie ze zjawiskiem aquaplaningu, charakteryzuje się również długą żywotnością. Ekspert od hamowania Nieważne czy droga jest sucha czy mokra - RainExpert pomoże tobie zatrzymać się szybko i bezpiecznie. Specjalnie wyprofilowany kształt lamel na barku opony i w centralnej części bieżnika sprawia, że opona posiada lepszą przyczepność podczas hamowania. W efekcie z Uniroyal RainExpert skraca się droga hamowania na mokrych i suchych drogach. Ekspert od zjawiska aquaplaningu. RainExpert oferuje wysoki stopień ochrony przeciw zjawisku aquaplaning. Podwójne wklęsłe bruzdy o zwiększonej pojemności w centralnej części bieżnika powstrzymują wodę od wirowania i skuteczniej ją rozpraszają. W efekcie ochrona przed wystąpieniem aquaplaningu jest jeszcze lepsza. Ekspert od długich przebiegów. Aby zapewnić optymalne osiągi i przedłużoną trwałość opony, RainExpert posiada wskaźniki zużycia bieżnika po obu jej stronach. Łatwo wykryć już we wczesnej fazie nierówne zużywanie opon i dzięki temu szybko usunąć nieprawidłowości mogące doprowadzić do ich zniszczenia (np geometria zawieszenia). Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: UNIROYAL

PLN 425.31

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy UNIROYAL
Zobacz
 

YOKOHAMA SUPER VAN Y354 195 65R16C 104 102T [FB3]

Opony zimowe przeznaczone do samochodów dostawczych Opony zimowe Yokohama Y354 cechują się dobrą trakcją w warunkach zimowych. Bieżnik posiada duże bloki z lamellami oraz głębokimi rowkami, co zapewni skuteczność na ośnieżonych nawierzchniach. Opony posiadają oznaczenie M+S. Źródło: Opracoano na podstawie materiałów producenta

 • Producent: YOKOHAMA

PLN 498.15

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy YOKOHAMA
Zobacz
 

METZELER PERFECT ME 77 Rear 110 90 16 59S M C TL

Bieżnik o klasycznej rzeźbie, wskazany dla motocykli o średnio-niskiej mocy. Wyśmienite osiągi i atrakcyjna estetyka. Profil o obszernej krzywiźnie dla uzyskania wysokiej precyzji w ustawianiu trajektorii i duża zwrotność. Szczególna rzeźba bieżnika o zoptymalizowanej do drenażu wody geometrii nacięć, wysoka wydajność kilometrowa i niezmienne osiągi. Bardzo dobra przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni, z dużą wytrzymałością na poślizg. Źródło: materiały producenta

 • Producent: METZELER

PLN 345.02

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy METZELER
Zobacz
 

DĘBICA Navigator2 175 70R14 84T [EF2]

Wejście NAVIGATORA 2 NAVIGATOR 2 poszerza ofertę ogumienia całorocznego marki Dębica do samochodów osobowych. Nowa opona wejdzie na rynek w roku 2005 w 11 rozmiarach z indeksem prędkości T, częściowo zastępując dotychczasowy bieżnik. Wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki bardzo dobrej przyczepności na mokrej nawierzchni, śniegu i lodzie oraz suchych nawierzchniach Bieżnik NAVIGATORA 2 ma wiele klocków ustawionych pod pewnym kątem do kierunku obrotu opony. Ich krawędzie, a także liczne ukośne nacięcia klocków bieżnika zwiększają przyczepność opony w trakcie hamowania na mokrej, zaśnieżonej lub zmrożonej drodze. Jednocześnie rośnie, dzięki nim, jakość przeniesienia napędu, czyli tzw. trakcja. W porównaniu z poprzednią oponą całoroczną marki Dębica, znacznie udoskonalono odporność na aquaplaning na zakrętach i podczas jazdy wprost oraz hamowania. NAVIGATOR 2 jest bardzo skuteczny w walce z aquaplaningiem. Trzy szerokie rowki obwodowe wraz z przecinającymi cały bieżnik rowkami ukośnymi sprawnie pochłaniają wodę i usuwają jej nadmiar spod kół samochodu. Dzięki temu NAVIGATOR 2 jest odporniejszy na aquaplaning na zakrętach aż o 20 proc. d swojego poprzednika. Opony są o 9 proc. bardziej wytrzymałe na zużycie bieżnika. NAVIGATOR 2 produkowany jest w TC Dębica S.A. Żeby zapewnić przyczepność opony przez cały rok w różnorodnych warunkach pogodowych, bieżnik NAVIGATORA 2 wykonany jest ze specjalnej mieszanki gumowej. Nadaje ona gumie elastyczność konieczną do bezpiecznej jazdy w niskich temperaturach. Źródło: materiały producenta

 • Producent: DĘBICA
 • Profil: 70
 • Szerokość: 175
 • Średnica: 14

PLN 199.41

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy DĘBICA
Zobacz
 

PIRELLI PZERO ROSSO ASIMMETRICO 285 35R19 99Y [CB2] (F)

Wyjatkowo odporna na przeciążenia boczne Zredukowanie ciężaru opony uzyskano dzięki lżejszym aż o 20% i znacznie bardziej wytrzymałym od tradycyjnych, stalowym pasom wzmacniającym, produkowanym wyłącznie przez Pirelli. Nieporównywalny komfort w swojej klasie Nowe opony PZero Rosso™ są najszybszymi, najbardziej cichymi i komfortowymi oponami - wyjątkowe w całej dotychczasowej historii włoskiego sportu motorowego. PZero Rosso™ uzyskały już homologacje producentów najbardziej prestiżowych samochodów swiata: Audi, Ferrari, Lamborghini, Mercedes i Porsche. Wysoka odporność na aquaplanning Lżejsza, bardziej wytrzymala struktura budowy PZero Rosso™ poprawia parametry przyśpieszenia i skuteczność hamowania pojazdu. Zastosowanie do produkcji bieznika rewolucyjnej mieszanki wzbogacanej krzemionką, dało w rezultacie opony o doskonałej przyczepności i niskich oporach toczenia. Precyzyjna sterowność na suchej i mokrej nawierzchni PZero Rosso™ produkowana w dwóch wersjach - Kierunkowej i Asymetrycznej, jest kolejnym produktem należącym do znanej już rodziny Pzero™ - kolekcji opon o najwyższych osiągach oraz unikalnej i oryginalnej rzeźbie bieżnika. Wytrzymała konstrukcja Uzyskanie wyjątkowo wysokiej jakości opon wymagało zastosowania odpowiednio nowatorskiego procesu technologicznego - Systemu Flexi. Zaletą w pełni zautomatyzowanego systemu Flexi jest stala kontrola napięć w pasach materialu budujacego karkas. Konsekwencją zastosowania tej technologii jest możliwość otrzymania opon o maksymalnie wyrównanej, jednolitej budowie. W praktyce, efektem jest uzyskanie idealnej powierzchni styku opony z podłożem, co daje doskonałą sterowność przy dużych prędkościach oraz świetne parametry przyczepności na zakrętach. Opony te posiadają asymetryczny bieżnik składający się z trzech elementów: szerokich kanałów poprzecznych ciągłych rowków wzdłużnych masywnych krawędzi bocznych Konstrukcja ta gwarantuje pewne prowadzenie na suchych i mokrych nawierzchniach, wynikające ze zwiększonej siły nacisku i szybkiego usuwania wody spod opony. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 35
 • Szerokość: 285
 • Średnica: 19

PLN 2415.22

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

METZELER ME Z4 Rear 180 55ZR17 73W TL

Wyśmienite opony Sport Touring. Niezależnie od warunków atmosferycznych i prędkości jazdy, opony te oferują i gwarantują pełnię satysfakcji. Specjalny rysunek poprzeczny bieżnika Metzeler, który zapewnia bardo dobry drenaż wody. Wyjątkowa stabilność przy wysokich prędkościach i całkowita kontrola także przy pełnym obciążeniu.  Mieszanka o wysokiej zawartości krzemu opracowana w celu zagwarantowania doskonałej przyczepności na suchej i mokrej nawierzchni. Optymalna wydajność kilometrowa i jednolite zużycie gwarantują długie przebiegi. Źródło: materiały producenta

 • Producent: METZELER

PLN 621.03

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy METZELER
Zobacz
 

PIRELLI SnowControl Serie II 185 60R14 82T ECO r.prod.2011

PIRELLI SNOWCONTROL SERIE II - opony zimowe do samochodów miejskich, w klasach od ekonomicznej do średniej. NOWOŚĆ 2009! Opony zimowe Snowcontrol Serie II dedykowane są do samochodów miejskich, w klasach od ekonomicznej do średniej. Stopniowo zastąpią pierwszą generację opon Snowcontrol. Snowcontrol serie II zostały specjalnie zaprojektowane, z myślą o zagwarantowaniu szerokiego zakresu mobilności w terenach zabudowanych, pozamiejskich, a także górzystych, w okresie od października do marca. Wykorzystanie innowacyjnych projektów i specjalistycznej technologii umożliwiło aby we wszystkich jesienno-zimowych warunkach - od suchych i mokrych przez błoto i śnieg - połączyć bezpieczeństwo jazdy z troską o środowisko oraz zagwarantować nadzwyczajne parametry podczas hamowania, optymalną odporność na zjawisko aquaplaningu, także przy dużych prędkościach oraz wysoką przyczepność w każdych warunkach drogowych. Wzór bieżnika Dwa szerokie wzdłużne wyżłobienia oraz dodatkowe lamele poprawiają skuteczność odprowadzania wody i błota. Liczne lamele skutecznie zwiększają przyczepność na śniegu. Ciągłe żebrowanie centralne zwiększa stabilność, co zapewnia korzystniejsze zachowanie się opony i możliwości odkształcania wzoru, a w konsekwencji wolniejsze zużywanie się opony. Zmniejszona odległość pomiędzy lamelami bieżnika zwiększa powierzchnię styczności, a zatem poprawia przyczepność i bezpieczeństwo podczas hamowania na nawierzchniach mokrych i suchych. Specjalna sekwencja bloków bieżnika równoważąca hałas pochodzący z barku opony i jej centralnej części, opracowana została w celu zredukowania poziomu odczuwalnego hałasu. W trosce o środowisko Opona Snowcontrol Serie II jest efektem ciągłych starań Pirelli, ukierunkowanych na zwiększenie troski o środowisko i w mieszance bieżnika nie zawiera olejów aromatycznych, a dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii posiada mniejsze opory toczenia, co pozwala zminimalizować zużycie paliwa i emisję CO2. Świadome użytkowanie opon... ... możliwe jest teraz dzięki dodatkowemu wskaźnikowi zużycia, który umożliwia samodzielną ocenę efektywności zimowego bieżnika każdemu przeciętnemu użytkownikowi. Wraz z oponą Snowcontrol Serie II, Pirelli wprowadza wskaźnik zużycia śnieżnego SWI (ang. Snow Wear Indicator). Jest to trzyliterowe oznaczenie na wzorze bieżnika pojawiające się, gdy głębokość bieżnika osiąga 4 mm. W miarę zużycia opony i odkrycia się wskaźnika SWI Pirelli zaleca wymianę opon zimowych, w celu zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa na śniegu. Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI
 • Profil: 60
 • Szerokość: 185
 • Średnica: 14

PLN 217.69

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz
 

CONTINENTAL Conti4x4SportContact 275 45R19 108Y [GB2] XL N0

CONTINENTAL 4x4SportContact - do mocnych i szybkich pojazdów Opona została opracowana specjalnie dla mocnych samochodów typu SUV do użytku drogowego. Asymetryczny wzór bieżnika z szeroką częścią barkową zapewniają najwyższe osiągi. Zalety: Wysoka stabilność na zakrętach Znakomita przyczepność na drodze Doskonała stabilność kierunkowa Bardzo bobra odporność na aquaplaning Wysoka precyzja kierowania Stworzona do wysokich prędkości Cicha i komfortowa Szczegóły techniczne Asymetryczny wzór bieżnika ze zwartą zewnętrzną częścią barkową zapewnia stabilność podczas pokonywania zakrętów. Szerokie kanały bieżnika gwarantują dobre odprowadzanie wody i dużą odporność na aquaplaning. Odpowiedni układ rowków zapewnia cichą i komfortową jazdę. Wyniki testów: Ocena końcowa: ''wzorowa'' (zwycięzca testu) - AUTO BILD alles allrad 07/2003 Źródło: materiały producenta

 • Producent: CONTINENTAL

PLN 991.13

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy CONTINENTAL
Zobacz
 

BRIDGESTONE RE002 205 50R16 87W [FC2] FP

Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 - opony dla entuzjastów sportowej jazdy Firma Bridgestone rozszerzyła ofertę produktową opon sportowych klasy premium Potenza, wprowadzając model Adrenalin RE002. Zgodnie ze swą nazwą, opony Adrenalin mają charakter czysto sportowy i oferują entuzjastom motoryzacji bardziej ekscytującą sportową jazdę na co dzień. Opony te mają być alternatywą dla opon standardowych. Przeznaczenie Potenza Adrenalin RE002 to opony czysto sportowe przeznaczone na rynek wtórny, które osiągają rewelacyjne wyniki szczególnie na suchych nawierzchniach. Główne założenie: niezależnie od tego, czy kierowca posiada tuningowany samochód, dwuosobowy roadster lub standardowy sedan, opony Adrenalin gwarantują ekscytującą codzienną jazdę, ostre jak brzytwa reakcje układu kierowniczego i precyzyjne manewry w przestrzeni miejskiej. Cechy Dla zapewnienia kontroli na suchej nawierzchni i czystej przyjemności z prowadzenia, wzór bieżnika wyposażono w duże, sztywne klocki zewnętrzne z trójwymiarowym połączeniem między barkiem a sąsiednim żebrem, co zapewnia doskonałe prowadzenie w zakrętach Wydajność w zakresie przyczepności i sportowych manewrów zwiększono dzięki szerokiej strukturze żeber z rowkowaną krawędzią i falistym żebrem centralnym. Opony Adrenalin są przeznaczone do jazdy przede wszystkim na suchych nawierzchniach, jednocześnie zapewniając kierowcom bezpieczeństwo w mokrych warunkach, co jest istotne szczególnie w europejskim klimacie. Wszystko dzięki nowej pulsującej technologii rowka i deflektora: rozbijana jest warstwa wody i odprowadzana spod powierzchni opony, zwiększając odporność na hydroplaning . Żywiołowy, asymetryczny wzór przykuwa uwagę entuzjastów, a wysoce widoczne tłoczenie ściany bocznej dodaje sportowego kopa. Asortyment Nowy model Potenza RE002 Adrenalin jest dostępny od stycznia 2012 roku w rozmiarach 15-18'', w seriach 60-40. Grupa Bridgestone Bridgestone to czołowy światowy producent opon do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych, samolotów oraz maszyn do robót ziemnych, a także dostawca rozwiązań w zakresie bieżnikowania Bandag dla samochodów ciężarowych. Japoński koncern założony w 1931 roku przez Shojiro Ishibashi, posiada obecnie ponad 50 fabryk ogumienia na całym świecie, zatrudnia powyżej 138.000 pracowników. Europejski dział opon Bridgestone zatrudnia ponad 13.000 pracowników i prowadzi pełen zakres operacji obejmujących produkcję, rozwój, testy, sprzedaż oraz posiada własną sieć detaliczną ''First Stop''. W Polsce Grupa Bridgestone posiada 4 zakłady i 1 dział sprzedaży, w tym 2 fabryki funkcjonujące jako inwestycje typu greenfield w Poznaniu i Stargardzie Szczecińskim. Bridgestone został uznany najlepszym inwestorem w Polsce w roku 2008. Japońska grupa jest w Polsce właścicielem firm produkcyjnych: Bridgestone Poznań, Bridgestone Diversified Products Poland w Żarowie na Dolnym Śląsku, Fire

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 50
 • Szerokość: 205
 • Średnica: 16

PLN 439.45

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE BT45 Front 100 90 19 57H TT T908MD

Bridgestone Battlax BT-45 - do motocykli o sportowym zacięciu Wszechstronne opony diagonalne stanowiące idealny wybór dla motocyklistów, którzy poszukują doskonałych osiagów przy wysokich prędkościach. Szukasz komfortu opony turystycznej połączonego z osiągami opony sportowej? Nie musisz iść na żaden kompromis. Poznaj oponę Battlax BT-45 i ciesz się tym, co najlepsze w obu rodzajach opon. Konstrukcja Metoda optymalizacji konstrukcji opony (Comprehensive Tyre Design Method - CTDM) Bridgestone udoskonala bieżnik, profil i konstrukcję, zapewniając najwyższy komfort jazdy i różnicę, którą czuć. Specjalna technologia wykorzystana do budowy opony oferuje zwiększoną sztywność, a mocny karkas wpływa na stabilność w zakrętach. Technologia Zaawansowana technologia bieżnika Bridgestone pozwala poczuć całkowity spokój i pewność podczas jazdy w mokrych i suchych warunkach. Opona Battlax BT-45 wykorzystująca dwoistą mieszankę Bridgestone oraz technologię SACT udoskonalającą właściwości przy jeździe na wprost oraz na zakrętach (Straight And Cornering Technology - SACT) łączy doskonałą przyczepność na zakrętach i długą żywotność. Opony przednie Posiadają splatajacy się wzór bieżnika zapewniający stabilność przy wysokich prędkościach, trakcję i dobre osiągi. Ciągły kanał środkowy zapewnia dobre prowadzenie na prostej, a rowki kierunkowe zapewniają doskonałą trakcję na mokrej nawierzchni i lepsze osiągi. Podwójna budowa bieżnika zapewnia stabilność przy wysokich prędkościach oraz długą żywotność. Lepsza zdolność pochłaniania wstrząsów oraz neutralne prowadzenie są oferowane za pomocą innowacyjnych pojedynczych ścian bocznych. Zygzakowate kanał oraz małe rowki kierunkowe wzoru bieżnika skutecznie odprowadzają wodę. Poza tym, duży promień profilu wpływa na stabilność pojazdu przy wyższych poziomach prędkości. Opony tylne Battlax posiada bieżnik zbudowany z podwójnej mieszanki (DTC) zapewniający duży przebieg oraz długą żywotność opony. Aby zapewnić lepsze osiągi na mokrej nawierzchni, mieszanka ta posiada właściwą domieszkę krzemionki, co zapewnia doskonałą przyczepność i trakcję w zakrętach. Technologia CTDM wraz ze specjalnymi ścianami bocznymi zapewnia stabilność przy wysokich prędkościach oraz komfortową jazdę. Szeroki promień profilu również pomaga w osiąganiu pełnej kontroli podczas turystyki sportowej. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 431.73

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

HANKOOK VENTUS S1 EVO K107 195 45R16 84V [FC2] XL

VENTUS S1 evo K107 Opona do samochodów sportowych. Ventus S1 evo K107 została zaprojektowana i zbudowana dla zminimalizowania niedokładności przy dużych prędkościach i wysokich temperaturach. Specjalny profil i struktura zapewnia optymalną przyczepność przy dużych prędkościach, zoptymalizowany kontakt z podłożem sprawia, że opona ta spisuje się bardzo dobrze na suchych jak i mokrych nawierzchniach. Budowa bieżnika opony i co za tym idzie odcisk opony na podłożu minimalizuje hydroplaning, redukuje hałas oraz w znacznym stopniu przyczynia się do poprawy stabilności. Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione

 • Producent: HANKOOK
 • Profil: 45
 • Szerokość: 195
 • Średnica: 16

PLN 259.91

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy HANKOOK
Zobacz
 

MICHELIN LATITUDE DIAMARIS 255 45R18 99V [EB3]

MICHELIN LATITUDE DIAMARIS - opona do samochodów 4x4 o wysokich osiągach. NOWOŚĆ 2007! Michelin Latitude Diamaris to opona przeznaczona do pojazdów 4x4 o wysokich osiągach Charakterystyka i wygląd sprawiają, że opona ta jest idealną propozycją dla kierowców o sportowym zacięciu. Jej zalety zostały docenione przez producentów samochodów - Opony te homologowano do Porsche Cayenne, Mercedes ML, VW Touareg, Volvo XC90 i BMW X5 ! Zalety Wyjątkowe zachowanie na suchych i mokrych nawierzchniach. Optymalne trzymanie się drogi przy bardzo dużych prędkościach. Niski opór toczenia wpływający na zmniejszenie zużycia paliwa. Niepowtarzalna przyjemność prowadzenia Cechy Korzysci Szerokie żebro środkowe Doskonała sterowność Konstrukcja typu sportowego Przewidywalne zachowanie, wyważona charakterystyka Asymetryczna rzeźba Świetne parametry zarówno podczas jazdy po suchej i mokrej nawierzchni Doskonałe hamowanie i trzymanie się drogi Optymalna mieszanka bieżnika Duży współczynnik rowków i nacięć Szerokie wzdłużne kanały Estetyka i komfort Cichobieżne opony Wyjątkowy wygląd łączący siłę i wyrafinowanie Rant ochronny felgi Źródło: Opracowanie NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: MICHELIN

PLN 948.60

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy MICHELIN
Zobacz
 

BRIDGESTONE RE002 225 50R16 92W [FC2] FP

Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 - opony dla entuzjastów sportowej jazdy Firma Bridgestone rozszerzyła ofertę produktową opon sportowych klasy premium Potenza, wprowadzając model Adrenalin RE002. Zgodnie ze swą nazwą, opony Adrenalin mają charakter czysto sportowy i oferują entuzjastom motoryzacji bardziej ekscytującą sportową jazdę na co dzień. Opony te mają być alternatywą dla opon standardowych. Przeznaczenie Potenza Adrenalin RE002 to opony czysto sportowe przeznaczone na rynek wtórny, które osiągają rewelacyjne wyniki szczególnie na suchych nawierzchniach. Główne założenie: niezależnie od tego, czy kierowca posiada tuningowany samochód, dwuosobowy roadster lub standardowy sedan, opony Adrenalin gwarantują ekscytującą codzienną jazdę, ostre jak brzytwa reakcje układu kierowniczego i precyzyjne manewry w przestrzeni miejskiej. Cechy Dla zapewnienia kontroli na suchej nawierzchni i czystej przyjemności z prowadzenia, wzór bieżnika wyposażono w duże, sztywne klocki zewnętrzne z trójwymiarowym połączeniem między barkiem a sąsiednim żebrem, co zapewnia doskonałe prowadzenie w zakrętach Wydajność w zakresie przyczepności i sportowych manewrów zwiększono dzięki szerokiej strukturze żeber z rowkowaną krawędzią i falistym żebrem centralnym. Opony Adrenalin są przeznaczone do jazdy przede wszystkim na suchych nawierzchniach, jednocześnie zapewniając kierowcom bezpieczeństwo w mokrych warunkach, co jest istotne szczególnie w europejskim klimacie. Wszystko dzięki nowej pulsującej technologii rowka i deflektora: rozbijana jest warstwa wody i odprowadzana spod powierzchni opony, zwiększając odporność na hydroplaning . Żywiołowy, asymetryczny wzór przykuwa uwagę entuzjastów, a wysoce widoczne tłoczenie ściany bocznej dodaje sportowego kopa. Asortyment Nowy model Potenza RE002 Adrenalin jest dostępny od stycznia 2012 roku w rozmiarach 15-18'', w seriach 60-40. Grupa Bridgestone Bridgestone to czołowy światowy producent opon do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych, samolotów oraz maszyn do robót ziemnych, a także dostawca rozwiązań w zakresie bieżnikowania Bandag dla samochodów ciężarowych. Japoński koncern założony w 1931 roku przez Shojiro Ishibashi, posiada obecnie ponad 50 fabryk ogumienia na całym świecie, zatrudnia powyżej 138.000 pracowników. Europejski dział opon Bridgestone zatrudnia ponad 13.000 pracowników i prowadzi pełen zakres operacji obejmujących produkcję, rozwój, testy, sprzedaż oraz posiada własną sieć detaliczną ''First Stop''. W Polsce Grupa Bridgestone posiada 4 zakłady i 1 dział sprzedaży, w tym 2 fabryki funkcjonujące jako inwestycje typu greenfield w Poznaniu i Stargardzie Szczecińskim. Bridgestone został uznany najlepszym inwestorem w Polsce w roku 2008. Japońska grupa jest w Polsce właścicielem firm produkcyjnych: Bridgestone Poznań, Bridgestone Diversified Products Poland w Żarowie na Dolnym Śląsku, Fire

 • Producent: BRIDGESTONE
 • Profil: 50
 • Szerokość: 225
 • Średnica: 16

PLN 534.51

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

BRIDGESTONE Blizzak W810 195 65R16 104T

Bridgestone Blizzak W810 - zimowe opony dostawcze. NOWOŚĆ 2013! Bridgestone poszerzył gamę opon zimowych do samochodów dostawczych. Na sezon zimowy 2013 nowa generacja opon dostawczych Blizzak W810 gwarantuje większą pewność i zaufanie na drodze w okresie zimowym. Opony stopniowo zastąpią bieżnik Blizzak W800. Cechy Bridgestone Blizzak W810 to opony przeznaczone do samochodów dostawczych, które pokonują długie dystanse w okresie trudnych warunków zimy środkowoeuropejskiej. Zmiany w budowie opony i korzyści z tego płynące, wynikają z doświadczenia marki Bridgestone. W porównaniu ze swoim poprzednikiem W800, Blizzak W810 oferuje: lepsze osiągi na mokrej nawierzchni oraz na śniegu i lodzie, daje również gwarancję dłuższej żywotności opony i zmniejszenie zużycia paliwa, w bieżniku Blizzak W810 zastosowano najbardziej innowacyjne technologie Bridgestone dedykowane do pojazdów dostawczych. Poprawa bezpieczeństwa w zimie Praca inżynierów Bridgestone zaowocowała zmianą wzoru bieżnika, która pozwoliła na poprawę przyczepności na śniegu. Zwiększona została gęstość boczna o 13%, efektem tego jest optymalizacja trakcji, hamowana i skręcania na oblodzonych nawierzchniach. Nowa mieszanka na bazie krzemionki równoważy osiągi na śniegu, zużycie i przyczepność na mokrej nawierzchni. Po raz pierwszy w oponach zimowych do pojazdów dostawczych, Bridgestone zastosował swoją technologię z rowków 3D w obrębie barku opony, powiększając ogólną sztywność klocków bieżnika i poprawiając przyczepność oraz prowadzenie. 30% lepsza trakcja na śniegu Blizzak W810 był testowany w trudnych warunkach klimatycznych na północy Szwecji: wyniki pokazują wzrost trakcji o 30% i o 16% hamowania na oblodzonej nawierzchni w porównaniu z poprzednikiem W800. Symbol płatka śniegu umieszczony na oponie wskazuje, że W810 spełnia wszelkie wymogi i traktowany jest jako opona zimowa we wszystkich krajach europejskich. 41% dłuższa żywotność opony Poprawa ogólnych osiągów zimowych została zweryfikowana w testach porównawczych na flotach w Niemczech i we Francji dla rozmiaru 235/65R16. Zarejestrowano zmniejszenie zużycia bieżnika o 41% na przedniej i o 24% na tylnej osi. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: BRIDGESTONE

PLN 460.53

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy BRIDGESTONE
Zobacz
 

PIRELLI Scorpion Winter 255 60R17 106H [CC2] r.prod.2012

Pirelli SCORPION WINTER - opony zimowe do samochodów typu SUV i CUV. NOWOŚĆ 2012!!! Pirelli SCORPION WINTER została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych i prestiżowych pojazdach typu SUV i CUV (crossover). Ta najnowsza zimowa opona Pirelli stanowi istotny wkład w bezpieczeństwo kierowców, gwarantując maksymalną stabilność i kontrolę prowadzenia na ośnieżonych, mokrych i suchych nawierzchniach. Celem producenta było stworzenie opon, które umożliwią hamowanie bez obaw podczas stromego zjazdu w dół i pokonywanie zakrętów na drogach w warunkach zimowych, przy całkowitym utrzymaniu kontroli nad pojazdem. Cechy Doskonałe hamowanie i prowadzenie (na mokrych i suchych nawierzchniach, w niskich temperaturach Niższy hałas i opory toczenia. Cechy Funkcje Korzyści 1a - Kierunkowy wzór bieżnika 1b - Lustrzany układ bloków 1c - Układ nacięć Lepsze odprowadzanie wody i większe ''łapanie'' śniegu; - Optymalne i zrównoważone siły hamowania. Lepsze prowadzenie i krótsza droga hamowania. Doskonałe parametry prowadzenia i hamowania na mokrych nawierzchniach. 2 - Obwodowe kanały wersja: dwa lub cztery w zależności od szerokości opony Skuteczniejsze odprowadzanie wody Doskonałe parametry prowadzenia i hamowania na mokrych nawierzchniach Wyniki w testach: Najlepsza w swojej klasie na śniegu (hamowanie, prowadzenie, przyczepność)* * Pirelli Scorpion Winter w zmaganiach z głównymi konkurentami uzyskała całkowite noty w próbach hamowania, prowadzenia i trakcji w warunkach zimowych. Testy zostały przeprowadzone przez TU œV SUD Automotive (Report No. 76247759PQ-01) na przełomie lutego i marca 2012, z wykorzystaniem opony w rozmiarze 255/55R18 109 V M+S. Opony zostały zakupione w styczniu 2012, w ogólnodostępnej sieci sprzedaży. Samochód testowy Audi Q5. Testy śnieżne zostały przeprowadzone na arktycznych polach w Szwecji. Źródło: Opracowanie NetCar. Kopiowanie zabronione.

 • Producent: PIRELLI

PLN 614.39

Zobacz produkt...


Zobacz pozostałe produkty firmy PIRELLI
Zobacz