Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżOpel     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Opel - 3.2 na 5 . Głosy: 13

Ulotka, gazetka promocyjna Opel - promocje

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Opel

 

https://www.opel.com.pl/

 

opel-promocje

 

O firmie Opel

Przedsiębiorstwo Opel zostało założone w roku 1862 przez Adama Opla w miejscowości Rüsselsheim w Hesji. Początkowo produkowało maszyny do szycia, a następnie rowery. W 1899 rozpoczęto produkcję samochodów.Przełomowym rokiem dla przedsiębiorstwa Adama Opla był rok 1899. Wtedy to podpisano umowę z Friedrichem Lutzmannem- producentem podwozi z Dessau. Jeszcze w tym samym roku rusza produkcja pierwszego samochodu pod marka Opel. W roku 1929 Opel staje się częścią amerykańskiego koncernu General Motors. Pierwszy raz produkcja Opla w Polsce miała miejsce jeszcze przed drugą wojną światową.Współczesna działalność Opla w naszym kraju rozpoczyna się w 1991 roku gdy powstaje General Motors Poland. Początkowo działalność ogranicza się do dystrybucji pojazdów i ich serwisowania, a od 1994 roku produkowane są Ople w Fabryce Samochodów Osobowych na Żeraniu w Warszawie

 

Opel promocje

Poniżej znajduje się katalog produktów Opel. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Opel. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Opel.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Opel. Ulotka i promocje Opel znajdują się poniżej.

 

Gazetka promocyjna Opel

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z salonów Opel.

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Opel w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

 

 


Katalogi Opla

Poniżej znajdziesz katalogi samochodów Opel. W katalogach można znaleść więcej szczegółowych informacji na temat danych modeli samochodów. Wszystkie katalogi dostępne są w formacie PDF. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami Opel. Obejrzyj najnowsze modele samochodów Opel w poniższych katalogach.

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Opel w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież