Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżMazda     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Mazda - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Mazda - gazetka, promocje, ulotka


mazda-logo


O firmie Mazda

Firma Mazda powstała W 1920 r. Założycielem był Jyujiro Matsuda. Pierwszy samochód osobowy pod marką Mazda powstał w 1960 r.
W 1963 r. zbudowano milionowy samochód.
Od ponad 40 lat Mazda eksportuje auta do Europy i Stanów Zjednoczonych. Samochody Mazda cieszyły się popularnością i niedługo potem z taśmy schodzi pięciomilionowy samochód. W 1992 roku powstaje Karta Środowiska Naturalnego Mazdy, która zostaje zaktualizowana w 205 roku.
Firma Mazda posiada w swojej ofercie auta z silnikami o ekologicznych rozwiązaniach m.in. silniki napędzane wodorem. Salony Mazda zapraszają wszystkich chętnych do zapoznania sie z najnowszymi rozwiązaniami mającymi na celu poprawę i dbanie o środowisko naturalne


Gazetka Mazda - promocje

Gazetka Mazda przedstawia najnowsze promocje tej marki. Aktualna gazetka promocyjna sieci Mazda Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Mazda. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Mazda.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Mazda w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Mazda

http://www.mazda.pl
mazda-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież