Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Ford     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Ford - 4.0 na 5 . Głosy: 10

 

Ulotka, gazetka promocyjna Ford- promocje

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Ford

 

http://www.ford.pl

 

ford-logo-promocje

 

O firmie Ford

Firma Ford Motor Company to spółka akcyjna, której siedzibą jest miasto Dearborn, położone w Michigan USA. Firma została założona w Detroit w 1903 r. przez Henry'ego Forda. Obecnie jest to duży koncern branży motoryzacyjnej, produkujący samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, pojazdy i maszyny rolnicze i inne wyroby.
W 1911 r. powstała pierwsza fabryka Forda w Europie. Na jej lokalizację wybrano Manchester w Anglii.
W zależności od zapotrzebowań rynku, Ford Motor Company zakładał w wielu krajach swoje filie, w których produkuje się całkiem różne, specyficzne dla danego regionu modele marki Ford. Obecnie firma posiada salony sprzedaży na całym świecie.

 

Ford promocje

Poniżej znajduje się katalog produktów Ford. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Ford. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Ford.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Ford. Ulotka i promocje Ford znajdują się poniżej.

 

Gazetka promocyjna

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z salonów Ford.

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Ford w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

 

 


Katalogi Forda

Poniżej znajdziesz katalogi samochodów Ford. W katalogach można znaleść więcej szczegółowych informacji na temat danych modeli samochodów. Wszystkie katalogi dostępne są w formacie PDF. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami Forda. Obejrzyj najnowsze modele samochodów Ford w poniższych katalogach.

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Ford w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież