Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżFiat     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Fiat - 2.8 na 5 . Głosy: 14

Gazetka promocyjna Fiat - promocje, ulotka

fiat-logo

O firmie Fiat

Firmę założyła grupa przemysłowców, w tym Giovanni Agnelli. Stało się to 11 lipca 1899.FIAT (skrót od Fabbrica Italiana Automobili Torino) to włoski koncern motoryzacyjny. Siedziba firmy Fiat mieści się w Turynie. Fiat to nie tylko producent samochodów, ale także wielka grupa przemysłowa, która skoncentrowała swoją działalność na branży motoryzacyjnej.
Koncern projektuje, produkuje i sprzedaje samochody, ciężarówki, traktory, silniki i komponenty motoryzacyjne, środki i systemy produkcji,  maszyny rolnicze, maszyny do robót naziemnych, w przeszłości w czasach II wojny światowej także samoloty. Grupa rozwinęła także sieć usług dla przedsiębiorstw oraz usług z branży motoryzacyjnej.

 

Promocje, ulotka, gazetka Fiat

Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Fiat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Fiat zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Fiat. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Fiat.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Fiat.

 

 

Promocje Fiat

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z firmy Fiat.

 

 


Katalog Fiata - cennik

Poniżej znajdziesz najnowsze katalogi z salonów Fiata w formie elektronicznej. Znajdzisz także aktualne cenniki. Klikniej na model auta, którego katalog i ceny chcesz obejrzeć.

Aby pbejrzeć katalog kliknij poniżej na przycisk CENNIKI I KATALOGI

 

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Fiat w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Fiat

 

http://www.fiat.pl
fiat-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież