Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżCitroen     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Citroen - 3.0 na 5 . Głosy: 5

Promocje Citroen - katalog, ulotka

citroen-logo

O firmie Citroen

Firma Citroen zaczęła swoją działalnośc od produkcji kół zębatych. Stąd logo Citroena od początku związane jest z pierwszym produktem firmy, czyli kołami zębatymi o daszkowym uzębieniu. Pierwsze auto marki Citroen zostało wyprodukowane w 1919 roku. Wraz z rosnącą renomą firmy, gwałtownie rośnie też produkcja aut spod tego loga. Jest to zasługa m.in. masowego systemu produkcji, zapożyczonego z fabryk Forda oraz systemu zagospodarowania czasu pracy wg Taylora. Pierwsze lata działalności firmy to lata nowoczesnych aut z ogromną liczbą innowacji W Polsce firma Citroen oficjalnie pojawiła się w 1994 roku. Wówczas powstaje oddział sprzedaży aut i importu.
Firma Citroen zasłynęła z wielu innowacyjnych technologi wprowadzenych do branży motoryzacyjnej. Takimi innowacjami są zawieszenie hydropneumatyczne, pierwsze całkowicie stalowe nadwozie, pierwsze samonośne nadwozie, sprzężone stronami zawieszenie kół. W produkcji aut już od 1919 roku firma Citroen używała seryjną taśmę montażową. Także jako jedna z pierwszych firm motoryzacyjnych wprowadziła do swoich model napęd na przednie koła.

Promocje i katalog Citroen

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Citroen. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Citroen. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Citroen zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Citroen.

Aktualna gazetka promocyjna, katalog Citroen.

 

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z sieci Citroen.Jeśli chcesz obejrzeć stronę Citroen w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Citroen

 

http://www.citroen.pl
citroen-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież