Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

Facebook


Strona główna Media Markt

alt

W sklepie RTV Euro AGD jest wyprzedaż mikołaja w której znajdziemy mnóstwo przecenionych produktów. Promocje obowiązują od 23 do 28 listopada.
Radioodtwarzacz CD Sony kosztuje 779 zł. Dzięki niemu zabierzesz ze sobą ulubioną muzykę, bez względu na to, gdzie się wybierasz. Boombox ZS-BTG905 odtwarza utwory ze smartfona w wyraźny, mocny sposób – za sprawą prostej łączności NFC lub Bluetooth. Dwa głośniki 100 mm w połączeniu z subwooferem 130 mm oraz jednostką wysokotonową 35 mm gwarantują mocne, zrównoważone brzmienie w całym szerokim zakresie.
Głośnik Bluetooth Sony kupisz w cenie 1099 zł. Opracowany przez Sony system DSEE przywraca dźwięki o wysokiej częstotliwości, eliminowane podczas kompresji do formatu MP3. W rezultacie uzyskuje się bogate, naturalne brzmienie, wiernie oddające nagranie CD. Zaawansowany, pełnozakresowy głośnik (o mocy 2 x 8 watów) odznacza się nieprzeciętną czystością brzmienia w całym paśmie częstotliwości.
laptop 2w1 Lenovo Flex 10 RK3188 kosztuje 599 zł. Posiada ekran z obsługą dotykową zoptymalizowaną pod kątem systemu Windows 8 dzięki czemu możesz tworzyć i działać w nowatorski sposób za pomocą palców. Niewielkie rozmiary netbooka, które pozwolą Ci na swobodne przemieszczanie się z nim. Mała, zgrabna i lekka obudowa zapewnia komfort podróżowania. Ekran oferuje maksymalną rozdzielczość WXGA 1366 x 768 pikseli, dzięki której można wygodnie pracować lub używać multimediów.
Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości - telewizor zgodny z aktywną technologią 3D dzięki ktróemu będziesz mógł oglądać programy trówymiarowe w swoim domu. telewizor LED 3D Samsung UE55H8000SL Curved kosztuje 6999 zł. Standard Full HD gwarantujący niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz korzystać z sygnału najwyższej jakości z odtwarzacza Blu-ray lub cyfrowej telewizji. Funkcja MHL (Mobile High Definition Link) pozwoli wygodniej korzystać z zasobów wykorzystywanych z pomocą urządzeń mobilnych, gwarantując lepszy obraz i dźwięk.
Czytnik E-booków Onyx BOOX M96 Universe to połączenie najlepszych możliwości czytnika e-booków oraz bogatej funkcjonalności systemu Android. Duży ekran E Ink® 9,7 cala i wysoka rozdzielczość idealnie nadają się do czytania wielkoformatowych dokumentów. Teraz z dostępem do Google Play czytelnicy mogą instalować aplikacje, z których korzystają na swoich smartfonach i tabletach. Zaawansowana technologia “przepływu” tekstu w PDF dopasowuje wielokolumnowe teksty do ekranu i wyświetla je w jednej kolumnie, co sprawia, że łatwiej jest je przeczytać.
Z10 100 1

yes

  • Sklep: Media Markt

PLN 171.60

Zobacz produkt...

Zobacz