Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Biuronet     Liczba opini: 0        Wynik oceny:

Biuronet - gazetka, promocje, ulotka


biuronet-logo


O firmie Biuronet

Firam działa na polskim rynku od 14 lat. Do dyspozycji klientów jest sprzedaż poprzez internet i w serwisie biurowym. W ofercie dla klientów jest około 7000 różnych produktów, które podzielone są na cztery główne działy- artykuły biurowe, spożywcze, higieniczne i gospodarcze.
B iuronet proponuje swoim klientom przede wszystkim markowe produkty w dobrych cenach dzięki ciągłej współpracy z producentami. Każdy kleint ma łatwy dostęp do produktów dzięki kompleksowej obsłudze.
Do dyspozycji Klientów Biuronet oferuje nowoczesne rozwiązania informatyczne, sklep internetowy,  katalog drukowany.
Firma Biuronet zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów.

Gazetka Biuronet - promocje

Gazetka Biuronet prezentuje najciekawsze promocje firmy. Wśród nich znajdziesz promocje na artykuły biurowe, tusze do drukarek, artykuły spożywcze oraz inne artykuły biurowe. Aktualna gazetka promocyjna sieci Biuronet. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Biuronet. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Biuronet.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Biuronet w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Biuronet

http://www.biuronet.com/
biuronet-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież