Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Dla biura
Ofix.pl     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Ofix.pl - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Ofix.pl - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie Ofix.pl

Ofix.pl to firma zajmująca się kompleksową obsługą biur na terenie wielkopolski i województwa pomorskiego. W swojej ofercie posiadają artykuły biurowe w różnorodnym asortymencie, papier, tusze i tonery do drukarek, artykuły spożywcze, środki chemiczne, Firma Ofix.pl posiada również urządzenia biurowe oraz niezbędne materiały do wyposażenia biur i magazynów.
Firma działa na rynku kilkanaście lat.

 

Gazetka Ofix.pl - promocje

Gazetka Ofix.pl przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na tonery i tusze do drukarek. Aktualna gazetka promocyjna sieci Ofix.pl. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Ofix.pl. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Ofix.pl.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Ofix.pl w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Ofix.pl
 
www.ofix.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież