Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Telepizza     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Telepizza - 3.8 na 5 . Głosy: 6

Gazetka promocyjna Telepizza - promocje, menu

telepizza-logo

O firmie Telepizza

Sieć Telepizza to marka, która poza Polską znana jest także w takich krajach jak Hiszpania, Chile, Portugalia, Kolumbia oraz Chiny. Pierwszy lokal powstał w Madrycie, gdzie obecnie znajduje się centrala firmy.
W Polsce pierwsza Telepizza powstała w 1992 r. Pierwszy lokal założono w Warszawie przy ulicy Prostej. Obecnie (kwiecień 2011) sieć krajowa liczy 123 restauracje i sukcesywnie się rozwija dzięki wprowadzonemu w 2001 r. systemowi franczyzowemu. Łącznie otwarto już 123 lokale w Polsce, z czego połowa to lokale działające na zasadach franczyzy; polski oddział Telepizzy posiada także 2 centra logistyczno – produkcyjne (Centralna & Południowa Polska) i zatrudnia 2,5 tys. pracowników.

 

Promocje, ulotka, gazetka Telepizza

Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Telepizza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Telepizza zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Telepizza. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Telepizza.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Telepizza.

 

 

Gazetka promocyjna, ulotka Telepizza

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z sieci Telepizza. Wybierz swoje MIASTO...

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Telepizza w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Telepizza

 

http://www.telepizza.pl

 

telepizza-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież