Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżSphinx     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Sphinx - 4.1 na 5 . Głosy: 7

 

Menu, gazetka promocyjna Sphinx - promocje

sphinx-logo-promocje


O firmie Sphinx

Spółka Sfinks Polska (początke 2011r.) zarządza siecią 108 restauracji Sphinx należących do segmentu typu casual dining. Restauracje tego typu to restauracje które są odpowiedzią na potrzby każdego, casual dining oznacza rastaurację na każdą okazję, zarówno na szybki lunch, spotkanie biznesowe, jak i obiad lub kolację w gronie rodzinnym. Na rynku casual dining spółka Sfinx zajmuje pozycję lidera, a biorąc pod uwagę cały rynek usług gastronomicznych w Polsce, znajduje sie w czołówce pod względem liczby posiadanych restauracji. Restauracje Sphinx zlokalizowane nie tylko w całej Polsce, ale także poza granicami kraju: w Rumunii, na Węgrzech  i Czechach. Szeroka oferta obejmuje zarówno dania mięsne, makarony, sałatki,  jak i pizze, przekąski i desery.
Restauracje Sphinx prowadzą działalność w dużych, a także w średnich miastach Polski. Spośród 108 obecnie działających restauracji, 44 zlokalizowane są przy głównych ulicach i na starówkach, 57 w popularnych centrach handlowych, a 7 posiada charakter sezonowy.

 

Sphinx promocje, ulotka, gazetka

Skorzystaj z promocji Sphinx. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Sphinx.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Sphinx. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Sphinx.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Sphinx zależą od tej sieci.

 

Gazetka promocyjna Sphinx

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z sieci Sphinx.

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Sphinx w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Sphinx

 

http://sphinx.pl

 

sphinx-logo-promocje

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież