Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżPizza Hut     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Pizza Hut - 3.4 na 5 . Głosy: 7

Gazetka promocyjna Pizza Hut - promocje, menu

pizza-hut-logo

O firmie Pizza Hut

Pizza Hut to jedna z największych na świecie sieci restauracji specjalizujących się w wypieku różnych odmian pizzy. W Polsce jest jedną z największych sieci restauracji typu casual dining. Restauracja oferuje dania na wynos, a także do spożycia na miejscu oraz z dostawą na telefon. Menu restauracji Pizza Hut oferuje tradycyjne pizze z rozmaitymi dodatkami, a także makarony, sałatki, przekąski i desery.
W roku 2011 120 restauracjami w całej Polsce zarządza firma American Restaurants (w skrócie AmRest), w tym 39 lokalami Pizza Hut i 81 lokalami KFC.

 

Promocje, ulotka, gazetka Pizza Hut

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Pizza Hut zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Pizza Hut. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Pizza Hut.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Pizza Hut. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Pizza Hut.

 

 

Gazetka promocyjna, ulotka Pizza Hut

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z sieci Pizza Hut. Oferta specjalna dla Ciebie.

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Pizza Hut w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Pizza Hut

 

http://www.pizzahut.pl

 

pizza-hut-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież