Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Da Grasso     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Da Grasso - 4.1 na 5 . Głosy: 7

Menu, gazetka promocyjna Da Grasso pizza- promocje

dagrasso-logo-promocje

O firmie Da Grasso

Pierwsza pizzeria Da Grasso powstała w Łodzi pod koniec lat 90. W roku 2011 Da Grasso to największa w Polsce sieć pizzerii i restauracji, składająca się z ponad 200 lokali w blisko 150 miastach. Firma planuje otwarcia Pizzerii także poza granicami Polski.

Sieć pizzerii zyskała uznanie dzięki dużej i smacznej pizzy, ale także dzięki wyjątkowemu wystrojowi wnętrz oraz dobrze dobranym zestawieniom kolorów i kształtów. Oferta firmy trafiła do wszystkich, którzy szukają nowych wrażeń i smaków.

Obecnie w menu Da Grasso można znaleźć nie tylko wspaniałą pizzę serwowaną zawsze z unikalnymi w smaku sosami, ale przede wszystkim wyśmienite grillowane mięsa, makarony,  ryby, przekąski oraz sałatki i desery. Natomiast „Smaki Da Grasso” to nowe wyśmienite dania kuchni meksykańskiej.

 

Promocje, ulotka, gazetka Da Grasso

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Da Grasso zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Da Grasso. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Da Grasso.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Da Grasso. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Da Grasso.

 

 

Gazetka promocyjna, ulotka Da Grasso

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z sieci pizzerii Da Grasso.

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Da Grasso w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Da Grasso

 

http://www.dagrasso.pl

 

dagrasso-logo-promocje

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież