Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.North Fish     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
North Fish - 3.8 na 5 . Głosy: 6

Promocje North Fish - menu, ulotka

north-fish-logo

O firmie North Fish

Sieć restauracji North Fish oferuje swoim klientom dania z ryb i owoców morza. Serwowane dania w restauracji są nie tylko smaczne, ale również zdrowe. Dania w sieci restauracji North Fish przygotowywane są z naturalnych składników. Menu do dla restauracji North Fish opracowywane jest przez najlepszych w Polsce kucharzy i dietetyków. Gwarancją najwyższej jakości dań jest odpowiedni dobór dostawców ryb, owoców morskich oraz wszelki produktów. Restauracja zaopatrza się w produkty najwyższej jakości, pochodzące z ekologicznie czystych regionów. Stała specjalistyczna kontrola potwierdza i gwarantuje najwyższą jakość posiłków serwowanych w restauracjach North Fish.


Promocje i menu North Fish

Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów North Fish. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w North Fish zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji North Fish. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej North Fish.

Aktualna gazetka promocyjna, Menu North Fish.

 

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z sieci North Fish.Jeśli chcesz obejrzeć stronę North Fish w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

North Fish

 

http://www.northfish.pl
north-fish-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież