Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżMr Hamburger     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Mr Hamburger - 4.2 na 5 . Głosy: 5

Promocje Mr Hamburger - menu, katalog

mrhamburger-logo

O firmie Mr Hamburger

Pierwszy lokal Mr Hamburger został otwarty 1990 roku. Sieć restauracji typu fast food Mr Hamburger to jeden z liderów gastronomii w Polsce. Sieć obecnie (maj 2011)liczy 25 placówek i liczba ta stale rośnie. Firma od samego początku posiada polski kapitał i jest w 100% firmą polską.
W menu można znależć nie tylko hamburgery, ale też takie dania kuchni fast food jak
tortilla, dania z kurczaka czy kanapki dla jaroszy oraz kebab.
Cechą działania sieci Mr Hamburger odróżniającą ją od innych sieci gastronomicznych jest także korzystanie w dużym stopniu z półproduktów nieprzetworzonych, a więc naturalnych. W sieci Mr Hamburger to klient decyduje o ostatecznym smaku posiłku poprzez swobodny dobór dodatków i dressingów.

 

Promocje i menu Mr Hamburger

Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Mr Hamburger. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Mr Hamburger zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Mr Hamburger. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Mr Hamburger.

Aktualna gazetka promocyjna, Menu Mr Hamburger.

Poniżej znajdziesz aktualne menu z firmy Mr Hamburger.Jeśli chcesz obejrzeć stronę Mr Hamburger w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Mr Hamburger

 

http://mrhamburger.pl
mrhamburger-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #1 Marek
Polecam tą sieć naprawdę DUŻY FORMAT. Dobre jedzenie, dobre ceny, dobra obsługa:) Jednym słowem 3x D!
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież