Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.KFC     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
KFC - 3.7 na 5 . Głosy: 18

Menu, gazetka promocyjna KFC - promocje

KFC-logo-promocje

O firmie KFC, Kentucky Fried Chicken

KFC (Kentucky Fried Chicken) należą do restauracji szybkiej obsługi. Oferują swoim klientom posiłki, które można kupić na wynos bądź spożyć na miejscu. Menu oferowane przez sieć restauracji KFC to dania z kurczaka przyrządzonego według oryginalnej receptury Colonela Sandersa, świeże kanapki z kurczakiem (takie jak Twister, Zinger) oraz sałatki i desery. Restauracje KFC znajdują się niemal na całym świecie m.in. w USA, Kanadzie, Japonii, Wielkiej Brytanii, Australii, Indonezji, na Filipinach, Puerto Rico, Chinach, Korei, Malezji, Meksyku, Tajlandii, Płd. Afryce, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Francji, Arabii Saudyjskiej, Singapurze, Niemczech, Egipcie, Portugalii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i w Polsce. W roku 2011 w Polsce istniało już 73 samodzielnych restauracji KFC oraz 12 lokali typu 2 w 1. Oprócz tego funkcjonują także restauracje typu Drive-Thru dla kierowców.

Firma AmRest zarządza siecią KFC.

AmRest powstał w październiku 2000 roku, jako joint venture American Retail Concepts (ARC) oraz spółki Yum! Brands (Yum!), działającej wcześniej pod nazwą Tricon Global Restaurants. W sumie firma zarządza 259 restauracjami KFC, Pizza Hut, Burger King, freshpoint, Rodeo Drive i Starbucks w Polsce, w Czechach, na Węgrzech, Bułgarii, Serbii i w Rosji. Wszystkie swoje restauracje prowadzi samodzielnie. Nie udziela praw franczyzy.

 

KFC promocje, ulotka, gazetka

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w KFC zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji KFC. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej KFC.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka KFC. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów KFC.

 

 

Gazetka promocyjna KFC

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z sieci KFC. Kliknij na PROMOCJE...

Jeśli chcesz obejrzeć stronę KFC w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

nazwa firmy :


Dane pochodzą z :

KFC - Kentucky Fried Chicken

 

http://www.kfc.pl

 

KFC-logo-promocje

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież