Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Foodpanda     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Foodpanda - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Foodpanda - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie Foodpanda

Foodpanda to portal w którym zamówić można posiłki z różnych restuaracji. Firma ta dostarcza zamówiony posiłek do domu. Portal Foodpanda współpracuje z wieloma restauracjami przez co oferuje szeroki wybór kuchni z całego świata. Możliwe jest płacenie kartą, gotówką lub online.

 

Gazetka Foodpanda - promocje

Gazetka Foodpanda przedstawia ofertę handlową swojej firmy. Znaleźć można tutaj ciekawe oferty i promocje. Aktualna gazetka promocyjna sieci Foodpanda. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Foodpanda. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Foodpanda.

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Foodpanda w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Foodpanda
 
http://www.foodpanda.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież