Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Wyszukiwarka

FacebookKomentarze

Polecamy równieżBurger King     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Burger King - 4.1 na 5 . Głosy: 13

Promocje Burger King - menu, ulotka

burger-king-logo

O firmie Burger King

Pierwsza restauracja Burger King powstała w 1954 roku na Florydzie w Miami. Restauracja serwuje głównie prawdziwe, grillowane na ogniu burgery, frytki i napoje. W Polsce pierwsza restauracja zostało otwarta w latach 90. Jednak firma wycofała się na krótki czas z polskiego rynku za sprawą konkurencji cenowej. Dzięki nowej polityce firma powórciła na polski rynek i podpisała umowę franczyzową z AmRest Holdings. W 2007 roku otwoarła swoją pierwszą restaurację. Sieć Burger King jest dostępna w 73 państwach na świecie. W europie są to np Hiszpania, Niemcy, Wilka Brytania, Polska. W roku 2011 Burger King w Polsce posiada 17 restauracji, zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Opolu, Częstochowie, Lubinie, Legnicy, Koszalinie, Słupsku i Bydgoszczy.

 

Promocje i menu Burger King

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Burger King. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Burger King. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Burger King zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Burger King.

Aktualna gazetka promocyjna, Menu Burger King.

 

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z sieci Burger King.Jeśli chcesz menu Burger King w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Burger King

 

http://www.burgerking.com.pl
burger-king-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
+2 #1 Darek
za drogo walicie ceny ,i znowu zwiniecie interes
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież