Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.PKO BP
PKO Bank Polski     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
PKO Bank Polski - 3.3 na 5 . Głosy: 4

Promocje PKO Bank Polski

pkobp-logo

O firmie PKO Bank Polski

Dokładna nazwa banku to Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna. Bank PKO BP jest największym i najstarszym bankiem w Polsce. PKO posiada ponad 1200 oddziałów i blisko 2000 agencji. Dzięki tak rozbudowanej infrastrukturze Bank PKO daje duży komfort klientom, którzy nie muszą daleko szukać najbliższej placówki. Bank ten jest także liderem pod względem ilości prowadzonych rachunków dla klientów indywidualnych. Bank prowadzi najwięcej rachunków osobistych, a także wydaje najwięcej kart płatniczych w Polsce. Bank ma bardzo rozbudowaną sieć bankomatów, jest ich około 2100 urządzeń, które czynne są całą dobę. Bank PKO ciągle się rozwija i poszerza swoją ofertę dla Klientów. W roku 2002 przejął bank Inteligo.

 

Promocje PKO Bank Polski

Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów PKO Bank Polski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w PKO Bank Polski zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji PKO Bank Polski. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej PKO Bank Polski.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka PKO Bank Polski.

 

 

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z firmy PKO Bank Polski.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę PKO Bank Polski w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

PKO Bank Polski

 

http://www.pkobp.pl/
pkobp-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież