Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Link4     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Link4 - 4.5 na 5 . Głosy: 2

Promocje Link4

link4-logo

O firmie Link4

Link4 to firma z branży ubezpieczeń. Firma pojawiła się na polskim rynku na początku 2003 roku.

Firma Link4 jako pierwsza zaoferowała kierowcom możliwość łatwego i szybkiego ubezpieczenia samochodu przez telefon i Internet. Na tą okoliczność zostało otwarte Centrum Obsługi Klientów Link4 które pracuje 24 godziny na dobę. Założeniem ubezpieczyciela Link4 była oferta skierowana do polskich kierowców polegająca na atrakcyjnych ubezpieczeń w bardzo konkurencyjnych cenach. Firma zrezygnowała z zakładania oddziałów terenowych i nie korzysta z żadnych pośredników. Dzięki takiemu rozwiązaniu firma ma konkurencyjne stawki ubezpieczeń na rynku. Oferta ubezpieczeniowa firmy Link4 ciągle się rozwoja. Na samym początku firma oferowała tylko możliwość ubezpieczenia samochodu, teraz rozszerzyli zakres ubezpieczeń do ubezpieczenia mieszkania, podróży oraz życia.


Link4 posiada aktualnie w swojej ofercie następujące ubezpieczenia:

  • Samochód: OC, AC, Auto Assistance 24, Zielona Karta, Niezależni 24, Samochód Firmowy, Samochód Zabytkowy, Smart Casco, Szyby 24, Pakiet Nowy+, Pakiet 4+, NNW, OC - Motocykl, Assistance - Motocykl, Ubezpieczenie NNW - Motocykl
  • Mieszkanie: Dom Plus 24om Pomoc 24, Dom 24
  • Życie: Jak zabezpieczyć rodzinę, Jak ochronić siebie i najbliższych, Jak zabezpieczyć siebie i swoich pracowników
  • Podróż: Podróże 24

 

Promocje Link4

Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Link4. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Link4 zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Link4. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Link4.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Link4.

 

 

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z firmy Link4.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Link4 w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Link4

 

http://www.link4.pl/
link4-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież