Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna Finanse Kredyt Bank


Kredyt Bank     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Kredyt Bank - 5.0 na 5 . Głosy: 2

Kredyt Bank - promocje, ulotka

kredyt-bank-logo

O firmie Kredyt Bank

Strategicznym akcjonariuszem banku Kredyt Bank jest belgijska Grupa KBC. Obecnie (kwiecień 2011) grupa ma 80,00 proc. udział w kapitale akcyjnym banku.

Kredyt Bank to instytucja, której główną cechą jest innowacyjność oraz tradycja solidnej bankowości. Firma cieszy się od lat zaufaniem tysięcy klientów. Dzięki temu umacnia swoją pozycję na polskim rynku finansowym. Kredyt Bank jest giełdowym bankiem uniwersalnym, notowanym w pierwszej dziesiątce banków w Polsce. Bank jest uniewrsalny i obsługuje różne grupy klientów: klientów idetalicznycj, provate banking oraz małe i średnie przedsiębiorstwa.

Promocje, ulotka, gazetka Kredyt Bank

Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Kredyt Bank. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Kredyt Bank zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Kredyt Bank. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Kredyt Bank.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Kredyt Bank.

 

 

Gazetka promocyjna, ulotka Kredyt Bank

Poniżej znajdziesz aktualną promocje z Kredyt Bank.


 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Kredyt Bank w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Kredyt Bank

 

http://kredytbank.pl
kredyt-bank-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież