Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.inteligo
Inteligo     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Inteligo - 4.7 na 5 . Głosy: 3

Promocje Inteligo

inteligo-logo

O Inteligo

Konta Inteligo są od 1 listopada 2002 roku prowadzone przez PKO Bank Polski. Konta z pod znaku Inteligo znajdują się w ofercie PKO Banku Polskiego. Jest to propozycja dla tych wszystkich klientów, którzy chcą mieć stały dostęp do konta przez Internet lub telefon komórkowy. Inteligo posiada prosty i wygodny interfejs co zapewnia sprawną obsługę oferty bankowej i dodatkowych usług online. Konta Inteligo są również zabezpieczone najwyższym priorytetem. Główne produkty finansowe z Inteligo to: konto bankowe prywatne, konto wspólne, konto firmowe oraz lokaty.

 

Promocje Inteligo

Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Inteligo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Inteligo zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Inteligo. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Inteligo.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Inteligo.

 

 

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z firmy Inteligo


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Inteligo w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Inteligo

 

http://inteligo.pl/
inteligo-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież