Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.inFakt     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
inFakt - 5.0 na 5 . Głosy: 1

inFakt - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie inFakt

Spółka Infakt powstała w 2008 roku. W ofercie tej firmy znaleźć można nowoczesną i profesjonalną obsługę księgową dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Używa się do tego prostych i intuicyjnych aplikacji online. inFakt oferuje swoim klientom nowoczesne Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe dla prowadzących działalność na własny rachunek oraz osób planujących założyć własną firmę. Firma ta otrzymała w 2011 roku nagrodę Auler 201.

 

Gazetka inFakt - promocje

Gazetka inFakt przedstawia najciekawsze oferty dla swoich klientów. Znaleźć można ciekawe oferty. Aktualna gazetka promocyjna sieci inFakt. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji inFakt. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych inFakt.

 


Jeśli chcesz obejrzeć stronę inFakt w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

inFakt
 
http://www.infakt.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież