Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna Finanse Citi Handlowy


Citi Handlowy
CitiBank     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
CitiBank - 4.5 na 5 . Głosy: 4

Promocje Citi Handlowy

citibank-logo-promocje

O firmie Citi Handlowy

Bank spod znaku Citibank powstał z fuzji Banku Handlowego w Warszawie SA - najstarszego banku w Polsce i Citibank (Poland) SA. Citi Handlowy to bank, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów.Citi Handlowy jest jedną z czołowych instytucji finansowych w Polsce. Posiada bardzo bogaty i nowoczesny asortyment usług zarówno dla bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej jak również dla bankowości detalicznej. Bank oferuje głównie takie produkty jak m.in.: konta osobiste, kredyty gotówkowe, konta oszczędnościowe, karty kredytowe, rachunki bankowe dla firm.

 

Promocje CitiBank

Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów CitiBank. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w CitiBank zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji CitiBank. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej CitiBank.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka CitiBank.

Uwaga KONKURS! Poniżej znajdziesz aktualne promocje i konkurs z firmy CitiBank na konto osobiste.

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę CitiBank w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

CitiBank

 

http://www.citibank.pl
citibank-logo-promocje

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież