Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Strona główna Finanse Millennium Bank


Millennium Bank
Millennium     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Millennium - 4.0 na 5 . Głosy: 4

Promocje Bank Millennium

bank-millenium-logo

O firmie Bank Millennium

Bank Millennium S.A. powstał w 1989 roku jako Bank Inicjatyw Gospodarczych. Obecnie jest bankiem komercyjnym, a jego z siedziba mieści się w Warszawie. Bank ten jako pierwszy został bankiem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dodatkowo jako pierwszy bank w Polsce wprowadził karty płatnicze. W roku 1997 Bank Inicjatyw Gospodarczych połączył się z Bankiem Gdańskim SA. Od początku 2003 działa pod nazwą Bank Millennium. Strategicznym inwestorem banku jest portugalski Banco Comercial Portugues.

 

Promocje Millennium

Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Poniżej znajduje się katalog produktów Millennium. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Ulotka i promocje w Millennium zależą od tej sieci. Skorzystaj z promocji Millennium. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Millennium.

Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Millennium.

 

 

Poniżej znajdziesz aktualne promocje z firmy Millennium.

 

 

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Millennium w pełnych rozmiarach odwiedź stronę firmy.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Millennium

 

http://www.bankmillennium.pl/
bank-millenium-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Możesz także podzielić się ze znajomymi na facebooku z tą gazetką. Poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież