Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Toys"R"Us     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Toys"R"Us - 4.0 na 5 . Głosy: 2

Toys"R"Us - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie Toys"R"Us

Firma Toys"R"Us istniej na rynku ponad 60 lat. W swoim asortymencie proponuje nie tylko ciekawe zabawki ale przede wszystkim wysoki standard. W 1998 roku otwarto pierwszy sklep internetowym. W 2008 roku otwarto ekspansję na polski rynek. W Warszawie otwarto pierwszy sklep w Warszawie. W chwili obecnej w Polsce istnieją cztery sklepy Toys"R"Us, które oferują ciekawe i pomysłowe zabawki rozwijające wyobraźnię najmłodszych.

 

Gazetka Toys"R"Us - promocje

Gazetka Toys"R"Us przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na odzież, oraz użyteczne akcesoria do domu. Aktualna gazetka promocyjna sieci Toys"R"Us. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Toys"R"Us. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Toys"R"Us.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Toys"R"Us w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Toys"R"Us
 
www.toysrus.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież