Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Smyk     Liczba opini: 1        Wynik oceny:
Smyk - 3.7 na 5 . Głosy: 50

 

Gazetka Smyk - promocje, ulotka

 

smyk-logo

 

O firmie Smyk

 

SMYK to sieć sklepów specjalistycznych z artykułami dla dzieci. Ta międzynarodowa sieć oferuje szeroki wybór produktów dla dzieci od momentu narodzin do 14 roku życia. Sklepy sieci SMYK zlokalizowane są w większych miastach, a koncepcja dynamicznego rozwoju zakłada otwieranie nowych placówek w największych centrach handlowych. Sklepy SMYK znajdują się także na Ukrainie i w Niemczech.
Sieć sklepów SMYK wchodzi w skład Grupy Empik Media & Fashion, wiodącego dystrybutora produktów markowych w regionie.
Grupę tworzy obecnie 18 spółek o profilu handlowym i oferuje media i rozrywkę, markową modę oraz obuwie, kosmetyki, zabawki oraz akcesoria. Teraz Smyk otworzył sklep internetowy gdzie łatwo i szybko dokonasz zakupów.

 

Gazetka Smyk - promocje, katalog

Gazetka Smyk wydawana jest cyklicznie. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Smyk . Ulotka i promocje Smyk znajdują się poniżej. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej sieci handlowej Smyk. Poniżej znajduje się katalog produktów Smyk.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Smyk. Kliknij aby powiększyć gazetkę Smyk.

 

 

 

 

Jeśli chcesz obejrzeć gazetkę Smyk w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy.

 

Kupony promocyjne Smyk

Możesz także skorzystać z kuponów promocyjnych Smyk oraz specjalnie przygotowanych promocji.

Zapraszmy do skorzystania z najnowszych promocji i kodów promocyjnych Smyk.

 

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Smyk
 
http://smyk.com
smyk-logo

 

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

 

Opinie użytkowników

Ostatnie opinie 

 
0 #1 Natasza
Szukam zabawki lemur....czy ktoś go widział niech napisze na

POZDRAWIAM
NATASZA CEGIEŁKA
Cytuj
 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież