Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Pati i Maks     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Pati i Maks - 4.0 na 5 . Głosy: 3

Pati i Maks - gazetka, promocje, ulotka


Pati_i_maks-log


O firmie Pati i Maks

Firma istnieje od 1991 roku. od samego początku Pati i Maks wpółpracuje z Kliniką Położnictwa oraz z najlepszymi szkołami rodzenia.
Sklepy Pati i Maks zajmują się handlem artykułami dla dzieci i rodziców, zaczynając od odzieży niemowlęcej i dziecięcej, różne akcesoria do pielęgnacji, wózki, zabawki, kojce, foteliki samochodowe, art. pościelowe, kocyki, rowerki, mebleach dziecie.
Sklep Pati i Maks dysponuje bardzo dużą powierzchnią handlową 1500 m2. Dzięki takiej powierzchni do dyspozycji klientów jest ponad 40 000 pozycji. Sklep również na specjalne zamówienia sprowadzają rzeczy na życzenie klienta.
Dodatkowo Pati i Maks dysponuje również sklepm internetowym.
Każdy produkt w sklepie posiada niezbędny certyfikat oraz atest.

 

Gazetka Pati i Maks - promocje

Pati i Maks przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na odzież, zabawki oraz użyteczne akcesoria dla dzieci. Aktualna gazetka promocyjna sieci Pati i Maks. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Pati i Maks. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Pati i Maks.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Pati i Maks w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Pati i Maks

http://www.patiimaks.pl
Pati_i_maks-log

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież