Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Koniczynka     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Koniczynka - 3.3 na 5 . Głosy: 3

Gazetka Koniczynka- promocje, ulotka


koniczynka-logo


O firmie Koniczynka

Właścicielem tej marki, która powstała w 1989 roku jest Thai-Mark. Nazwa Quadri Foglio pochodzi z języka włoskiego "quadrifoglio" czyli czterolistna koniczynka- symbol szczęścia i pomyślności.
Już od samego początku firma kładzie duży nacisk na spokój i komfort najmłodszego klienta. Produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Dzięi takiemu posunięciu produkty tej marki charakteryzują się trwałością ubrań i komfortem noszenia.
Dla dzieci to bardzo ważne aby czuły się bezpiecznie i spokojnie.
pierwszy sklep powstał w 2002 roku a w chwili obecnej sieć handlowa liczy ponad 55 sklepów a w ciągłej wpółpracy z Koniczynką jest 200 sklepów w całej Polsce.


Gazetka promocyjna Koniczynka- ulotka

 

Gazetka Koniczynka przedstawia najnowsze promocje tej marki. Wśród nich znajdziesz promocje na odzież, oraz obuwie dla najmłodszych. Aktualna gazetka promocyjna sklepu Koniczynka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Koniczynka. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Koniczynka.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Koniczynka w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Koniczynka

http://www.koniczynka.com/
koniczynka-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież