Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Coccodrillo     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Coccodrillo - 3.4 na 5 . Głosy: 14

Katalog Coccodrillo - promocje, gazetka, ulotka


coccodrillo-logo

O firmie Coccodrillo

Sieć sklepów Coccodrillo specjalizuje się w projektowaniu i sprzedaży odzieży dla dzieci i młodzieży.

Firma COCCODRILLO powstała na początku lat 90-tych. Obecnie firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją odzieży i obuwia. Jako zarejestrowany znak towarowy Coccodrillo to marka odzieży dziecięcej. Na ofertę składa się odzież dla dzieci i młodzieży do lat 14. Firma eksportuje swoją odzież do kilkudziesięciu krajów. W Polsce rozwinięła sieć sklepów firmowych i agencyjnych.

 

 

Ulotka, gazetka promocyjna Coccodrillo - promocje

 

Gazetka promocyjna, katalog Coccodrillo

Aktualna gazetka promocyjna Coccodrillo. Katalog Coccodrillo wydawany jest regularnie. Katalog Coccodrillo przedstawia najnowszą kolekcje ubran dla dzieci. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Coccodrillo. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Coccodrillo. Ulotka Coccodrillo znajduje się poniżej.

Katalog Coccodrillo jesień-zima 2012 - katalog może się wczytywać, prosze poczekaj parę sekund...

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Coccodrillo w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

COCCODRILLO

 

http://coccodrillo.pl

coccodrillo-logo
Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież