Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.



Bartek     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Bartek - 3.4 na 5 . Głosy: 20

Ulotka, gazetka promocyjna Bartek - promocje

bartek-logo

O firmie Bartek

Firma Bartek stnieje od początku lat 90. i jest producentem wysokiej jakości obuwia dziecięcego. Projektując dziecięce buciki, styliści Bartka zwracają uwagę przede wszystkim na to, aby produkowane obuwie było elastyczne i miękkie, jednocześnie zgodne z najnowszymi trendami mody i aby stopa dziecka czuła się w nim komfortowo i prawidłowo się rozwijała. W trosce o rozwój stopy dziecka Bartek korzysta tylko ze skór naturalnych najwyższej jakości, posiadających odpowiednie atesty. Poza tym wykorzystuje rozwiązania konstrukcyjne zgodne z wymogami anatomicznymi stopy dziecka. Obuwie posiada pozytywne opinie Instytutu Przemysłu Skórzanego oraz akceptację Instytutu Matki i Dziecka, polskiej placówki dbającej o zdrowie dzieci, a także szereg prestiżowych nagród branżowych.

by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, firma nieustannie pracuje nad zwiększaniem walorów użytkowych swoich produktów, sięgając po co raz to nowsze rozwiązania konstrukcyjno-technologiczne. Unikalne i innowacyjne rozwiązania wykorzystywane przy produkcji obuwia Bartek to m.in. wkładka antygrzybiczna i antybakteryjna - chroniąca stopę dziecka przed drobnoustrojami.

 

 

Katalog Bartek - gazetka promocyjna

Katalog Bartek wydawany jest regularnie. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Bartek. Ulotka i promocje Bartek znajdują się poniżej. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Bartek. Poniżej znajduje się katalog produktów Bartek.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Bartek.

Kliknij poniżej na obrazek produktów które chcesz obejrzeć...

Jeśli chcesz obejrzeć stronę Bartek w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Bartek

 

http://www.bartek.com.pl

 

 

bartek-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież