Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Adar     Liczba opini: 0        Wynik oceny:

Adar - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie Adar

  Firma ADAR powstała w 1992 roku. Firma ADAR zajmuje się importem zabawek, artykułów sportowych i szkolnych oraz upominków. Firma oferuje swoim klientom 1500 wzorów, natomiast zabawek 3000 pozycji. ADAR oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów w atrakcyjnych, promocyjnych cenach.

 

Gazetka Adar - promocje

Gazetka Adar przedstawia najnowsze promocje w swojej ofercie handlowej. Wśród nich znajdziesz wiele ciekawych ofert. Aktualna gazetka promocyjna sieci Adar. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Adar. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Adar.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Adar w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Adar
 
http://www.adar.com.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież