Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Vica     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Vica - 4.0 na 5 . Głosy: 1

Vica - gazetka, promocje, ulotka


logo-sklepu

 

O firmie Vica

Firma Vica to Polska Sieć Drogerii. Firma istnieje od w 2004 roku. Drogerie Vica znaleźć można w województwie: wielkopolskim, dolnośląskim i lubuskim. W chwili obecnej jest 24 drogerii samoobsługowych. W sklepach znaleźć można 9 tysięcy produktów z asortymentu drogeryjno-kosmetycznego. W sklepach Vica znaleźc można wiele produktów polskich marek, często w okazyjnych cenach objętych promocjami.

 

Gazetka Vica - promocje

Gazetka Vica przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na kosmetyki dla mężczyzn i kobiet, jak również chemię gospodarczą. Aktualna gazetka promocyjna sieci Vica. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Vica. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Vica.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Vica w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy

nazwa firmy :
 
Dane pochodzą z :

Vica
 
http://www.vica.pl
logo-sklepu

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież