Używamy plików cookies. Możesz je wyłączyć.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.Stop and Shop     Liczba opini: 0        Wynik oceny:
Stop and Shop - 5.0 na 5 . Głosy: 1

Gazetka Stop and Shop - promocje, ulotka


stop-and-shop-logo

O firmie Stop and Shop

Stop and Shop jest firmą działająca w Wielkiej Brytanii od 15 lat. Firma działa już w całej Europie. W maju 2010 roku otwarli pierwszy sklep w Polsce. Firma posiada także sklepy w Zielonej Górze, Krakowie, Poznaniu, Złotowie, Kościanie i planuje ekspansję na Polskim rynku. Firma cyklicznie wydaje gazetkę promocyjną w której przedstawia promocję na artykuły drogeryjne takie jak: perfumy, kosmetyki, środki czystości i higieny. Gazetka Shop and Stop zawsze jest aktualna.

Gazetka promocyjna Stop and Shop - ulotka

Gazetka Stop and Shop przedstawia najnowsze promocje tej sieci handlowej. Wśród nich znajdziesz promocje na odzież, oraz użyteczne akcesoria do domu. Aktualna gazetka promocyjna sieci Stop and Shop. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z promocji Stop and Shop. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z katalogów, gazetek promocyjnych Stop and Shop.


Jeśli chcesz obejrzeć stronę Stop and Shop w pełnych rozmiarach wejdź na stronę firmy


nazwa firmy :

Dane pochodzą z :

Stop and Shop

http://www.stopandshop.pl
stop-and-shop-logo

Wypowiedz się na temat tej firmy. Czy promocje w gazetce, które organizuje są interesujące i zachecajace do odwiedzenia sklepu? Czy jakość produktów z gazetki odpowiada Tobie? Poniżej możesz wpisać swoją opinię. Zobacz jednocześnie co inni napisali i zapoznaj się z ich zdaniem. Dzięki temu możesz dowiedzieć się jak daną firmę widzą inni internauci. Możesz także podzielić się ze znajomymi tą gazetką na facebooku. Jeśli lubisz promocje w marketach to badź ekologiczny i poleć tą gazetkę znajomym. Dodatkowe promocje oraz komentarze innych internautów można znaleźć poniżej.

 

Dodaj opinie

Redakcja ekoulotki.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i komentarzy opublikowanych na stronach portalu. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do redagowania lub usuwania komentarzy i opinii zawierających treści zabronione przez prawo, niecenzuralne lub obraźliwe.

Kod antysapmowy
Odśwież